OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
- kuchař
- Začínající diskutér
- Příspěvky: 129
- Registrován: 22 lis 2007 09:27
- Bydliště: Selbská 5 Aš 35201
Re: 26.-27. Leden 2008 OFF SRAZ BUDE!!!
Nazdar,ještě se neznáme,ale doufám,že se na sraz přijedu
Nemohu to bohužel říci na 100%,ale udělám pro to maximum.
Jmenuji se Roland,bydlím v Aši,mám Fronteru B 1999 2.2 DTI long
vypadá to tady na super partu a tak se těším.
V Kašperkách jsem sloužil,tak že Sušice znám a rád se tam zas podívám.
Sleduji vás už delší dobu,ale pracovní vytížení mi nedovoluje se tak často účastnit diskuzí
Děkuji všem za příspěvky,které mi už dost pomohli a ušetřili peníze.Doufám že vám taky pomůžu.
Mám kontakt na výrobce ložisek v německu,je to přímo z fabriky, tak že za minimální cenu"dobrá kvalita"
Jak budu vědět více,dám hned vědět,ale pomohlo by,kdybych měl technická data všech ložisek na Fronteru A,B.
Nemám bohužel žádnou literaturu,takže vše honím na vebu,kde jsem toho zatím moc nenašel.
Tak zatím čau!
Roland
Jmenuji se Roland,bydlím v Aši,mám Fronteru B 1999 2.2 DTI long
V Kašperkách jsem sloužil,tak že Sušice znám a rád se tam zas podívám.
Sleduji vás už delší dobu,ale pracovní vytížení mi nedovoluje se tak často účastnit diskuzí
Děkuji všem za příspěvky,které mi už dost pomohli a ušetřili peníze.Doufám že vám taky pomůžu.
Mám kontakt na výrobce ložisek v německu,je to přímo z fabriky, tak že za minimální cenu"dobrá kvalita"
Jak budu vědět více,dám hned vědět,ale pomohlo by,kdybych měl technická data všech ložisek na Fronteru A,B.
Nemám bohužel žádnou literaturu,takže vše honím na vebu,kde jsem toho zatím moc nenašel.
Tak zatím čau!
Roland
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
OPEL FRONTERA B 2.2 DTI
1999-LIMITED 85KW pneu TOYO open country AT 255 65 16
DLOUHÁ rozšířená,CB Skype-roland.gorner1
1999-LIMITED 85KW pneu TOYO open country AT 255 65 16
DLOUHÁ rozšířená,CB Skype-roland.gorner1
- Slaava
- Moderátor
- Příspěvky: 8385
- Registrován: 09 kvě 2005 21:39
- Bydliště: Č. Budějovice, Vůz: Frontera A 2,3TD
Re: 26.-27. Leden 2008 OFF SRAZ BUDE!!!
Vítej, Rolande!kuchař píše:Nazdar,ještě se neznáme,ale doufám,že se na sraz přijeduNemohu to bohužel říci na 100%,ale udělám pro to maximum.
Jmenuji se Roland,bydlím v Aši,mám Fronteru B 1999 2.2 DTI longvypadá to tady na super partu a tak se těším.
V Kašperkách jsem sloužil,tak že Sušice znám a rád se tam zas podívám.
Sleduji vás už delší dobu,ale pracovní vytížení mi nedovoluje se tak často účastnit diskuzí
Děkuji všem za příspěvky,které mi už dost pomohli a ušetřili peníze.Doufám že vám taky pomůžu.
Mám kontakt na výrobce ložisek v německu,je to přímo z fabriky, tak že za minimální cenu"dobrá kvalita"
Jak budu vědět více,dám hned vědět,ale pomohlo by,kdybych měl technická data všech ložisek na Fronteru A,B.
Nemám bohužel žádnou literaturu,takže vše honím na vebu,kde jsem toho zatím moc nenašel.
Tak zatím čau!
Roland
Opel Frontera A 2,3TD 74kW dlouhá, rok výroby 1993, najeto 172.868 + 13.552 km, bodylift 55mm, gumy Maxxis 754 Buckshot 33x12,5" R15, spotřeba 10,69l/100km, po kotrmelci auto načtvrceno sekerou Petra Janeše, nehrající kapitán (moderátor) fóra
- modrasek
- Pokročilý diskutér
- Příspěvky: 714
- Registrován: 30 říj 2007 19:45
- Skype: vladimka69
- Bydliště: úrodná Haná, Olomoucko
- Kontaktovat uživatele:
Re: 26.-27. Leden 2008 OFF SRAZ BUDE!!!
vítej RonLDE
Vítej, Rolande![/quote]
Vítej, Rolande![/quote]
modrasek kecálek
offroadík zatím nee
Toyota Yaris MC 1.0 HB - modra metalíza
offroadík zatím nee
Toyota Yaris MC 1.0 HB - modra metalíza
- Franta44
- Pokročilý diskutér
- Příspěvky: 806
- Registrován: 30 led 2006 19:49
- Bydliště: Svobodné Heřmanice, okr. Bruntál
- Kontaktovat uživatele:
Re: 26.-27. Leden 2008 OFF SRAZ BUDE!!!
Tak vítej mezi námi
Frontera B 2,2DTI - PRODÁNO ,nyní Hyundai Terracan 2,9 CRDi, SKYPE:franta.sima
- pato
- Pokročilý diskutér
- Příspěvky: 780
- Registrován: 07 led 2007 11:21
- Bydliště: Trnava,SR,Frontera A,2,2i16V,r.v.1997
Re: 26.-27. Leden 2008 OFF SRAZ BUDE!!!
Ahoj priatelu Paťo-Divoch
- Milda
- The Legend
- Příspěvky: 1550
- Registrován: 03 črc 2006 23:47
- Skype: Daidallos
- Bydliště: Aš - Karlovarsky kraj.
- Kontaktovat uživatele:
Re: 26.-27. Leden 2008 OFF SRAZ BUDE!!!
Vítej Ašáku. Z mé skoro rodné vísky. Chodil jsem na Hlávkovu školu a na čaje na Střelák. Ale dávno tomu již mnoho let nazad. Tak koukej dovalit v lednu na sraz. Nic ve zlém, ale tvá profese se bude jistě na srazu hodit.
Každý kuchař bude vítán, že.
Zdraví tě Milda.
Fronterový vysloužilec a doživotní člen fanklubu tohoto fóra.
Běličko, děkuji ti moc za krásný kus práce a radosti ve společných letech IV.2006 - I.2011. Bylas skvělá. mob: +420602231501 ICQ=431161520; Skypename= Daidallos
Běličko, děkuji ti moc za krásný kus práce a radosti ve společných letech IV.2006 - I.2011. Bylas skvělá. mob: +420602231501 ICQ=431161520; Skypename= Daidallos
- kuchař
- Začínající diskutér
- Příspěvky: 129
- Registrován: 22 lis 2007 09:27
- Bydliště: Selbská 5 Aš 35201
Re: 26.-27. Leden 2008 OFF SRAZ BUDE!!!
Pánové,POZOR já si chci užít
né že nechci přidat ruku k dílu ,ale makam 6 dní v tejdnu 10 až 16 hodin denně.
Doba je zlá.
Mildo já chodil na Gymnázku a na Střeláku jsem dělal DJ. Jó to byli časy
těch ženskejch
Teď ke srazu,už jen dovolenou,plnou nádž a hurá za váma.Moje žena,děti a rybička souhlasí.
Jinak pro Fronteráky sehnal jsem na vebu kompletní technickou příručku na Béčka.Už jen koupit,ale chci ji vidět a tak musím cca.100km do
Německa.Do srazu by měla být doma,tak ji vezmu s sebou.Tak Vám děkuji za přívítanou a brzy nashledanou.
Čau Roland
Mildo já chodil na Gymnázku a na Střeláku jsem dělal DJ. Jó to byli časy
Teď ke srazu,už jen dovolenou,plnou nádž a hurá za váma.Moje žena,děti a rybička souhlasí.
Jinak pro Fronteráky sehnal jsem na vebu kompletní technickou příručku na Béčka.Už jen koupit,ale chci ji vidět a tak musím cca.100km do
Německa.Do srazu by měla být doma,tak ji vezmu s sebou.Tak Vám děkuji za přívítanou a brzy nashledanou.
Čau Roland
OPEL FRONTERA B 2.2 DTI
1999-LIMITED 85KW pneu TOYO open country AT 255 65 16
DLOUHÁ rozšířená,CB Skype-roland.gorner1
1999-LIMITED 85KW pneu TOYO open country AT 255 65 16
DLOUHÁ rozšířená,CB Skype-roland.gorner1
- Pavel Mirtl
- Pokročilý diskutér
- Příspěvky: 729
- Registrován: 15 srp 2006 21:44
- Bydliště: Plzeň,Frontera B2.2DTI/99 sport RS
Re: 26.-27. Leden 2008 OFF SRAZ BUDE!!!
Ahoj,ať Ti forum poslouží,je toho tady mraky.Pavel.
B 2.2 DTI sport RS 99-je minulost,nyní Suzuki grand vitara 2006 2.0 benzin.Mé moto:suzuki intruder VS800černá/chrom,příští GOLDWING 1500-1800.
-
Anny
Re: 26.-27. Leden 2008 OFF SRAZ BUDE!!!
Milda píše:Vítej Ašáku. Z mé skoro rodné vísky. Chodil jsem na Hlávkovu školu a na čaje na Střelák. Ale dávno tomu již mnoho let nazad. Tak koukej dovalit v lednu na sraz. Nic ve zlém, ale tvá profese se bude jistě na srazu hodit.Každý kuchař bude vítán, že.
Zdraví tě Milda.
Ahojky můj moudrý
-
HUJER 4x4
- Super diskutér
- Příspěvky: 1861
- Registrován: 07 zář 2006 12:20
- Bydliště: Č.Budějovice, Frontera A dlouhá, 2.3 TD, zvýšeno, rozšířeno je minulostí, nyní krátký Trol 2.8TD
Re: 26.-27. Leden 2008 OFF SRAZ BUDE!!!
Na sraz upřesni počet kolik Vás přijede (kolik žen, dětí a rybiček)kuchař píše:Pánové,POZOR já si chci užítné že nechci přidat ruku k dílu ,ale makam 6 dní v tejdnu 10 až 16 hodin denně.
Doba je zlá.
Mildo já chodil na Gymnázku a na Střeláku jsem dělal DJ. Jó to byli časytěch ženskejch
![]()
![]()
![]()
![]()
Teď ke srazu,už jen dovolenou,plnou nádž a hurá za váma.Moje žena,děti a rybička souhlasí.
Jinak pro Fronteráky sehnal jsem na vebu kompletní technickou příručku na Béčka.Už jen koupit,ale chci ji vidět a tak musím cca.100km do
Německa.Do srazu by měla být doma,tak ji vezmu s sebou.Tak Vám děkuji za přívítanou a brzy nashledanou.
Čau Roland
- Milda
- The Legend
- Příspěvky: 1550
- Registrován: 03 črc 2006 23:47
- Skype: Daidallos
- Bydliště: Aš - Karlovarsky kraj.
- Kontaktovat uživatele:
Re: 26.-27. Leden 2008 OFF SRAZ BUDE!!!
Jo - veliteli - a máme doma dilema, zda se musí srazupřítomná domácí havěť prokázat při prezentaci vočkovacím průkazem a mít na hubě košíkvojtech.kloud píše:Na sraz upřesni počet kolik Vás přijede (kolik žen, dětí a rybiček)
V každém případě by mohly mít naše doprovodné polovičky vzadu vypouštěcí ventilek.
Bo " I muži mají své dny
Fronterový vysloužilec a doživotní člen fanklubu tohoto fóra.
Běličko, děkuji ti moc za krásný kus práce a radosti ve společných letech IV.2006 - I.2011. Bylas skvělá. mob: +420602231501 ICQ=431161520; Skypename= Daidallos
Běličko, děkuji ti moc za krásný kus práce a radosti ve společných letech IV.2006 - I.2011. Bylas skvělá. mob: +420602231501 ICQ=431161520; Skypename= Daidallos
- kuchař
- Začínající diskutér
- Příspěvky: 129
- Registrován: 22 lis 2007 09:27
- Bydliště: Selbská 5 Aš 35201
Re: 26.-27. Leden 2008 OFF SRAZ BUDE!!!
Děti žádné,rybičky maximálně v oleji a ženy
záleží na tom jestli zmáknu do Ledna ten ventilek

OPEL FRONTERA B 2.2 DTI
1999-LIMITED 85KW pneu TOYO open country AT 255 65 16
DLOUHÁ rozšířená,CB Skype-roland.gorner1
1999-LIMITED 85KW pneu TOYO open country AT 255 65 16
DLOUHÁ rozšířená,CB Skype-roland.gorner1
-
HUJER 4x4
- Super diskutér
- Příspěvky: 1861
- Registrován: 07 zář 2006 12:20
- Bydliště: Č.Budějovice, Frontera A dlouhá, 2.3 TD, zvýšeno, rozšířeno je minulostí, nyní krátký Trol 2.8TD
Re: 26.-27. Leden 2008 OFF SRAZ BUDE!!!
zda se musí srazupřítomná domácí havěť prokázat při prezentaci vočkovacím průkazem a mít na hubě košíkMilda píše:vojtech.kloud píše:Na sraz upřesni počet kolik Vás přijede (kolik žen, dětí a rybiček)
No já nevím, ale myslím, že by se to manželce nelíbilo, tak jí vem maximálně ten vočkovací průkaz a budeme doufat, že nikoho nepokouše
Očkovací průkaz a košík na hubě je majitelem tratě vyžadován pouze u :
medvěda (pouze ledního nad 2 roky stáří)
tigra (pouze u fenky)
pavouka-škorpiona (ten musí být navíc na vodítku!!!)
akvarijních rybiček (také vyžadováno vodítko a na každou zvlášť!)
veš domácí (kromě košíku na hubě musí mít svázané i nožičky)
Ostatní dobytek smí být na volno bez wočkovacího průkazu
-
HUJER 4x4
- Super diskutér
- Příspěvky: 1861
- Registrován: 07 zář 2006 12:20
- Bydliště: Č.Budějovice, Frontera A dlouhá, 2.3 TD, zvýšeno, rozšířeno je minulostí, nyní krátký Trol 2.8TD
Re: 26.-27. Leden 2008 OFF SRAZ BUDE!!!
Tááák a pro namlsání ještě před srazem pár doplňujících fotéšek tratě (foceno mobilem, tak kvalita nic moč):
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
-
HUJER 4x4
- Super diskutér
- Příspěvky: 1861
- Registrován: 07 zář 2006 12:20
- Bydliště: Č.Budějovice, Frontera A dlouhá, 2.3 TD, zvýšeno, rozšířeno je minulostí, nyní krátký Trol 2.8TD
Re: 26.-27. Leden 2008 OFF SRAZ BUDE!!!
Popis polohy a rozlohy trati, trať se rozkládá ve dvou protisobě ležících svazích, středem údolí teče potok (lze jej objet), s rybáři bude domluveno, že nám na Sobotu pustí víc vody, aby jsme si užily i brod
,trať se rozkládá z místa odkud je pořízeno foto č. 08 vrch jednoho svahu (foto č. 03) až do druhého svahu(na foto č. 02) a dle foto č. 08 k bílému domu a za lesík, který je vidět po pravé straně foto a dolů do míst kde jsou po levé straně vidět buňky ( depo, kde bude sraz, občerstvení - základna), foto č. 05 pohled do údolí mezi svahy