OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
- pavel.s
- Začínající diskutér
- Příspěvky: 116
- Registrován: 08 čer 2007 15:40
- Bydliště: Česká Skalice
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Zravím,taky jsem dojel OK.Sraz byl super- organizace,účast a hlavně to bahýnko.To zas Vojtoj něco povelo.
Frontera A-čko sport 2i r.v.96,Renolt Espace,Subaru Justy,Fiat Marea,Nissan Patrol GR 2.8TD
- Janeš Petr
- Moderátor
- Příspěvky: 6690
- Registrován: 07 říj 2007 18:29
- Bydliště: Budějovice 2,3TD dlouhá 93
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
supeeer
ještě jsem to domu vzal přes Kvildu kde je 20cm sněhu.... myslím že si oplík užil
603 75 12 87 http://www.stabilnimotory.estranky.cz/
-
Monika-recsue
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
cuksy lidi ´jen chci podekovat za super sraz byla jsem na prvim a doufam ze se este uvidime bylo to fakt super
moc dik

- patas
- Pokročilý diskutér
- Příspěvky: 581
- Registrován: 01 dub 2006 17:08
- Bydliště: Žďár nad Sázavou Frontera A 2,5 TDS rok 1998
- Kontaktovat uživatele:
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
tak koukam ze sem pasi posledni kdo jeste nepodekoval
Bylo to super blato mam na aute jeste ted skoda to umejvat
Dik Rescuerovi za doprovod a hlavne Vojtovi za organizaci.Nejake fotecky sem vyrobil dam na stranky jak je rescuer vyrobi.Hlevne sem zvedavej na to moje brisko myslim ze to natocila Jitka tak snad se to dostane do nejake digitalni podoby kdy me tam Petr trhal s toho potucku :-)
Acko 98 2,5TDS,5cm UP,navijak ComeUP 9000i,CB Allamat 296,BFGoodrich 31"x10,5"R15 M/T
Acko 97 2,5TDS,General Grabber 245/75R16 A/T
Audi A6 Allroad 2002 2,5 TDi
Acko 97 2,5TDS,General Grabber 245/75R16 A/T
Audi A6 Allroad 2002 2,5 TDi
-
Rescuerka
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Ahojky klucííí
@ patas : poslední určitě nejsi
Takydíky za sraz všem super lidem co tam dojely.
Bylo tam fakt super
@ Milda : Nessinka je hvězda,aleChewan se nerad dělí o jídlo, tak aby si z ní příště neudělal zákuseček
@ patas : poslední určitě nejsi
Takydíky za sraz všem super lidem co tam dojely.
Bylo tam fakt super
@ Milda : Nessinka je hvězda,aleChewan se nerad dělí o jídlo, tak aby si z ní příště neudělal zákuseček
-
čelda
- Začínající diskutér
- Příspěvky: 122
- Registrován: 22 čer 2007 05:39
- Bydliště: Pardubice
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Zdravím všechny super lidičky a bahňáky se kterými jsem se v sobotu setkal poprvé(a doufám,že ne naposledy
)Byla to prostě špica!!!Bohužel mi tento kraj byl asi osudný
Ač oplík vydržel všechny dálkové přesuny a brutální křest blátem,tak se nedělní cesta domu s plně naloženým autem(3 dospělí,1x roční dítko,1x 40kg pes a spousta batožin)nekonala s důvodu absence dobíjecí funkce altíku(prostě 200 km by to jen na baterku asi nedojelo
)Tak mi autíno stojí u Berouna.Tímto bych chtěl strašně moc poděkovat Petrovi z Berouna,který se mě v této tíživé situaci ujal a poskytl mi své technické zázemí vybavené dílny,znalost pro mě zcela neznámého prostředí a opravdu zlaté ručičky za čež jsem mu velkým dlužníkem(bohužel je hrozně skromný a nedostál jsem z něj oblíbenou značku destilátu,tak tímto apeluji na Vás kteří ho znají trochu důvěrněji,aby mi při tomto výběru poradily-Díky)
Jinak samozřejmě smekám klobouk za perfektní organizaci této akce.Moc se nám tam všem moooooc líbilo a jsme rádi,že jsou ještě lidé této krevní skupiny OFFroad positiv
Vzkaz pro Vojtu:Vojto,doufám,že ta naše domluva platí a že dáme ten pevnej termín Rumunska ať už se můžem na něčem zásadním začít domlouvat s klukama co jsme se už tak nějak dali dohromady.Jinak už vím co určitě beru do rezervy sebou-náhradní alternátor(jest-li se někomu válí doma a za slušnej peníz mi ho nechá-BERU)
Všechny moc zdravím a těším se na nějaké brzké setkání.
Jinak samozřejmě smekám klobouk za perfektní organizaci této akce.Moc se nám tam všem moooooc líbilo a jsme rádi,že jsou ještě lidé této krevní skupiny OFFroad positiv
Vzkaz pro Vojtu:Vojto,doufám,že ta naše domluva platí a že dáme ten pevnej termín Rumunska ať už se můžem na něčem zásadním začít domlouvat s klukama co jsme se už tak nějak dali dohromady.Jinak už vím co určitě beru do rezervy sebou-náhradní alternátor(jest-li se někomu válí doma a za slušnej peníz mi ho nechá-BERU)
Všechny moc zdravím a těším se na nějaké brzké setkání.
Opel Frontera A Sport 2,0i LPG 85kW,černá,rok 1995
zvýšená,rozšířená,svět.hrazda,rámy,CB,bačkory AT 31/10,5 R15"
V případě nouze tel:728 822 337
zvýšená,rozšířená,svět.hrazda,rámy,CB,bačkory AT 31/10,5 R15"
V případě nouze tel:728 822 337
-
rostow
- Příspěvky: 12
- Registrován: 21 pro 2006 15:21
- Bydliště: Plzeň,Frontera-Sport A 2,0 rok 1993
- Kontaktovat uživatele:
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Dík celému org.teamu za supr sraz.Byl jsem na srazu poprvé a myslím,že to celé nemělo chybu.Rostow
- premek_k
- Pokročilý diskutér
- Příspěvky: 591
- Registrován: 05 úno 2007 13:46
- Bydliště: Smilovice u Třince
- Kontaktovat uživatele:
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Hoďte sem někdo aspoň nějakou fotku, ať můžu ukázat v práci... Prosím...
B-čko LIMITED 2.2 dti 85kW automat rv 2000
Patrol GR Y61 2.8 TDI Intercooler rv 1998
... Je lepší mít Parkinsona a trochu vylít, než Alzhaimera a zapomenout vypít ...
Patrol GR Y61 2.8 TDI Intercooler rv 1998
... Je lepší mít Parkinsona a trochu vylít, než Alzhaimera a zapomenout vypít ...
- Milda
- The Legend
- Příspěvky: 1550
- Registrován: 03 črc 2006 23:47
- Skype: Daidallos
- Bydliště: Aš - Karlovarsky kraj.
- Kontaktovat uživatele:
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Dostal jsem se na net až teď, tak aby ostatní věděli, že i moje Froňka mě dotáhla zpět až do Litoměřic v pohodě. Ujeto krásných kulatých 500,0km
Všechny superlativy ke srazu zde již byly psány, tak snad jen to, že se potvrdila moje zkušenost i z jiných a mnohem menších akcí, že Fronteráci jsou fakt vynikající parta lidí. Vojtovi děkuji za jeho snažení se o to, aby bylo všeho hojnost. Jak pití, tak gulášek (vynikajíííícíííí
), tak blátíčko na trati. Opravdu všichni jsme byli překvapení, kolik Fronter se zadařilo srotit. Velký můj obdiv patří vozům od Třinca oběma Přemkům a Jirkovi,Lucce i Adélovi(kocour) a *pt*Petrovi od Levic a Paťo-Divochovi z Trnavy. Je vidět, že fanclub Fronter nezná hranic. Jízda v koloně je velmi efektní. Škoda, že závěrečný přesun celé kolony (asi 40ti vozů) do nocležiště ve V.Hydčicích bylo už za tmy a nebylo reálné zachytit ji na fotku ani videa, kterých je hodně moc a nevím, jak těch 2,5GBt co nejrychleji zpracovat a zveřejnit. Asi sem dám jen nějaké ilustrativní a komplrt 2ks CD zašlu na vyžádání zájemcům včetně Nimrodovi, aby si s tím poradil, jak to dát do galerie na tento web. Sestříhané video bude k nahlédnutí i na YOUTUBE, kam pak jen lehce zde naznačím bez přímého odkazu, kde ho hledat.
Takže zatím jen pro nejnutnější ukojení Vašich chtíčů aspoň pár setů:
Takže zatím jen pro nejnutnější ukojení Vašich chtíčů aspoň pár setů:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil(a) Milda dne 28 led 2008 16:59, celkem upraveno 3 x.
Fronterový vysloužilec a doživotní člen fanklubu tohoto fóra.
Běličko, děkuji ti moc za krásný kus práce a radosti ve společných letech IV.2006 - I.2011. Bylas skvělá. mob: +420602231501 ICQ=431161520; Skypename= Daidallos
Běličko, děkuji ti moc za krásný kus práce a radosti ve společných letech IV.2006 - I.2011. Bylas skvělá. mob: +420602231501 ICQ=431161520; Skypename= Daidallos
- Milda
- The Legend
- Příspěvky: 1550
- Registrován: 03 črc 2006 23:47
- Skype: Daidallos
- Bydliště: Aš - Karlovarsky kraj.
- Kontaktovat uživatele:
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
2.set
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil(a) Milda dne 28 led 2008 17:00, celkem upraveno 1 x.
Fronterový vysloužilec a doživotní člen fanklubu tohoto fóra.
Běličko, děkuji ti moc za krásný kus práce a radosti ve společných letech IV.2006 - I.2011. Bylas skvělá. mob: +420602231501 ICQ=431161520; Skypename= Daidallos
Běličko, děkuji ti moc za krásný kus práce a radosti ve společných letech IV.2006 - I.2011. Bylas skvělá. mob: +420602231501 ICQ=431161520; Skypename= Daidallos
-
kout.jk
- Super diskutér
- Příspěvky: 1109
- Registrován: 13 led 2008 13:30
- Bydliště: Dobroměřice (Louny)
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
i já se připojuji s tím, že to bylo supr. Na příštim srazu už ty kryty na podvozku namontovaný mít budu 
VOLVO V70 2,5i LPG r.v.1997
VW Transporter 2,5i, LPG r.v. 1994
Trabant 0,6 bez LPG
VW Touareg 3,2i LPG, r.v.2005
MOTO: KTM 950 adventure, Honda X11
http://www.kominictvi-koutny.cz
604 895660
VW Transporter 2,5i, LPG r.v. 1994
Trabant 0,6 bez LPG
VW Touareg 3,2i LPG, r.v.2005
MOTO: KTM 950 adventure, Honda X11
http://www.kominictvi-koutny.cz
604 895660
-
kout.jk
- Super diskutér
- Příspěvky: 1109
- Registrován: 13 led 2008 13:30
- Bydliště: Dobroměřice (Louny)
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
A jinak jsem ani netušil kolik celebrit se věnuje fronterám- Jindra z vyvolených (rescuer), Robert Rosenberg (nevim jméno,ale majitel A frontery se šnorchlem) a David Ráth (Milda)
doufám, že jsem se nikoho nedotknul, ale určitý podoby tam jsou
doufám, že jsem se nikoho nedotknul, ale určitý podoby tam jsou
VOLVO V70 2,5i LPG r.v.1997
VW Transporter 2,5i, LPG r.v. 1994
Trabant 0,6 bez LPG
VW Touareg 3,2i LPG, r.v.2005
MOTO: KTM 950 adventure, Honda X11
http://www.kominictvi-koutny.cz
604 895660
VW Transporter 2,5i, LPG r.v. 1994
Trabant 0,6 bez LPG
VW Touareg 3,2i LPG, r.v.2005
MOTO: KTM 950 adventure, Honda X11
http://www.kominictvi-koutny.cz
604 895660
- rescuer
- Pokročilý diskutér
- Příspěvky: 533
- Registrován: 22 zář 2006 13:47
- Skype: c.d.d.b
- Bydliště: DUKOVANY
- Kontaktovat uživatele:
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Mildo: Prosím, ozvy se mi na Skype, dáme vše na moje FTP, já to pak zveřejním na webu aby si to každý mohl dle libosti stáhnout. 
FRONTERA A --- PRODÁNO :-) TĚŠÍM SE NA SETKÁNÍ S NÍ ZDE NA FÓRU
Frontera B-long, rv.03, 6VD1 - 3.2i zvedaná, rozšířená, CB, Profi, Majáky, světelná rampa
Terrano II wagon, rv. 96, 2.7TDi
Frontera B-long, rv.03, 6VD1 - 3.2i zvedaná, rozšířená, CB, Profi, Majáky, světelná rampa
Terrano II wagon, rv. 96, 2.7TDi
- Milda
- The Legend
- Příspěvky: 1550
- Registrován: 03 črc 2006 23:47
- Skype: Daidallos
- Bydliště: Aš - Karlovarsky kraj.
- Kontaktovat uživatele:
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Pošlu ti CD , bo si klíďo pro ně hópnirescuer píše:Mildo: Prosím, ozvy se mi na Skype, dáme vše na moje FTP, já to pak zveřejním na webu aby si to každý mohl dle libosti stáhnout.
Fronterový vysloužilec a doživotní člen fanklubu tohoto fóra.
Běličko, děkuji ti moc za krásný kus práce a radosti ve společných letech IV.2006 - I.2011. Bylas skvělá. mob: +420602231501 ICQ=431161520; Skypename= Daidallos
Běličko, děkuji ti moc za krásný kus práce a radosti ve společných letech IV.2006 - I.2011. Bylas skvělá. mob: +420602231501 ICQ=431161520; Skypename= Daidallos
-
HUJER 4x4
- Super diskutér
- Příspěvky: 1861
- Registrován: 07 zář 2006 12:20
- Bydliště: Č.Budějovice, Frontera A dlouhá, 2.3 TD, zvýšeno, rozšířeno je minulostí, nyní krátký Trol 2.8TD
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Díky všem, kteří přijeli, bavili se a hlavně se jim líbilo, mně se líbilo moc
, účast byla moc pěkná, Vaše Díky nepatří jen mě, ale všem, kteří se na tomto srazu podíleli a které jsem zalarmoval a zaůkoloval, ať už to byl p. Mída ( majitel tratě ), starosta naší vsi ( jarda Portášik ), má přítelkyně v kiosku, a moji kolegové z SDH Láďa Kropáček ( švára ), Vlasta Vinter, Jirka Šatra, těm Všem patří Váš Dík a vše vyřídím!!!
, jinak včera večer když jsme byli na trati uklízet a poté jsem byl vyřídit finanční stránku za pronájem trati na dva dny u majitelů tratě, tak nevěřili, že 2,5 km blátivé cesty uprostřed polí stačí na dva dny ke štěstí zhruba 60 ti dospělým lidem
, organizátoři akce jsou také spokojeni a již jsme předběžně domluvili další opět víkendové akce v tomto areálu, které bych letos spískal ještě dvě, jednu patrně začátkem léta a druhou někdy na závěr letní sezony, což bude vše včas oznámeno zde na foru, navíc po předběžné dohodě se nám majitelé tratě budou snažit vyjít maximálně vstříc a za pomoci těžké techniky nám v zadní části areálu vybagrovat pořádnej brod a několik dalších terénních nerovností, na kterých si můžem užívat off roadového řádění!!!
Chtěl bych Vám všem také poděkovat za pohodový večer a pořádek v hasičárně, kde nezůstal žádnej bordel, který by se musel nějak navíc uklízet.... lidově řečeno: Díky, že se tam nikdo nepoblil!!!!!!!!
Jinak v létě bude samozřejmně řešen večerní program a nocleh zcela jiným způsobem, v létě určitě zajímavým
za další, již dnes v Klatovském deníku vyšel článek o našem srazu zhruba na třetinu stránky v novinách a v tomto týdnu má vyjít ještě obsáhlejší reportáž, vše zdokumentuji a nějak dám sem na web, nebo zájemcům pošlu, kdo tam bude pěkně vidět na fotkách
A ještě sem dejte víííííc fotéééék ať se všichni zůčastnění mohou kochat a ti co nepřijeli ať mohou závidět
, Dík!!!
Chtěl bych Vám všem také poděkovat za pohodový večer a pořádek v hasičárně, kde nezůstal žádnej bordel, který by se musel nějak navíc uklízet.... lidově řečeno: Díky, že se tam nikdo nepoblil!!!!!!!!
Jinak v létě bude samozřejmně řešen večerní program a nocleh zcela jiným způsobem, v létě určitě zajímavým
za další, již dnes v Klatovském deníku vyšel článek o našem srazu zhruba na třetinu stránky v novinách a v tomto týdnu má vyjít ještě obsáhlejší reportáž, vše zdokumentuji a nějak dám sem na web, nebo zájemcům pošlu, kdo tam bude pěkně vidět na fotkách
A ještě sem dejte víííííc fotéééék ať se všichni zůčastnění mohou kochat a ti co nepřijeli ať mohou závidět