OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Sekce týkající se pouze plánování, příprav, realizace a ohlasů na srazy Offroad-frontera.
Odpovědět
Uživatelský avatar
rescuer
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 533
Registrován: 22 zář 2006 13:47
Skype: c.d.d.b
Bydliště: DUKOVANY
Kontaktovat uživatele:

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Příspěvek od rescuer »

honzík píše:pro rescuera:

takže my jedeme z pelhřimova a budeme tam dle harmonogramu........
uz ted se tesime

OK, taky se těším, doufám že máš CB :-)
h.
FRONTERA A --- PRODÁNO :-) TĚŠÍM SE NA SETKÁNÍ S NÍ ZDE NA FÓRU
Frontera B-long, rv.03, 6VD1 - 3.2i zvedaná, rozšířená, CB, Profi, Majáky, světelná rampa
Terrano II wagon, rv. 96, 2.7TDi
Uživatelský avatar
rescuer
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 533
Registrován: 22 zář 2006 13:47
Skype: c.d.d.b
Bydliště: DUKOVANY
Kontaktovat uživatele:

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Příspěvek od rescuer »

VOJTA: Asi pojedeme jen na sobotu. spát nebudem nejspíš,pokud ano, bude se rozhodovat až na místě (bereme všežravýho psa). Takže s náma na noc spíš nepočítej.

1Frontera
2lidi (možná 3) a jen sobota, 2 možná i neděle.
FRONTERA A --- PRODÁNO :-) TĚŠÍM SE NA SETKÁNÍ S NÍ ZDE NA FÓRU
Frontera B-long, rv.03, 6VD1 - 3.2i zvedaná, rozšířená, CB, Profi, Majáky, světelná rampa
Terrano II wagon, rv. 96, 2.7TDi
Uživatelský avatar
rescuer
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 533
Registrován: 22 zář 2006 13:47
Skype: c.d.d.b
Bydliště: DUKOVANY
Kontaktovat uživatele:

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Příspěvek od rescuer »

AKTUALIZACE AŤ SME POŘÁD NA OČÍCH

1.) Rychnov nad Kněžnou - u PENNY Marketu na parkovišti
2.) Havlíckův Brod - Hypernova vedle ul. Strojírenská
3.) Pelhřimov - Benzinka "Eko tank"
4.) Protivín - Náměstí před samoobluhou


1.) LOC: N 50°09'15'', E 16°16'43''
2.) LOC: N 49°36'22'', E 15°36'05''
3.) LOC: N 49°26'49'', E 15°13'55''
4.) LOC: N 49°11'53'', E 14°13'02''


04:40 Byzhradec - odjezd
04:50 Rychnov nad Kněžnou - odjezd 05:00
06:54 Havlíčkuv Brod - odjezd 07:00
07:34 Pelhřimov - odjezd 07:45
09:21 Protivín - odjezd 09:30
10:15 Horažďovice


Pokud se sejdeme dřív, odjezdy budou dřív. Do Havlbrodu, možná dorazím dřív, pokud se ke mě ještě nepřifaří někdo odsud... no jo no ta 3.2 prostě jede... :twisted: :lol:

Pokud se ještě objeví někdo na dané trase,můžu přidělat zastávky.

konvojmobil:724 924 711 / 736 770 238


Havlíčkův Brod
Paťas - Frontera A
Pelhřimov
Honzík - Frontera B
- Pajero Wagon
Přemek - 2xFrontera


Zatím nabírám v Havl.Brodu PATASE(1xFrontera), Pelhřimově HONZÍKA(1xFrontera,1xPajero), PŘEMKA(2xFrontera).

Hlaste se další prosím. (pokud sem někoho zapoměl tak mi dejde pár facek)

!!!POZOR!!! Zastávky zde psané, na kterých nikoho nebudeme nabírat pouze projedeme!!!
FRONTERA A --- PRODÁNO :-) TĚŠÍM SE NA SETKÁNÍ S NÍ ZDE NA FÓRU
Frontera B-long, rv.03, 6VD1 - 3.2i zvedaná, rozšířená, CB, Profi, Majáky, světelná rampa
Terrano II wagon, rv. 96, 2.7TDi
Uživatelský avatar
modrasek
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 714
Registrován: 30 říj 2007 19:45
Skype: vladimka69
Bydliště: úrodná Haná, Olomoucko
Kontaktovat uživatele:

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Příspěvek od modrasek »

...lidičky!!! je úžasný sledovat,jak to tu graduje s blížícím se termínem :wink: :wink: :wink: nejste náhodou tak trošku na to ježdění nadržení :?: :?: :?:
modrasek kecálek
offroadík zatím nee
Toyota Yaris MC 1.0 HB - modra metalíza
Uživatelský avatar
Pavel Mirtl
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 729
Registrován: 15 srp 2006 21:44
Bydliště: Plzeň,Frontera B2.2DTI/99 sport RS

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Příspěvek od Pavel Mirtl »

Ne :shock: :wink:
B 2.2 DTI sport RS 99-je minulost,nyní Suzuki grand vitara 2006 2.0 benzin.Mé moto:suzuki intruder VS800černá/chrom,příští GOLDWING 1500-1800.
Uživatelský avatar
modrasek
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 714
Registrován: 30 říj 2007 19:45
Skype: vladimka69
Bydliště: úrodná Haná, Olomoucko
Kontaktovat uživatele:

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Příspěvek od modrasek »

já se omlouvám za nevhodný výraz :oops: :oops: myslela jsem: natěšení :wink: :grin: :grin:
modrasek kecálek
offroadík zatím nee
Toyota Yaris MC 1.0 HB - modra metalíza
Uživatelský avatar
kuchař
Začínající diskutér
Příspěvky: 129
Registrován: 22 lis 2007 09:27
Bydliště: Selbská 5 Aš 35201

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Příspěvek od kuchař »

Takže Mildo já se připojim u Plzně :grin: . Už se na vás těším.
A kvůli tomuhle srazu jsem si pořídil i CB :grin: .
Konvoj Západ asi nemá smysl :( ,ale přesto pokud se někdo najde tak jedu Aš, Mar.Lázně,Plzeň,Konvoj Sever :grin:
OPEL FRONTERA B 2.2 DTI
1999-LIMITED 85KW pneu TOYO open country AT 255 65 16
DLOUHÁ rozšířená,CB Skype-roland.gorner1
Uživatelský avatar
Pavel Mirtl
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 729
Registrován: 15 srp 2006 21:44
Bydliště: Plzeň,Frontera B2.2DTI/99 sport RS

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Příspěvek od Pavel Mirtl »

Ahoj Kuchaři,západ ne ale konvoy severozápad,to by byla bomba i když Rogers se nezůčasní :lol:,to by se mi Mildo tůze líbilo. :P
Naposledy upravil(a) Pavel Mirtl dne 22 led 2008 14:24, celkem upraveno 1 x.
B 2.2 DTI sport RS 99-je minulost,nyní Suzuki grand vitara 2006 2.0 benzin.Mé moto:suzuki intruder VS800černá/chrom,příští GOLDWING 1500-1800.
Uživatelský avatar
kuchař
Začínající diskutér
Příspěvky: 129
Registrován: 22 lis 2007 09:27
Bydliště: Selbská 5 Aš 35201

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Příspěvek od kuchař »

tak mi napiš trasu
OPEL FRONTERA B 2.2 DTI
1999-LIMITED 85KW pneu TOYO open country AT 255 65 16
DLOUHÁ rozšířená,CB Skype-roland.gorner1
Uživatelský avatar
Pavel Mirtl
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 729
Registrován: 15 srp 2006 21:44
Bydliště: Plzeň,Frontera B2.2DTI/99 sport RS

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Příspěvek od Pavel Mirtl »

kuchař píše:tak mi napiš trasu
Trasa je stejná/Mildova/,já naskakuji v Plzni.PM.
B 2.2 DTI sport RS 99-je minulost,nyní Suzuki grand vitara 2006 2.0 benzin.Mé moto:suzuki intruder VS800černá/chrom,příští GOLDWING 1500-1800.
Uživatelský avatar
kuchař
Začínající diskutér
Příspěvky: 129
Registrován: 22 lis 2007 09:27
Bydliště: Selbská 5 Aš 35201

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Příspěvek od kuchař »

OK :grin:
OPEL FRONTERA B 2.2 DTI
1999-LIMITED 85KW pneu TOYO open country AT 255 65 16
DLOUHÁ rozšířená,CB Skype-roland.gorner1
Uživatelský avatar
Milda
The Legend
Příspěvky: 1550
Registrován: 03 črc 2006 23:47
Skype: Daidallos
Bydliště: Aš - Karlovarsky kraj.
Kontaktovat uživatele:

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Příspěvek od Milda »

kuchař píše:Takže Mildo já se připojim u Plzně :grin: ....
A kvůli tomuhle srazu jsem si pořídil i CB :grin: ..... Pokud se někdo najde, tak jedu Aš, Mar.Lázně,Plzeň :grin:
Výborně pardále. Tak by nás teda mělo ze z Plzně od KFC v 9:30 odjíždět v koloně zatím 8 až 10 vozů.Viz list 13/č2.
Nikdo jiný se zatím neozval, i když věřím, že od Prahy po D5 pojede asi víc vozů. Mata.rc vyjede prý později a bude kolonu dojíždět někde na D5.
A to CB určitě oceníš a využiješ nejen na srazech. Já ho poslouchám víc než rádio FM :lol: :lol: :lol: Tak v sobotu zdar :wink:
Fronterový vysloužilec a doživotní člen fanklubu tohoto fóra.
Běličko, děkuji ti moc za krásný kus práce a radosti ve společných letech IV.2006 - I.2011. Bylas skvělá.
mob: +420602231501 ICQ=431161520; Skypename= Daidallos
HUJER 4x4
Super diskutér
Příspěvky: 1861
Registrován: 07 zář 2006 12:20
Bydliště: Č.Budějovice, Frontera A dlouhá, 2.3 TD, zvýšeno, rozšířeno je minulostí, nyní krátký Trol 2.8TD

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Příspěvek od HUJER 4x4 »

........... A JÁ PŘIJEDU VLAKEM :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Milda
The Legend
Příspěvky: 1550
Registrován: 03 črc 2006 23:47
Skype: Daidallos
Bydliště: Aš - Karlovarsky kraj.
Kontaktovat uživatele:

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Příspěvek od Milda »

vojtech.kloud píše:........... A JÁ PŘIJEDU VLAKEM :lol: :lol: :lol:
No snad sis nemyslel, že bys zůstal doma :shock: :?: Hlavně abys přijel a nezapomeň, F kolik ti to jede :!: A Kdo by se tam o nás - chudinky vod rodin wopuštěný - staral :?: :?: :?: :shock:
Naposledy upravil(a) Milda dne 22 led 2008 17:46, celkem upraveno 1 x.
Fronterový vysloužilec a doživotní člen fanklubu tohoto fóra.
Běličko, děkuji ti moc za krásný kus práce a radosti ve společných letech IV.2006 - I.2011. Bylas skvělá.
mob: +420602231501 ICQ=431161520; Skypename= Daidallos
HUJER 4x4
Super diskutér
Příspěvky: 1861
Registrován: 07 zář 2006 12:20
Bydliště: Č.Budějovice, Frontera A dlouhá, 2.3 TD, zvýšeno, rozšířeno je minulostí, nyní krátký Trol 2.8TD

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Příspěvek od HUJER 4x4 »

NA SVATU JE PLNO


Tak mládeži, máme ne Svatu plno, gdo se nepřihlásil, má smolíka, no dobře,no, tak ještě jedno,maximálně dvě auta, pokud by někdo ještě z nepřihlášenejch chtěl přijet, ale jinak je fakt vyprodáno


PRO INFO:

72 WOSOP

44 FROUDŮ
Odpovědět

Zpět na „Srazy Fronter“