OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Sekce týkající se pouze plánování, příprav, realizace a ohlasů na srazy Offroad-frontera.
Odpovědět
Uživatelský avatar
kuchař
Začínající diskutér
Příspěvky: 129
Registrován: 22 lis 2007 09:27
Bydliště: Selbská 5 Aš 35201

Re: 26.-27. Leden 2008 OFF SRAZ BUDE!!!

Příspěvek od kuchař »

Nazdar,ještě se neznáme,ale doufám,že se na sraz přijedu :grin: Nemohu to bohužel říci na 100%,ale udělám pro to maximum.
Jmenuji se Roland,bydlím v Aši,mám Fronteru B 1999 2.2 DTI long :mrgreen: vypadá to tady na super partu a tak se těším.
V Kašperkách jsem sloužil,tak že Sušice znám a rád se tam zas podívám.
Sleduji vás už delší dobu,ale pracovní vytížení mi nedovoluje se tak často účastnit diskuzí :cry:
Děkuji všem za příspěvky,které mi už dost pomohli a ušetřili peníze.Doufám že vám taky pomůžu.
Mám kontakt na výrobce ložisek v německu,je to přímo z fabriky, tak že za minimální cenu"dobrá kvalita"
Jak budu vědět více,dám hned vědět,ale pomohlo by,kdybych měl technická data všech ložisek na Fronteru A,B.
Nemám bohužel žádnou literaturu,takže vše honím na vebu,kde jsem toho zatím moc nenašel.
Tak zatím čau!
Roland
fro.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
OPEL FRONTERA B 2.2 DTI
1999-LIMITED 85KW pneu TOYO open country AT 255 65 16
DLOUHÁ rozšířená,CB Skype-roland.gorner1
Uživatelský avatar
Slaava
Moderátor
Příspěvky: 8385
Registrován: 09 kvě 2005 21:39
Bydliště: Č. Budějovice, Vůz: Frontera A 2,3TD

Re: 26.-27. Leden 2008 OFF SRAZ BUDE!!!

Příspěvek od Slaava »

kuchař píše:Nazdar,ještě se neznáme,ale doufám,že se na sraz přijedu :grin: Nemohu to bohužel říci na 100%,ale udělám pro to maximum.
Jmenuji se Roland,bydlím v Aši,mám Fronteru B 1999 2.2 DTI long :mrgreen: vypadá to tady na super partu a tak se těším.
V Kašperkách jsem sloužil,tak že Sušice znám a rád se tam zas podívám.
Sleduji vás už delší dobu,ale pracovní vytížení mi nedovoluje se tak často účastnit diskuzí :cry:
Děkuji všem za příspěvky,které mi už dost pomohli a ušetřili peníze.Doufám že vám taky pomůžu.
Mám kontakt na výrobce ložisek v německu,je to přímo z fabriky, tak že za minimální cenu"dobrá kvalita"
Jak budu vědět více,dám hned vědět,ale pomohlo by,kdybych měl technická data všech ložisek na Fronteru A,B.
Nemám bohužel žádnou literaturu,takže vše honím na vebu,kde jsem toho zatím moc nenašel.
Tak zatím čau!
Roland
Vítej, Rolande!
Opel Frontera A 2,3TD 74kW dlouhá, rok výroby 1993, najeto 172.868 + 13.552 km, bodylift 55mm, gumy Maxxis 754 Buckshot 33x12,5" R15, spotřeba 10,69l/100km, po kotrmelci auto načtvrceno sekerou Petra Janeše, nehrající kapitán (moderátor) fóra
Uživatelský avatar
modrasek
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 714
Registrován: 30 říj 2007 19:45
Skype: vladimka69
Bydliště: úrodná Haná, Olomoucko
Kontaktovat uživatele:

Re: 26.-27. Leden 2008 OFF SRAZ BUDE!!!

Příspěvek od modrasek »

vítej RonLDE

Vítej, Rolande![/quote]
modrasek kecálek
offroadík zatím nee
Toyota Yaris MC 1.0 HB - modra metalíza
Uživatelský avatar
Franta44
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 806
Registrován: 30 led 2006 19:49
Bydliště: Svobodné Heřmanice, okr. Bruntál
Kontaktovat uživatele:

Re: 26.-27. Leden 2008 OFF SRAZ BUDE!!!

Příspěvek od Franta44 »

Tak vítej mezi námi
Frontera B 2,2DTI - PRODÁNO ,nyní Hyundai Terracan 2,9 CRDi, SKYPE:franta.sima
Uživatelský avatar
pato
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 780
Registrován: 07 led 2007 11:21
Bydliště: Trnava,SR,Frontera A,2,2i16V,r.v.1997

Re: 26.-27. Leden 2008 OFF SRAZ BUDE!!!

Příspěvek od pato »

Ahoj priatelu Paťo-Divoch
Uživatelský avatar
Milda
The Legend
Příspěvky: 1550
Registrován: 03 črc 2006 23:47
Skype: Daidallos
Bydliště: Aš - Karlovarsky kraj.
Kontaktovat uživatele:

Re: 26.-27. Leden 2008 OFF SRAZ BUDE!!!

Příspěvek od Milda »

Vítej Ašáku. Z mé skoro rodné vísky. Chodil jsem na Hlávkovu školu a na čaje na Střelák. Ale dávno tomu již mnoho let nazad. Tak koukej dovalit v lednu na sraz. Nic ve zlém, ale tvá profese se bude jistě na srazu hodit. :mrgreen: Každý kuchař bude vítán, že. :) Zdraví tě Milda.
Fronterový vysloužilec a doživotní člen fanklubu tohoto fóra.
Běličko, děkuji ti moc za krásný kus práce a radosti ve společných letech IV.2006 - I.2011. Bylas skvělá.
mob: +420602231501 ICQ=431161520; Skypename= Daidallos
Uživatelský avatar
kuchař
Začínající diskutér
Příspěvky: 129
Registrován: 22 lis 2007 09:27
Bydliště: Selbská 5 Aš 35201

Re: 26.-27. Leden 2008 OFF SRAZ BUDE!!!

Příspěvek od kuchař »

Pánové,POZOR já si chci užít :grin: né že nechci přidat ruku k dílu ,ale makam 6 dní v tejdnu 10 až 16 hodin denně. :roll: Doba je zlá.
Mildo já chodil na Gymnázku a na Střeláku jsem dělal DJ. Jó to byli časy :cry: těch ženskejch :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Teď ke srazu,už jen dovolenou,plnou nádž a hurá za váma.Moje žena,děti a rybička souhlasí.
Jinak pro Fronteráky sehnal jsem na vebu kompletní technickou příručku na Béčka.Už jen koupit,ale chci ji vidět a tak musím cca.100km do
Německa.Do srazu by měla být doma,tak ji vezmu s sebou.Tak Vám děkuji za přívítanou a brzy nashledanou.
Čau Roland
OPEL FRONTERA B 2.2 DTI
1999-LIMITED 85KW pneu TOYO open country AT 255 65 16
DLOUHÁ rozšířená,CB Skype-roland.gorner1
Uživatelský avatar
Pavel Mirtl
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 729
Registrován: 15 srp 2006 21:44
Bydliště: Plzeň,Frontera B2.2DTI/99 sport RS

Re: 26.-27. Leden 2008 OFF SRAZ BUDE!!!

Příspěvek od Pavel Mirtl »

Ahoj,ať Ti forum poslouží,je toho tady mraky.Pavel.
B 2.2 DTI sport RS 99-je minulost,nyní Suzuki grand vitara 2006 2.0 benzin.Mé moto:suzuki intruder VS800černá/chrom,příští GOLDWING 1500-1800.
Anny

Re: 26.-27. Leden 2008 OFF SRAZ BUDE!!!

Příspěvek od Anny »

Milda píše:Vítej Ašáku. Z mé skoro rodné vísky. Chodil jsem na Hlávkovu školu a na čaje na Střelák. Ale dávno tomu již mnoho let nazad. Tak koukej dovalit v lednu na sraz. Nic ve zlém, ale tvá profese se bude jistě na srazu hodit. :mrgreen: Každý kuchař bude vítán, že. :) Zdraví tě Milda.

Ahojky můj moudrý :) ...Fronečka zůstáváááááááááááááááááá :grin: :grin: :grin:
HUJER 4x4
Super diskutér
Příspěvky: 1861
Registrován: 07 zář 2006 12:20
Bydliště: Č.Budějovice, Frontera A dlouhá, 2.3 TD, zvýšeno, rozšířeno je minulostí, nyní krátký Trol 2.8TD

Re: 26.-27. Leden 2008 OFF SRAZ BUDE!!!

Příspěvek od HUJER 4x4 »

kuchař píše:Pánové,POZOR já si chci užít :grin: né že nechci přidat ruku k dílu ,ale makam 6 dní v tejdnu 10 až 16 hodin denně. :roll: Doba je zlá.
Mildo já chodil na Gymnázku a na Střeláku jsem dělal DJ. Jó to byli časy :cry: těch ženskejch :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Teď ke srazu,už jen dovolenou,plnou nádž a hurá za váma.Moje žena,děti a rybička souhlasí.
Jinak pro Fronteráky sehnal jsem na vebu kompletní technickou příručku na Béčka.Už jen koupit,ale chci ji vidět a tak musím cca.100km do
Německa.Do srazu by měla být doma,tak ji vezmu s sebou.Tak Vám děkuji za přívítanou a brzy nashledanou.
Čau Roland
Na sraz upřesni počet kolik Vás přijede (kolik žen, dětí a rybiček) :wink:
Uživatelský avatar
Milda
The Legend
Příspěvky: 1550
Registrován: 03 črc 2006 23:47
Skype: Daidallos
Bydliště: Aš - Karlovarsky kraj.
Kontaktovat uživatele:

Re: 26.-27. Leden 2008 OFF SRAZ BUDE!!!

Příspěvek od Milda »

vojtech.kloud píše:Na sraz upřesni počet kolik Vás přijede (kolik žen, dětí a rybiček) :wink:
Jo - veliteli - a máme doma dilema, zda se musí srazupřítomná domácí havěť prokázat při prezentaci vočkovacím průkazem a mít na hubě košík :roll: :roll:
V každém případě by mohly mít naše doprovodné polovičky vzadu vypouštěcí ventilek.
Bo " I muži mají své dny :!: :mrgreen: :!: :mrgreen: :!: " Hlavně 26 a 27.I.08 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Fronterový vysloužilec a doživotní člen fanklubu tohoto fóra.
Běličko, děkuji ti moc za krásný kus práce a radosti ve společných letech IV.2006 - I.2011. Bylas skvělá.
mob: +420602231501 ICQ=431161520; Skypename= Daidallos
Uživatelský avatar
kuchař
Začínající diskutér
Příspěvky: 129
Registrován: 22 lis 2007 09:27
Bydliště: Selbská 5 Aš 35201

Re: 26.-27. Leden 2008 OFF SRAZ BUDE!!!

Příspěvek od kuchař »

Děti žádné,rybičky maximálně v oleji a ženy :?: záleží na tom jestli zmáknu do Ledna ten ventilek :?: :mrgreen:
OPEL FRONTERA B 2.2 DTI
1999-LIMITED 85KW pneu TOYO open country AT 255 65 16
DLOUHÁ rozšířená,CB Skype-roland.gorner1
HUJER 4x4
Super diskutér
Příspěvky: 1861
Registrován: 07 zář 2006 12:20
Bydliště: Č.Budějovice, Frontera A dlouhá, 2.3 TD, zvýšeno, rozšířeno je minulostí, nyní krátký Trol 2.8TD

Re: 26.-27. Leden 2008 OFF SRAZ BUDE!!!

Příspěvek od HUJER 4x4 »

Milda píše:
vojtech.kloud píše:Na sraz upřesni počet kolik Vás přijede (kolik žen, dětí a rybiček) :wink:
zda se musí srazupřítomná domácí havěť prokázat při prezentaci vočkovacím průkazem a mít na hubě košík :roll: :roll:


No já nevím, ale myslím, že by se to manželce nelíbilo, tak jí vem maximálně ten vočkovací průkaz a budeme doufat, že nikoho nepokouše :grin: :grin: :grin: :mrgreen:
Očkovací průkaz a košík na hubě je majitelem tratě vyžadován pouze u :

medvěda (pouze ledního nad 2 roky stáří)
tigra (pouze u fenky)
pavouka-škorpiona (ten musí být navíc na vodítku!!!)
akvarijních rybiček (také vyžadováno vodítko a na každou zvlášť!)
veš domácí (kromě košíku na hubě musí mít svázané i nožičky)


Ostatní dobytek smí být na volno bez wočkovacího průkazu :lol: :lol: :lol:
HUJER 4x4
Super diskutér
Příspěvky: 1861
Registrován: 07 zář 2006 12:20
Bydliště: Č.Budějovice, Frontera A dlouhá, 2.3 TD, zvýšeno, rozšířeno je minulostí, nyní krátký Trol 2.8TD

Re: 26.-27. Leden 2008 OFF SRAZ BUDE!!!

Příspěvek od HUJER 4x4 »

Tááák a pro namlsání ještě před srazem pár doplňujících fotéšek tratě (foceno mobilem, tak kvalita nic moč):
p01.jpg
p02.jpg
p03.jpg
p04.jpg
p05.jpg
p06.jpg
p07.jpg
p08.jpg
p09.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
HUJER 4x4
Super diskutér
Příspěvky: 1861
Registrován: 07 zář 2006 12:20
Bydliště: Č.Budějovice, Frontera A dlouhá, 2.3 TD, zvýšeno, rozšířeno je minulostí, nyní krátký Trol 2.8TD

Re: 26.-27. Leden 2008 OFF SRAZ BUDE!!!

Příspěvek od HUJER 4x4 »

Popis polohy a rozlohy trati, trať se rozkládá ve dvou protisobě ležících svazích, středem údolí teče potok (lze jej objet), s rybáři bude domluveno, že nám na Sobotu pustí víc vody, aby jsme si užily i brod :lol: ,trať se rozkládá z místa odkud je pořízeno foto č. 08 vrch jednoho svahu (foto č. 03) až do druhého svahu(na foto č. 02) a dle foto č. 08 k bílému domu a za lesík, který je vidět po pravé straně foto a dolů do míst kde jsou po levé straně vidět buňky ( depo, kde bude sraz, občerstvení - základna), foto č. 05 pohled do údolí mezi svahy
Odpovědět

Zpět na „Srazy Fronter“