Rány při 4x4 někde od přední nápravy
- farmář
- Moderátor
- Příspěvky: 4982
- Registrován: 07 kvě 2006 07:40
- Bydliště: Mutyněves
Re: Pomooooooc
kardan dif samosvor.Kardanem zamel jestli není vymlácenej, samosvor zezadu kope furt bo je mu jedno jestli jede 4x4 a přední dif....to chce asi nezávislého pozorovatele. 
Opel Frontera B 2,2 dti 2000, VW T4, traktor Zetor co odjel do hor, ex: RR P38 2,5 tds, Jeep Grand Cherokee 2,5TD, 3x Opel Campo, GMC Jimmy 4,3 mrtvola tohoto fóra
- Janeš Petr
- Moderátor
- Příspěvky: 6690
- Registrován: 07 říj 2007 18:29
- Bydliště: Budějovice 2,3TD dlouhá 93
Re: Pomooooooc
je to tak. píšeš tu asi o dvou nezávislejch závadách. něco bouchá v zadku a něco v předku ale určitě se ti to nestěhuje pod autem sem tam. jedině , že by to byl zas ten potvora Plivník
jak psal farmář, kříže a volnoběžky. tím bych začal ( opět tu nebudem asi řešit vývuk, kterej tam někde visí na poslední gumě a mlátí do všeho kolem a pod. )
603 75 12 87 http://www.stabilnimotory.estranky.cz/
-
radik999
- Příspěvky: 12
- Registrován: 07 bře 2009 17:55
Re: Pomooooooc
výfuk neee, len ked je zapnuté 4x4 a idem do svahu tak 2-3x buchne vpredu, prejdem nejaké 2 metre potom zase vzadu, a naopak vpredu....ked to buchne az cukne s autom, hlavne pri vytocených kolesách /nie nadoraz/, ked vypnem 4x4 ziadne buchanie, cukanie, nic.
-
radik999
- Příspěvky: 12
- Registrován: 07 bře 2009 17:55
Re: Pomooooooc
ako keby prešmykovali ozubené kolesá, no ked idem bez náhonu, ide to v pohode 
- Janeš Petr
- Moderátor
- Příspěvky: 6690
- Registrován: 07 říj 2007 18:29
- Bydliště: Budějovice 2,3TD dlouhá 93
Re: Pomooooooc
tak to bude vadnej šponovákradik999 píše:ako keby prešmykovali ozubené kolesá....
603 75 12 87 http://www.stabilnimotory.estranky.cz/
- farmář
- Moderátor
- Příspěvky: 4982
- Registrován: 07 kvě 2006 07:40
- Bydliště: Mutyněves
Re: Pomooooooc
no právě,když ne kardan tak soukolí difu...
Opel Frontera B 2,2 dti 2000, VW T4, traktor Zetor co odjel do hor, ex: RR P38 2,5 tds, Jeep Grand Cherokee 2,5TD, 3x Opel Campo, GMC Jimmy 4,3 mrtvola tohoto fóra
-
radik999
- Příspěvky: 12
- Registrován: 07 bře 2009 17:55
Re: Pomooooooc
poradte mi co mám robit, ist ju reklamovat alebo ju dat opravit? nemám potuchy o cene opravy, co tam môže byt dodrbané, alebo je to v pohode, po asfalte ide v pohode, ziadne buchanie nic, ked nema zapnute 4x4. Neviem co dalej.
- václav
- Pokročilý diskutér
- Příspěvky: 861
- Registrován: 12 srp 2007 20:28
- Bydliště: okolo Hradce Králové
Re: Pomooooooc
Píšeš že na asvaltu při 4x4 to jede v pohodě ale v terénu to škube nebo jen mlátí ?
Frontera B 2.2 DTI pneu BF Goodrich ALL Terain T/A CB Alamat 295
- Janeš Petr
- Moderátor
- Příspěvky: 6690
- Registrován: 07 říj 2007 18:29
- Bydliště: Budějovice 2,3TD dlouhá 93
Re: Pomooooooc
musíš vlézt pod auto. takle na dálku se to nedá blíže specifikovat
603 75 12 87 http://www.stabilnimotory.estranky.cz/
- farmář
- Moderátor
- Příspěvky: 4982
- Registrován: 07 kvě 2006 07:40
- Bydliště: Mutyněves
Re: Pomooooooc
no jestli myslíš, že ti takhle na dálku někdo řekne, že máš očesaný to malý kolečko vedle velkýho protože jsi ustřelil ten zajišťovací kolíček kterej je dole v oleji tak se mejlíš.
Znáš to jak se potkaj dva jasnovidci?
Tak tohle není ten příklad hele.
Znáš to jak se potkaj dva jasnovidci?
Tak tohle není ten příklad hele.
Opel Frontera B 2,2 dti 2000, VW T4, traktor Zetor co odjel do hor, ex: RR P38 2,5 tds, Jeep Grand Cherokee 2,5TD, 3x Opel Campo, GMC Jimmy 4,3 mrtvola tohoto fóra
- václav
- Pokročilý diskutér
- Příspěvky: 861
- Registrován: 12 srp 2007 20:28
- Bydliště: okolo Hradce Králové
Re: Pomooooooc
Vyheverovat, podložit, vlíst pod auto a hejbat, cukat ,klepat, podívat se do diferáku na olej , prošátrat magnetem zacloumat s nápravou omrknout dorazy, tlumiče a vyhledat někoho kdo má také fronteru a nějaké zkušenosti s ní a skonzultovat to, nebo ji dej zpátky a skuz štěstí jinde.
Frontera B 2.2 DTI pneu BF Goodrich ALL Terain T/A CB Alamat 295
- Žanek
- Super diskutér
- Příspěvky: 1778
- Registrován: 04 lis 2007 00:21
Re: Pomooooooc
A nebo jak tu už někdo řešil vyměněnej diferák za jinej s jiným poměrem.
- farmář
- Moderátor
- Příspěvky: 4982
- Registrován: 07 kvě 2006 07:40
- Bydliště: Mutyněves
Re: Pomooooooc
a to by měl dobrou pakárnu!!!!!! jj i to je možný,ale to má jinej spíš zadní.
Opel Frontera B 2,2 dti 2000, VW T4, traktor Zetor co odjel do hor, ex: RR P38 2,5 tds, Jeep Grand Cherokee 2,5TD, 3x Opel Campo, GMC Jimmy 4,3 mrtvola tohoto fóra
-
radik999
- Příspěvky: 12
- Registrován: 07 bře 2009 17:55
Re: Pomooooooc
Myslím, že zadný by mal byt v pohode, ked vypnem náhon a idem po asfaltke, všetko je v pohode aj 200 km, nič necuká, nebuchá. Jak mile zapnem náhon a dám ho trocha do otáčok, trepe s celým autom, sú to rány jak kráva.
- Slaava
- Moderátor
- Příspěvky: 8385
- Registrován: 09 kvě 2005 21:39
- Bydliště: Č. Budějovice, Vůz: Frontera A 2,3TD
Re: Pomooooooc
Ne, asi si to špatně pochopil. Jde o to, že auto nemá mezinápravovej diferák a nedávno se tu vyskytl jeden nešťastník, kterej zjistil, že jeho nápravový diferáky nemaj stejnej převodovej poměr. Takže vono oba diferáky jsou samostatně dobrý ale když se připojí dohromady na výstup z převodovky, tak si nerozumí.radik999 píše:Myslím, že zadný by mal byt v pohode, ked vypnem náhon a idem po asfaltke, všetko je v pohode aj 200 km, nič necuká, nebuchá. Jak mile zapnem náhon a dám ho trocha do otáčok, trepe s celým autom, sú to rány jak kráva.
Opel Frontera A 2,3TD 74kW dlouhá, rok výroby 1993, najeto 172.868 + 13.552 km, bodylift 55mm, gumy Maxxis 754 Buckshot 33x12,5" R15, spotřeba 10,69l/100km, po kotrmelci auto načtvrceno sekerou Petra Janeše, nehrající kapitán (moderátor) fóra