OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
- rescuer
- Pokročilý diskutér
- Příspěvky: 533
- Registrován: 22 zář 2006 13:47
- Skype: c.d.d.b
- Bydliště: DUKOVANY
- Kontaktovat uživatele:
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
honzík píše:pro rescuera:
takže my jedeme z pelhřimova a budeme tam dle harmonogramu........
uz ted se tesime
OK, taky se těším, doufám že máš CB :-)
h.
FRONTERA A --- PRODÁNO :-) TĚŠÍM SE NA SETKÁNÍ S NÍ ZDE NA FÓRU
Frontera B-long, rv.03, 6VD1 - 3.2i zvedaná, rozšířená, CB, Profi, Majáky, světelná rampa
Terrano II wagon, rv. 96, 2.7TDi
Frontera B-long, rv.03, 6VD1 - 3.2i zvedaná, rozšířená, CB, Profi, Majáky, světelná rampa
Terrano II wagon, rv. 96, 2.7TDi
- rescuer
- Pokročilý diskutér
- Příspěvky: 533
- Registrován: 22 zář 2006 13:47
- Skype: c.d.d.b
- Bydliště: DUKOVANY
- Kontaktovat uživatele:
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
VOJTA: Asi pojedeme jen na sobotu. spát nebudem nejspíš,pokud ano, bude se rozhodovat až na místě (bereme všežravýho psa). Takže s náma na noc spíš nepočítej.
1Frontera
2lidi (možná 3) a jen sobota, 2 možná i neděle.
1Frontera
2lidi (možná 3) a jen sobota, 2 možná i neděle.
FRONTERA A --- PRODÁNO :-) TĚŠÍM SE NA SETKÁNÍ S NÍ ZDE NA FÓRU
Frontera B-long, rv.03, 6VD1 - 3.2i zvedaná, rozšířená, CB, Profi, Majáky, světelná rampa
Terrano II wagon, rv. 96, 2.7TDi
Frontera B-long, rv.03, 6VD1 - 3.2i zvedaná, rozšířená, CB, Profi, Majáky, světelná rampa
Terrano II wagon, rv. 96, 2.7TDi
- rescuer
- Pokročilý diskutér
- Příspěvky: 533
- Registrován: 22 zář 2006 13:47
- Skype: c.d.d.b
- Bydliště: DUKOVANY
- Kontaktovat uživatele:
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
AKTUALIZACE AŤ SME POŘÁD NA OČÍCH
1.) Rychnov nad Kněžnou - u PENNY Marketu na parkovišti
2.) Havlíckův Brod - Hypernova vedle ul. Strojírenská
3.) Pelhřimov - Benzinka "Eko tank"
4.) Protivín - Náměstí před samoobluhou
1.) LOC: N 50°09'15'', E 16°16'43''
2.) LOC: N 49°36'22'', E 15°36'05''
3.) LOC: N 49°26'49'', E 15°13'55''
4.) LOC: N 49°11'53'', E 14°13'02''
04:40 Byzhradec - odjezd
04:50 Rychnov nad Kněžnou - odjezd 05:00
06:54 Havlíčkuv Brod - odjezd 07:00
07:34 Pelhřimov - odjezd 07:45
09:21 Protivín - odjezd 09:30
10:15 Horažďovice
Pokud se sejdeme dřív, odjezdy budou dřív. Do Havlbrodu, možná dorazím dřív, pokud se ke mě ještě nepřifaří někdo odsud... no jo no ta 3.2 prostě jede...
Pokud se ještě objeví někdo na dané trase,můžu přidělat zastávky.
konvojmobil:724 924 711 / 736 770 238
Havlíčkův Brod
Paťas - Frontera A
Pelhřimov
Honzík - Frontera B
- Pajero Wagon
Přemek - 2xFrontera
Zatím nabírám v Havl.Brodu PATASE(1xFrontera), Pelhřimově HONZÍKA(1xFrontera,1xPajero), PŘEMKA(2xFrontera).
Hlaste se další prosím. (pokud sem někoho zapoměl tak mi dejde pár facek)
!!!POZOR!!! Zastávky zde psané, na kterých nikoho nebudeme nabírat pouze projedeme!!!
1.) Rychnov nad Kněžnou - u PENNY Marketu na parkovišti
2.) Havlíckův Brod - Hypernova vedle ul. Strojírenská
3.) Pelhřimov - Benzinka "Eko tank"
4.) Protivín - Náměstí před samoobluhou
1.) LOC: N 50°09'15'', E 16°16'43''
2.) LOC: N 49°36'22'', E 15°36'05''
3.) LOC: N 49°26'49'', E 15°13'55''
4.) LOC: N 49°11'53'', E 14°13'02''
04:40 Byzhradec - odjezd
04:50 Rychnov nad Kněžnou - odjezd 05:00
06:54 Havlíčkuv Brod - odjezd 07:00
07:34 Pelhřimov - odjezd 07:45
09:21 Protivín - odjezd 09:30
10:15 Horažďovice
Pokud se sejdeme dřív, odjezdy budou dřív. Do Havlbrodu, možná dorazím dřív, pokud se ke mě ještě nepřifaří někdo odsud... no jo no ta 3.2 prostě jede...
Pokud se ještě objeví někdo na dané trase,můžu přidělat zastávky.
konvojmobil:724 924 711 / 736 770 238
Havlíčkův Brod
Paťas - Frontera A
Pelhřimov
Honzík - Frontera B
- Pajero Wagon
Přemek - 2xFrontera
Zatím nabírám v Havl.Brodu PATASE(1xFrontera), Pelhřimově HONZÍKA(1xFrontera,1xPajero), PŘEMKA(2xFrontera).
Hlaste se další prosím. (pokud sem někoho zapoměl tak mi dejde pár facek)
!!!POZOR!!! Zastávky zde psané, na kterých nikoho nebudeme nabírat pouze projedeme!!!
FRONTERA A --- PRODÁNO :-) TĚŠÍM SE NA SETKÁNÍ S NÍ ZDE NA FÓRU
Frontera B-long, rv.03, 6VD1 - 3.2i zvedaná, rozšířená, CB, Profi, Majáky, světelná rampa
Terrano II wagon, rv. 96, 2.7TDi
Frontera B-long, rv.03, 6VD1 - 3.2i zvedaná, rozšířená, CB, Profi, Majáky, světelná rampa
Terrano II wagon, rv. 96, 2.7TDi
- modrasek
- Pokročilý diskutér
- Příspěvky: 714
- Registrován: 30 říj 2007 19:45
- Skype: vladimka69
- Bydliště: úrodná Haná, Olomoucko
- Kontaktovat uživatele:
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
...lidičky!!! je úžasný sledovat,jak to tu graduje s blížícím se termínem
nejste náhodou tak trošku na to ježdění nadržení

modrasek kecálek
offroadík zatím nee
Toyota Yaris MC 1.0 HB - modra metalíza
offroadík zatím nee
Toyota Yaris MC 1.0 HB - modra metalíza
- Pavel Mirtl
- Pokročilý diskutér
- Příspěvky: 729
- Registrován: 15 srp 2006 21:44
- Bydliště: Plzeň,Frontera B2.2DTI/99 sport RS
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Ne

B 2.2 DTI sport RS 99-je minulost,nyní Suzuki grand vitara 2006 2.0 benzin.Mé moto:suzuki intruder VS800černá/chrom,příští GOLDWING 1500-1800.
- modrasek
- Pokročilý diskutér
- Příspěvky: 714
- Registrován: 30 říj 2007 19:45
- Skype: vladimka69
- Bydliště: úrodná Haná, Olomoucko
- Kontaktovat uživatele:
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
já se omlouvám za nevhodný výraz
myslela jsem: natěšení

modrasek kecálek
offroadík zatím nee
Toyota Yaris MC 1.0 HB - modra metalíza
offroadík zatím nee
Toyota Yaris MC 1.0 HB - modra metalíza
- kuchař
- Začínající diskutér
- Příspěvky: 129
- Registrován: 22 lis 2007 09:27
- Bydliště: Selbská 5 Aš 35201
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Takže Mildo já se připojim u Plzně
. Už se na vás těším.
A kvůli tomuhle srazu jsem si pořídil i CB
.
Konvoj Západ asi nemá smysl
,ale přesto pokud se někdo najde tak jedu Aš, Mar.Lázně,Plzeň,Konvoj Sever 
A kvůli tomuhle srazu jsem si pořídil i CB
Konvoj Západ asi nemá smysl
OPEL FRONTERA B 2.2 DTI
1999-LIMITED 85KW pneu TOYO open country AT 255 65 16
DLOUHÁ rozšířená,CB Skype-roland.gorner1
1999-LIMITED 85KW pneu TOYO open country AT 255 65 16
DLOUHÁ rozšířená,CB Skype-roland.gorner1
- Pavel Mirtl
- Pokročilý diskutér
- Příspěvky: 729
- Registrován: 15 srp 2006 21:44
- Bydliště: Plzeň,Frontera B2.2DTI/99 sport RS
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Ahoj Kuchaři,západ ne ale konvoy severozápad,to by byla bomba i když Rogers se nezůčasní
,to by se mi Mildo tůze líbilo. 
Naposledy upravil(a) Pavel Mirtl dne 22 led 2008 14:24, celkem upraveno 1 x.
B 2.2 DTI sport RS 99-je minulost,nyní Suzuki grand vitara 2006 2.0 benzin.Mé moto:suzuki intruder VS800černá/chrom,příští GOLDWING 1500-1800.
- kuchař
- Začínající diskutér
- Příspěvky: 129
- Registrován: 22 lis 2007 09:27
- Bydliště: Selbská 5 Aš 35201
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
tak mi napiš trasu
OPEL FRONTERA B 2.2 DTI
1999-LIMITED 85KW pneu TOYO open country AT 255 65 16
DLOUHÁ rozšířená,CB Skype-roland.gorner1
1999-LIMITED 85KW pneu TOYO open country AT 255 65 16
DLOUHÁ rozšířená,CB Skype-roland.gorner1
- Pavel Mirtl
- Pokročilý diskutér
- Příspěvky: 729
- Registrován: 15 srp 2006 21:44
- Bydliště: Plzeň,Frontera B2.2DTI/99 sport RS
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Trasa je stejná/Mildova/,já naskakuji v Plzni.PM.kuchař píše:tak mi napiš trasu
B 2.2 DTI sport RS 99-je minulost,nyní Suzuki grand vitara 2006 2.0 benzin.Mé moto:suzuki intruder VS800černá/chrom,příští GOLDWING 1500-1800.
- kuchař
- Začínající diskutér
- Příspěvky: 129
- Registrován: 22 lis 2007 09:27
- Bydliště: Selbská 5 Aš 35201
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
OK 
OPEL FRONTERA B 2.2 DTI
1999-LIMITED 85KW pneu TOYO open country AT 255 65 16
DLOUHÁ rozšířená,CB Skype-roland.gorner1
1999-LIMITED 85KW pneu TOYO open country AT 255 65 16
DLOUHÁ rozšířená,CB Skype-roland.gorner1
- Milda
- The Legend
- Příspěvky: 1550
- Registrován: 03 črc 2006 23:47
- Skype: Daidallos
- Bydliště: Aš - Karlovarsky kraj.
- Kontaktovat uživatele:
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Výborně pardále. Tak by nás teda mělo ze z Plzně od KFC v 9:30 odjíždět v koloně zatím 8 až 10 vozů.Viz list 13/č2.kuchař píše:Takže Mildo já se připojim u Plzně....
A kvůli tomuhle srazu jsem si pořídil i CB..... Pokud se někdo najde, tak jedu Aš, Mar.Lázně,Plzeň
Nikdo jiný se zatím neozval, i když věřím, že od Prahy po D5 pojede asi víc vozů. Mata.rc vyjede prý později a bude kolonu dojíždět někde na D5.
A to CB určitě oceníš a využiješ nejen na srazech. Já ho poslouchám víc než rádio FM
Fronterový vysloužilec a doživotní člen fanklubu tohoto fóra.
Běličko, děkuji ti moc za krásný kus práce a radosti ve společných letech IV.2006 - I.2011. Bylas skvělá. mob: +420602231501 ICQ=431161520; Skypename= Daidallos
Běličko, děkuji ti moc za krásný kus práce a radosti ve společných letech IV.2006 - I.2011. Bylas skvělá. mob: +420602231501 ICQ=431161520; Skypename= Daidallos
-
HUJER 4x4
- Super diskutér
- Příspěvky: 1861
- Registrován: 07 zář 2006 12:20
- Bydliště: Č.Budějovice, Frontera A dlouhá, 2.3 TD, zvýšeno, rozšířeno je minulostí, nyní krátký Trol 2.8TD
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
........... A JÁ PŘIJEDU VLAKEM

- Milda
- The Legend
- Příspěvky: 1550
- Registrován: 03 črc 2006 23:47
- Skype: Daidallos
- Bydliště: Aš - Karlovarsky kraj.
- Kontaktovat uživatele:
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
No snad sis nemyslel, že bys zůstal domavojtech.kloud píše:........... A JÁ PŘIJEDU VLAKEM![]()
![]()
Naposledy upravil(a) Milda dne 22 led 2008 17:46, celkem upraveno 1 x.
Fronterový vysloužilec a doživotní člen fanklubu tohoto fóra.
Běličko, děkuji ti moc za krásný kus práce a radosti ve společných letech IV.2006 - I.2011. Bylas skvělá. mob: +420602231501 ICQ=431161520; Skypename= Daidallos
Běličko, děkuji ti moc za krásný kus práce a radosti ve společných letech IV.2006 - I.2011. Bylas skvělá. mob: +420602231501 ICQ=431161520; Skypename= Daidallos
-
HUJER 4x4
- Super diskutér
- Příspěvky: 1861
- Registrován: 07 zář 2006 12:20
- Bydliště: Č.Budějovice, Frontera A dlouhá, 2.3 TD, zvýšeno, rozšířeno je minulostí, nyní krátký Trol 2.8TD
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
NA SVATU JE PLNO
Tak mládeži, máme ne Svatu plno, gdo se nepřihlásil, má smolíka, no dobře,no, tak ještě jedno,maximálně dvě auta, pokud by někdo ještě z nepřihlášenejch chtěl přijet, ale jinak je fakt vyprodáno
PRO INFO:
72 WOSOP
44 FROUDŮ
Tak mládeži, máme ne Svatu plno, gdo se nepřihlásil, má smolíka, no dobře,no, tak ještě jedno,maximálně dvě auta, pokud by někdo ještě z nepřihlášenejch chtěl přijet, ale jinak je fakt vyprodáno
PRO INFO:
72 WOSOP
44 FROUDŮ