OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
- rescuer
- Pokročilý diskutér
- Příspěvky: 533
- Registrován: 22 zář 2006 13:47
- Skype: c.d.d.b
- Bydliště: DUKOVANY
- Kontaktovat uživatele:
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
jak sednu do auta budu CB10pavel.s píše:reskue OK
FRONTERA A --- PRODÁNO :-) TĚŠÍM SE NA SETKÁNÍ S NÍ ZDE NA FÓRU
Frontera B-long, rv.03, 6VD1 - 3.2i zvedaná, rozšířená, CB, Profi, Majáky, světelná rampa
Terrano II wagon, rv. 96, 2.7TDi
Frontera B-long, rv.03, 6VD1 - 3.2i zvedaná, rozšířená, CB, Profi, Majáky, světelná rampa
Terrano II wagon, rv. 96, 2.7TDi
- rescuer
- Pokročilý diskutér
- Příspěvky: 533
- Registrován: 22 zář 2006 13:47
- Skype: c.d.d.b
- Bydliště: DUKOVANY
- Kontaktovat uživatele:
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Takže pánové,
Dneska mám odpolední, to znamená, že z práce příjdu ve 23hod a ve 4hod už vstávám abych vás posbírál... Takže:
na internetu mne už neuvidíte, uvidíme se až na srazu. Pokud by někdo snad něco potřeboval, nějaké nutné dotazy tak 736 770 238 pokud to nebudu brat, hoďte SMS vo co de a v noci vám odpovím. Změny tu žádné nevidím, takže jak sme se dohodly vás budu sbírat po cestě.
Dneska mám odpolední, to znamená, že z práce příjdu ve 23hod a ve 4hod už vstávám abych vás posbírál... Takže:
na internetu mne už neuvidíte, uvidíme se až na srazu. Pokud by někdo snad něco potřeboval, nějaké nutné dotazy tak 736 770 238 pokud to nebudu brat, hoďte SMS vo co de a v noci vám odpovím. Změny tu žádné nevidím, takže jak sme se dohodly vás budu sbírat po cestě.
FRONTERA A --- PRODÁNO :-) TĚŠÍM SE NA SETKÁNÍ S NÍ ZDE NA FÓRU
Frontera B-long, rv.03, 6VD1 - 3.2i zvedaná, rozšířená, CB, Profi, Majáky, světelná rampa
Terrano II wagon, rv. 96, 2.7TDi
Frontera B-long, rv.03, 6VD1 - 3.2i zvedaná, rozšířená, CB, Profi, Majáky, světelná rampa
Terrano II wagon, rv. 96, 2.7TDi
- modrasek
- Pokročilý diskutér
- Příspěvky: 714
- Registrován: 30 říj 2007 19:45
- Skype: vladimka69
- Bydliště: úrodná Haná, Olomoucko
- Kontaktovat uživatele:
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
....Mildo a ostatní, tak na tohohle Houmra jste se těšili?vojtech.kloud píše:Tak sice nějaké překvápko pro Fronteráky bude, ale bohužel Houmři nebudouMilda píše:Já se taky těším, ale mrzí mě, že nejsou v seznámku ti slíbení Humři nebo Houmři, či jak se to zvíře zove. Neříkals Vojto, že se přijedou předvést? Možná přijedou utajeně. Vidím tam plno Patron, Panděr, Myší a jiných dravců. Útěchou mi je, že tam snad dorazí Lukáš s Wraníkem., a sice: měli dorazit 2 kousky, ale myslím si, že nějaké překvápko se dostaví a že srandy bude kopec,no něco málo je nachystáno i na večer
, což tu není nikde uváděno.... záměrně
![]()
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
modrasek kecálek
offroadík zatím nee
Toyota Yaris MC 1.0 HB - modra metalíza
offroadík zatím nee
Toyota Yaris MC 1.0 HB - modra metalíza
- Milda
- The Legend
- Příspěvky: 1550
- Registrován: 03 črc 2006 23:47
- Skype: Daidallos
- Bydliště: Aš - Karlovarsky kraj.
- Kontaktovat uživatele:
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
No to je krásná strojovna.modrasek píše:.....Mildo a ostatní, tak na tohohle Houmra jste se těšili![]()
No, možná to překvápko od Vojty bude nějaké podobné
![]()
![]()
....tak si to tam užijte
![]()
![]()
![]()
Podotýkám, že píšu samozřejmě o tom čtyřkolovém tanku
Fronterový vysloužilec a doživotní člen fanklubu tohoto fóra.
Běličko, děkuji ti moc za krásný kus práce a radosti ve společných letech IV.2006 - I.2011. Bylas skvělá. mob: +420602231501 ICQ=431161520; Skypename= Daidallos
Běličko, děkuji ti moc za krásný kus práce a radosti ve společných letech IV.2006 - I.2011. Bylas skvělá. mob: +420602231501 ICQ=431161520; Skypename= Daidallos
- modrasek
- Pokročilý diskutér
- Příspěvky: 714
- Registrován: 30 říj 2007 19:45
- Skype: vladimka69
- Bydliště: úrodná Haná, Olomoucko
- Kontaktovat uživatele:
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Milda píše:Podotýkám, že píšu samozřejmě o tom čtyřkolovém tanku![]()
no tak o tom tady samozřejmě nikdo nepochyboval
modrasek kecálek
offroadík zatím nee
Toyota Yaris MC 1.0 HB - modra metalíza
offroadík zatím nee
Toyota Yaris MC 1.0 HB - modra metalíza
- václav
- Pokročilý diskutér
- Příspěvky: 861
- Registrován: 12 srp 2007 20:28
- Bydliště: okolo Hradce Králové
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
To ses nechala Modrásku vyfotografovat ???
Moc pěkné...

Frontera B 2.2 DTI pneu BF Goodrich ALL Terain T/A CB Alamat 295
- Slaava
- Moderátor
- Příspěvky: 8385
- Registrován: 09 kvě 2005 21:39
- Bydliště: Č. Budějovice, Vůz: Frontera A 2,3TD
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Užíte si sraz, kolegové!
Opel Frontera A 2,3TD 74kW dlouhá, rok výroby 1993, najeto 172.868 + 13.552 km, bodylift 55mm, gumy Maxxis 754 Buckshot 33x12,5" R15, spotřeba 10,69l/100km, po kotrmelci auto načtvrceno sekerou Petra Janeše, nehrající kapitán (moderátor) fóra
- václav
- Pokročilý diskutér
- Příspěvky: 861
- Registrován: 12 srp 2007 20:28
- Bydliště: okolo Hradce Králové
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Přijměte i odemě přání krásného počasí a příjemného setkání . Krásný sraz !!!

Frontera B 2.2 DTI pneu BF Goodrich ALL Terain T/A CB Alamat 295
- Pavel Mirtl
- Pokročilý diskutér
- Příspěvky: 729
- Registrován: 15 srp 2006 21:44
- Bydliště: Plzeň,Frontera B2.2DTI/99 sport RS
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Díky chlapi.
B 2.2 DTI sport RS 99-je minulost,nyní Suzuki grand vitara 2006 2.0 benzin.Mé moto:suzuki intruder VS800černá/chrom,příští GOLDWING 1500-1800.
- Nimrod
- Site Admin
- Příspěvky: 1354
- Registrován: 23 dub 2005 22:26
- Skype: davidek_74
- Kontaktovat uživatele:
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Pánové a případné dámy, omlouvám se, ale bohužel se srazu nezůčastním.
Bohužel na poslední chvíli došlo k nejhoršímu. Předvčírem mě ulehla malá s horečkama a dneska v poledne mladej a teď večer ve finále i moje drahá polovička. Takže je tímto ze mě od této chvíle muž v domácnosti a musím se starat o celou rodinu. Pokusím se Vám tam poslat alespoň trička a samolepky.
Moc se všem omlouvám a strašně, ale strašně Vám přeji aby se Vám sraz vydařil a vše vyšlo dle plánu a všichni se vrátili v pořádku a ve zdraví a minimálními škodami na svých miláčcích domů.
- Pavel Mirtl
- Pokročilý diskutér
- Příspěvky: 729
- Registrován: 15 srp 2006 21:44
- Bydliště: Plzeň,Frontera B2.2DTI/99 sport RS
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Jasně,hlavně ať jsou brzo zdrávi.
B 2.2 DTI sport RS 99-je minulost,nyní Suzuki grand vitara 2006 2.0 benzin.Mé moto:suzuki intruder VS800černá/chrom,příští GOLDWING 1500-1800.
- Hofik
- Začínající diskutér
- Příspěvky: 230
- Registrován: 25 čer 2007 22:39
- Bydliště: TEPLICE
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Tak si to tam užijte,hlavně ve zdraví zpět do stájí.Pro mně je to daleko i když jsem hodně váhal a chvílema byl rozhodnutej že pojedu.Místo toho začínam moje neoblíbené kolečko mezi finančním úřadem,sociálkou,pojišťovnou,účetní a kanceláří.A protože jsem typický český podnikatel,tak tento víkend vzpomínam,hledam a nenacházim účty které potřebuju a už dávno měli být správně založené. Prostě rodeo.
Tak se tam mějte a už se těšim na foto a video.Až bude něco v severních čechách tak jedu
Tak se tam mějte a už se těšim na foto a video.Až bude něco v severních čechách tak jedu
HOFIK,Frontera 2.2 16V,rok96(dlouhá)
Avia A31 sklápěč
Renault Kangoo 1.4,rok 99
Suzuki Samurai 1.3
Avia A31 sklápěč
Renault Kangoo 1.4,rok 99
Suzuki Samurai 1.3
- modrasek
- Pokročilý diskutér
- Příspěvky: 714
- Registrován: 30 říj 2007 19:45
- Skype: vladimka69
- Bydliště: úrodná Haná, Olomoucko
- Kontaktovat uživatele:
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
nooojasňačky, že jo!!!! ale museli mne dlouho přemlouvat do žluté....já tvrdila,že modrááá je dobrááááááváclav píše:To ses nechala Modrásku vyfotografovat ???![]()
![]()
Moc pěkné...
![]()
![]()
modrasek kecálek
offroadík zatím nee
Toyota Yaris MC 1.0 HB - modra metalíza
offroadík zatím nee
Toyota Yaris MC 1.0 HB - modra metalíza
- modrasek
- Pokročilý diskutér
- Příspěvky: 714
- Registrován: 30 říj 2007 19:45
- Skype: vladimka69
- Bydliště: úrodná Haná, Olomoucko
- Kontaktovat uživatele:
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
hele hele nedělej, já jsem účetní a někteří ti zhovadilci mi ty papíry nosí právě teď, TAKŽE:výmluvy!!!! Kdyby jsi chtěl....sorryHOFICI3 píše:Tak si to tam užijte,hlavně ve zdraví zpět do stájí.Pro mně je to daleko i když jsem hodně váhal a chvílema byl rozhodnutej že pojedu.Místo toho začínam moje neoblíbené kolečko mezi finančním úřadem,sociálkou,pojišťovnou,účetní a kanceláří.A protože jsem typický český podnikatel,tak tento víkend vzpomínam,hledam a nenacházim účty které potřebuju a už dávno měli být správně založené. Prostě rodeo.
Tak se tam mějte a už se těšim na foto a video.Až bude něco v severních čechách tak jedu
modrasek kecálek
offroadík zatím nee
Toyota Yaris MC 1.0 HB - modra metalíza
offroadík zatím nee
Toyota Yaris MC 1.0 HB - modra metalíza
- modrasek
- Pokročilý diskutér
- Příspěvky: 714
- Registrován: 30 říj 2007 19:45
- Skype: vladimka69
- Bydliště: úrodná Haná, Olomoucko
- Kontaktovat uživatele:
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
VOJTO.....držím pěsti, tuhletu sbornou mít na starosti!!! hodně štěstííííí...už se těším na fotečky!!!
modrasek kecálek
offroadík zatím nee
Toyota Yaris MC 1.0 HB - modra metalíza
offroadík zatím nee
Toyota Yaris MC 1.0 HB - modra metalíza