OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
- Slaava
- Moderátor
- Příspěvky: 8385
- Registrován: 09 kvě 2005 21:39
- Bydliště: Č. Budějovice, Vůz: Frontera A 2,3TD
Re: 26.-27. Leden 2008 OFF SRAZ BUDE!!!
Trochu jsem ti ty fotky upravil, Klouďáku. Pro zvědavce sem dávám odkaz na mapu místa: http://www.mapy.cz/#x=131405312@y=133194208@z=15@mm=F
Opel Frontera A 2,3TD 74kW dlouhá, rok výroby 1993, najeto 172.868 + 13.552 km, bodylift 55mm, gumy Maxxis 754 Buckshot 33x12,5" R15, spotřeba 10,69l/100km, po kotrmelci auto načtvrceno sekerou Petra Janeše, nehrající kapitán (moderátor) fóra
-
HUJER 4x4
- Super diskutér
- Příspěvky: 1861
- Registrován: 07 zář 2006 12:20
- Bydliště: Č.Budějovice, Frontera A dlouhá, 2.3 TD, zvýšeno, rozšířeno je minulostí, nyní krátký Trol 2.8TD
Re: 26.-27. Leden 2008 OFF SRAZ BUDE!!!
OOOOOOOOOOOh, Děkuji mistře, joooo joooo tak to je wono, to je ten areál, gde budem blbnout!!!!!!!!!!!!
-
HUJER 4x4
- Super diskutér
- Příspěvky: 1861
- Registrován: 07 zář 2006 12:20
- Bydliště: Č.Budějovice, Frontera A dlouhá, 2.3 TD, zvýšeno, rozšířeno je minulostí, nyní krátký Trol 2.8TD
Re: 26.-27. Leden 2008 OFF SRAZ BUDE!!!
VZHLEDEM K ZAJIŠTĚNÍ VŠEHO POTŘEBNÉHO BYCH PROSIL VŠECHNY, ABY SVOU ÚČAST POTVRDILY NEJPOZDĚJI DO:
20. LEDNA 2008
SAMOZŘEJMNĚ TI, KTEŘÍ SE DOPOSUD NENAHLÁSILI, A CHTĚJÍ PŘIJET!!!!!!!!!!
20. LEDNA 2008
SAMOZŘEJMNĚ TI, KTEŘÍ SE DOPOSUD NENAHLÁSILI, A CHTĚJÍ PŘIJET!!!!!!!!!!
- rescuer
- Pokročilý diskutér
- Příspěvky: 533
- Registrován: 22 zář 2006 13:47
- Skype: c.d.d.b
- Bydliště: DUKOVANY
- Kontaktovat uživatele:
Re: 26.-27. Leden 2008 OFF SRAZ BUDE!!!
vojtech.kloud píše:VZHLEDEM K ZAJIŠTĚNÍ VŠEHO POTŘEBNÉHO BYCH PROSIL VŠECHNY, ABY SVOU ÚČAST POTVRDILY NEJPOZDĚJI DO:
20. LEDNA 2008
SAMOZŘEJMNĚ TI, KTEŘÍ SE DOPOSUD NENAHLÁSILI, A CHTĚJÍ PŘIJET!!!!!!!!!!
Ok, 90% že tam bude 1Froncka a 2kostry. kolem 15.1 se ozvu.
FRONTERA A --- PRODÁNO :-) TĚŠÍM SE NA SETKÁNÍ S NÍ ZDE NA FÓRU
Frontera B-long, rv.03, 6VD1 - 3.2i zvedaná, rozšířená, CB, Profi, Majáky, světelná rampa
Terrano II wagon, rv. 96, 2.7TDi
Frontera B-long, rv.03, 6VD1 - 3.2i zvedaná, rozšířená, CB, Profi, Majáky, světelná rampa
Terrano II wagon, rv. 96, 2.7TDi
- Jirka z Petrovic
- Začínající diskutér
- Příspěvky: 183
- Registrován: 03 čer 2005 12:57
- Bydliště: Petrovice u Karviné
Re: 26.-27. Leden 2008 OFF SRAZ BUDE!!!
Nazdarek lidicky!!!Tak Vojto pocitej jeste 1xFrontera a pocet lidi ti jeste upresnim!!!Na 100% Ja s Luckou a kocour
Mozna kolega z prace s manzelkou!!!Jeste se urcite ozvu.Zatim ahoj.
2,3Tdi 1993 bodylift 60mm,kola 33x12,50R15MT BF goodrich
- Milda
- The Legend
- Příspěvky: 1550
- Registrován: 03 črc 2006 23:47
- Skype: Daidallos
- Bydliště: Aš - Karlovarsky kraj.
- Kontaktovat uživatele:
Rezervace
Ahoj Jirko, zamlouváme si nocležné místo s naší Nessinou - kokršpaněkou - hned vedle vás. Ať si naši mazlíčci taky užijí a stmelují kolektif.Jirka z Petrovic píše:...... Ja s Luckou a kocour![]()
Naposledy upravil(a) Milda dne 10 pro 2007 07:59, celkem upraveno 2 x.
Fronterový vysloužilec a doživotní člen fanklubu tohoto fóra.
Běličko, děkuji ti moc za krásný kus práce a radosti ve společných letech IV.2006 - I.2011. Bylas skvělá. mob: +420602231501 ICQ=431161520; Skypename= Daidallos
Běličko, děkuji ti moc za krásný kus práce a radosti ve společných letech IV.2006 - I.2011. Bylas skvělá. mob: +420602231501 ICQ=431161520; Skypename= Daidallos
- Jirka z Petrovic
- Začínající diskutér
- Příspěvky: 183
- Registrován: 03 čer 2005 12:57
- Bydliště: Petrovice u Karviné
Re: 26.-27. Leden 2008 OFF SRAZ BUDE!!!
Ahoj Mildo!Tak nevim nevim.Byt tebou tak s tim nocleznym bych si to rozmyslelMilda píše:Ahoj Jirko, zamlouváme si nocležné místo s naší Nessinou - kokršpaněkou - hned vedle vás. Ať si naši mazlíčci taky užijí a stmelují kolektif.Jirka z Petrovic píše:...... Ja s Luckou a kocour![]()
![]()
![]()
To by bylo, aby srandy nebylo
![]()
![]()
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
2,3Tdi 1993 bodylift 60mm,kola 33x12,50R15MT BF goodrich
- modrasek
- Pokročilý diskutér
- Příspěvky: 714
- Registrován: 30 říj 2007 19:45
- Skype: vladimka69
- Bydliště: úrodná Haná, Olomoucko
- Kontaktovat uživatele:
Re: 26.-27. Leden 2008 OFF SRAZ BUDE!!!
POZOOOOR biju na poplach tak tohle je drsný, je to tygrrrrr, asi bych se o Nessinku bála, Mildo ještě si to rozmysli, jestli si zamlouváš místo hned vedle!!!!!!![/color]

modrasek kecálek
offroadík zatím nee
Toyota Yaris MC 1.0 HB - modra metalíza
offroadík zatím nee
Toyota Yaris MC 1.0 HB - modra metalíza
- modrasek
- Pokročilý diskutér
- Příspěvky: 714
- Registrován: 30 říj 2007 19:45
- Skype: vladimka69
- Bydliště: úrodná Haná, Olomoucko
- Kontaktovat uživatele:
Re: 26.-27. Leden 2008 OFF SRAZ BUDE!!!
omlouvám se,ale fakt mě to zajímá!!!!Opravdu jezdí v klííídku autím??? U kočky dost neobvyklé. Mám s tím své
zkušenosti. Pejsani ano, alo kočičky???? hmmmmm Teď ale opravdu myslím ty zvířecí
kočku jsem měla a vím, jaký to bývá občas problém, (sama jsem kočka,tak to musím znát, co to je nás vozit autíčkem
)
zkušenosti. Pejsani ano, alo kočičky???? hmmmmm Teď ale opravdu myslím ty zvířecí
modrasek kecálek
offroadík zatím nee
Toyota Yaris MC 1.0 HB - modra metalíza
offroadík zatím nee
Toyota Yaris MC 1.0 HB - modra metalíza
- Jirka z Petrovic
- Začínající diskutér
- Příspěvky: 183
- Registrován: 03 čer 2005 12:57
- Bydliště: Petrovice u Karviné
Re: 26.-27. Leden 2008 OFF SRAZ BUDE!!!
Ahojky Modrasku!Je to opravdu k neuvereni,ale je to tak!!!Uplne s prehledem zvlada jizdu autem.Vetsinou usne behem delsi jizdy!Jen v terenu ne a ne usnout
Rumunsko zvladl bez problemu!!!A to bylo dosti narocne!!!Nevim zda pojedes na sraz 26-27 leden ale pokud ano tak se uvidime a predstavime ti Adela. 
2,3Tdi 1993 bodylift 60mm,kola 33x12,50R15MT BF goodrich
- modrasek
- Pokročilý diskutér
- Příspěvky: 714
- Registrován: 30 říj 2007 19:45
- Skype: vladimka69
- Bydliště: úrodná Haná, Olomoucko
- Kontaktovat uživatele:
Re: 26.-27. Leden 2008 OFF SRAZ BUDE!!!
musím přiznat, že mě to u kočičky hodně překvapuje, že zvládá a myslím si, že asi i miluje jízdu autem,když zvládla i Rumunsko,skládám poklonu.Asi kočičí osobnost!!!!
....... A to fakticky jedete do Horažďovic až z Karviné.....
tak to jste opravdu offroaďáci a máte tam prííííma kamarády!!!! Dslší sklonění mé blonďaté hlavinky
Pozdravujte,sííímmmm
Naposledy upravil(a) modrasek dne 08 pro 2007 12:47, celkem upraveno 1 x.
modrasek kecálek
offroadík zatím nee
Toyota Yaris MC 1.0 HB - modra metalíza
offroadík zatím nee
Toyota Yaris MC 1.0 HB - modra metalíza
- rescuer
- Pokročilý diskutér
- Příspěvky: 533
- Registrován: 22 zář 2006 13:47
- Skype: c.d.d.b
- Bydliště: DUKOVANY
- Kontaktovat uživatele:
Re: 26.-27. Leden 2008 OFF SRAZ BUDE!!!
Mildo, neboj, jako správný kamarád ti pomohu a vemu našeho všežravého Huskouna Chewana.... (nebo fara, ten je na kočky přímo vysazený)

FRONTERA A --- PRODÁNO :-) TĚŠÍM SE NA SETKÁNÍ S NÍ ZDE NA FÓRU
Frontera B-long, rv.03, 6VD1 - 3.2i zvedaná, rozšířená, CB, Profi, Majáky, světelná rampa
Terrano II wagon, rv. 96, 2.7TDi
Frontera B-long, rv.03, 6VD1 - 3.2i zvedaná, rozšířená, CB, Profi, Majáky, světelná rampa
Terrano II wagon, rv. 96, 2.7TDi
- Milda
- The Legend
- Příspěvky: 1550
- Registrován: 03 črc 2006 23:47
- Skype: Daidallos
- Bydliště: Aš - Karlovarsky kraj.
- Kontaktovat uživatele:
Až přijde kocour
Škoda, že ta fotka vašeho Adéla je v příloze tak obrovská, že ho nejsem schopen vidět celýho naráz. Buď jen ucho, nebo tlapu. Takže trochu zmenšit.Jirka z Petrovic píše:..... tak se uvidime a predstavime ti Adela.
Nebo že by to byla psychologická odstrašující finta Flinta
Naposledy upravil(a) Milda dne 10 pro 2007 07:58, celkem upraveno 1 x.
Fronterový vysloužilec a doživotní člen fanklubu tohoto fóra.
Běličko, děkuji ti moc za krásný kus práce a radosti ve společných letech IV.2006 - I.2011. Bylas skvělá. mob: +420602231501 ICQ=431161520; Skypename= Daidallos
Běličko, děkuji ti moc za krásný kus práce a radosti ve společných letech IV.2006 - I.2011. Bylas skvělá. mob: +420602231501 ICQ=431161520; Skypename= Daidallos
- Milda
- The Legend
- Příspěvky: 1550
- Registrován: 03 črc 2006 23:47
- Skype: Daidallos
- Bydliště: Aš - Karlovarsky kraj.
- Kontaktovat uživatele:
MiniBazar na srazu
Mám návrh
, zda by se nemohl využít sraz u Horažďovic nejen k výměně názorů a námětů o našich mazlíčcích, ale také k nabídce různých náhradních dílečků, doplňků a jiných vychytávek. Nepředpokládám, že by někdo přitáhl až ze Slezska polomotor nebo zadní nápravu, ale třeba nějakou droboť od elektra nebo jiné použité, ale funkční klumprcajky. Pokud něco doma máte a překáží na stole či v garáži a přijedete na sraz, dejte sem info, co by jste mohli přivézt a cenoFku. Jinak do sekce Prodám ND 
Fronterový vysloužilec a doživotní člen fanklubu tohoto fóra.
Běličko, děkuji ti moc za krásný kus práce a radosti ve společných letech IV.2006 - I.2011. Bylas skvělá. mob: +420602231501 ICQ=431161520; Skypename= Daidallos
Běličko, děkuji ti moc za krásný kus práce a radosti ve společných letech IV.2006 - I.2011. Bylas skvělá. mob: +420602231501 ICQ=431161520; Skypename= Daidallos
-
honzík
- Pokročilý diskutér
- Příspěvky: 613
- Registrován: 27 čer 2006 06:52
Re: 26.-27. Leden 2008 OFF SRAZ BUDE!!!
vojto - připiš si jedno Mitsubishi Pajero s osádkou - nalomil jsem bratránka takže pojedeme od nás se dvouma autama......