OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
-
HUJER 4x4
- Super diskutér
- Příspěvky: 1861
- Registrován: 07 zář 2006 12:20
- Bydliště: Č.Budějovice, Frontera A dlouhá, 2.3 TD, zvýšeno, rozšířeno je minulostí, nyní krátký Trol 2.8TD
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Tak jsem se právě vrátil z hradu...ehm, teda co to kecám, z trati, poslední info: ZULU : 00:55 , Sobota 26.1.2008, trať v super špica stavu!!!! Tvrdo-umrznuto, všecvhno sjízdné, místy do 20 cm bahna, no luxus, pifko delikatesní, rum a jiné pochutiny taktéž, a proto že kvůli srazu ráno pendluji od 6 ráno- poslední doplnění zásob, tak jdu vyspat těch pár pif abych byl ráno OK, tak zdar dopoledne mládeži,
PS: na trati jsem od 8 ráno a čekám Gdo dorazí první, ZDARY, Vojta
PS: na trati jsem od 8 ráno a čekám Gdo dorazí první, ZDARY, Vojta
- premek_k
- Pokročilý diskutér
- Příspěvky: 591
- Registrován: 05 úno 2007 13:46
- Bydliště: Smilovice u Třince
- Kontaktovat uživatele:
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
No, sice zrovna vyrážím, ale první tam asi nebudu.
Už je to tady !, už je to tady !, .....

Už je to tady !, už je to tady !, .....
B-čko LIMITED 2.2 dti 85kW automat rv 2000
Patrol GR Y61 2.8 TDI Intercooler rv 1998
... Je lepší mít Parkinsona a trochu vylít, než Alzhaimera a zapomenout vypít ...
Patrol GR Y61 2.8 TDI Intercooler rv 1998
... Je lepší mít Parkinsona a trochu vylít, než Alzhaimera a zapomenout vypít ...
- Milda
- The Legend
- Příspěvky: 1550
- Registrován: 03 črc 2006 23:47
- Skype: Daidallos
- Bydliště: Aš - Karlovarsky kraj.
- Kontaktovat uživatele:
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Startujeme : " Motory natočit
" Směr JIH
Fronterový vysloužilec a doživotní člen fanklubu tohoto fóra.
Běličko, děkuji ti moc za krásný kus práce a radosti ve společných letech IV.2006 - I.2011. Bylas skvělá. mob: +420602231501 ICQ=431161520; Skypename= Daidallos
Běličko, děkuji ti moc za krásný kus práce a radosti ve společných letech IV.2006 - I.2011. Bylas skvělá. mob: +420602231501 ICQ=431161520; Skypename= Daidallos
- Pavel Mirtl
- Pokročilý diskutér
- Příspěvky: 729
- Registrován: 15 srp 2006 21:44
- Bydliště: Plzeň,Frontera B2.2DTI/99 sport RS
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Já jedu,daně už mám zaplacenýHOFICI3 píše:Tak si to tam užijte,hlavně ve zdraví zpět do stájí.Pro mně je to daleko i když jsem hodně váhal a chvílema byl rozhodnutej že pojedu.Místo toho začínam moje neoblíbené kolečko mezi finančním úřadem,sociálkou,pojišťovnou,účetní a kanceláří.A protože jsem typický český podnikatel,tak tento víkend vzpomínam,hledam a nenacházim účty které potřebuju a už dávno měli být správně založené. Prostě rodeo.
Tak se tam mějte a už se těšim na foto a video.Až bude něco v severních čechách tak jedu
Taky to mám kousek,Myslím si že se dá okolo 250-300 kiláků zkousnout,spíše je to otázka času.
B 2.2 DTI sport RS 99-je minulost,nyní Suzuki grand vitara 2006 2.0 benzin.Mé moto:suzuki intruder VS800černá/chrom,příští GOLDWING 1500-1800.
-
Aleš-Cat
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Já to mám kousek,takže po 10.00 jsem tam jako na koni......zdraví Aleš-------CATERPILLAR VODŇANY team...............
- Pavel Mirtl
- Pokročilý diskutér
- Příspěvky: 729
- Registrován: 15 srp 2006 21:44
- Bydliště: Plzeň,Frontera B2.2DTI/99 sport RS
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Jasně Aleši 
B 2.2 DTI sport RS 99-je minulost,nyní Suzuki grand vitara 2006 2.0 benzin.Mé moto:suzuki intruder VS800černá/chrom,příští GOLDWING 1500-1800.
- Pavel Mirtl
- Pokročilý diskutér
- Příspěvky: 729
- Registrován: 15 srp 2006 21:44
- Bydliště: Plzeň,Frontera B2.2DTI/99 sport RS
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Vojtovo sraz perfekt,trať,počasí,zajištění,další známí,aj.Klobouk dolů za překvápko Paťo a spol.z východu vč. Přemka od Třince..Jo a to že dnes prší-alespoň vošploucháte spodek při cestě domů
Mno a příště jedeme zas třebas Bratronice a nebo kde to bude.Jo a ani jsem nedal ahoj Petrovi a Jitce takže AHOJ!!!!!
B 2.2 DTI sport RS 99-je minulost,nyní Suzuki grand vitara 2006 2.0 benzin.Mé moto:suzuki intruder VS800černá/chrom,příští GOLDWING 1500-1800.
-
PETR&JITKA
- Začínající diskutér
- Příspěvky: 338
- Registrován: 18 srp 2005 21:43
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Poděkování Vojtovi a celému teamu za super sobotu 
- rescuer
- Pokročilý diskutér
- Příspěvky: 533
- Registrován: 22 zář 2006 13:47
- Skype: c.d.d.b
- Bydliště: DUKOVANY
- Kontaktovat uživatele:
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Připojuji se s poděkováním, bylo to tam opravdu super, všichni 3 sme se suprově pobavily. Už se jen těším na fotečky a videal 
FRONTERA A --- PRODÁNO :-) TĚŠÍM SE NA SETKÁNÍ S NÍ ZDE NA FÓRU
Frontera B-long, rv.03, 6VD1 - 3.2i zvedaná, rozšířená, CB, Profi, Majáky, světelná rampa
Terrano II wagon, rv. 96, 2.7TDi
Frontera B-long, rv.03, 6VD1 - 3.2i zvedaná, rozšířená, CB, Profi, Majáky, světelná rampa
Terrano II wagon, rv. 96, 2.7TDi
-
HUJER 4x4
- Super diskutér
- Příspěvky: 1861
- Registrován: 07 zář 2006 12:20
- Bydliště: Č.Budějovice, Frontera A dlouhá, 2.3 TD, zvýšeno, rozšířeno je minulostí, nyní krátký Trol 2.8TD
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Tak srazík byl zhruba před hodinkou ukončen,a chtěl bych Poděkovat všem, kteří se zůčastnili, takže v Sobotu dorazilo 31 strojů a dnes jich bylo na trati ještě 12 skalních a z tohohle celkového počtu bylo cca 20 Fronter, tak doufám, že všichni vpořádku dorazili do svejch doupat a pokud se akcička líbila a bude zájem, můžeme akci třeba v Létě zopakovat, jo a na nějakou fotéčku bych se tady také rád podíval 
- Marek
- Příspěvky: 9
- Registrován: 24 lis 2007 17:33
- Bydliště: Holoubkov u Rokycan 2,4i dlouhá r.v.94 255/70-15 v surovém stavu
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Jo,sraz supr.Péra vydržela,mlhovka KO jinak OK.Zdravim B53.
- Jirka z Petrovic
- Začínající diskutér
- Příspěvky: 183
- Registrován: 03 čer 2005 12:57
- Bydliště: Petrovice u Karviné
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Ahoj kluci,holky a mile deti
Jsme moc radi ze jsme se srazu v Horazdovicich zucastnili a poznali spoustu FAJN lidi!!!
Dojeli jsme v poradku a tesime se na dalsi AKCI!!!
2,3Tdi 1993 bodylift 60mm,kola 33x12,50R15MT BF goodrich
-
*pt*
- Pokročilý diskutér
- Příspěvky: 706
- Registrován: 21 led 2006 16:14
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
tiez som uz v poriadku dorazil .
zraz bol super!
som rad ze sa mi podarilo ukazat sa, a ze sme sa zas videli
tak dovi na dalsich akciach offroad-frontera clubu
zraz bol super!
som rad ze sa mi podarilo ukazat sa, a ze sme sa zas videli
tak dovi na dalsich akciach offroad-frontera clubu
mfg
*pt*
Lexus NX200t
*pt*
Lexus NX200t
- pato
- Pokročilý diskutér
- Příspěvky: 780
- Registrován: 07 led 2007 11:21
- Bydliště: Trnava,SR,Frontera A,2,2i16V,r.v.1997
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Už som tiež doma cesta v pohode.Som rád,že som Vás osobne spoznal.Paťo-Divoch
- premek_k
- Pokročilý diskutér
- Příspěvky: 591
- Registrován: 05 úno 2007 13:46
- Bydliště: Smilovice u Třince
- Kontaktovat uživatele:
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Klucí přemcí dorazili v pořádku. Děkuji za skvěle zorganizovaný sraz a těším se na fotky a videa. A taky na další akci ...
B-čko LIMITED 2.2 dti 85kW automat rv 2000
Patrol GR Y61 2.8 TDI Intercooler rv 1998
... Je lepší mít Parkinsona a trochu vylít, než Alzhaimera a zapomenout vypít ...
Patrol GR Y61 2.8 TDI Intercooler rv 1998
... Je lepší mít Parkinsona a trochu vylít, než Alzhaimera a zapomenout vypít ...