OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
- Franta44
- Pokročilý diskutér
- Příspěvky: 806
- Registrován: 30 led 2006 19:49
- Bydliště: Svobodné Heřmanice, okr. Bruntál
- Kontaktovat uživatele:
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
...sem chtěl jet, ale nemám prachy.Taky mě to se...
Určitě to bude super sraz,tak někdy jindy.
Frontera B 2,2DTI - PRODÁNO ,nyní Hyundai Terracan 2,9 CRDi, SKYPE:franta.sima
- Milda
- The Legend
- Příspěvky: 1550
- Registrován: 03 črc 2006 23:47
- Skype: Daidallos
- Bydliště: Aš - Karlovarsky kraj.
- Kontaktovat uživatele:
Aktualizece Konvoj SEVER
Vkládám úpravu článku a další upřesnění místa 3.bodu setkání pro konvoj "SEVER", který se formuje na D8 u Lovosic v 6:30 a přez Prahu pokračuje na Plzeň, Nepomuk a do místa srazu u Horažďovic. Pokud se někdo další chce k nám připojit, tak :
Bod 0 - 06:30 N:50°28´47" / E:14°04´58" - D8 - na Benzíně cca 4km za Lovosicemi na Prahu
(Maťa.rc, Milda)
Bod 1- 08:00 N:50°02´00" / E:14°12´49" - u benzínky u Rudné - cca 2,5km za Prahou na D5
(Bolek, Kubík a další od Práglu a okolí)
Bod 2- 08:30 N:49°57´25" / E:14°03´46" - u benz. OMV v Berouně - (z D5 exit 18)
(Petra+Jitka, Čelda a další)
Bod 3 - 09:30 N:49°41´57" / E:13°25´23" - u KFC (za Benzínou naproti Hypernově) jihovýchodně od Plzně
(Kuchař,Pavel M., Rostow a další od západu)
Uvedené časy jsou časy odjezdu z uvedeného místa.Souřadnice GPS prověřeny na http://www.mapy.cz
Komunikační kanál je CB16 -dualwatch 16+10 - nebo mobil : 728 170 475
Kdo další se bude chtít někde k nám připojit
Dejte mi sem na SZ info.
Naposledy sem hodim voko v 5:30h.ráno před odjezdem.
Pro zjednodušení sem vkládám náčrt setkání a připojení pro další vozy v bodě 3. jihovýchodně od Plzně u Hypernovy.
Červeně je značen příjezd po D5 od Prahy po novém obchvatu Plzně.
Modře odjezd v 9:30 zpět nadjezdem nad D5 a pak hned sjezd na Nepomuk. Dotazy

Bod 0 - 06:30 N:50°28´47" / E:14°04´58" - D8 - na Benzíně cca 4km za Lovosicemi na Prahu
(Maťa.rc, Milda)
Bod 1- 08:00 N:50°02´00" / E:14°12´49" - u benzínky u Rudné - cca 2,5km za Prahou na D5
(Bolek, Kubík a další od Práglu a okolí)
Bod 2- 08:30 N:49°57´25" / E:14°03´46" - u benz. OMV v Berouně - (z D5 exit 18)
(Petra+Jitka, Čelda a další)
Bod 3 - 09:30 N:49°41´57" / E:13°25´23" - u KFC (za Benzínou naproti Hypernově) jihovýchodně od Plzně
(Kuchař,Pavel M., Rostow a další od západu)
Uvedené časy jsou časy odjezdu z uvedeného místa.Souřadnice GPS prověřeny na http://www.mapy.cz
Komunikační kanál je CB16 -dualwatch 16+10 - nebo mobil : 728 170 475
Kdo další se bude chtít někde k nám připojit
Naposledy sem hodim voko v 5:30h.ráno před odjezdem.
Pro zjednodušení sem vkládám náčrt setkání a připojení pro další vozy v bodě 3. jihovýchodně od Plzně u Hypernovy.
Červeně je značen příjezd po D5 od Prahy po novém obchvatu Plzně.
Modře odjezd v 9:30 zpět nadjezdem nad D5 a pak hned sjezd na Nepomuk. Dotazy
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil(a) Milda dne 24 led 2008 00:47, celkem upraveno 23 x.
Fronterový vysloužilec a doživotní člen fanklubu tohoto fóra.
Běličko, děkuji ti moc za krásný kus práce a radosti ve společných letech IV.2006 - I.2011. Bylas skvělá. mob: +420602231501 ICQ=431161520; Skypename= Daidallos
Běličko, děkuji ti moc za krásný kus práce a radosti ve společných letech IV.2006 - I.2011. Bylas skvělá. mob: +420602231501 ICQ=431161520; Skypename= Daidallos
- Milda
- The Legend
- Příspěvky: 1550
- Registrován: 03 črc 2006 23:47
- Skype: Daidallos
- Bydliště: Aš - Karlovarsky kraj.
- Kontaktovat uživatele:
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Fando a nechceš se spojit s Přemkem nebo Jirkou od Třince? (1/2 náklady) Třeba by tě svezli stopem.Franta píše:...sem chtěl jet, ale nemám prachy.Taky mě to se...Určitě to bude super sraz,tak někdy jindy.
Je to škoda tento sraz nechat uletět. Takový se asi jen tak brzy zase nesleze.
Fronterový vysloužilec a doživotní člen fanklubu tohoto fóra.
Běličko, děkuji ti moc za krásný kus práce a radosti ve společných letech IV.2006 - I.2011. Bylas skvělá. mob: +420602231501 ICQ=431161520; Skypename= Daidallos
Běličko, děkuji ti moc za krásný kus práce a radosti ve společných letech IV.2006 - I.2011. Bylas skvělá. mob: +420602231501 ICQ=431161520; Skypename= Daidallos
- Pavel Mirtl
- Pokročilý diskutér
- Příspěvky: 729
- Registrován: 15 srp 2006 21:44
- Bydliště: Plzeň,Frontera B2.2DTI/99 sport RS
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Ahoj Vojto,nevím jestli budeme spát ze soboty na neděli,pokud to nemá vliv na zabukování tak je to jedno.Pavel.
Ale gulášek určitě se vším všudy
Ale gulášek určitě se vším všudy
Naposledy upravil(a) Pavel Mirtl dne 22 led 2008 14:12, celkem upraveno 2 x.
B 2.2 DTI sport RS 99-je minulost,nyní Suzuki grand vitara 2006 2.0 benzin.Mé moto:suzuki intruder VS800černá/chrom,příští GOLDWING 1500-1800.
- premek_k
- Pokročilý diskutér
- Příspěvky: 591
- Registrován: 05 úno 2007 13:46
- Bydliště: Smilovice u Třince
- Kontaktovat uživatele:
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
No jistě, klidně tě přiberem.Sjeď na pátou do Olomouce (to je asi pro tebe lepší) a my tě vyzvednem. Místo v autě máme.Milda píše:Fando a nechceš se spojit s Přemkem nebo Jirkou od Třince? (1/2 náklady) Třeba by tě svezli stopem.Franta píše:...sem chtěl jet, ale nemám prachy.Taky mě to se...Určitě to bude super sraz,tak někdy jindy.
![]()
Je to škoda tento sraz nechat uletět. Takový se asi jen tak brzy zase nesleze.
B-čko LIMITED 2.2 dti 85kW automat rv 2000
Patrol GR Y61 2.8 TDI Intercooler rv 1998
... Je lepší mít Parkinsona a trochu vylít, než Alzhaimera a zapomenout vypít ...
Patrol GR Y61 2.8 TDI Intercooler rv 1998
... Je lepší mít Parkinsona a trochu vylít, než Alzhaimera a zapomenout vypít ...
- Franta44
- Pokročilý diskutér
- Příspěvky: 806
- Registrován: 30 led 2006 19:49
- Bydliště: Svobodné Heřmanice, okr. Bruntál
- Kontaktovat uživatele:
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Taky jsem o tom uvažoval si někoho stopnout,ale jsem fakt totálně bez,takže nemám ani na to pivko atd.Tak si to tam pěkně užijte a doufám že se uvidíme příště.premek_k píše:No jistě, klidně tě přiberem.Sjeď na pátou do Olomouce (to je asi pro tebe lepší) a my tě vyzvednem. Místo v autě máme.Milda píše:Fando a nechceš se spojit s Přemkem nebo Jirkou od Třince? (1/2 náklady) Třeba by tě svezli stopem.Franta píše:...sem chtěl jet, ale nemám prachy.Taky mě to se...Určitě to bude super sraz,tak někdy jindy.
![]()
Je to škoda tento sraz nechat uletět. Takový se asi jen tak brzy zase nesleze.
Frontera B 2,2DTI - PRODÁNO ,nyní Hyundai Terracan 2,9 CRDi, SKYPE:franta.sima
-
honzík
- Pokročilý diskutér
- Příspěvky: 613
- Registrován: 27 čer 2006 06:52
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
pro rescuera:
takže my jedeme z pelhřimova a budeme tam dle harmonogramu........
uz ted se tesime
h.
takže my jedeme z pelhřimova a budeme tam dle harmonogramu........
uz ted se tesime
h.
-
HUJER 4x4
- Super diskutér
- Příspěvky: 1861
- Registrován: 07 zář 2006 12:20
- Bydliště: Č.Budějovice, Frontera A dlouhá, 2.3 TD, zvýšeno, rozšířeno je minulostí, nyní krátký Trol 2.8TD
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Tááák to čumim
, si člověk na pár dní odskočí do Rakous na lyže a hned je tů příspěfků na 3 stránky
, apropo: chtěl bych zde poděkovat za výstižný dvoustránkový referát ohledně CB vysílacích kanálů
, nu už se na srazík taky těším, doufám, že vše klapne, po organizační stránce jsem snad na nic nezapomněl
,počasí by mělo bejt taky guuuut
......... jooo abych nezapomněl, dnes mě volal jeden z dua, který nám večer zahrajou na gytáááry, aby se nám líp pilo, a bééékalo, že přijede už na Svat, a bude chtít sézt f pořádným autě, tak doufám, že ho taky svezete
Jídla, pídla by mělo bejt dost, tak si vemte na večer sebou i pořádnou žízeň a pytel peněz, ať máte co propíjet
Za další (což nemám zatím potvrzený, je to tak 50 na 50 ) , ale pokud by to klaplo, tak by tam jeden človíček dotáhl i 2 ATV ( štřkulky - 800 cm3), tak když je dovalí, tak si budem moct zařádit i na nich.... ale to nemám potvrzený, takže neslibuji, že budou !!!
No a jinak Horažďovice, Svaté Pole a Velké Hydčice, jsou auf už teď, a o víkendu očekávaji pohromu v návalu off roadů
, tak se asi přijde podívat hafo ne off roadistů na pořádný káry..... to víte, malý vesničky a malo město, jak se něco děje, tak jsou všichni na nohou, a tohle tam ještě neviděli
PS: s majitelem tratě jsme se v Sobotu táááák zrušili po slívovici, že je mě blbě ještě teď
......... jooo abych nezapomněl, dnes mě volal jeden z dua, který nám večer zahrajou na gytáááry, aby se nám líp pilo, a bééékalo, že přijede už na Svat, a bude chtít sézt f pořádným autě, tak doufám, že ho taky svezete
Jídla, pídla by mělo bejt dost, tak si vemte na večer sebou i pořádnou žízeň a pytel peněz, ať máte co propíjet
Za další (což nemám zatím potvrzený, je to tak 50 na 50 ) , ale pokud by to klaplo, tak by tam jeden človíček dotáhl i 2 ATV ( štřkulky - 800 cm3), tak když je dovalí, tak si budem moct zařádit i na nich.... ale to nemám potvrzený, takže neslibuji, že budou !!!
No a jinak Horažďovice, Svaté Pole a Velké Hydčice, jsou auf už teď, a o víkendu očekávaji pohromu v návalu off roadů
PS: s majitelem tratě jsme se v Sobotu táááák zrušili po slívovici, že je mě blbě ještě teď
-
HUJER 4x4
- Super diskutér
- Příspěvky: 1861
- Registrován: 07 zář 2006 12:20
- Bydliště: Č.Budějovice, Frontera A dlouhá, 2.3 TD, zvýšeno, rozšířeno je minulostí, nyní krátký Trol 2.8TD
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Tak máme 21.1. 2008, a aktuálně ke stavu lidí na srazíku, máme asitak plno, ještě max 2-3 auta a je nabito
, tak informativně, pokud to dorazí jak je to nahlášeno:
Lidí s offama (ostatní na pokoukání nepočítám) 68
OFFŮ 41
Přes noc se zdrží a popije 37
Lidí s offama (ostatní na pokoukání nepočítám) 68
OFFŮ 41
Přes noc se zdrží a popije 37
- Janeš Petr
- Moderátor
- Příspěvky: 6690
- Registrován: 07 říj 2007 18:29
- Bydliště: Budějovice 2,3TD dlouhá 93
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
...69 jedou v sobotu Budějce taky nějak pohromodě ?
603 75 12 87 http://www.stabilnimotory.estranky.cz/
-
HUJER 4x4
- Super diskutér
- Příspěvky: 1861
- Registrován: 07 zář 2006 12:20
- Bydliště: Č.Budějovice, Frontera A dlouhá, 2.3 TD, zvýšeno, rozšířeno je minulostí, nyní krátký Trol 2.8TD
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Trošku se rozepiš, jedeš jen Sobota? Nebo Sobota+Neděle? Jestli s tebou mám počítat na nocleh s večeří? S tou cestou,buď viz Rescuer - sraz v Protivíně viz tady výš, nebo na http://www.offroadforum.cz se štymuje konvoj přímo z ČBJaneš Petr píše:...69 jedou v sobotu Budějce taky nějak pohromodě ?
- Janeš Petr
- Moderátor
- Příspěvky: 6690
- Registrován: 07 říj 2007 18:29
- Bydliště: Budějovice 2,3TD dlouhá 93
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
na nocleh ne.mám 5,5letýho spolujezdce tak budu rád,když vydrží aspoň do odpoledne
603 75 12 87 http://www.stabilnimotory.estranky.cz/
- Milda
- The Legend
- Příspěvky: 1550
- Registrován: 03 črc 2006 23:47
- Skype: Daidallos
- Bydliště: Aš - Karlovarsky kraj.
- Kontaktovat uživatele:
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Vojtí, v Plzni by se k nám měl připojit ještě nový člen klubu "Rostow". Alespoň podle debaty na SKYPE, rád pojede.
Nějak jsem ho nenašel v seznamu. Snad se ještě včas ozve
Napsal minule: "Dík za uvítání.Srazu se samozřejmě zúčastním a ke konvoji se také rád připojím.Rostow"
Nějak jsem ho nenašel v seznamu. Snad se ještě včas ozve
Napsal minule: "Dík za uvítání.Srazu se samozřejmě zúčastním a ke konvoji se také rád připojím.Rostow"
Fronterový vysloužilec a doživotní člen fanklubu tohoto fóra.
Běličko, děkuji ti moc za krásný kus práce a radosti ve společných letech IV.2006 - I.2011. Bylas skvělá. mob: +420602231501 ICQ=431161520; Skypename= Daidallos
Běličko, děkuji ti moc za krásný kus práce a radosti ve společných letech IV.2006 - I.2011. Bylas skvělá. mob: +420602231501 ICQ=431161520; Skypename= Daidallos
-
HUJER 4x4
- Super diskutér
- Příspěvky: 1861
- Registrován: 07 zář 2006 12:20
- Bydliště: Č.Budějovice, Frontera A dlouhá, 2.3 TD, zvýšeno, rozšířeno je minulostí, nyní krátký Trol 2.8TD
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Milda píše:Vojtí, v Plzni by se k nám měl připojit ještě nový člen klubu "Rostow". Alespoň podle debaty na SKYPE, rád pojede.
Nějak jsem ho nenašel v seznamu. Snad se ještě včas ozve
Napsal minule: "Dík za uvítání.Srazu se samozřejmě zúčastním a ke konvoji se také rád připojím.Rostow"
Petr Janeš- OK, mám Tě napsanýho
Rostow- také mám, posílal mi sms
Všechny mám zapsaný, huráááááááááá všichni na Svat
-
HUJER 4x4
- Super diskutér
- Příspěvky: 1861
- Registrován: 07 zář 2006 12:20
- Bydliště: Č.Budějovice, Frontera A dlouhá, 2.3 TD, zvýšeno, rozšířeno je minulostí, nyní krátký Trol 2.8TD
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Tak na stránce 2 v této diskusy je aktuální seznam ke dnešnímu dni, kdo se nenajde, OKAMŽITĚ MĚ URGUJTE ŽE JSTE SE NENAŠLI!!!
Jinak u jedné Frontery jsou 3 otazníky místo jména, tak si lámejte mozkovny, kdopak to asi bude
, s majitelem toho stroje jsme domluveni, že bude oooobr překvápko pro všecky zůčastněný 
Jinak u jedné Frontery jsou 3 otazníky místo jména, tak si lámejte mozkovny, kdopak to asi bude