OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Sekce týkající se pouze plánování, příprav, realizace a ohlasů na srazy Offroad-frontera.
Odpovědět
HUJER 4x4
Super diskutér
Příspěvky: 1861
Registrován: 07 zář 2006 12:20
Bydliště: Č.Budějovice, Frontera A dlouhá, 2.3 TD, zvýšeno, rozšířeno je minulostí, nyní krátký Trol 2.8TD

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Příspěvek od HUJER 4x4 »

Tak jsem se právě vrátil z hradu...ehm, teda co to kecám, z trati, poslední info: ZULU : 00:55 , Sobota 26.1.2008, trať v super špica stavu!!!! Tvrdo-umrznuto, všecvhno sjízdné, místy do 20 cm bahna, no luxus, pifko delikatesní, rum a jiné pochutiny taktéž, a proto že kvůli srazu ráno pendluji od 6 ráno- poslední doplnění zásob, tak jdu vyspat těch pár pif abych byl ráno OK, tak zdar dopoledne mládeži,
PS: na trati jsem od 8 ráno a čekám Gdo dorazí první, ZDARY, Vojta
Uživatelský avatar
premek_k
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 591
Registrován: 05 úno 2007 13:46
Bydliště: Smilovice u Třince
Kontaktovat uživatele:

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Příspěvek od premek_k »

No, sice zrovna vyrážím, ale první tam asi nebudu.

Už je to tady !, už je to tady !, ..... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
B-čko LIMITED 2.2 dti 85kW automat rv 2000
Patrol GR Y61 2.8 TDI Intercooler rv 1998

... Je lepší mít Parkinsona a trochu vylít, než Alzhaimera a zapomenout vypít ...
Uživatelský avatar
Milda
The Legend
Příspěvky: 1550
Registrován: 03 črc 2006 23:47
Skype: Daidallos
Bydliště: Aš - Karlovarsky kraj.
Kontaktovat uživatele:

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Příspěvek od Milda »

Startujeme : " Motory natočit :!: " Směr JIH :!:
Fronterový vysloužilec a doživotní člen fanklubu tohoto fóra.
Běličko, děkuji ti moc za krásný kus práce a radosti ve společných letech IV.2006 - I.2011. Bylas skvělá.
mob: +420602231501 ICQ=431161520; Skypename= Daidallos
Uživatelský avatar
Pavel Mirtl
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 729
Registrován: 15 srp 2006 21:44
Bydliště: Plzeň,Frontera B2.2DTI/99 sport RS

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Příspěvek od Pavel Mirtl »

HOFICI3 píše:Tak si to tam užijte,hlavně ve zdraví zpět do stájí.Pro mně je to daleko i když jsem hodně váhal a chvílema byl rozhodnutej že pojedu.Místo toho začínam moje neoblíbené kolečko mezi finančním úřadem,sociálkou,pojišťovnou,účetní a kanceláří.A protože jsem typický český podnikatel,tak tento víkend vzpomínam,hledam a nenacházim účty které potřebuju a už dávno měli být správně založené. Prostě rodeo.
Tak se tam mějte a už se těšim na foto a video.Až bude něco v severních čechách tak jedu
Já jedu,daně už mám zaplacený :mrgreen: Moje smůla je ta že v létě čas nemám a teď když mám čopra tak vůbec.
Taky to mám kousek,Myslím si že se dá okolo 250-300 kiláků zkousnout,spíše je to otázka času. :)
B 2.2 DTI sport RS 99-je minulost,nyní Suzuki grand vitara 2006 2.0 benzin.Mé moto:suzuki intruder VS800černá/chrom,příští GOLDWING 1500-1800.
Aleš-Cat

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Příspěvek od Aleš-Cat »

Já to mám kousek,takže po 10.00 jsem tam jako na koni......zdraví Aleš-------CATERPILLAR VODŇANY team...............
Uživatelský avatar
Pavel Mirtl
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 729
Registrován: 15 srp 2006 21:44
Bydliště: Plzeň,Frontera B2.2DTI/99 sport RS

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Příspěvek od Pavel Mirtl »

Jasně Aleši :grin:
B 2.2 DTI sport RS 99-je minulost,nyní Suzuki grand vitara 2006 2.0 benzin.Mé moto:suzuki intruder VS800černá/chrom,příští GOLDWING 1500-1800.
Uživatelský avatar
Pavel Mirtl
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 729
Registrován: 15 srp 2006 21:44
Bydliště: Plzeň,Frontera B2.2DTI/99 sport RS

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Příspěvek od Pavel Mirtl »

Vojtovo sraz perfekt,trať,počasí,zajištění,další známí,aj.Klobouk dolů za překvápko Paťo a spol.z východu vč. Přemka od Třince..Jo a to že dnes prší-alespoň vošploucháte spodek při cestě domů :mrgreen:Mno a příště jedeme zas třebas Bratronice a nebo kde to bude.Jo a ani jsem nedal ahoj Petrovi a Jitce takže AHOJ!!!!!
B 2.2 DTI sport RS 99-je minulost,nyní Suzuki grand vitara 2006 2.0 benzin.Mé moto:suzuki intruder VS800černá/chrom,příští GOLDWING 1500-1800.
PETR&JITKA
Začínající diskutér
Příspěvky: 338
Registrován: 18 srp 2005 21:43

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Příspěvek od PETR&JITKA »

Poděkování Vojtovi a celému teamu za super sobotu :wink:
Uživatelský avatar
rescuer
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 533
Registrován: 22 zář 2006 13:47
Skype: c.d.d.b
Bydliště: DUKOVANY
Kontaktovat uživatele:

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Příspěvek od rescuer »

Připojuji se s poděkováním, bylo to tam opravdu super, všichni 3 sme se suprově pobavily. Už se jen těším na fotečky a videal :lol:
FRONTERA A --- PRODÁNO :-) TĚŠÍM SE NA SETKÁNÍ S NÍ ZDE NA FÓRU
Frontera B-long, rv.03, 6VD1 - 3.2i zvedaná, rozšířená, CB, Profi, Majáky, světelná rampa
Terrano II wagon, rv. 96, 2.7TDi
HUJER 4x4
Super diskutér
Příspěvky: 1861
Registrován: 07 zář 2006 12:20
Bydliště: Č.Budějovice, Frontera A dlouhá, 2.3 TD, zvýšeno, rozšířeno je minulostí, nyní krátký Trol 2.8TD

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Příspěvek od HUJER 4x4 »

Tak srazík byl zhruba před hodinkou ukončen,a chtěl bych Poděkovat všem, kteří se zůčastnili, takže v Sobotu dorazilo 31 strojů a dnes jich bylo na trati ještě 12 skalních a z tohohle celkového počtu bylo cca 20 Fronter, tak doufám, že všichni vpořádku dorazili do svejch doupat a pokud se akcička líbila a bude zájem, můžeme akci třeba v Létě zopakovat, jo a na nějakou fotéčku bych se tady také rád podíval :mrgreen:
Uživatelský avatar
Marek
Příspěvky: 9
Registrován: 24 lis 2007 17:33
Bydliště: Holoubkov u Rokycan 2,4i dlouhá r.v.94 255/70-15 v surovém stavu

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Příspěvek od Marek »

Jo,sraz supr.Péra vydržela,mlhovka KO jinak OK.Zdravim B53.
Uživatelský avatar
Jirka z Petrovic
Začínající diskutér
Příspěvky: 183
Registrován: 03 čer 2005 12:57
Bydliště: Petrovice u Karviné

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Příspěvek od Jirka z Petrovic »

Ahoj kluci,holky a mile deti :) Jsme moc radi ze jsme se srazu v Horazdovicich zucastnili a poznali spoustu FAJN lidi!!! :grin: Dojeli jsme v poradku a tesime se na dalsi AKCI!!!
2,3Tdi 1993 bodylift 60mm,kola 33x12,50R15MT BF goodrich
*pt*
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 706
Registrován: 21 led 2006 16:14

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Příspěvek od *pt* »

tiez som uz v poriadku dorazil .
zraz bol super!
som rad ze sa mi podarilo ukazat sa, a ze sme sa zas videli ;)

tak dovi na dalsich akciach offroad-frontera clubu 8)
mfg

*pt*

Lexus NX200t
Uživatelský avatar
pato
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 780
Registrován: 07 led 2007 11:21
Bydliště: Trnava,SR,Frontera A,2,2i16V,r.v.1997

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Příspěvek od pato »

Už som tiež doma cesta v pohode.Som rád,že som Vás osobne spoznal.Paťo-Divoch
Uživatelský avatar
premek_k
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 591
Registrován: 05 úno 2007 13:46
Bydliště: Smilovice u Třince
Kontaktovat uživatele:

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Příspěvek od premek_k »

Klucí přemcí dorazili v pořádku. Děkuji za skvěle zorganizovaný sraz a těším se na fotky a videa. A taky na další akci ...
B-čko LIMITED 2.2 dti 85kW automat rv 2000
Patrol GR Y61 2.8 TDI Intercooler rv 1998

... Je lepší mít Parkinsona a trochu vylít, než Alzhaimera a zapomenout vypít ...
Odpovědět

Zpět na „Srazy Fronter“