OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
-
HUJER 4x4
- Super diskutér
- Příspěvky: 1861
- Registrován: 07 zář 2006 12:20
- Bydliště: Č.Budějovice, Frontera A dlouhá, 2.3 TD, zvýšeno, rozšířeno je minulostí, nyní krátký Trol 2.8TD
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Jéééééjej, to bych asi pěkně nasral půl republiky, kdybych nepřijel a seděl doma u telkyMilda píše:No snad sis nemyslel, že bys zůstal domavojtech.kloud píše:........... A JÁ PŘIJEDU VLAKEM![]()
![]()
![]()
Hlavně abys přijel
Kdo by se tam o nás - chudinky vod rodin wopuštěný - staral
![]()
![]()
![]()
No tak já teda přijedu
- Milda
- The Legend
- Příspěvky: 1550
- Registrován: 03 črc 2006 23:47
- Skype: Daidallos
- Bydliště: Aš - Karlovarsky kraj.
- Kontaktovat uživatele:
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Vojta : 72 peoples and 44 cars....
To jsem rád, žes to spičítal za mě. Já se tu s tím násobím, algoritmuju, vodmocňuju a pomocňuju wod rána, ale furt mi to nevychází, abych tam ještě vecpal někam tříkolku pro vnučku.
No tak hold bude muset jezdit froňou místo mě. No
To jsem rád, žes to spičítal za mě. Já se tu s tím násobím, algoritmuju, vodmocňuju a pomocňuju wod rána, ale furt mi to nevychází, abych tam ještě vecpal někam tříkolku pro vnučku.
No tak hold bude muset jezdit froňou místo mě. No
Naposledy upravil(a) Milda dne 22 led 2008 17:54, celkem upraveno 3 x.
Fronterový vysloužilec a doživotní člen fanklubu tohoto fóra.
Běličko, děkuji ti moc za krásný kus práce a radosti ve společných letech IV.2006 - I.2011. Bylas skvělá. mob: +420602231501 ICQ=431161520; Skypename= Daidallos
Běličko, děkuji ti moc za krásný kus práce a radosti ve společných letech IV.2006 - I.2011. Bylas skvělá. mob: +420602231501 ICQ=431161520; Skypename= Daidallos
- Milda
- The Legend
- Příspěvky: 1550
- Registrován: 03 črc 2006 23:47
- Skype: Daidallos
- Bydliště: Aš - Karlovarsky kraj.
- Kontaktovat uživatele:
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Kdyby jenom půl......vojtech.kloud píše:Jéééééjej, to bych asi pěkně nasral půl republiky, kdybych nepřijel a seděl doma u telky![]()
![]()
No tak já teda přijedu
![]()
Naposledy upravil(a) Milda dne 22 led 2008 17:58, celkem upraveno 1 x.
Fronterový vysloužilec a doživotní člen fanklubu tohoto fóra.
Běličko, děkuji ti moc za krásný kus práce a radosti ve společných letech IV.2006 - I.2011. Bylas skvělá. mob: +420602231501 ICQ=431161520; Skypename= Daidallos
Běličko, děkuji ti moc za krásný kus práce a radosti ve společných letech IV.2006 - I.2011. Bylas skvělá. mob: +420602231501 ICQ=431161520; Skypename= Daidallos
-
HUJER 4x4
- Super diskutér
- Příspěvky: 1861
- Registrován: 07 zář 2006 12:20
- Bydliště: Č.Budějovice, Frontera A dlouhá, 2.3 TD, zvýšeno, rozšířeno je minulostí, nyní krátký Trol 2.8TD
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
abych tam ještě vecpal někam tříkolku pro vnučku.
No tak hold bude muset jezdit froňou místo mě. No
[/quote]
Nezapomeň, že si vezeš domu tu bednu na přežití, a ta se vejde pouze se sklopenejma zadníma sedačkama, tak aby pak vnučka neseděla v bedně
No tak hold bude muset jezdit froňou místo mě. No
Nezapomeň, že si vezeš domu tu bednu na přežití, a ta se vejde pouze se sklopenejma zadníma sedačkama, tak aby pak vnučka neseděla v bedně
- rescuer
- Pokročilý diskutér
- Příspěvky: 533
- Registrován: 22 zář 2006 13:47
- Skype: c.d.d.b
- Bydliště: DUKOVANY
- Kontaktovat uživatele:
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
NA SVATU JE PLNO - ZÁVĚREČNÁ AKTUALIZACE
!!! POZOR !!! Ruším zastávku Rychnov nad Kněžnou pro neúčast, Protivínem, bude nejspíš jen průjezd pokud se neozve jiný konvoj že má zájem se tam s náma srazit. !!!
2.) Havlíckův Brod - Hypernova vedle ul. Strojírenská
3.) Pelhřimov - Benzinka "Eko tank"
4.) Protivín - Náměstí před samoobluhou
2.) LOC: N 49°36'22'', E 15°36'05''
3.) LOC: N 49°26'49'', E 15°13'55''
4.) LOC: N 49°11'53'', E 14°13'02''
04:40 Byzhradec - odjezd
06:44 Havlíčkuv Brod - odjezd 07:00
07:34 Pelhřimov - odjezd 07:45
09:21 Protivín - odjezd 09:30
10:15 Horažďovice
konvojmobil:724 924 711 / 736 770 238
Havlíčkův Brod
Paťas - Frontera A
Pelhřimov
Honzík - Frontera B
- Pajero Wagon
Přemek - 2xFrontera
Vodňany
Nabírám kamošku - buď se oddělím a doženu vás, nebo pojedete semnou (zajížďka 1km) cesta vede okolo Vodňan, né přes.
Aktuální stav:
Havlíčkův Brod
Paťas - 1x Frontera
Pelhřimov
Přemek - 2x Frontera
Honzík - 1x Frontera
........ - 1x Pajero Wagon
Vodňany
Monika - pěšky (poběží za mým autem
)
Doufám už poslední aktualizace. Má-li někdo zájem, přidat se k našemu konvoji, musí tak učinit na některém z výše psaných bodů, nebo prostě si nás po cestě dohonit...
HAW
!!! POZOR !!! Ruším zastávku Rychnov nad Kněžnou pro neúčast, Protivínem, bude nejspíš jen průjezd pokud se neozve jiný konvoj že má zájem se tam s náma srazit. !!!
2.) Havlíckův Brod - Hypernova vedle ul. Strojírenská
3.) Pelhřimov - Benzinka "Eko tank"
4.) Protivín - Náměstí před samoobluhou
2.) LOC: N 49°36'22'', E 15°36'05''
3.) LOC: N 49°26'49'', E 15°13'55''
4.) LOC: N 49°11'53'', E 14°13'02''
04:40 Byzhradec - odjezd
06:44 Havlíčkuv Brod - odjezd 07:00
07:34 Pelhřimov - odjezd 07:45
09:21 Protivín - odjezd 09:30
10:15 Horažďovice
konvojmobil:724 924 711 / 736 770 238
Havlíčkův Brod
Paťas - Frontera A
Pelhřimov
Honzík - Frontera B
- Pajero Wagon
Přemek - 2xFrontera
Vodňany
Nabírám kamošku - buď se oddělím a doženu vás, nebo pojedete semnou (zajížďka 1km) cesta vede okolo Vodňan, né přes.
Aktuální stav:
Havlíčkův Brod
Paťas - 1x Frontera
Pelhřimov
Přemek - 2x Frontera
Honzík - 1x Frontera
........ - 1x Pajero Wagon
Vodňany
Monika - pěšky (poběží za mým autem
Doufám už poslední aktualizace. Má-li někdo zájem, přidat se k našemu konvoji, musí tak učinit na některém z výše psaných bodů, nebo prostě si nás po cestě dohonit...
HAW
FRONTERA A --- PRODÁNO :-) TĚŠÍM SE NA SETKÁNÍ S NÍ ZDE NA FÓRU
Frontera B-long, rv.03, 6VD1 - 3.2i zvedaná, rozšířená, CB, Profi, Majáky, světelná rampa
Terrano II wagon, rv. 96, 2.7TDi
Frontera B-long, rv.03, 6VD1 - 3.2i zvedaná, rozšířená, CB, Profi, Majáky, světelná rampa
Terrano II wagon, rv. 96, 2.7TDi
-
HUJER 4x4
- Super diskutér
- Příspěvky: 1861
- Registrován: 07 zář 2006 12:20
- Bydliště: Č.Budějovice, Frontera A dlouhá, 2.3 TD, zvýšeno, rozšířeno je minulostí, nyní krátký Trol 2.8TD
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
- Pavel Mirtl
- Pokročilý diskutér
- Příspěvky: 729
- Registrován: 15 srp 2006 21:44
- Bydliště: Plzeň,Frontera B2.2DTI/99 sport RS
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Myslím že se těšíme všichni,pár žvanilů možná nepřijede,nic nenaděláš.Slunce v duši 
Naposledy upravil(a) Pavel Mirtl dne 24 led 2008 05:58, celkem upraveno 1 x.
B 2.2 DTI sport RS 99-je minulost,nyní Suzuki grand vitara 2006 2.0 benzin.Mé moto:suzuki intruder VS800černá/chrom,příští GOLDWING 1500-1800.
- Milda
- The Legend
- Příspěvky: 1550
- Registrován: 03 črc 2006 23:47
- Skype: Daidallos
- Bydliště: Aš - Karlovarsky kraj.
- Kontaktovat uživatele:
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Já se taky těším, ale mrzí mě, že nejsou v seznámku ti slíbení Humři nebo Houmři, či jak se to zvíře zove. Neříkals Vojto, že se přijedou předvést? Možná přijedou utajeně. Vidím tam plno Patron, Panděr, Myší a jiných dravců. Útěchou mi je, že tam snad dorazí Lukáš s Wraníkem. 
Naposledy upravil(a) Milda dne 23 led 2008 23:14, celkem upraveno 4 x.
Fronterový vysloužilec a doživotní člen fanklubu tohoto fóra.
Běličko, děkuji ti moc za krásný kus práce a radosti ve společných letech IV.2006 - I.2011. Bylas skvělá. mob: +420602231501 ICQ=431161520; Skypename= Daidallos
Běličko, děkuji ti moc za krásný kus práce a radosti ve společných letech IV.2006 - I.2011. Bylas skvělá. mob: +420602231501 ICQ=431161520; Skypename= Daidallos
- rescuer
- Pokročilý diskutér
- Příspěvky: 533
- Registrován: 22 zář 2006 13:47
- Skype: c.d.d.b
- Bydliště: DUKOVANY
- Kontaktovat uživatele:
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
doupravím konvojmobil konvoje KRKONOŠE
AKTUALIZACE KONVOJ-MOBILŮ:
PRIMÁRNÍ: 720/561 786 (autotelefon)
SEKUNDÁRNÍ: 736/770 238 (krizový, kdykoli)
AKTUALIZACE KONVOJ-MOBILŮ:
PRIMÁRNÍ: 720/561 786 (autotelefon)
SEKUNDÁRNÍ: 736/770 238 (krizový, kdykoli)
FRONTERA A --- PRODÁNO :-) TĚŠÍM SE NA SETKÁNÍ S NÍ ZDE NA FÓRU
Frontera B-long, rv.03, 6VD1 - 3.2i zvedaná, rozšířená, CB, Profi, Majáky, světelná rampa
Terrano II wagon, rv. 96, 2.7TDi
Frontera B-long, rv.03, 6VD1 - 3.2i zvedaná, rozšířená, CB, Profi, Majáky, světelná rampa
Terrano II wagon, rv. 96, 2.7TDi
- patas
- Pokročilý diskutér
- Příspěvky: 581
- Registrován: 01 dub 2006 17:08
- Bydliště: Žďár nad Sázavou Frontera A 2,5 TDS rok 1998
- Kontaktovat uživatele:
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
ty brdo rescuere neblbni s tema cislama to uz aby si pomalu vydal svoje zlate stranky 
Acko 98 2,5TDS,5cm UP,navijak ComeUP 9000i,CB Allamat 296,BFGoodrich 31"x10,5"R15 M/T
Acko 97 2,5TDS,General Grabber 245/75R16 A/T
Audi A6 Allroad 2002 2,5 TDi
Acko 97 2,5TDS,General Grabber 245/75R16 A/T
Audi A6 Allroad 2002 2,5 TDi
- Pavel Mirtl
- Pokročilý diskutér
- Příspěvky: 729
- Registrován: 15 srp 2006 21:44
- Bydliště: Plzeň,Frontera B2.2DTI/99 sport RS
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Paťas nech ho,von to chce mít zasichrovaný.
A vošéfovaný 
B 2.2 DTI sport RS 99-je minulost,nyní Suzuki grand vitara 2006 2.0 benzin.Mé moto:suzuki intruder VS800černá/chrom,příští GOLDWING 1500-1800.
- premek_k
- Pokročilý diskutér
- Příspěvky: 591
- Registrován: 05 úno 2007 13:46
- Bydliště: Smilovice u Třince
- Kontaktovat uživatele:
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Spíš by mě zajímalo, v jakém stavu je dráha
Vzhledem k počasí to bude asi pěkný mazec

B-čko LIMITED 2.2 dti 85kW automat rv 2000
Patrol GR Y61 2.8 TDI Intercooler rv 1998
... Je lepší mít Parkinsona a trochu vylít, než Alzhaimera a zapomenout vypít ...
Patrol GR Y61 2.8 TDI Intercooler rv 1998
... Je lepší mít Parkinsona a trochu vylít, než Alzhaimera a zapomenout vypít ...
- Milda
- The Legend
- Příspěvky: 1550
- Registrován: 03 črc 2006 23:47
- Skype: Daidallos
- Bydliště: Aš - Karlovarsky kraj.
- Kontaktovat uživatele:
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
No dyť jo.
.....Vo vo vo vo tom to jé, no néééé
Aspoň Vojta nebude muset rybářům vypouštět kapříky, aby bylo kde bahnit a místo toho je může třeba poslat nějakýmu sudímu na fotbálku

Fronterový vysloužilec a doživotní člen fanklubu tohoto fóra.
Běličko, děkuji ti moc za krásný kus práce a radosti ve společných letech IV.2006 - I.2011. Bylas skvělá. mob: +420602231501 ICQ=431161520; Skypename= Daidallos
Běličko, děkuji ti moc za krásný kus práce a radosti ve společných letech IV.2006 - I.2011. Bylas skvělá. mob: +420602231501 ICQ=431161520; Skypename= Daidallos
- rescuer
- Pokročilý diskutér
- Příspěvky: 533
- Registrován: 22 zář 2006 13:47
- Skype: c.d.d.b
- Bydliště: DUKOVANY
- Kontaktovat uživatele:
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
A víš že sem o tom už uvažoval?patas píše:ty brdo rescuere neblbni s tema cislama to uz aby si pomalu vydal svoje zlate stranky
FRONTERA A --- PRODÁNO :-) TĚŠÍM SE NA SETKÁNÍ S NÍ ZDE NA FÓRU
Frontera B-long, rv.03, 6VD1 - 3.2i zvedaná, rozšířená, CB, Profi, Majáky, světelná rampa
Terrano II wagon, rv. 96, 2.7TDi
Frontera B-long, rv.03, 6VD1 - 3.2i zvedaná, rozšířená, CB, Profi, Majáky, světelná rampa
Terrano II wagon, rv. 96, 2.7TDi
- Pavel Mirtl
- Pokročilý diskutér
- Příspěvky: 729
- Registrován: 15 srp 2006 21:44
- Bydliště: Plzeň,Frontera B2.2DTI/99 sport RS
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
No tady na Plzeňsku je nyní 10°na nulou ,to bude prasárna/pro někoho paráda/ 
Naposledy upravil(a) Pavel Mirtl dne 24 led 2008 16:47, celkem upraveno 1 x.
B 2.2 DTI sport RS 99-je minulost,nyní Suzuki grand vitara 2006 2.0 benzin.Mé moto:suzuki intruder VS800černá/chrom,příští GOLDWING 1500-1800.