Manualní zubové spojky předních kol (volnoběžky)

Přední a zadní náprava, volnoběžné náboje a ostatní součásti, všechny modifikace Frontera
PETR&JITKA
Začínající diskutér
Příspěvky: 338
Registrován: 18 srp 2005 21:43

Příspěvek od PETR&JITKA »

velká chyba :lol:
Uživatelský avatar
patas
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 581
Registrován: 01 dub 2006 17:08
Bydliště: Žďár nad Sázavou Frontera A 2,5 TDS rok 1998
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od patas »

nevim proc velka chyba tam nic takoveho neni potreba :-)Aspon podle toho co sem videl a montoval.
Uživatelský avatar
farmář
Moderátor
Příspěvky: 4982
Registrován: 07 kvě 2006 07:40
Bydliště: Mutyněves

Příspěvek od farmář »

určo mysleli že je chybka že sis to rovnou nezkusil,fakt lepší :-) hlavně: tomu říkáš závislost? vyzvednout auto ze servisu,namontovat manuály a strčit si ho před barák??hybaj do terénu!! :lol: :lol:
Opel Frontera B 2,2 dti 2000, VW T4, traktor Zetor co odjel do hor, ex: RR P38 2,5 tds, Jeep Grand Cherokee 2,5TD, 3x Opel Campo, GMC Jimmy 4,3 mrtvola tohoto fóra
Uživatelský avatar
patas
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 581
Registrován: 01 dub 2006 17:08
Bydliště: Žďár nad Sázavou Frontera A 2,5 TDS rok 1998
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od patas »

no tak to sem asi fakt blbe pochopil :-) Nejak na to nemam cas porat nekde litam za praci a o svatkach sem akorat lezel na gauci.Aspon 2 dny sem mel klid :-) Ale odzkousim to to se vubec nebojim jeste musim doladit navijak nelibi se mi nejake detaily ale na to je taky cas.Ted uz se zase museji vydelavat chechtaky dokud je pekny pocasi :-)
PETR&JITKA
Začínající diskutér
Příspěvky: 338
Registrován: 18 srp 2005 21:43

Příspěvek od PETR&JITKA »

PETR&JITKA píše:velká chyba :lol:
samozřejmně chyba je postavit auto před barák a pořádně to neprotáhnout. Jinak já jsem zastáncem manuálu. :lol:
Uživatelský avatar
patas
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 581
Registrován: 01 dub 2006 17:08
Bydliště: Žďár nad Sázavou Frontera A 2,5 TDS rok 1998
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od patas »

ted sem tahal ze skarpy pajero sport 5dver kurna ani sem na to nepotreboval navijak :-) rafl sem ho na lano zavrel manualy dal redukci a jelo ven jak na masle.Akorat mel plnej kufr blata jak to tam zapichnul.A prej ma hnutou i kastli :-( To u takovyho auta nasere :-) Ten s tou odtahovkou s nim ani nehnul :-) :-) Zkaladam rubriku "Ulovky aneb koho ste letos tahali :-)"
Uživatelský avatar
farmář
Moderátor
Příspěvky: 4982
Registrován: 07 kvě 2006 07:40
Bydliště: Mutyněves

Příspěvek od farmář »

jo je to znát když máš pak předek defacto natvrdo,zoubky neskáčou,necuká...:-) letos ještě nikoho,minulé zimy snad každého:-) taky jedno auto z dvoumetrové škarpy,odtahovka se jak ho tahala do ní málem dostala též.Vykládali mi něco o traktoru....nemusel jsem pro něj,samozřejmě:-)
Opel Frontera B 2,2 dti 2000, VW T4, traktor Zetor co odjel do hor, ex: RR P38 2,5 tds, Jeep Grand Cherokee 2,5TD, 3x Opel Campo, GMC Jimmy 4,3 mrtvola tohoto fóra
Uživatelský avatar
patas
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 581
Registrován: 01 dub 2006 17:08
Bydliště: Žďár nad Sázavou Frontera A 2,5 TDS rok 1998
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od patas »

jj ty manualy to je vec.Uz nemam problemy s ranama od predku a pekne to bere jak dopredu tak dozadu.Zatim nelituju.Jel sem na 2H zamceny volnobezky a ani sem neslysel nejaky hukot kdyz se tocil predek i s kardanem.
PETR&JITKA
Začínající diskutér
Příspěvky: 338
Registrován: 18 srp 2005 21:43

Příspěvek od PETR&JITKA »

a jaká je to bomba když někde couváš s naloženým přívěsem do kopce
Uživatelský avatar
patas
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 581
Registrován: 01 dub 2006 17:08
Bydliště: Žďár nad Sázavou Frontera A 2,5 TDS rok 1998
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od patas »

to jo to verim sem vyuzil 4L bez predku kdyz sem couval s plnym platakem a to je teprve parada :-)
drabik

Re: AVM

Příspěvek od drabik »

Nimrod píše:Jednoznačně doporučuji AVM manuální. Ztratí se sice konfort automatického odpojování, ale zase na čtyři krtá čtyři je to k nezaplacení. Já už jen čekám až se mě ty moje opravené rozsypou a půjdu do automatů. Jenže jak na potvoru se ty potvory už skoro tři roky nechtěj po opravě rozpadnout. KAždopádně AVM jsme snad schopni dodat s cenou do 6.000 VČETNĚ dph. Byla by sice asi měsíc čekací doba ,ale šlo by to. Zatím jsme to nezkoušeli dodat.
mam Tam AVM uz taky asi rok a jsem zcela spokojenej. daval mi je tam borec co je dava na patroly a rika ze to je nej. co muže byt a mimo to s něma jezdí i závody (offroad samozřejmně)
HUJER 4x4
Super diskutér
Příspěvky: 1861
Registrován: 07 zář 2006 12:20
Bydliště: Č.Budějovice, Frontera A dlouhá, 2.3 TD, zvýšeno, rozšířeno je minulostí, nyní krátký Trol 2.8TD

Příspěvek od HUJER 4x4 »

Tak dneska mi AVM přišli :D :D :D , tak už se těším,až je tam loupnu :D :D :D , navíc i vzhledově je to o něčem jiném,než ty "vjetnamský" automaty,no to bude žrádlo v terénu :D ,mám je od auto Svárov, včera objednaný,dnes dodaný, cena 6884 Kč :roll:
Odpovědět

Zpět na „NÁPRAVY“