OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
- B53
- Diskuzní Nováček
- Příspěvky: 92
- Registrován: 16 úno 2006 21:02
- Bydliště: Středokluky
- Kontaktovat uživatele:
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
I když, do Švejkova města bych se někdy rád podíval, ale né teď. Už ten název "Protivín" se mi líbí.
- rescuer
- Pokročilý diskutér
- Příspěvky: 533
- Registrován: 22 zář 2006 13:47
- Skype: c.d.d.b
- Bydliště: DUKOVANY
- Kontaktovat uživatele:
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Nikdo tě nenutí, je plno aut z Budějic a mé trasy cesty...B53 píše:I když, do Švejkova města bych se někdy rád podíval, ale né teď. Už ten název "Protivín" se mi líbí.
FRONTERA A --- PRODÁNO :-) TĚŠÍM SE NA SETKÁNÍ S NÍ ZDE NA FÓRU
Frontera B-long, rv.03, 6VD1 - 3.2i zvedaná, rozšířená, CB, Profi, Majáky, světelná rampa
Terrano II wagon, rv. 96, 2.7TDi
Frontera B-long, rv.03, 6VD1 - 3.2i zvedaná, rozšířená, CB, Profi, Majáky, světelná rampa
Terrano II wagon, rv. 96, 2.7TDi
-
honzík
- Pokročilý diskutér
- Příspěvky: 613
- Registrován: 27 čer 2006 06:52
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
tak doufam ze vstaneme - mame ples a posledne jsme prijeli kolem půl ctvrté
a to nás ještě chytili čerti a ja je uplácel bažentem z tomboly ............
no mazec
uvidime se
a to nás ještě chytili čerti a ja je uplácel bažentem z tomboly ............
no mazec
uvidime se
- rescuer
- Pokročilý diskutér
- Příspěvky: 533
- Registrován: 22 zář 2006 13:47
- Skype: c.d.d.b
- Bydliště: DUKOVANY
- Kontaktovat uživatele:
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
honzík píše:tak doufam ze vstaneme .
no mazec
uvidime se
Pro ty co pojedou v mém "konvoji"
724 924 711 kdyby někdo nemohl dorazit, nestíhal nebo cokoli, pište ať se na vás nečeká.
FRONTERA A --- PRODÁNO :-) TĚŠÍM SE NA SETKÁNÍ S NÍ ZDE NA FÓRU
Frontera B-long, rv.03, 6VD1 - 3.2i zvedaná, rozšířená, CB, Profi, Majáky, světelná rampa
Terrano II wagon, rv. 96, 2.7TDi
Frontera B-long, rv.03, 6VD1 - 3.2i zvedaná, rozšířená, CB, Profi, Majáky, světelná rampa
Terrano II wagon, rv. 96, 2.7TDi
-
Radim Solanský
- Začínající diskutér
- Příspěvky: 235
- Registrován: 31 led 2006 20:41
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
vojto tak se hlásím seru na školení

frontera 2,0 sport
frontera 2,4 klasika
frontera 2,2 sport
frontera 2,0 sport
celekm mám nalítano s auty frontera cca 300 000km já sám
frontera 2,4 klasika
frontera 2,2 sport
frontera 2,0 sport
celekm mám nalítano s auty frontera cca 300 000km já sám
- Milda
- The Legend
- Příspěvky: 1550
- Registrován: 03 črc 2006 23:47
- Skype: Daidallos
- Bydliště: Aš - Karlovarsky kraj.
- Kontaktovat uživatele:
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
(upraveno viz.dále)
Naposledy upravil(a) Milda dne 17 led 2008 19:11, celkem upraveno 1 x.
Fronterový vysloužilec a doživotní člen fanklubu tohoto fóra.
Běličko, děkuji ti moc za krásný kus práce a radosti ve společných letech IV.2006 - I.2011. Bylas skvělá. mob: +420602231501 ICQ=431161520; Skypename= Daidallos
Běličko, děkuji ti moc za krásný kus práce a radosti ve společných letech IV.2006 - I.2011. Bylas skvělá. mob: +420602231501 ICQ=431161520; Skypename= Daidallos
- rescuer
- Pokročilý diskutér
- Příspěvky: 533
- Registrován: 22 zář 2006 13:47
- Skype: c.d.d.b
- Bydliště: DUKOVANY
- Kontaktovat uživatele:
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Radim Solanský píše:vojto tak se hlásím seru na školení![]()
![]()
Vyborně, odkudpak pojedeš? mrkni se jestli ti nebude vyhovovat s někým trasa.
FRONTERA A --- PRODÁNO :-) TĚŠÍM SE NA SETKÁNÍ S NÍ ZDE NA FÓRU
Frontera B-long, rv.03, 6VD1 - 3.2i zvedaná, rozšířená, CB, Profi, Majáky, světelná rampa
Terrano II wagon, rv. 96, 2.7TDi
Frontera B-long, rv.03, 6VD1 - 3.2i zvedaná, rozšířená, CB, Profi, Majáky, světelná rampa
Terrano II wagon, rv. 96, 2.7TDi
- rescuer
- Pokročilý diskutér
- Příspěvky: 533
- Registrován: 22 zář 2006 13:47
- Skype: c.d.d.b
- Bydliště: DUKOVANY
- Kontaktovat uživatele:
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Milda mi hned vynadá a černý velký puntík, ale ať to zůstává na očích:
1.) Rychnov nad Kněžnou - u PENNY Marketu na parkovišti
2.) Pelhřimov - Benzinka "Eko tank"
3.) Protivín - Náměstí před samoobluhou
1.) LOC: N 50°09'15'', E 16°16'43''
2.) LOC: N 49°26'49'', E 15°13'55''
3.) LOC: N 49°11'53'', E 14°13'02''
04:40 Byzhradec - odjezd
04:50 Rychnov nad Kněžnou - odjezd 05:00
07:25 Pelhřimov - odjezd 07:40
09:16 Protivín - odjezd 09:30
10:15 Horažďovice
Pokud se mi ozve někdo na trase, budeme přidávat body... Ale zatím bych viděl tyto body jako "stěžejní"
Samosebou, pokud se sejdeme dřív, odjezd bude dřív :-)
Pokud se ještě objeví někdo na dané trase,můžu přidělat zastávky.
Zatím nabírám v Pelhřimově HONZÍKA, PŘEMKA.
Hlaste se další prosím.
1.) Rychnov nad Kněžnou - u PENNY Marketu na parkovišti
2.) Pelhřimov - Benzinka "Eko tank"
3.) Protivín - Náměstí před samoobluhou
1.) LOC: N 50°09'15'', E 16°16'43''
2.) LOC: N 49°26'49'', E 15°13'55''
3.) LOC: N 49°11'53'', E 14°13'02''
04:40 Byzhradec - odjezd
04:50 Rychnov nad Kněžnou - odjezd 05:00
07:25 Pelhřimov - odjezd 07:40
09:16 Protivín - odjezd 09:30
10:15 Horažďovice
Pokud se mi ozve někdo na trase, budeme přidávat body... Ale zatím bych viděl tyto body jako "stěžejní"
Samosebou, pokud se sejdeme dřív, odjezd bude dřív :-)
Pokud se ještě objeví někdo na dané trase,můžu přidělat zastávky.
Zatím nabírám v Pelhřimově HONZÍKA, PŘEMKA.
Hlaste se další prosím.
FRONTERA A --- PRODÁNO :-) TĚŠÍM SE NA SETKÁNÍ S NÍ ZDE NA FÓRU
Frontera B-long, rv.03, 6VD1 - 3.2i zvedaná, rozšířená, CB, Profi, Majáky, světelná rampa
Terrano II wagon, rv. 96, 2.7TDi
Frontera B-long, rv.03, 6VD1 - 3.2i zvedaná, rozšířená, CB, Profi, Majáky, světelná rampa
Terrano II wagon, rv. 96, 2.7TDi
- patas
- Pokročilý diskutér
- Příspěvky: 581
- Registrován: 01 dub 2006 17:08
- Bydliště: Žďár nad Sázavou Frontera A 2,5 TDS rok 1998
- Kontaktovat uživatele:
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Jestli mi to vyjde a neco se neposere tak bych jel taky.Jeste se musim domluvit doma asi bych nafasoval deticky takze predbezne
Patas+2deti+1frontera.
Mozna presvedcim i kolegu s jeho fronou.
Kdybych frcel tak jedu pres H.Brod Pelhrimov a potom s Rescuerem.Moh bych se pridat do konvoje v Havl.Brode to mam za rohem
Patas+2deti+1frontera.
Mozna presvedcim i kolegu s jeho fronou.
Kdybych frcel tak jedu pres H.Brod Pelhrimov a potom s Rescuerem.Moh bych se pridat do konvoje v Havl.Brode to mam za rohem
Acko 98 2,5TDS,5cm UP,navijak ComeUP 9000i,CB Allamat 296,BFGoodrich 31"x10,5"R15 M/T
Acko 97 2,5TDS,General Grabber 245/75R16 A/T
Audi A6 Allroad 2002 2,5 TDi
Acko 97 2,5TDS,General Grabber 245/75R16 A/T
Audi A6 Allroad 2002 2,5 TDi
-
honzík
- Pokročilý diskutér
- Příspěvky: 613
- Registrován: 27 čer 2006 06:52
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
se mnou jede jeste bratranek - takže hlásím dve auta 
- Pavel Mirtl
- Pokročilý diskutér
- Příspěvky: 729
- Registrován: 15 srp 2006 21:44
- Bydliště: Plzeň,Frontera B2.2DTI/99 sport RS
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Je to normální městečko,byl jsem tam nedávno,máme tam nějakou rachotu až se oteplí.Podlouhlé náměstí mírně z kopce,za rohem most přes Blanici.Určitě by to bylo lepší v létě.B53 píše:I když, do Švejkova města bych se někdy rád podíval, ale né teď. Už ten název "Protivín" se mi líbí.
B 2.2 DTI sport RS 99-je minulost,nyní Suzuki grand vitara 2006 2.0 benzin.Mé moto:suzuki intruder VS800černá/chrom,příští GOLDWING 1500-1800.
- premek_k
- Pokročilý diskutér
- Příspěvky: 591
- Registrován: 05 úno 2007 13:46
- Bydliště: Smilovice u Třince
- Kontaktovat uživatele:
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
... Já taky dva auta, počet osob stejný = 2 (oba kucíííí přemcííí).honzík píše:se mnou jede jeste bratranek - takže hlásím dve auta
B-čko LIMITED 2.2 dti 85kW automat rv 2000
Patrol GR Y61 2.8 TDI Intercooler rv 1998
... Je lepší mít Parkinsona a trochu vylít, než Alzhaimera a zapomenout vypít ...
Patrol GR Y61 2.8 TDI Intercooler rv 1998
... Je lepší mít Parkinsona a trochu vylít, než Alzhaimera a zapomenout vypít ...
- rescuer
- Pokročilý diskutér
- Příspěvky: 533
- Registrován: 22 zář 2006 13:47
- Skype: c.d.d.b
- Bydliště: DUKOVANY
- Kontaktovat uživatele:
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Beru na vědomí, du mrknout jestli jedu přímo přes Havl.Brod, pokud jo, dopisuju si tě.patas píše: Kdybych frcel tak jedu pres H.Brod Pelhrimov a potom s Rescuerem.Moh bych se pridat do konvoje v Havl.Brode to mam za rohem
FRONTERA A --- PRODÁNO :-) TĚŠÍM SE NA SETKÁNÍ S NÍ ZDE NA FÓRU
Frontera B-long, rv.03, 6VD1 - 3.2i zvedaná, rozšířená, CB, Profi, Majáky, světelná rampa
Terrano II wagon, rv. 96, 2.7TDi
Frontera B-long, rv.03, 6VD1 - 3.2i zvedaná, rozšířená, CB, Profi, Majáky, světelná rampa
Terrano II wagon, rv. 96, 2.7TDi
- rescuer
- Pokročilý diskutér
- Příspěvky: 533
- Registrován: 22 zář 2006 13:47
- Skype: c.d.d.b
- Bydliště: DUKOVANY
- Kontaktovat uživatele:
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
OK, Takže HONZÍK-PELHŘIMOV 2Auta (doufám Frontery)honzík píše:se mnou jede jeste bratranek - takže hlásím dve auta
FRONTERA A --- PRODÁNO :-) TĚŠÍM SE NA SETKÁNÍ S NÍ ZDE NA FÓRU
Frontera B-long, rv.03, 6VD1 - 3.2i zvedaná, rozšířená, CB, Profi, Majáky, světelná rampa
Terrano II wagon, rv. 96, 2.7TDi
Frontera B-long, rv.03, 6VD1 - 3.2i zvedaná, rozšířená, CB, Profi, Majáky, světelná rampa
Terrano II wagon, rv. 96, 2.7TDi
- rescuer
- Pokročilý diskutér
- Příspěvky: 533
- Registrován: 22 zář 2006 13:47
- Skype: c.d.d.b
- Bydliště: DUKOVANY
- Kontaktovat uživatele:
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Zatím je tedy stav:
Byzhradec
Rescuer - Frontera B, černá, nabocích nápis RESCUEINFO, CB - 10,16 (víc budu na 10)
Pokud nemá nějaká lama křížená s lemrou CB, seberte dětem PMR co stojí 500Kč i s baterkama, a hlaste koho mám hledat na PMR. Můžu na veškeré povolené kmitočty ČR, takže hlaste kdo kde já budu:
CB - CH10, CH16
PMR - 5
2m - CH5
70cm- CH5
Rychnov nad Kněžnou
Havlíčkuv Brod
Paťas - 1xFrontera A
Pelhřimov
Honzík - 2xFrontera ?B?
Přemek - 2xFrontera ?B?
Protivín
Hlaste se dál, budu dopisovat
Byzhradec
Rescuer - Frontera B, černá, nabocích nápis RESCUEINFO, CB - 10,16 (víc budu na 10)
Pokud nemá nějaká lama křížená s lemrou CB, seberte dětem PMR co stojí 500Kč i s baterkama, a hlaste koho mám hledat na PMR. Můžu na veškeré povolené kmitočty ČR, takže hlaste kdo kde já budu:
CB - CH10, CH16
PMR - 5
2m - CH5
70cm- CH5
Rychnov nad Kněžnou
Havlíčkuv Brod
Paťas - 1xFrontera A
Pelhřimov
Honzík - 2xFrontera ?B?
Přemek - 2xFrontera ?B?
Protivín
Hlaste se dál, budu dopisovat
FRONTERA A --- PRODÁNO :-) TĚŠÍM SE NA SETKÁNÍ S NÍ ZDE NA FÓRU
Frontera B-long, rv.03, 6VD1 - 3.2i zvedaná, rozšířená, CB, Profi, Majáky, světelná rampa
Terrano II wagon, rv. 96, 2.7TDi
Frontera B-long, rv.03, 6VD1 - 3.2i zvedaná, rozšířená, CB, Profi, Majáky, světelná rampa
Terrano II wagon, rv. 96, 2.7TDi