OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
- rescuer
- Pokročilý diskutér
- Příspěvky: 533
- Registrován: 22 zář 2006 13:47
- Skype: c.d.d.b
- Bydliště: DUKOVANY
- Kontaktovat uživatele:
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
pato píše:Do kedy je potrebné nahlásiť učasť.Paťo-Divoch,Trnava SR
Pato zdravím tě z Krkonoš - nahlaš si úČast hned! :D Bude to tak lepší :D
FRONTERA A --- PRODÁNO :-) TĚŠÍM SE NA SETKÁNÍ S NÍ ZDE NA FÓRU
Frontera B-long, rv.03, 6VD1 - 3.2i zvedaná, rozšířená, CB, Profi, Majáky, světelná rampa
Terrano II wagon, rv. 96, 2.7TDi
Frontera B-long, rv.03, 6VD1 - 3.2i zvedaná, rozšířená, CB, Profi, Majáky, světelná rampa
Terrano II wagon, rv. 96, 2.7TDi
- rescuer
- Pokročilý diskutér
- Příspěvky: 533
- Registrován: 22 zář 2006 13:47
- Skype: c.d.d.b
- Bydliště: DUKOVANY
- Kontaktovat uživatele:
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Jinak, pánové, je tu DOTAZ veledůležitý
Před srazem se stavuju do Protivína nabrat jednu kostřičku (je to opravdu kostřička a né kostra, ani kostlivec), tak sem si říkal, že by nebylo marný, domluvit se s těma co pojedou buď nejlíp přímo přes Protivín nebo Písek, že by sme si tam mohly dát v určitý čas sraz a pak jet hromadně jako celá Off-Road delegace na sraz.... co vy na to?
PS: Nebo ti co by byly ochotní si trošku zajet před tu díru, byl bych velice rád... (nerad jezdím sám) hehe navíc by to vypadalo pěkně určitě :-)
Slaaaavo počítám minimálně s tebou!!!
Před srazem se stavuju do Protivína nabrat jednu kostřičku (je to opravdu kostřička a né kostra, ani kostlivec), tak sem si říkal, že by nebylo marný, domluvit se s těma co pojedou buď nejlíp přímo přes Protivín nebo Písek, že by sme si tam mohly dát v určitý čas sraz a pak jet hromadně jako celá Off-Road delegace na sraz.... co vy na to?
PS: Nebo ti co by byly ochotní si trošku zajet před tu díru, byl bych velice rád... (nerad jezdím sám) hehe navíc by to vypadalo pěkně určitě :-)
Slaaaavo počítám minimálně s tebou!!!
Naposledy upravil(a) rescuer dne 10 led 2008 21:23, celkem upraveno 2 x.
FRONTERA A --- PRODÁNO :-) TĚŠÍM SE NA SETKÁNÍ S NÍ ZDE NA FÓRU
Frontera B-long, rv.03, 6VD1 - 3.2i zvedaná, rozšířená, CB, Profi, Majáky, světelná rampa
Terrano II wagon, rv. 96, 2.7TDi
Frontera B-long, rv.03, 6VD1 - 3.2i zvedaná, rozšířená, CB, Profi, Majáky, světelná rampa
Terrano II wagon, rv. 96, 2.7TDi
- Milda
- The Legend
- Příspěvky: 1550
- Registrován: 03 črc 2006 23:47
- Skype: Daidallos
- Bydliště: Aš - Karlovarsky kraj.
- Kontaktovat uživatele:
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Jo, proč né? A co takhle Automotorewué? Nebo Autosaloon z Prima TV s Meruňkou. Aspoň by viděli wo čem furt tak blbě jenom plácaj.vojtech.kloud píše: No na výslovné přání může být pozvána i ČT 1 nebo třeba i Nova![]()
Fronterový vysloužilec a doživotní člen fanklubu tohoto fóra.
Běličko, děkuji ti moc za krásný kus práce a radosti ve společných letech IV.2006 - I.2011. Bylas skvělá. mob: +420602231501 ICQ=431161520; Skypename= Daidallos
Běličko, děkuji ti moc za krásný kus práce a radosti ve společných letech IV.2006 - I.2011. Bylas skvělá. mob: +420602231501 ICQ=431161520; Skypename= Daidallos
- rescuer
- Pokročilý diskutér
- Příspěvky: 533
- Registrován: 22 zář 2006 13:47
- Skype: c.d.d.b
- Bydliště: DUKOVANY
- Kontaktovat uživatele:
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Milda píše:Jo, proč né? A co takhle Automotorewué? Nebo Autosaloon z Prima TV s Meruňkou. Aspoň by viděli wo čem furt tak blbě jenom plácaj.vojtech.kloud píše: No na výslovné přání může být pozvána i ČT 1 nebo třeba i Nova![]()
Mildo - plnĚ souhlasím... pokud to vojta zvládne domluvit, ať to udělá. PS: Prosím mrkni do Rumunska 2008
FRONTERA A --- PRODÁNO :-) TĚŠÍM SE NA SETKÁNÍ S NÍ ZDE NA FÓRU
Frontera B-long, rv.03, 6VD1 - 3.2i zvedaná, rozšířená, CB, Profi, Majáky, světelná rampa
Terrano II wagon, rv. 96, 2.7TDi
Frontera B-long, rv.03, 6VD1 - 3.2i zvedaná, rozšířená, CB, Profi, Majáky, světelná rampa
Terrano II wagon, rv. 96, 2.7TDi
-
HUJER 4x4
- Super diskutér
- Příspěvky: 1861
- Registrován: 07 zář 2006 12:20
- Bydliště: Č.Budějovice, Frontera A dlouhá, 2.3 TD, zvýšeno, rozšířeno je minulostí, nyní krátký Trol 2.8TD
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Na Vaše výslovná přání jsem již tyto mediální zdroje kontaktoval, takže uvidíme,jaký bude z jejich strany ohlas 
- Pavel Mirtl
- Pokročilý diskutér
- Příspěvky: 729
- Registrován: 15 srp 2006 21:44
- Bydliště: Plzeň,Frontera B2.2DTI/99 sport RS
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
vojtech.kloud píše:Na Vaše výslovná přání jsem již tyto mediální zdroje kontaktoval, takže uvidíme,jaký bude z jejich strany ohlas
B 2.2 DTI sport RS 99-je minulost,nyní Suzuki grand vitara 2006 2.0 benzin.Mé moto:suzuki intruder VS800černá/chrom,příští GOLDWING 1500-1800.
- rescuer
- Pokročilý diskutér
- Příspěvky: 533
- Registrován: 22 zář 2006 13:47
- Skype: c.d.d.b
- Bydliště: DUKOVANY
- Kontaktovat uživatele:
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Tak to bude zajímavý :DPavel Mirtl píše:vojtech.kloud píše:Na Vaše výslovná přání jsem již tyto mediální zdroje kontaktoval, takže uvidíme,jaký bude z jejich strany ohlas
FRONTERA A --- PRODÁNO :-) TĚŠÍM SE NA SETKÁNÍ S NÍ ZDE NA FÓRU
Frontera B-long, rv.03, 6VD1 - 3.2i zvedaná, rozšířená, CB, Profi, Majáky, světelná rampa
Terrano II wagon, rv. 96, 2.7TDi
Frontera B-long, rv.03, 6VD1 - 3.2i zvedaná, rozšířená, CB, Profi, Majáky, světelná rampa
Terrano II wagon, rv. 96, 2.7TDi
-
Radim Solanský
- Začínající diskutér
- Příspěvky: 235
- Registrován: 31 led 2006 20:41
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Pokud nebudu muset jet do zahraničí na jedno školení tak tutově jedu a budem dva
frontera 2,0 sport
frontera 2,4 klasika
frontera 2,2 sport
frontera 2,0 sport
celekm mám nalítano s auty frontera cca 300 000km já sám
frontera 2,4 klasika
frontera 2,2 sport
frontera 2,0 sport
celekm mám nalítano s auty frontera cca 300 000km já sám
-
HUJER 4x4
- Super diskutér
- Příspěvky: 1861
- Registrován: 07 zář 2006 12:20
- Bydliště: Č.Budějovice, Frontera A dlouhá, 2.3 TD, zvýšeno, rozšířeno je minulostí, nyní krátký Trol 2.8TD
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Hele mládeži
, protože se nám z mini srazu stal docela velkej sraz (předpoklad je kolem 30 aut) a protože přijede kdeco, co je honěný 4x4, tak aktualizovaný seznam, je na http://www.offroadforum.cz , kde je průběžně aktualizován, tak až budete hledat seznam, tak je to tam v sekci "jen tak poježdění" 
- rescuer
- Pokročilý diskutér
- Příspěvky: 533
- Registrován: 22 zář 2006 13:47
- Skype: c.d.d.b
- Bydliště: DUKOVANY
- Kontaktovat uživatele:
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
!!!POZOR POZOR POZOR!!!
Pro ty lemry, co si dodnes nenamontovaly pořádně CBčko na mazla, tu mám (pro mne prvosrazovou) akci, zdarma namontuju cimbálovou anténu na "plechovici" každému zájemnci co dovalí anténu. Ti z vás, kteří by chtěly i sehnat či doporučit, ať mě pisnou SZ, a dohodnem se.
PS: Pokud uvidím anténu na rámu, nebo kdekoli kam vůbec nepatří (jiná místa než střecha) urvu mu ju a zabodnu doprostřed střechy!

Pro ty lemry, co si dodnes nenamontovaly pořádně CBčko na mazla, tu mám (pro mne prvosrazovou) akci, zdarma namontuju cimbálovou anténu na "plechovici" každému zájemnci co dovalí anténu. Ti z vás, kteří by chtěly i sehnat či doporučit, ať mě pisnou SZ, a dohodnem se.
PS: Pokud uvidím anténu na rámu, nebo kdekoli kam vůbec nepatří (jiná místa než střecha) urvu mu ju a zabodnu doprostřed střechy!
FRONTERA A --- PRODÁNO :-) TĚŠÍM SE NA SETKÁNÍ S NÍ ZDE NA FÓRU
Frontera B-long, rv.03, 6VD1 - 3.2i zvedaná, rozšířená, CB, Profi, Majáky, světelná rampa
Terrano II wagon, rv. 96, 2.7TDi
Frontera B-long, rv.03, 6VD1 - 3.2i zvedaná, rozšířená, CB, Profi, Majáky, světelná rampa
Terrano II wagon, rv. 96, 2.7TDi
- modrasek
- Pokročilý diskutér
- Příspěvky: 714
- Registrován: 30 říj 2007 19:45
- Skype: vladimka69
- Bydliště: úrodná Haná, Olomoucko
- Kontaktovat uživatele:
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
...tož ještě štěstí,že jsem se nepřihlásila....
to už bych ani neměla gdde spát
to bude akcička!!!!!!!!

modrasek kecálek
offroadík zatím nee
Toyota Yaris MC 1.0 HB - modra metalíza
offroadík zatím nee
Toyota Yaris MC 1.0 HB - modra metalíza
-
Anny
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Ahojky nadšenci, chci vám popřát krásné ježdění ...už se vám to blíží...mrzí mě že tam nebudu, tak mi dejte pozor na Mildu!
Těším se až to bude někde poblíže... 
- B53
- Diskuzní Nováček
- Příspěvky: 92
- Registrován: 16 úno 2006 21:02
- Bydliště: Středokluky
- Kontaktovat uživatele:
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Vojto, hlásím jedno Campo a jeden.Když bude nocleh bude to fajn, když ne nic se neděje
-
HUJER 4x4
- Super diskutér
- Příspěvky: 1861
- Registrován: 07 zář 2006 12:20
- Bydliště: Č.Budějovice, Frontera A dlouhá, 2.3 TD, zvýšeno, rozšířeno je minulostí, nyní krátký Trol 2.8TD
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
jasně B53, mám tě v seznamu i s noclehem, takže karimátku spacák, bačkory, půllitr sebou 
- rescuer
- Pokročilý diskutér
- Příspěvky: 533
- Registrován: 22 zář 2006 13:47
- Skype: c.d.d.b
- Bydliště: DUKOVANY
- Kontaktovat uživatele:
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
vojtech.kloud píše:jasně B53, mám tě v seznamu i s noclehem, takže karimátku spacák, bačkory, půllitr sebou
Aji cestovní krigle??? No to pr... de.... leeeeeee, to abych si rychle sbodoval takový ten vojenský železný :D
PS: dosud se mi nikdo nevyjádřil k návrhu, dat (jen pár) aut sraz která pojedu před PROTIVÍN či blízké okolí, srazík v protivíně na náměs´ti a na sraz dojet hromadně....
FRONTERA A --- PRODÁNO :-) TĚŠÍM SE NA SETKÁNÍ S NÍ ZDE NA FÓRU
Frontera B-long, rv.03, 6VD1 - 3.2i zvedaná, rozšířená, CB, Profi, Majáky, světelná rampa
Terrano II wagon, rv. 96, 2.7TDi
Frontera B-long, rv.03, 6VD1 - 3.2i zvedaná, rozšířená, CB, Profi, Majáky, světelná rampa
Terrano II wagon, rv. 96, 2.7TDi