OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Sekce týkající se pouze plánování, příprav, realizace a ohlasů na srazy Offroad-frontera.
Odpovědět
Uživatelský avatar
B53
Diskuzní Nováček
Příspěvky: 92
Registrován: 16 úno 2006 21:02
Bydliště: Středokluky
Kontaktovat uživatele:

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Příspěvek od B53 »

I když, do Švejkova města bych se někdy rád podíval, ale né teď. Už ten název "Protivín" se mi líbí.
Uživatelský avatar
rescuer
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 533
Registrován: 22 zář 2006 13:47
Skype: c.d.d.b
Bydliště: DUKOVANY
Kontaktovat uživatele:

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Příspěvek od rescuer »

B53 píše:I když, do Švejkova města bych se někdy rád podíval, ale né teď. Už ten název "Protivín" se mi líbí.
Nikdo tě nenutí, je plno aut z Budějic a mé trasy cesty...
FRONTERA A --- PRODÁNO :-) TĚŠÍM SE NA SETKÁNÍ S NÍ ZDE NA FÓRU
Frontera B-long, rv.03, 6VD1 - 3.2i zvedaná, rozšířená, CB, Profi, Majáky, světelná rampa
Terrano II wagon, rv. 96, 2.7TDi
honzík
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 613
Registrován: 27 čer 2006 06:52

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Příspěvek od honzík »

tak doufam ze vstaneme - mame ples a posledne jsme prijeli kolem půl ctvrté
a to nás ještě chytili čerti a ja je uplácel bažentem z tomboly ............

no mazec
uvidime se
Uživatelský avatar
rescuer
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 533
Registrován: 22 zář 2006 13:47
Skype: c.d.d.b
Bydliště: DUKOVANY
Kontaktovat uživatele:

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Příspěvek od rescuer »

honzík píše:tak doufam ze vstaneme .

no mazec
uvidime se

Pro ty co pojedou v mém "konvoji"

724 924 711 kdyby někdo nemohl dorazit, nestíhal nebo cokoli, pište ať se na vás nečeká.
FRONTERA A --- PRODÁNO :-) TĚŠÍM SE NA SETKÁNÍ S NÍ ZDE NA FÓRU
Frontera B-long, rv.03, 6VD1 - 3.2i zvedaná, rozšířená, CB, Profi, Majáky, světelná rampa
Terrano II wagon, rv. 96, 2.7TDi
Radim Solanský
Začínající diskutér
Příspěvky: 235
Registrován: 31 led 2006 20:41

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Příspěvek od Radim Solanský »

vojto tak se hlásím seru na školení :grin: :grin: :grin:
frontera 2,0 sport
frontera 2,4 klasika
frontera 2,2 sport
frontera 2,0 sport
celekm mám nalítano s auty frontera cca 300 000km já sám
Uživatelský avatar
Milda
The Legend
Příspěvky: 1550
Registrován: 03 črc 2006 23:47
Skype: Daidallos
Bydliště: Aš - Karlovarsky kraj.
Kontaktovat uživatele:

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Příspěvek od Milda »

(upraveno viz.dále)
Naposledy upravil(a) Milda dne 17 led 2008 19:11, celkem upraveno 1 x.
Fronterový vysloužilec a doživotní člen fanklubu tohoto fóra.
Běličko, děkuji ti moc za krásný kus práce a radosti ve společných letech IV.2006 - I.2011. Bylas skvělá.
mob: +420602231501 ICQ=431161520; Skypename= Daidallos
Uživatelský avatar
rescuer
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 533
Registrován: 22 zář 2006 13:47
Skype: c.d.d.b
Bydliště: DUKOVANY
Kontaktovat uživatele:

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Příspěvek od rescuer »

Radim Solanský píše:vojto tak se hlásím seru na školení :grin: :grin: :grin:

Vyborně, odkudpak pojedeš? mrkni se jestli ti nebude vyhovovat s někým trasa.
FRONTERA A --- PRODÁNO :-) TĚŠÍM SE NA SETKÁNÍ S NÍ ZDE NA FÓRU
Frontera B-long, rv.03, 6VD1 - 3.2i zvedaná, rozšířená, CB, Profi, Majáky, světelná rampa
Terrano II wagon, rv. 96, 2.7TDi
Uživatelský avatar
rescuer
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 533
Registrován: 22 zář 2006 13:47
Skype: c.d.d.b
Bydliště: DUKOVANY
Kontaktovat uživatele:

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Příspěvek od rescuer »

Milda mi hned vynadá a černý velký puntík, ale ať to zůstává na očích:

1.) Rychnov nad Kněžnou - u PENNY Marketu na parkovišti
2.) Pelhřimov - Benzinka "Eko tank"
3.) Protivín - Náměstí před samoobluhou


1.) LOC: N 50°09'15'', E 16°16'43''
2.) LOC: N 49°26'49'', E 15°13'55''
3.) LOC: N 49°11'53'', E 14°13'02''


04:40 Byzhradec - odjezd
04:50 Rychnov nad Kněžnou - odjezd 05:00
07:25 Pelhřimov - odjezd 07:40
09:16 Protivín - odjezd 09:30
10:15 Horažďovice

Pokud se mi ozve někdo na trase, budeme přidávat body... Ale zatím bych viděl tyto body jako "stěžejní"
Samosebou, pokud se sejdeme dřív, odjezd bude dřív :-)

Pokud se ještě objeví někdo na dané trase,můžu přidělat zastávky.


Zatím nabírám v Pelhřimově HONZÍKA, PŘEMKA.

Hlaste se další prosím.
FRONTERA A --- PRODÁNO :-) TĚŠÍM SE NA SETKÁNÍ S NÍ ZDE NA FÓRU
Frontera B-long, rv.03, 6VD1 - 3.2i zvedaná, rozšířená, CB, Profi, Majáky, světelná rampa
Terrano II wagon, rv. 96, 2.7TDi
Uživatelský avatar
patas
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 581
Registrován: 01 dub 2006 17:08
Bydliště: Žďár nad Sázavou Frontera A 2,5 TDS rok 1998
Kontaktovat uživatele:

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Příspěvek od patas »

Jestli mi to vyjde a neco se neposere tak bych jel taky.Jeste se musim domluvit doma asi bych nafasoval deticky takze predbezne
Patas+2deti+1frontera.
Mozna presvedcim i kolegu s jeho fronou.
Kdybych frcel tak jedu pres H.Brod Pelhrimov a potom s Rescuerem.Moh bych se pridat do konvoje v Havl.Brode to mam za rohem :grin:
Acko 98 2,5TDS,5cm UP,navijak ComeUP 9000i,CB Allamat 296,BFGoodrich 31"x10,5"R15 M/T
Acko 97 2,5TDS,General Grabber 245/75R16 A/T
Audi A6 Allroad 2002 2,5 TDi
honzík
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 613
Registrován: 27 čer 2006 06:52

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Příspěvek od honzík »

se mnou jede jeste bratranek - takže hlásím dve auta :)
Uživatelský avatar
Pavel Mirtl
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 729
Registrován: 15 srp 2006 21:44
Bydliště: Plzeň,Frontera B2.2DTI/99 sport RS

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Příspěvek od Pavel Mirtl »

B53 píše:I když, do Švejkova města bych se někdy rád podíval, ale né teď. Už ten název "Protivín" se mi líbí.
Je to normální městečko,byl jsem tam nedávno,máme tam nějakou rachotu až se oteplí.Podlouhlé náměstí mírně z kopce,za rohem most přes Blanici.Určitě by to bylo lepší v létě.
B 2.2 DTI sport RS 99-je minulost,nyní Suzuki grand vitara 2006 2.0 benzin.Mé moto:suzuki intruder VS800černá/chrom,příští GOLDWING 1500-1800.
Uživatelský avatar
premek_k
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 591
Registrován: 05 úno 2007 13:46
Bydliště: Smilovice u Třince
Kontaktovat uživatele:

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Příspěvek od premek_k »

honzík píše:se mnou jede jeste bratranek - takže hlásím dve auta :)
... Já taky dva auta, počet osob stejný = 2 (oba kucíííí přemcííí).
B-čko LIMITED 2.2 dti 85kW automat rv 2000
Patrol GR Y61 2.8 TDI Intercooler rv 1998

... Je lepší mít Parkinsona a trochu vylít, než Alzhaimera a zapomenout vypít ...
Uživatelský avatar
rescuer
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 533
Registrován: 22 zář 2006 13:47
Skype: c.d.d.b
Bydliště: DUKOVANY
Kontaktovat uživatele:

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Příspěvek od rescuer »

patas píše: Kdybych frcel tak jedu pres H.Brod Pelhrimov a potom s Rescuerem.Moh bych se pridat do konvoje v Havl.Brode to mam za rohem :grin:
Beru na vědomí, du mrknout jestli jedu přímo přes Havl.Brod, pokud jo, dopisuju si tě.
FRONTERA A --- PRODÁNO :-) TĚŠÍM SE NA SETKÁNÍ S NÍ ZDE NA FÓRU
Frontera B-long, rv.03, 6VD1 - 3.2i zvedaná, rozšířená, CB, Profi, Majáky, světelná rampa
Terrano II wagon, rv. 96, 2.7TDi
Uživatelský avatar
rescuer
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 533
Registrován: 22 zář 2006 13:47
Skype: c.d.d.b
Bydliště: DUKOVANY
Kontaktovat uživatele:

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Příspěvek od rescuer »

honzík píše:se mnou jede jeste bratranek - takže hlásím dve auta :)
OK, Takže HONZÍK-PELHŘIMOV 2Auta (doufám Frontery)
FRONTERA A --- PRODÁNO :-) TĚŠÍM SE NA SETKÁNÍ S NÍ ZDE NA FÓRU
Frontera B-long, rv.03, 6VD1 - 3.2i zvedaná, rozšířená, CB, Profi, Majáky, světelná rampa
Terrano II wagon, rv. 96, 2.7TDi
Uživatelský avatar
rescuer
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 533
Registrován: 22 zář 2006 13:47
Skype: c.d.d.b
Bydliště: DUKOVANY
Kontaktovat uživatele:

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Příspěvek od rescuer »

Zatím je tedy stav:
Byzhradec
Rescuer - Frontera B, černá, nabocích nápis RESCUEINFO, CB - 10,16 (víc budu na 10)
Pokud nemá nějaká lama křížená s lemrou CB, seberte dětem PMR co stojí 500Kč i s baterkama, a hlaste koho mám hledat na PMR. Můžu na veškeré povolené kmitočty ČR, takže hlaste kdo kde já budu:
CB - CH10, CH16
PMR - 5
2m - CH5
70cm- CH5

Rychnov nad Kněžnou

Havlíčkuv Brod
Paťas - 1xFrontera A
Pelhřimov
Honzík - 2xFrontera ?B?
Přemek - 2xFrontera ?B?
Protivín

Hlaste se dál, budu dopisovat
FRONTERA A --- PRODÁNO :-) TĚŠÍM SE NA SETKÁNÍ S NÍ ZDE NA FÓRU
Frontera B-long, rv.03, 6VD1 - 3.2i zvedaná, rozšířená, CB, Profi, Majáky, světelná rampa
Terrano II wagon, rv. 96, 2.7TDi
Odpovědět

Zpět na „Srazy Fronter“