OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Sekce týkající se pouze plánování, příprav, realizace a ohlasů na srazy Offroad-frontera.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Slaava
Moderátor
Příspěvky: 8385
Registrován: 09 kvě 2005 21:39
Bydliště: Č. Budějovice, Vůz: Frontera A 2,3TD

Re: 26.-27. Leden 2008 OFF SRAZ BUDE!!!

Příspěvek od Slaava »

Trochu jsem ti ty fotky upravil, Klouďáku. Pro zvědavce sem dávám odkaz na mapu místa: http://www.mapy.cz/#x=131405312@y=133194208@z=15@mm=F
Opel Frontera A 2,3TD 74kW dlouhá, rok výroby 1993, najeto 172.868 + 13.552 km, bodylift 55mm, gumy Maxxis 754 Buckshot 33x12,5" R15, spotřeba 10,69l/100km, po kotrmelci auto načtvrceno sekerou Petra Janeše, nehrající kapitán (moderátor) fóra
HUJER 4x4
Super diskutér
Příspěvky: 1861
Registrován: 07 zář 2006 12:20
Bydliště: Č.Budějovice, Frontera A dlouhá, 2.3 TD, zvýšeno, rozšířeno je minulostí, nyní krátký Trol 2.8TD

Re: 26.-27. Leden 2008 OFF SRAZ BUDE!!!

Příspěvek od HUJER 4x4 »

OOOOOOOOOOOh, Děkuji mistře, joooo joooo tak to je wono, to je ten areál, gde budem blbnout!!!!!!!!!!!!
HUJER 4x4
Super diskutér
Příspěvky: 1861
Registrován: 07 zář 2006 12:20
Bydliště: Č.Budějovice, Frontera A dlouhá, 2.3 TD, zvýšeno, rozšířeno je minulostí, nyní krátký Trol 2.8TD

Re: 26.-27. Leden 2008 OFF SRAZ BUDE!!!

Příspěvek od HUJER 4x4 »

VZHLEDEM K ZAJIŠTĚNÍ VŠEHO POTŘEBNÉHO BYCH PROSIL VŠECHNY, ABY SVOU ÚČAST POTVRDILY NEJPOZDĚJI DO:


20. LEDNA 2008




SAMOZŘEJMNĚ TI, KTEŘÍ SE DOPOSUD NENAHLÁSILI, A CHTĚJÍ PŘIJET!!!!!!!!!!
Uživatelský avatar
rescuer
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 533
Registrován: 22 zář 2006 13:47
Skype: c.d.d.b
Bydliště: DUKOVANY
Kontaktovat uživatele:

Re: 26.-27. Leden 2008 OFF SRAZ BUDE!!!

Příspěvek od rescuer »

vojtech.kloud píše:VZHLEDEM K ZAJIŠTĚNÍ VŠEHO POTŘEBNÉHO BYCH PROSIL VŠECHNY, ABY SVOU ÚČAST POTVRDILY NEJPOZDĚJI DO:


20. LEDNA 2008




SAMOZŘEJMNĚ TI, KTEŘÍ SE DOPOSUD NENAHLÁSILI, A CHTĚJÍ PŘIJET!!!!!!!!!!

Ok, 90% že tam bude 1Froncka a 2kostry. kolem 15.1 se ozvu.
FRONTERA A --- PRODÁNO :-) TĚŠÍM SE NA SETKÁNÍ S NÍ ZDE NA FÓRU
Frontera B-long, rv.03, 6VD1 - 3.2i zvedaná, rozšířená, CB, Profi, Majáky, světelná rampa
Terrano II wagon, rv. 96, 2.7TDi
Uživatelský avatar
Jirka z Petrovic
Začínající diskutér
Příspěvky: 183
Registrován: 03 čer 2005 12:57
Bydliště: Petrovice u Karviné

Re: 26.-27. Leden 2008 OFF SRAZ BUDE!!!

Příspěvek od Jirka z Petrovic »

Nazdarek lidicky!!!Tak Vojto pocitej jeste 1xFrontera a pocet lidi ti jeste upresnim!!!Na 100% Ja s Luckou a kocour :P Mozna kolega z prace s manzelkou!!!Jeste se urcite ozvu.Zatim ahoj.
2,3Tdi 1993 bodylift 60mm,kola 33x12,50R15MT BF goodrich
Uživatelský avatar
Milda
The Legend
Příspěvky: 1550
Registrován: 03 črc 2006 23:47
Skype: Daidallos
Bydliště: Aš - Karlovarsky kraj.
Kontaktovat uživatele:

Rezervace

Příspěvek od Milda »

Jirka z Petrovic píše:...... Ja s Luckou a kocour :P
Ahoj Jirko, zamlouváme si nocležné místo s naší Nessinou - kokršpaněkou - hned vedle vás. Ať si naši mazlíčci taky užijí a stmelují kolektif. :grin: :grin: :grin: To by bylo, aby srandy nebylo :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Naposledy upravil(a) Milda dne 10 pro 2007 07:59, celkem upraveno 2 x.
Fronterový vysloužilec a doživotní člen fanklubu tohoto fóra.
Běličko, děkuji ti moc za krásný kus práce a radosti ve společných letech IV.2006 - I.2011. Bylas skvělá.
mob: +420602231501 ICQ=431161520; Skypename= Daidallos
Uživatelský avatar
Jirka z Petrovic
Začínající diskutér
Příspěvky: 183
Registrován: 03 čer 2005 12:57
Bydliště: Petrovice u Karviné

Re: 26.-27. Leden 2008 OFF SRAZ BUDE!!!

Příspěvek od Jirka z Petrovic »

Milda píše:
Jirka z Petrovic píše:...... Ja s Luckou a kocour :P
Ahoj Jirko, zamlouváme si nocležné místo s naší Nessinou - kokršpaněkou - hned vedle vás. Ať si naši mazlíčci taky užijí a stmelují kolektif. :grin: :grin: :grin: To by bylo, aby srandy nebylo :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ahoj Mildo!Tak nevim nevim.Byt tebou tak s tim nocleznym bych si to rozmyslel :P Nas kocour je DRSNAK :twisted: Jmenuje se ADELKA :P
Bez názvu2.JPG
A toto je už zmiňovaný Drsňák Adél :D Při offroad jízdě :twisted:
Adél.JPG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
2,3Tdi 1993 bodylift 60mm,kola 33x12,50R15MT BF goodrich
Uživatelský avatar
modrasek
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 714
Registrován: 30 říj 2007 19:45
Skype: vladimka69
Bydliště: úrodná Haná, Olomoucko
Kontaktovat uživatele:

Re: 26.-27. Leden 2008 OFF SRAZ BUDE!!!

Příspěvek od modrasek »

POZOOOOR biju na poplach tak tohle je drsný, je to tygrrrrr, asi bych se o Nessinku bála, Mildo ještě si to rozmysli, jestli si zamlouváš místo hned vedle!!!!!!![/color] :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
modrasek kecálek
offroadík zatím nee
Toyota Yaris MC 1.0 HB - modra metalíza
Uživatelský avatar
modrasek
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 714
Registrován: 30 říj 2007 19:45
Skype: vladimka69
Bydliště: úrodná Haná, Olomoucko
Kontaktovat uživatele:

Re: 26.-27. Leden 2008 OFF SRAZ BUDE!!!

Příspěvek od modrasek »

omlouvám se,ale fakt mě to zajímá!!!!Opravdu jezdí v klííídku autím??? U kočky dost neobvyklé. Mám s tím své
zkušenosti. Pejsani ano, alo kočičky???? hmmmmm Teď ale opravdu myslím ty zvířecí :) :) :) :) kočku jsem měla a vím, jaký to bývá občas problém, (sama jsem kočka,tak to musím znát, co to je nás vozit autíčkem :P :P :P :P :P )
modrasek kecálek
offroadík zatím nee
Toyota Yaris MC 1.0 HB - modra metalíza
Uživatelský avatar
Jirka z Petrovic
Začínající diskutér
Příspěvky: 183
Registrován: 03 čer 2005 12:57
Bydliště: Petrovice u Karviné

Re: 26.-27. Leden 2008 OFF SRAZ BUDE!!!

Příspěvek od Jirka z Petrovic »

Ahojky Modrasku!Je to opravdu k neuvereni,ale je to tak!!!Uplne s prehledem zvlada jizdu autem.Vetsinou usne behem delsi jizdy!Jen v terenu ne a ne usnout :P Rumunsko zvladl bez problemu!!!A to bylo dosti narocne!!!Nevim zda pojedes na sraz 26-27 leden ale pokud ano tak se uvidime a predstavime ti Adela. :grin:
2,3Tdi 1993 bodylift 60mm,kola 33x12,50R15MT BF goodrich
Uživatelský avatar
modrasek
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 714
Registrován: 30 říj 2007 19:45
Skype: vladimka69
Bydliště: úrodná Haná, Olomoucko
Kontaktovat uživatele:

Re: 26.-27. Leden 2008 OFF SRAZ BUDE!!!

Příspěvek od modrasek »

musím přiznat, že mě to u kočičky hodně překvapuje, že zvládá a myslím si, že asi i miluje jízdu autem,když zvládla i Rumunsko,skládám poklonu.Asi kočičí osobnost!!!! :)....... A to fakticky jedete do Horažďovic až z Karviné..... :?: :?: tak to jste opravdu offroaďáci a máte tam prííííma kamarády!!!! Dslší sklonění mé blonďaté hlavinky :)Pozdravujte,sííímmmm
Naposledy upravil(a) modrasek dne 08 pro 2007 12:47, celkem upraveno 1 x.
modrasek kecálek
offroadík zatím nee
Toyota Yaris MC 1.0 HB - modra metalíza
Uživatelský avatar
rescuer
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 533
Registrován: 22 zář 2006 13:47
Skype: c.d.d.b
Bydliště: DUKOVANY
Kontaktovat uživatele:

Re: 26.-27. Leden 2008 OFF SRAZ BUDE!!!

Příspěvek od rescuer »

Mildo, neboj, jako správný kamarád ti pomohu a vemu našeho všežravého Huskouna Chewana.... (nebo fara, ten je na kočky přímo vysazený) :lol: :twisted:
FRONTERA A --- PRODÁNO :-) TĚŠÍM SE NA SETKÁNÍ S NÍ ZDE NA FÓRU
Frontera B-long, rv.03, 6VD1 - 3.2i zvedaná, rozšířená, CB, Profi, Majáky, světelná rampa
Terrano II wagon, rv. 96, 2.7TDi
Uživatelský avatar
Milda
The Legend
Příspěvky: 1550
Registrován: 03 črc 2006 23:47
Skype: Daidallos
Bydliště: Aš - Karlovarsky kraj.
Kontaktovat uživatele:

Až přijde kocour

Příspěvek od Milda »

Jirka z Petrovic píše:..... tak se uvidime a predstavime ti Adela. :grin:
Škoda, že ta fotka vašeho Adéla je v příloze tak obrovská, že ho nejsem schopen vidět celýho naráz. Buď jen ucho, nebo tlapu. Takže trochu zmenšit. :!: :!:
Nebo že by to byla psychologická odstrašující finta Flinta :?: No uvidíme. Nebo až je v Horažďovicích vypustíme, tak je už nikdy neuvidíme, bo vemou čáru přez les rovnou na Budějice :!: :grin: :grin: :grin:
Naposledy upravil(a) Milda dne 10 pro 2007 07:58, celkem upraveno 1 x.
Fronterový vysloužilec a doživotní člen fanklubu tohoto fóra.
Běličko, děkuji ti moc za krásný kus práce a radosti ve společných letech IV.2006 - I.2011. Bylas skvělá.
mob: +420602231501 ICQ=431161520; Skypename= Daidallos
Uživatelský avatar
Milda
The Legend
Příspěvky: 1550
Registrován: 03 črc 2006 23:47
Skype: Daidallos
Bydliště: Aš - Karlovarsky kraj.
Kontaktovat uživatele:

MiniBazar na srazu

Příspěvek od Milda »

Mám návrh :idea: , zda by se nemohl využít sraz u Horažďovic nejen k výměně názorů a námětů o našich mazlíčcích, ale také k nabídce různých náhradních dílečků, doplňků a jiných vychytávek. Nepředpokládám, že by někdo přitáhl až ze Slezska polomotor nebo zadní nápravu, ale třeba nějakou droboť od elektra nebo jiné použité, ale funkční klumprcajky. Pokud něco doma máte a překáží na stole či v garáži a přijedete na sraz, dejte sem info, co by jste mohli přivézt a cenoFku. Jinak do sekce Prodám ND :!:
Fronterový vysloužilec a doživotní člen fanklubu tohoto fóra.
Běličko, děkuji ti moc za krásný kus práce a radosti ve společných letech IV.2006 - I.2011. Bylas skvělá.
mob: +420602231501 ICQ=431161520; Skypename= Daidallos
honzík
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 613
Registrován: 27 čer 2006 06:52

Re: 26.-27. Leden 2008 OFF SRAZ BUDE!!!

Příspěvek od honzík »

vojto - připiš si jedno Mitsubishi Pajero s osádkou - nalomil jsem bratránka takže pojedeme od nás se dvouma autama......
Odpovědět

Zpět na „Srazy Fronter“