OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Sekce týkající se pouze plánování, příprav, realizace a ohlasů na srazy Offroad-frontera.
Odpovědět
Uživatelský avatar
B53
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 92
Registrován: 16 úno 2006 21:02
Bydliště: Středokluky
Kontaktovat uživatele:

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Příspěvek od B53 »

vojtech.kloud píše: tak co chachaří :mrgreen: už se chystáte na wýkend :mrgreen:
Komu říkáš chaři ty chachare!!!!!!!!!! :?: :lol: :lol: :mrgreen: Koukej aŤ je co pít, jinak :?
Uživatelský avatar
B53
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 92
Registrován: 16 úno 2006 21:02
Bydliště: Středokluky
Kontaktovat uživatele:

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Příspěvek od B53 »

PRIMÁRNÍ: 720/561 786 (autotelefon)
SEKUNDÁRNÍ: 736/770 238 (krizový, kdykoli)
[/quote]
Co šílíš. Vánoce už byly tak to tak neprožívej.
HUJER 4x4
Super diskutér
Příspěvky: 1861
Registrován: 07 zář 2006 12:20
Bydliště: Č.Budějovice, Frontera A dlouhá, 2.3 TD, zvýšeno, rozšířeno je minulostí, nyní krátký Trol 2.8TD

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Příspěvek od HUJER 4x4 »

Milda píše:Já se taky těším, ale mrzí mě, že nejsou v seznámku ti slíbení Humři nebo Houmři, či jak se to zvíře zove. Neříkals Vojto, že se přijedou předvést? Možná přijedou utajeně. Vidím tam plno Patron, Panděr, Myší a jiných dravců. Útěchou mi je, že tam snad dorazí Lukáš s Wraníkem. :lol:
Tak sice nějaké překvápko pro Fronteráky bude, ale bohužel Houmři nebudou :( , a sice: měli dorazit 2 kousky, jeden černej 6,5l diesel, ten je bohužel zaneprázdněn a druhej taktéž 6,5l ale Benzín!!! (to je docela raritka), ale ten má KO brzdič a světe div se, v Budějcký mototechně nemaji brzdovej třmen na Hummer H1, 6.5l benzin, což nepochopim, na takhle běžný auto a nemaji to skladem :x , tak musí počkat než mu to objednaji přes centrální sklady v Hamburku z Ameriky, aby mu to za měsíc přišlo z Číny...... jak je v současné době zvykem :lol: , tak doufám, že to nikoho neodradí, že tyhle megalomanský dinosauři nepřijedou, ale myslím si, že nějaké překvápko se dostaví a že srandy bude kopec,no něco málo je nachystáno i na večer :lol: , což tu není nikde uváděno.... záměrně :roll:

Co se trati týče, tak majiteli trati už týden stojí vlasy hrůzou, ale jak psal, s počasím nic nenaděláme :roll: , dle mého je trať v naprosto pro nás luxusním stavu, bláto,bahno,podmáčené,klouzavé........ de lukse :wink: :mrgreen:

tak nezapomeňte: karimatku,spacák,přezůvky a pevnou obuf, ať si tam někdo nezláme běhy, až tam někde pojede po prdeli dolů :mrgreen:
HUJER 4x4
Super diskutér
Příspěvky: 1861
Registrován: 07 zář 2006 12:20
Bydliště: Č.Budějovice, Frontera A dlouhá, 2.3 TD, zvýšeno, rozšířeno je minulostí, nyní krátký Trol 2.8TD

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Příspěvek od HUJER 4x4 »

B53 píše:
vojtech.kloud píše: tak co chachaří :mrgreen: už se chystáte na wýkend :mrgreen:
Komu říkáš chaři ty chachare!!!!!!!!!! :?: :lol: :lol: :mrgreen: Koukej aŤ je co pít, jinak :?

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .............. se omlouvám "velebný kmete"......... B53, myslím, že jestli to fšecko vypiješ, tak budou mít tvý játra posvícení :roll:

Jídla, Pídla je dostatek (veškeré potraviny a pídloviny jsou v hodnotě kolem 20 tisíc), takže se těště :lol:
Uživatelský avatar
Milda
The Legend
Příspěvky: 1550
Registrován: 03 črc 2006 23:47
Skype: Daidallos
Bydliště: Aš - Karlovarsky kraj.
Kontaktovat uživatele:

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Příspěvek od Milda »

Pavel Mirtl píše:No tady na Plzeňsku je nyní 10°na nulou ,to prostě bude prasárna/pro někoho paráda/ :shock:
:lol: :lol: :lol: Čistý auto nemůže být "offroudwagen". :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Fronterový vysloužilec a doživotní člen fanklubu tohoto fóra.
Běličko, děkuji ti moc za krásný kus práce a radosti ve společných letech IV.2006 - I.2011. Bylas skvělá.
mob: +420602231501 ICQ=431161520; Skypename= Daidallos
Uživatelský avatar
Pavel Mirtl
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 729
Registrován: 15 srp 2006 21:44
Bydliště: Plzeň,Frontera B2.2DTI/99 sport RS

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Příspěvek od Pavel Mirtl »

Hlavně ať všichni dobře dorazí na sraz i zpět do doupat. :grin:
B 2.2 DTI sport RS 99-je minulost,nyní Suzuki grand vitara 2006 2.0 benzin.Mé moto:suzuki intruder VS800černá/chrom,příští GOLDWING 1500-1800.
HUJER 4x4
Super diskutér
Příspěvky: 1861
Registrován: 07 zář 2006 12:20
Bydliště: Č.Budějovice, Frontera A dlouhá, 2.3 TD, zvýšeno, rozšířeno je minulostí, nyní krátký Trol 2.8TD

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Příspěvek od HUJER 4x4 »

Pavel Mirtl píše:Hlavně ať všichni dobře dorazí na sraz i zpět do doupat. :grin:

Tak tak HLAVNĚ V KLIDU A POHODĚ,AŤ SE NESTANE NĚJAKEJ PRŮSER!!!!!!!!
HUJER 4x4
Super diskutér
Příspěvky: 1861
Registrován: 07 zář 2006 12:20
Bydliště: Č.Budějovice, Frontera A dlouhá, 2.3 TD, zvýšeno, rozšířeno je minulostí, nyní krátký Trol 2.8TD

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Příspěvek od HUJER 4x4 »

DŮLEŽITÉ:



VZHLEDEM K TOMU, ŽE JSEM NESTIHL DO SRAZU DODĚLAT EXPEDIČNÍ ZAHRÁDKU NEMÁM JEŠTĚ NAMONTOVANÉ CB, TAKŽE SI NĚKAM POZNAČTE MŮJ TELEFON,PRO PŘÍPAD POTŘEBY, ZA CB SE OMLOUVÁM,ALE ČASOVĚ NEBYLO MOŽNÉ TO STIHNOUT




606 913 282
Uživatelský avatar
Janeš Petr
Moderátor
Příspěvky: 6690
Registrován: 07 říj 2007 18:29
Bydliště: Budějovice 2,3TD dlouhá 93

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Příspěvek od Janeš Petr »

no,zajel jsem se dneska na tu trať podívat,tak můžu to kvalitní bláto hlavně v horním úseku jen potvrdit......
Uživatelský avatar
kuchař
Začínající diskutér
Příspěvky: 129
Registrován: 22 lis 2007 09:27
Bydliště: Selbská 5 Aš 35201

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Příspěvek od kuchař »

:grin: :grin: :grin:
OPEL FRONTERA B 2.2 DTI
1999-LIMITED 85KW pneu TOYO open country AT 255 65 16
DLOUHÁ rozšířená,CB Skype-roland.gorner1
HUJER 4x4
Super diskutér
Příspěvky: 1861
Registrován: 07 zář 2006 12:20
Bydliště: Č.Budějovice, Frontera A dlouhá, 2.3 TD, zvýšeno, rozšířeno je minulostí, nyní krátký Trol 2.8TD

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Příspěvek od HUJER 4x4 »

Tak mládeži, se tu s Váma loučim a vyrážim do horažďovic a ráno od 8 jsem na trati a připravuji rekvizity nezbytně nutné na náš srazík, jako dřevo na oheň a knaky, piFko a další veledůležité věci, tak ZDAR F SOBOTU!!!!!!!
Uživatelský avatar
rescuer
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 533
Registrován: 22 zář 2006 13:47
Skype: c.d.d.b
Bydliště: DUKOVANY
Kontaktovat uživatele:

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Příspěvek od rescuer »

To je vocas ten vojta... To je takový problém za 300 koupit magnetku?
FRONTERA A --- PRODÁNO :-) TĚŠÍM SE NA SETKÁNÍ S NÍ ZDE NA FÓRU
Frontera B-long, rv.03, 6VD1 - 3.2i zvedaná, rozšířená, CB, Profi, Majáky, světelná rampa
Terrano II wagon, rv. 96, 2.7TDi
Uživatelský avatar
pavel.s
Začínající diskutér
Příspěvky: 116
Registrován: 08 čer 2007 15:40
Bydliště: Česká Skalice

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Příspěvek od pavel.s »

Magnetku bych mu moh pučit,ale je to trochu z ruky.
reskuere jestli vstanu tak budu ve 3/4 v Solnici.Jinak jedu solo.
Frontera A-čko sport 2i r.v.96,Renolt Espace,Subaru Justy,Fiat Marea,Nissan Patrol GR 2.8TD
Uživatelský avatar
rescuer
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 533
Registrován: 22 zář 2006 13:47
Skype: c.d.d.b
Bydliště: DUKOVANY
Kontaktovat uživatele:

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Příspěvek od rescuer »

pavel.s píše:Magnetku bych mu moh pučit,ale je to trochu z ruky.
reskuere jestli vstanu tak budu ve 3/4 v Solnici.Jinak jedu solo.
4:40 vyjíždíme od nás, vsolnici můžeme být někdy kolem 4:45, mrknu po tobě na té benzince jak posledně, pokud tě tam nezahlídnu, jedu :-)
FRONTERA A --- PRODÁNO :-) TĚŠÍM SE NA SETKÁNÍ S NÍ ZDE NA FÓRU
Frontera B-long, rv.03, 6VD1 - 3.2i zvedaná, rozšířená, CB, Profi, Majáky, světelná rampa
Terrano II wagon, rv. 96, 2.7TDi
Uživatelský avatar
pavel.s
Začínající diskutér
Příspěvky: 116
Registrován: 08 čer 2007 15:40
Bydliště: Česká Skalice

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Příspěvek od pavel.s »

reskue OK
Frontera A-čko sport 2i r.v.96,Renolt Espace,Subaru Justy,Fiat Marea,Nissan Patrol GR 2.8TD
Odpovědět

Zpět na „Srazy Fronter“