OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
- rescuer
- Pokročilý diskutér
- Příspěvky: 533
- Registrován: 22 zář 2006 13:47
- Skype: c.d.d.b
- Bydliště: DUKOVANY
- Kontaktovat uživatele:
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Milda mi hned vynadá a černý velký puntík, ale ať to zůstává na očích:
1.) Rychnov nad Kněžnou - u PENNY Marketu na parkovišti
2.) Havlíckův Brod - Hypernova vedle ul. Strojírenská
3.) Pelhřimov - Benzinka "Eko tank"
4.) Protivín - Náměstí před samoobluhou
1.) LOC: N 50°09'15'', E 16°16'43''
2.) LOC: N 49°36'22'', E 15°36'05''
3.) LOC: N 49°26'49'', E 15°13'55''
4.) LOC: N 49°11'53'', E 14°13'02''
04:40 Byzhradec - odjezd
04:50 Rychnov nad Kněžnou - odjezd 05:00
06:54 Havlíčkuv Brod - odjezd 07:00
07:34 Pelhřimov - odjezd 07:45
09:21 Protivín - odjezd 09:30
10:15 Horažďovice
Pokud se mi ozve někdo na trase, budeme přidávat body... Ale zatím bych viděl tyto body jako "stěžejní"
Samosebou, pokud se sejdeme dřív, odjezd bude dřív :-)
Pokud se ještě objeví někdo na dané trase,můžu přidělat zastávky.
Zatím nabírám v Havl.Brodu PATASE(1xFrontera), Pelhřimově HONZÍKA(1xFrontera,1xPajero), PŘEMKA(2xFrontera).
Hlaste se další prosím.
!!!POZOR!!! Kvůli zastávce v Havl.Brodu upraveny časy příjedů a odjezdů!!!
1.) Rychnov nad Kněžnou - u PENNY Marketu na parkovišti
2.) Havlíckův Brod - Hypernova vedle ul. Strojírenská
3.) Pelhřimov - Benzinka "Eko tank"
4.) Protivín - Náměstí před samoobluhou
1.) LOC: N 50°09'15'', E 16°16'43''
2.) LOC: N 49°36'22'', E 15°36'05''
3.) LOC: N 49°26'49'', E 15°13'55''
4.) LOC: N 49°11'53'', E 14°13'02''
04:40 Byzhradec - odjezd
04:50 Rychnov nad Kněžnou - odjezd 05:00
06:54 Havlíčkuv Brod - odjezd 07:00
07:34 Pelhřimov - odjezd 07:45
09:21 Protivín - odjezd 09:30
10:15 Horažďovice
Pokud se mi ozve někdo na trase, budeme přidávat body... Ale zatím bych viděl tyto body jako "stěžejní"
Samosebou, pokud se sejdeme dřív, odjezd bude dřív :-)
Pokud se ještě objeví někdo na dané trase,můžu přidělat zastávky.
Zatím nabírám v Havl.Brodu PATASE(1xFrontera), Pelhřimově HONZÍKA(1xFrontera,1xPajero), PŘEMKA(2xFrontera).
Hlaste se další prosím.
!!!POZOR!!! Kvůli zastávce v Havl.Brodu upraveny časy příjedů a odjezdů!!!
Naposledy upravil(a) rescuer dne 17 led 2008 15:28, celkem upraveno 1 x.
FRONTERA A --- PRODÁNO :-) TĚŠÍM SE NA SETKÁNÍ S NÍ ZDE NA FÓRU
Frontera B-long, rv.03, 6VD1 - 3.2i zvedaná, rozšířená, CB, Profi, Majáky, světelná rampa
Terrano II wagon, rv. 96, 2.7TDi
Frontera B-long, rv.03, 6VD1 - 3.2i zvedaná, rozšířená, CB, Profi, Majáky, světelná rampa
Terrano II wagon, rv. 96, 2.7TDi
- B53
- Diskuzní Nováček
- Příspěvky: 92
- Registrován: 16 úno 2006 21:02
- Bydliště: Středokluky
- Kontaktovat uživatele:
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
... Já taky dva auta, počet osob stejný = 2 (oba kucíííí přemcííí).[/quote]
Neříkej, že se Dagi taky urval od rodiny.
Neříkej, že se Dagi taky urval od rodiny.
- premek_k
- Pokročilý diskutér
- Příspěvky: 591
- Registrován: 05 úno 2007 13:46
- Bydliště: Smilovice u Třince
- Kontaktovat uživatele:
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
To rescuer: Upozorňuju jen, že nejsem schopen garantovat, že tam přesně na 7:45 budeme, jelikož je to kus cesty a stát se může cokoliv. Takže bych to viděl tak, že ano, bueme to směřovat tak, abychom tam do 7:45 byli, ale pokud nebudeme (a ani na CB v případě, kdy by nám chybělo pár KM), tak na nás nečekejte.
To Bolek: JJ, Dagi je dle mého názoru nadšen a teď navíc, když bude mít "vlastní" auto, tak ještě víc. Sere mě jen to, že má syn v tom termínu karneval, jinak chtěla jet i manželka.
To Bolek: JJ, Dagi je dle mého názoru nadšen a teď navíc, když bude mít "vlastní" auto, tak ještě víc. Sere mě jen to, že má syn v tom termínu karneval, jinak chtěla jet i manželka.
B-čko LIMITED 2.2 dti 85kW automat rv 2000
Patrol GR Y61 2.8 TDI Intercooler rv 1998
... Je lepší mít Parkinsona a trochu vylít, než Alzhaimera a zapomenout vypít ...
Patrol GR Y61 2.8 TDI Intercooler rv 1998
... Je lepší mít Parkinsona a trochu vylít, než Alzhaimera a zapomenout vypít ...
- rescuer
- Pokročilý diskutér
- Příspěvky: 533
- Registrován: 22 zář 2006 13:47
- Skype: c.d.d.b
- Bydliště: DUKOVANY
- Kontaktovat uživatele:
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Někde sem tu psal číslo (724 924 711).premek_k píše:To rescuer: Upozorňuju jen, že nejsem schopen garantovat, že tam přesně na 7:45 budeme, jelikož je to kus cesty a stát se může cokoliv. Takže bych to viděl tak, že ano, bueme to směřovat tak, abychom tam do 7:45 byli, ale pokud nebudeme (a ani na CB v případě, kdy by nám chybělo pár KM), tak na nás nečekejte.
To Bolek: JJ, Dagi je dle mého názoru nadšen a teď navíc, když bude mít "vlastní" auto, tak ještě víc. Sere mě jen to, že má syn v tom termínu karneval, jinak chtěla jet i manželka.
Oznámení beru na vědomí, kdyžtaj zkuste pokud to bude trošku možný hodit třeba SMS. Nebo jen prozvonit, kdyby ste nestihaly.
FRONTERA A --- PRODÁNO :-) TĚŠÍM SE NA SETKÁNÍ S NÍ ZDE NA FÓRU
Frontera B-long, rv.03, 6VD1 - 3.2i zvedaná, rozšířená, CB, Profi, Majáky, světelná rampa
Terrano II wagon, rv. 96, 2.7TDi
Frontera B-long, rv.03, 6VD1 - 3.2i zvedaná, rozšířená, CB, Profi, Majáky, světelná rampa
Terrano II wagon, rv. 96, 2.7TDi
- premek_k
- Pokročilý diskutér
- Příspěvky: 591
- Registrován: 05 úno 2007 13:46
- Bydliště: Smilovice u Třince
- Kontaktovat uživatele:
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
To rescuer: Ok.
To Vojta: Danek bere nějakého kamaráda, takže měním na 2 vozy, 3 lidi.
To Nimrod, Kondor: Danek se nemůže zaregistrovat - nechodí mu potvrzovací mail. Asi to máte ve správě, co si tak pamatuju, tak prosím prosím za něho.
To Vojta: Danek bere nějakého kamaráda, takže měním na 2 vozy, 3 lidi.
To Nimrod, Kondor: Danek se nemůže zaregistrovat - nechodí mu potvrzovací mail. Asi to máte ve správě, co si tak pamatuju, tak prosím prosím za něho.
B-čko LIMITED 2.2 dti 85kW automat rv 2000
Patrol GR Y61 2.8 TDI Intercooler rv 1998
... Je lepší mít Parkinsona a trochu vylít, než Alzhaimera a zapomenout vypít ...
Patrol GR Y61 2.8 TDI Intercooler rv 1998
... Je lepší mít Parkinsona a trochu vylít, než Alzhaimera a zapomenout vypít ...
- B53
- Diskuzní Nováček
- Příspěvky: 92
- Registrován: 16 úno 2006 21:02
- Bydliště: Středokluky
- Kontaktovat uživatele:
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
To premek_k; Sere mě jen to, že má syn v tom termínu karneval, jinak chtěla jet i manželka.
Tak se domluvíme na tom zimním Rumunovi a vem ji sebou. Stále mě to drží.
Tak se domluvíme na tom zimním Rumunovi a vem ji sebou. Stále mě to drží.
- modrasek
- Pokročilý diskutér
- Příspěvky: 714
- Registrován: 30 říj 2007 19:45
- Skype: vladimka69
- Bydliště: úrodná Haná, Olomoucko
- Kontaktovat uživatele:
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
...nooo,lidičky, z minisrazíku se stal megasrazík....užijte si tooooooooo.... 
modrasek kecálek
offroadík zatím nee
Toyota Yaris MC 1.0 HB - modra metalíza
offroadík zatím nee
Toyota Yaris MC 1.0 HB - modra metalíza
-
honzík
- Pokročilý diskutér
- Příspěvky: 613
- Registrován: 27 čer 2006 06:52
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
upravuji
1x frontera b
1x pajero wagon
1x frontera b
1x pajero wagon
-
HUJER 4x4
- Super diskutér
- Příspěvky: 1861
- Registrován: 07 zář 2006 12:20
- Bydliště: Č.Budějovice, Frontera A dlouhá, 2.3 TD, zvýšeno, rozšířeno je minulostí, nyní krátký Trol 2.8TD
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
To mám, tenhle počet u tebe zapsanej, Panděro a Froncek a 4 lidi a jen Sobota, je nějaká jiná změna???honzík píše:upravuji
1x frontera b
1x pajero wagon
- rescuer
- Pokročilý diskutér
- Příspěvky: 533
- Registrován: 22 zář 2006 13:47
- Skype: c.d.d.b
- Bydliště: DUKOVANY
- Kontaktovat uživatele:
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Honzí: Beru na vědomí , Frontera+Panděro
FRONTERA A --- PRODÁNO :-) TĚŠÍM SE NA SETKÁNÍ S NÍ ZDE NA FÓRU
Frontera B-long, rv.03, 6VD1 - 3.2i zvedaná, rozšířená, CB, Profi, Majáky, světelná rampa
Terrano II wagon, rv. 96, 2.7TDi
Frontera B-long, rv.03, 6VD1 - 3.2i zvedaná, rozšířená, CB, Profi, Majáky, světelná rampa
Terrano II wagon, rv. 96, 2.7TDi
- patas
- Pokročilý diskutér
- Příspěvky: 581
- Registrován: 01 dub 2006 17:08
- Bydliště: Žďár nad Sázavou Frontera A 2,5 TDS rok 1998
- Kontaktovat uživatele:
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Vjto me si tam napis Patas+2deti+1frontera zatim asi jen Sobota
Acko 98 2,5TDS,5cm UP,navijak ComeUP 9000i,CB Allamat 296,BFGoodrich 31"x10,5"R15 M/T
Acko 97 2,5TDS,General Grabber 245/75R16 A/T
Audi A6 Allroad 2002 2,5 TDi
Acko 97 2,5TDS,General Grabber 245/75R16 A/T
Audi A6 Allroad 2002 2,5 TDi
- Milda
- The Legend
- Příspěvky: 1550
- Registrován: 03 črc 2006 23:47
- Skype: Daidallos
- Bydliště: Aš - Karlovarsky kraj.
- Kontaktovat uživatele:
přesunuto
(upraveno a přesunuto na chvost) M.
Naposledy upravil(a) Milda dne 21 led 2008 14:08, celkem upraveno 6 x.
Fronterový vysloužilec a doživotní člen fanklubu tohoto fóra.
Běličko, děkuji ti moc za krásný kus práce a radosti ve společných letech IV.2006 - I.2011. Bylas skvělá. mob: +420602231501 ICQ=431161520; Skypename= Daidallos
Běličko, děkuji ti moc za krásný kus práce a radosti ve společných letech IV.2006 - I.2011. Bylas skvělá. mob: +420602231501 ICQ=431161520; Skypename= Daidallos
- rescuer
- Pokročilý diskutér
- Příspěvky: 533
- Registrován: 22 zář 2006 13:47
- Skype: c.d.d.b
- Bydliště: DUKOVANY
- Kontaktovat uživatele:
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Mildo, to se tu budem trumfovat kdo bude mít lépe propracovaný "bojový plán"?
To PATAS: Doufám, že máš přečteno kte tě vyzvedneme, a nařízený budík
To PATAS: Doufám, že máš přečteno kte tě vyzvedneme, a nařízený budík
FRONTERA A --- PRODÁNO :-) TĚŠÍM SE NA SETKÁNÍ S NÍ ZDE NA FÓRU
Frontera B-long, rv.03, 6VD1 - 3.2i zvedaná, rozšířená, CB, Profi, Majáky, světelná rampa
Terrano II wagon, rv. 96, 2.7TDi
Frontera B-long, rv.03, 6VD1 - 3.2i zvedaná, rozšířená, CB, Profi, Majáky, světelná rampa
Terrano II wagon, rv. 96, 2.7TDi
- rescuer
- Pokročilý diskutér
- Příspěvky: 533
- Registrován: 22 zář 2006 13:47
- Skype: c.d.d.b
- Bydliště: DUKOVANY
- Kontaktovat uživatele:
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
AKTUALIZACE AŤ SME POŘÁD NA OČÍCH
1.) Rychnov nad Kněžnou - u PENNY Marketu na parkovišti
2.) Havlíckův Brod - Hypernova vedle ul. Strojírenská
3.) Pelhřimov - Benzinka "Eko tank"
4.) Protivín - Náměstí před samoobluhou
1.) LOC: N 50°09'15'', E 16°16'43''
2.) LOC: N 49°36'22'', E 15°36'05''
3.) LOC: N 49°26'49'', E 15°13'55''
4.) LOC: N 49°11'53'', E 14°13'02''
04:40 Byzhradec - odjezd
04:50 Rychnov nad Kněžnou - odjezd 05:00
06:54 Havlíčkuv Brod - odjezd 07:00
07:34 Pelhřimov - odjezd 07:45
09:21 Protivín - odjezd 09:30
10:15 Horažďovice
Pokud se mi ozve někdo na trase, budeme přidávat body... Ale zatím bych viděl tyto body jako "stěžejní"
Samosebou, pokud se sejdeme dřív, odjezd bude dřív :-)
Pokud se ještě objeví někdo na dané trase,můžu přidělat zastávky.
konvojmobil:724 924 711 / 736 770 238
Havlíčkův Brod
Paťas - Frontera A
Pelhřimov
Honzík - Frontera B
Neznámý - Pajero Wagon
Přemek - 2xFrontera
Zatím nabírám v Havl.Brodu PATASE(1xFrontera), Pelhřimově HONZÍKA(1xFrontera,1xPajero), PŘEMKA(2xFrontera).
Hlaste se další prosím.
!!!POZOR!!! Kvůli zastávce v Havl.Brodu upraveny časy příjedů a odjezdů!!!
1.) Rychnov nad Kněžnou - u PENNY Marketu na parkovišti
2.) Havlíckův Brod - Hypernova vedle ul. Strojírenská
3.) Pelhřimov - Benzinka "Eko tank"
4.) Protivín - Náměstí před samoobluhou
1.) LOC: N 50°09'15'', E 16°16'43''
2.) LOC: N 49°36'22'', E 15°36'05''
3.) LOC: N 49°26'49'', E 15°13'55''
4.) LOC: N 49°11'53'', E 14°13'02''
04:40 Byzhradec - odjezd
04:50 Rychnov nad Kněžnou - odjezd 05:00
06:54 Havlíčkuv Brod - odjezd 07:00
07:34 Pelhřimov - odjezd 07:45
09:21 Protivín - odjezd 09:30
10:15 Horažďovice
Pokud se mi ozve někdo na trase, budeme přidávat body... Ale zatím bych viděl tyto body jako "stěžejní"
Samosebou, pokud se sejdeme dřív, odjezd bude dřív :-)
Pokud se ještě objeví někdo na dané trase,můžu přidělat zastávky.
konvojmobil:724 924 711 / 736 770 238
Havlíčkův Brod
Paťas - Frontera A
Pelhřimov
Honzík - Frontera B
Neznámý - Pajero Wagon
Přemek - 2xFrontera
Zatím nabírám v Havl.Brodu PATASE(1xFrontera), Pelhřimově HONZÍKA(1xFrontera,1xPajero), PŘEMKA(2xFrontera).
Hlaste se další prosím.
!!!POZOR!!! Kvůli zastávce v Havl.Brodu upraveny časy příjedů a odjezdů!!!
FRONTERA A --- PRODÁNO :-) TĚŠÍM SE NA SETKÁNÍ S NÍ ZDE NA FÓRU
Frontera B-long, rv.03, 6VD1 - 3.2i zvedaná, rozšířená, CB, Profi, Majáky, světelná rampa
Terrano II wagon, rv. 96, 2.7TDi
Frontera B-long, rv.03, 6VD1 - 3.2i zvedaná, rozšířená, CB, Profi, Majáky, světelná rampa
Terrano II wagon, rv. 96, 2.7TDi
- Pavel Mirtl
- Pokročilý diskutér
- Příspěvky: 729
- Registrován: 15 srp 2006 21:44
- Bydliště: Plzeň,Frontera B2.2DTI/99 sport RS
Re: 3.Bod 26.-27.1.2008
Pro zjednodušení sem vkládám náčrt setkání a připojení pro další vozy v bodě 3. jihovýchodně od Plzně u Hypernovy.Milda píše:Vkládám úpravu článku a upřesnění místa 3.bodu setkání pro konvoj "SEVER", který se formuje na D8 u Lovosic v 6:30 a přez Prahu pokračuje na Plzeň a přez Nepomuk do Hydčic. Pokud se někdo další chce k nám s Bolkem připojit, tak :
1.bod v 08:00 N:50°02´00" / E:14°12´49" - na benzíně u Rudné za Prahou (+Bolek a další zájemci od Práglu)
2.bod v 08:30 N:49°57´25" / E:14°03´46" - na benzíně v Berouně u D5 OMV exit 18 (+Petra Jitka, Čelda a další)
3.bod v 09:30 N:49°41´56" / E:13°25´26" - na Benzíně u Plzně u Hypernovy jihovýchodně od Plzně (+Pavel M. a další od západu - KV)
Uvedené časy jsou časy odjezdu z uvedeného místa.
Souřadnice GPS prověřeny na http://www.mapy.cz
Komunikační kanál je CB16 (4x4) - dualwatch 16 + 10 nebo můj konvojmobil : 728 170 475
Červeně je značen příjezd po D5 od Prahy po novém obchvatu Plzně.
Žlutě odjezd zpět nadjezdem nad D5 a pak hned sjezd na Nepomuk. Dotazy
Mildo pouze bych to upřesnil,vhodnější je to u KFC.V podstatě je to hned vedle,pouze za odělovacím pásem,možná jsi to tak myslel.Jo a musí se to projet přes benzinu,jinak to nejde.
Naposledy upravil(a) Pavel Mirtl dne 17 led 2008 22:20, celkem upraveno 1 x.
B 2.2 DTI sport RS 99-je minulost,nyní Suzuki grand vitara 2006 2.0 benzin.Mé moto:suzuki intruder VS800černá/chrom,příští GOLDWING 1500-1800.