OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Sekce týkající se pouze plánování, příprav, realizace a ohlasů na srazy Offroad-frontera.
Odpovědět
Uživatelský avatar
rescuer
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 533
Registrován: 22 zář 2006 13:47
Skype: c.d.d.b
Bydliště: DUKOVANY
Kontaktovat uživatele:

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Příspěvek od rescuer »

pato píše:Do kedy je potrebné nahlásiť učasť.Paťo-Divoch,Trnava SR

Pato zdravím tě z Krkonoš - nahlaš si úČast hned! :D Bude to tak lepší :D
FRONTERA A --- PRODÁNO :-) TĚŠÍM SE NA SETKÁNÍ S NÍ ZDE NA FÓRU
Frontera B-long, rv.03, 6VD1 - 3.2i zvedaná, rozšířená, CB, Profi, Majáky, světelná rampa
Terrano II wagon, rv. 96, 2.7TDi
Uživatelský avatar
rescuer
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 533
Registrován: 22 zář 2006 13:47
Skype: c.d.d.b
Bydliště: DUKOVANY
Kontaktovat uživatele:

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Příspěvek od rescuer »

Jinak, pánové, je tu DOTAZ veledůležitý

Před srazem se stavuju do Protivína nabrat jednu kostřičku (je to opravdu kostřička a né kostra, ani kostlivec), tak sem si říkal, že by nebylo marný, domluvit se s těma co pojedou buď nejlíp přímo přes Protivín nebo Písek, že by sme si tam mohly dát v určitý čas sraz a pak jet hromadně jako celá Off-Road delegace na sraz.... co vy na to?


PS: Nebo ti co by byly ochotní si trošku zajet před tu díru, byl bych velice rád... (nerad jezdím sám) hehe navíc by to vypadalo pěkně určitě :-)


Slaaaavo počítám minimálně s tebou!!!
Naposledy upravil(a) rescuer dne 10 led 2008 21:23, celkem upraveno 2 x.
FRONTERA A --- PRODÁNO :-) TĚŠÍM SE NA SETKÁNÍ S NÍ ZDE NA FÓRU
Frontera B-long, rv.03, 6VD1 - 3.2i zvedaná, rozšířená, CB, Profi, Majáky, světelná rampa
Terrano II wagon, rv. 96, 2.7TDi
Uživatelský avatar
Milda
The Legend
Příspěvky: 1550
Registrován: 03 črc 2006 23:47
Skype: Daidallos
Bydliště: Aš - Karlovarsky kraj.
Kontaktovat uživatele:

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Příspěvek od Milda »

vojtech.kloud píše: No na výslovné přání může být pozvána i ČT 1 nebo třeba i Nova :grin:
Jo, proč né? A co takhle Automotorewué? Nebo Autosaloon z Prima TV s Meruňkou. Aspoň by viděli wo čem furt tak blbě jenom plácaj. :roll:
Fronterový vysloužilec a doživotní člen fanklubu tohoto fóra.
Běličko, děkuji ti moc za krásný kus práce a radosti ve společných letech IV.2006 - I.2011. Bylas skvělá.
mob: +420602231501 ICQ=431161520; Skypename= Daidallos
Uživatelský avatar
rescuer
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 533
Registrován: 22 zář 2006 13:47
Skype: c.d.d.b
Bydliště: DUKOVANY
Kontaktovat uživatele:

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Příspěvek od rescuer »

Milda píše:
vojtech.kloud píše: No na výslovné přání může být pozvána i ČT 1 nebo třeba i Nova :grin:
Jo, proč né? A co takhle Automotorewué? Nebo Autosaloon z Prima TV s Meruňkou. Aspoň by viděli wo čem furt tak blbě jenom plácaj. :roll:

Mildo - plnĚ souhlasím... pokud to vojta zvládne domluvit, ať to udělá. PS: Prosím mrkni do Rumunska 2008
FRONTERA A --- PRODÁNO :-) TĚŠÍM SE NA SETKÁNÍ S NÍ ZDE NA FÓRU
Frontera B-long, rv.03, 6VD1 - 3.2i zvedaná, rozšířená, CB, Profi, Majáky, světelná rampa
Terrano II wagon, rv. 96, 2.7TDi
HUJER 4x4
Super diskutér
Příspěvky: 1861
Registrován: 07 zář 2006 12:20
Bydliště: Č.Budějovice, Frontera A dlouhá, 2.3 TD, zvýšeno, rozšířeno je minulostí, nyní krátký Trol 2.8TD

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Příspěvek od HUJER 4x4 »

Na Vaše výslovná přání jsem již tyto mediální zdroje kontaktoval, takže uvidíme,jaký bude z jejich strany ohlas :wink:
Uživatelský avatar
Pavel Mirtl
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 729
Registrován: 15 srp 2006 21:44
Bydliště: Plzeň,Frontera B2.2DTI/99 sport RS

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Příspěvek od Pavel Mirtl »

vojtech.kloud píše:Na Vaše výslovná přání jsem již tyto mediální zdroje kontaktoval, takže uvidíme,jaký bude z jejich strany ohlas :wink:
:mrgreen:
B 2.2 DTI sport RS 99-je minulost,nyní Suzuki grand vitara 2006 2.0 benzin.Mé moto:suzuki intruder VS800černá/chrom,příští GOLDWING 1500-1800.
Uživatelský avatar
rescuer
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 533
Registrován: 22 zář 2006 13:47
Skype: c.d.d.b
Bydliště: DUKOVANY
Kontaktovat uživatele:

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Příspěvek od rescuer »

Pavel Mirtl píše:
vojtech.kloud píše:Na Vaše výslovná přání jsem již tyto mediální zdroje kontaktoval, takže uvidíme,jaký bude z jejich strany ohlas :wink:
:mrgreen:
Tak to bude zajímavý :D
FRONTERA A --- PRODÁNO :-) TĚŠÍM SE NA SETKÁNÍ S NÍ ZDE NA FÓRU
Frontera B-long, rv.03, 6VD1 - 3.2i zvedaná, rozšířená, CB, Profi, Majáky, světelná rampa
Terrano II wagon, rv. 96, 2.7TDi
Radim Solanský
Začínající diskutér
Příspěvky: 235
Registrován: 31 led 2006 20:41

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Příspěvek od Radim Solanský »

Pokud nebudu muset jet do zahraničí na jedno školení tak tutově jedu a budem dva
frontera 2,0 sport
frontera 2,4 klasika
frontera 2,2 sport
frontera 2,0 sport
celekm mám nalítano s auty frontera cca 300 000km já sám
HUJER 4x4
Super diskutér
Příspěvky: 1861
Registrován: 07 zář 2006 12:20
Bydliště: Č.Budějovice, Frontera A dlouhá, 2.3 TD, zvýšeno, rozšířeno je minulostí, nyní krátký Trol 2.8TD

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Příspěvek od HUJER 4x4 »

Hele mládeži 8) , protože se nám z mini srazu stal docela velkej sraz (předpoklad je kolem 30 aut) a protože přijede kdeco, co je honěný 4x4, tak aktualizovaný seznam, je na http://www.offroadforum.cz , kde je průběžně aktualizován, tak až budete hledat seznam, tak je to tam v sekci "jen tak poježdění" :mrgreen:
Uživatelský avatar
rescuer
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 533
Registrován: 22 zář 2006 13:47
Skype: c.d.d.b
Bydliště: DUKOVANY
Kontaktovat uživatele:

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Příspěvek od rescuer »

!!!POZOR POZOR POZOR!!!


Pro ty lemry, co si dodnes nenamontovaly pořádně CBčko na mazla, tu mám (pro mne prvosrazovou) akci, zdarma namontuju cimbálovou anténu na "plechovici" každému zájemnci co dovalí anténu. Ti z vás, kteří by chtěly i sehnat či doporučit, ať mě pisnou SZ, a dohodnem se.

PS: Pokud uvidím anténu na rámu, nebo kdekoli kam vůbec nepatří (jiná místa než střecha) urvu mu ju a zabodnu doprostřed střechy! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
FRONTERA A --- PRODÁNO :-) TĚŠÍM SE NA SETKÁNÍ S NÍ ZDE NA FÓRU
Frontera B-long, rv.03, 6VD1 - 3.2i zvedaná, rozšířená, CB, Profi, Majáky, světelná rampa
Terrano II wagon, rv. 96, 2.7TDi
Uživatelský avatar
modrasek
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 714
Registrován: 30 říj 2007 19:45
Skype: vladimka69
Bydliště: úrodná Haná, Olomoucko
Kontaktovat uživatele:

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Příspěvek od modrasek »

...tož ještě štěstí,že jsem se nepřihlásila.... :grin: to už bych ani neměla gdde spát :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: to bude akcička!!!!!!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
modrasek kecálek
offroadík zatím nee
Toyota Yaris MC 1.0 HB - modra metalíza
Anny

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Příspěvek od Anny »

Ahojky nadšenci, chci vám popřát krásné ježdění ...už se vám to blíží...mrzí mě že tam nebudu, tak mi dejte pozor na Mildu! :grin: Těším se až to bude někde poblíže... :wink:
Uživatelský avatar
B53
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 92
Registrován: 16 úno 2006 21:02
Bydliště: Středokluky
Kontaktovat uživatele:

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Příspěvek od B53 »

Vojto, hlásím jedno Campo a jeden.Když bude nocleh bude to fajn, když ne nic se neděje
HUJER 4x4
Super diskutér
Příspěvky: 1861
Registrován: 07 zář 2006 12:20
Bydliště: Č.Budějovice, Frontera A dlouhá, 2.3 TD, zvýšeno, rozšířeno je minulostí, nyní krátký Trol 2.8TD

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Příspěvek od HUJER 4x4 »

jasně B53, mám tě v seznamu i s noclehem, takže karimátku spacák, bačkory, půllitr sebou :lol:
Uživatelský avatar
rescuer
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 533
Registrován: 22 zář 2006 13:47
Skype: c.d.d.b
Bydliště: DUKOVANY
Kontaktovat uživatele:

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Příspěvek od rescuer »

vojtech.kloud píše:jasně B53, mám tě v seznamu i s noclehem, takže karimátku spacák, bačkory, půllitr sebou :lol:

Aji cestovní krigle??? No to pr... de.... leeeeeee, to abych si rychle sbodoval takový ten vojenský železný :D :mrgreen:


PS: dosud se mi nikdo nevyjádřil k návrhu, dat (jen pár) aut sraz která pojedu před PROTIVÍN či blízké okolí, srazík v protivíně na náměs´ti a na sraz dojet hromadně....
FRONTERA A --- PRODÁNO :-) TĚŠÍM SE NA SETKÁNÍ S NÍ ZDE NA FÓRU
Frontera B-long, rv.03, 6VD1 - 3.2i zvedaná, rozšířená, CB, Profi, Majáky, světelná rampa
Terrano II wagon, rv. 96, 2.7TDi
Odpovědět

Zpět na „Srazy Fronter“