OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
- B53
- Diskuzní Nováček
- Příspěvky: 92
- Registrován: 16 úno 2006 21:02
- Bydliště: Středokluky
- Kontaktovat uživatele:
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Komu říkáš chaři ty chachare!!!!!!!!!!vojtech.kloud píše: tak co chachaříuž se chystáte na wýkend
- B53
- Diskuzní Nováček
- Příspěvky: 92
- Registrován: 16 úno 2006 21:02
- Bydliště: Středokluky
- Kontaktovat uživatele:
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
PRIMÁRNÍ: 720/561 786 (autotelefon)
SEKUNDÁRNÍ: 736/770 238 (krizový, kdykoli)[/quote]
Co šílíš. Vánoce už byly tak to tak neprožívej.
SEKUNDÁRNÍ: 736/770 238 (krizový, kdykoli)[/quote]
Co šílíš. Vánoce už byly tak to tak neprožívej.
-
HUJER 4x4
- Super diskutér
- Příspěvky: 1861
- Registrován: 07 zář 2006 12:20
- Bydliště: Č.Budějovice, Frontera A dlouhá, 2.3 TD, zvýšeno, rozšířeno je minulostí, nyní krátký Trol 2.8TD
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Tak sice nějaké překvápko pro Fronteráky bude, ale bohužel Houmři nebudouMilda píše:Já se taky těším, ale mrzí mě, že nejsou v seznámku ti slíbení Humři nebo Houmři, či jak se to zvíře zove. Neříkals Vojto, že se přijedou předvést? Možná přijedou utajeně. Vidím tam plno Patron, Panděr, Myší a jiných dravců. Útěchou mi je, že tam snad dorazí Lukáš s Wraníkem.
Co se trati týče, tak majiteli trati už týden stojí vlasy hrůzou, ale jak psal, s počasím nic nenaděláme
tak nezapomeňte: karimatku,spacák,přezůvky a pevnou obuf, ať si tam někdo nezláme běhy, až tam někde pojede po prdeli dolů
-
HUJER 4x4
- Super diskutér
- Příspěvky: 1861
- Registrován: 07 zář 2006 12:20
- Bydliště: Č.Budějovice, Frontera A dlouhá, 2.3 TD, zvýšeno, rozšířeno je minulostí, nyní krátký Trol 2.8TD
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
B53 píše:Komu říkáš chaři ty chachare!!!!!!!!!!vojtech.kloud píše: tak co chachaříuž se chystáte na wýkend
![]()
![]()
![]()
Koukej aŤ je co pít, jinak
Jídla, Pídla je dostatek (veškeré potraviny a pídloviny jsou v hodnotě kolem 20 tisíc), takže se těště
- Milda
- The Legend
- Příspěvky: 1550
- Registrován: 03 črc 2006 23:47
- Skype: Daidallos
- Bydliště: Aš - Karlovarsky kraj.
- Kontaktovat uživatele:
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Pavel Mirtl píše:No tady na Plzeňsku je nyní 10°na nulou ,to prostě bude prasárna/pro někoho paráda/
Fronterový vysloužilec a doživotní člen fanklubu tohoto fóra.
Běličko, děkuji ti moc za krásný kus práce a radosti ve společných letech IV.2006 - I.2011. Bylas skvělá. mob: +420602231501 ICQ=431161520; Skypename= Daidallos
Běličko, děkuji ti moc za krásný kus práce a radosti ve společných letech IV.2006 - I.2011. Bylas skvělá. mob: +420602231501 ICQ=431161520; Skypename= Daidallos
- Pavel Mirtl
- Pokročilý diskutér
- Příspěvky: 729
- Registrován: 15 srp 2006 21:44
- Bydliště: Plzeň,Frontera B2.2DTI/99 sport RS
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Hlavně ať všichni dobře dorazí na sraz i zpět do doupat. 
B 2.2 DTI sport RS 99-je minulost,nyní Suzuki grand vitara 2006 2.0 benzin.Mé moto:suzuki intruder VS800černá/chrom,příští GOLDWING 1500-1800.
-
HUJER 4x4
- Super diskutér
- Příspěvky: 1861
- Registrován: 07 zář 2006 12:20
- Bydliště: Č.Budějovice, Frontera A dlouhá, 2.3 TD, zvýšeno, rozšířeno je minulostí, nyní krátký Trol 2.8TD
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Pavel Mirtl píše:Hlavně ať všichni dobře dorazí na sraz i zpět do doupat.
Tak tak HLAVNĚ V KLIDU A POHODĚ,AŤ SE NESTANE NĚJAKEJ PRŮSER!!!!!!!!
-
HUJER 4x4
- Super diskutér
- Příspěvky: 1861
- Registrován: 07 zář 2006 12:20
- Bydliště: Č.Budějovice, Frontera A dlouhá, 2.3 TD, zvýšeno, rozšířeno je minulostí, nyní krátký Trol 2.8TD
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
DŮLEŽITÉ:
VZHLEDEM K TOMU, ŽE JSEM NESTIHL DO SRAZU DODĚLAT EXPEDIČNÍ ZAHRÁDKU NEMÁM JEŠTĚ NAMONTOVANÉ CB, TAKŽE SI NĚKAM POZNAČTE MŮJ TELEFON,PRO PŘÍPAD POTŘEBY, ZA CB SE OMLOUVÁM,ALE ČASOVĚ NEBYLO MOŽNÉ TO STIHNOUT
606 913 282
VZHLEDEM K TOMU, ŽE JSEM NESTIHL DO SRAZU DODĚLAT EXPEDIČNÍ ZAHRÁDKU NEMÁM JEŠTĚ NAMONTOVANÉ CB, TAKŽE SI NĚKAM POZNAČTE MŮJ TELEFON,PRO PŘÍPAD POTŘEBY, ZA CB SE OMLOUVÁM,ALE ČASOVĚ NEBYLO MOŽNÉ TO STIHNOUT
606 913 282
- Janeš Petr
- Moderátor
- Příspěvky: 6690
- Registrován: 07 říj 2007 18:29
- Bydliště: Budějovice 2,3TD dlouhá 93
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
no,zajel jsem se dneska na tu trať podívat,tak můžu to kvalitní bláto hlavně v horním úseku jen potvrdit......
603 75 12 87 http://www.stabilnimotory.estranky.cz/
- kuchař
- Začínající diskutér
- Příspěvky: 129
- Registrován: 22 lis 2007 09:27
- Bydliště: Selbská 5 Aš 35201
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
OPEL FRONTERA B 2.2 DTI
1999-LIMITED 85KW pneu TOYO open country AT 255 65 16
DLOUHÁ rozšířená,CB Skype-roland.gorner1
1999-LIMITED 85KW pneu TOYO open country AT 255 65 16
DLOUHÁ rozšířená,CB Skype-roland.gorner1
-
HUJER 4x4
- Super diskutér
- Příspěvky: 1861
- Registrován: 07 zář 2006 12:20
- Bydliště: Č.Budějovice, Frontera A dlouhá, 2.3 TD, zvýšeno, rozšířeno je minulostí, nyní krátký Trol 2.8TD
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Tak mládeži, se tu s Váma loučim a vyrážim do horažďovic a ráno od 8 jsem na trati a připravuji rekvizity nezbytně nutné na náš srazík, jako dřevo na oheň a knaky, piFko a další veledůležité věci, tak ZDAR F SOBOTU!!!!!!!
- rescuer
- Pokročilý diskutér
- Příspěvky: 533
- Registrován: 22 zář 2006 13:47
- Skype: c.d.d.b
- Bydliště: DUKOVANY
- Kontaktovat uživatele:
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
To je vocas ten vojta... To je takový problém za 300 koupit magnetku?
FRONTERA A --- PRODÁNO :-) TĚŠÍM SE NA SETKÁNÍ S NÍ ZDE NA FÓRU
Frontera B-long, rv.03, 6VD1 - 3.2i zvedaná, rozšířená, CB, Profi, Majáky, světelná rampa
Terrano II wagon, rv. 96, 2.7TDi
Frontera B-long, rv.03, 6VD1 - 3.2i zvedaná, rozšířená, CB, Profi, Majáky, světelná rampa
Terrano II wagon, rv. 96, 2.7TDi
- pavel.s
- Začínající diskutér
- Příspěvky: 116
- Registrován: 08 čer 2007 15:40
- Bydliště: Česká Skalice
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Magnetku bych mu moh pučit,ale je to trochu z ruky.
reskuere jestli vstanu tak budu ve 3/4 v Solnici.Jinak jedu solo.
reskuere jestli vstanu tak budu ve 3/4 v Solnici.Jinak jedu solo.
Frontera A-čko sport 2i r.v.96,Renolt Espace,Subaru Justy,Fiat Marea,Nissan Patrol GR 2.8TD
- rescuer
- Pokročilý diskutér
- Příspěvky: 533
- Registrován: 22 zář 2006 13:47
- Skype: c.d.d.b
- Bydliště: DUKOVANY
- Kontaktovat uživatele:
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
4:40 vyjíždíme od nás, vsolnici můžeme být někdy kolem 4:45, mrknu po tobě na té benzince jak posledně, pokud tě tam nezahlídnu, jedu :-)pavel.s píše:Magnetku bych mu moh pučit,ale je to trochu z ruky.
reskuere jestli vstanu tak budu ve 3/4 v Solnici.Jinak jedu solo.
FRONTERA A --- PRODÁNO :-) TĚŠÍM SE NA SETKÁNÍ S NÍ ZDE NA FÓRU
Frontera B-long, rv.03, 6VD1 - 3.2i zvedaná, rozšířená, CB, Profi, Majáky, světelná rampa
Terrano II wagon, rv. 96, 2.7TDi
Frontera B-long, rv.03, 6VD1 - 3.2i zvedaná, rozšířená, CB, Profi, Majáky, světelná rampa
Terrano II wagon, rv. 96, 2.7TDi
- pavel.s
- Začínající diskutér
- Příspěvky: 116
- Registrován: 08 čer 2007 15:40
- Bydliště: Česká Skalice
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
reskue OK
Frontera A-čko sport 2i r.v.96,Renolt Espace,Subaru Justy,Fiat Marea,Nissan Patrol GR 2.8TD