OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
- B53
- Diskuzní Nováček
- Příspěvky: 92
- Registrován: 16 úno 2006 21:02
- Bydliště: Středokluky
- Kontaktovat uživatele:
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Já pojedu přes Plzeň a Nepomuk. Do Protivína bych si zajel. Jsem zvědav jestli se ozve Milda. Jestli bude chtít, můžeme udělat konvoj z druhé strany.
- Pavel Mirtl
- Pokročilý diskutér
- Příspěvky: 729
- Registrován: 15 srp 2006 21:44
- Bydliště: Plzeň,Frontera B2.2DTI/99 sport RS
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Ahoj Sisy,pokud jedeš přes Plzeň tak se dohodneme a pojedeme spolu.Pokud jedeš druhou stranou,nic se neděje. Ahoj Pavel.B53 píše:Já pojedu přes Plzeň a Nepomuk. Do Protivína bych si zajel. Jsem zvědav jestli se ozve Milda. Jestli bude chtít, můžeme udělat konvoj z druhé strany.
B 2.2 DTI sport RS 99-je minulost,nyní Suzuki grand vitara 2006 2.0 benzin.Mé moto:suzuki intruder VS800černá/chrom,příští GOLDWING 1500-1800.
- Milda
- The Legend
- Příspěvky: 1550
- Registrován: 03 črc 2006 23:47
- Skype: Daidallos
- Bydliště: Aš - Karlovarsky kraj.
- Kontaktovat uživatele:
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
(Upraveno - viz.dále )
Naposledy upravil(a) Milda dne 17 led 2008 19:10, celkem upraveno 1 x.
Fronterový vysloužilec a doživotní člen fanklubu tohoto fóra.
Běličko, děkuji ti moc za krásný kus práce a radosti ve společných letech IV.2006 - I.2011. Bylas skvělá. mob: +420602231501 ICQ=431161520; Skypename= Daidallos
Běličko, děkuji ti moc za krásný kus práce a radosti ve společných letech IV.2006 - I.2011. Bylas skvělá. mob: +420602231501 ICQ=431161520; Skypename= Daidallos
-
HUJER 4x4
- Super diskutér
- Příspěvky: 1861
- Registrován: 07 zář 2006 12:20
- Bydliště: Č.Budějovice, Frontera A dlouhá, 2.3 TD, zvýšeno, rozšířeno je minulostí, nyní krátký Trol 2.8TD
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Několik aut pojede z ČB a okolí, zkus se s nimi domluvit na http://www.offroadforum.cz v sekci "jen tak poježdění" kde je další odkaz k našemu srazu, jak už jsem tu psal několikrát, minimálně 3 Patroly, 1 Mitsubishi L200, 1 Pajero, 1 Terrano II by měli jet z Budějc a snima asi 2 Rovery z Třeboně, tak se zkus dokukat na ně a můžet přikonvojit v docela slušným štrůdlurescuer píše:vojtech.kloud píše:jasně B53, mám tě v seznamu i s noclehem, takže karimátku spacák, bačkory, půllitr sebou
Aji cestovní krigle??? No to pr... de.... leeeeeee, to abych si rychle sbodoval takový ten vojenský železný :D![]()
PS: dosud se mi nikdo nevyjádřil k návrhu, dat (jen pár) aut sraz která pojedu před PROTIVÍN či blízké okolí, srazík v protivíně na náměs´ti a na sraz dojet hromadně....
-
HUJER 4x4
- Super diskutér
- Příspěvky: 1861
- Registrován: 07 zář 2006 12:20
- Bydliště: Č.Budějovice, Frontera A dlouhá, 2.3 TD, zvýšeno, rozšířeno je minulostí, nyní krátký Trol 2.8TD
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
ORGANIZAČNÍ DROBNOST, PRO NEMAJITELE GPS , stačí v Horažďovicích najít benzínku Robin oil ( buď na příjezdu do Horažďovic od Strakonic,Písku, ČB, a od Plzně je to zase výpadovka na tyto města), od této benzínky až na místo srazu - motocrosová trať ( od Robin oilu je to cca 3 km), bude sraz značen "vábicíma cedulema" , černá směrová šipka s bílým nápisem " OFF ROAD"
- rescuer
- Pokročilý diskutér
- Příspěvky: 533
- Registrován: 22 zář 2006 13:47
- Skype: c.d.d.b
- Bydliště: DUKOVANY
- Kontaktovat uživatele:
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Několik aut pojede z ČB a okolí, zkus se s nimi domluvit na http://www.offroadforum.cz v sekci "jen tak poježdění"
Ok, du tam napsat.
Díky
Ok, du tam napsat.
Díky
FRONTERA A --- PRODÁNO :-) TĚŠÍM SE NA SETKÁNÍ S NÍ ZDE NA FÓRU
Frontera B-long, rv.03, 6VD1 - 3.2i zvedaná, rozšířená, CB, Profi, Majáky, světelná rampa
Terrano II wagon, rv. 96, 2.7TDi
Frontera B-long, rv.03, 6VD1 - 3.2i zvedaná, rozšířená, CB, Profi, Majáky, světelná rampa
Terrano II wagon, rv. 96, 2.7TDi
- rescuer
- Pokročilý diskutér
- Příspěvky: 533
- Registrován: 22 zář 2006 13:47
- Skype: c.d.d.b
- Bydliště: DUKOVANY
- Kontaktovat uživatele:
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
PS: Úplně sem zapoměl, vyjíždím z podkrkonoší (Rychnov nad Kněžnou). takže pokud by se někdo našel z těhlekončin, nebo po cestě, nechť se neprodleně hlásí a přidá.
ADW MILDO:
počítej s tím že na tebe budu ječet na CB, oba máme kravské antény, takže sena sebemusíme dořvat!
Má trasa bude následovná (pokud bych mohl mít s někým společnou trasu hlaste to!!!!)
RYCHNOV NAD KNĚŽNOU,Kostelec nad Orlicí, Týniště nad Orlicí, HRADEC KRÁLOVÉ, D11 ať do PRAHY, mníšek p. Brdy, Dobříš, Mirotice, Písek,PROTIVÍN a pak dále (doufám ž s nějakým konvojem)
(Pokud nenajdu s nikým společnou cestu tak ještě druhá trasa)
Rychnov nad Kněžnou, Kostelec nad Orlicí, Vysoké mýto, Havlíčkův Brod, Pelhřimov, Soběslav, Týniště nad Vltavou, PROTIVÍN
PROTIVÍN, Vodňany, Strakonice, HORAŽĎOVICE
ADW MILDO:
počítej s tím že na tebe budu ječet na CB, oba máme kravské antény, takže sena sebemusíme dořvat!
Má trasa bude následovná (pokud bych mohl mít s někým společnou trasu hlaste to!!!!)
RYCHNOV NAD KNĚŽNOU,Kostelec nad Orlicí, Týniště nad Orlicí, HRADEC KRÁLOVÉ, D11 ať do PRAHY, mníšek p. Brdy, Dobříš, Mirotice, Písek,PROTIVÍN a pak dále (doufám ž s nějakým konvojem)
(Pokud nenajdu s nikým společnou cestu tak ještě druhá trasa)
Rychnov nad Kněžnou, Kostelec nad Orlicí, Vysoké mýto, Havlíčkův Brod, Pelhřimov, Soběslav, Týniště nad Vltavou, PROTIVÍN
PROTIVÍN, Vodňany, Strakonice, HORAŽĎOVICE
FRONTERA A --- PRODÁNO :-) TĚŠÍM SE NA SETKÁNÍ S NÍ ZDE NA FÓRU
Frontera B-long, rv.03, 6VD1 - 3.2i zvedaná, rozšířená, CB, Profi, Majáky, světelná rampa
Terrano II wagon, rv. 96, 2.7TDi
Frontera B-long, rv.03, 6VD1 - 3.2i zvedaná, rozšířená, CB, Profi, Majáky, světelná rampa
Terrano II wagon, rv. 96, 2.7TDi
-
honzík
- Pokročilý diskutér
- Příspěvky: 613
- Registrován: 27 čer 2006 06:52
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
přes pelhřimov jedu taky - dve auta ............
- premek_k
- Pokročilý diskutér
- Příspěvky: 591
- Registrován: 05 úno 2007 13:46
- Bydliště: Smilovice u Třince
- Kontaktovat uživatele:
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Od Ostravy budeme vyjíždět kolem 4:00, takže adekvátně dle času se může tvořit východní konvoj na trase Ostrava - Olomouc - Brno - Humpolec a dále už stejně - Pelhřimov - Soběslav - Týniště - Protivín - Vodňany - Strakonice - Horažďovice.
Předpokládám, že Prostějov OMV na výjezdu směr Brno v 5:30, Brno Shell na výjezdu směr Praha v 6:30 atd . . .
Jo a CB standardne 16
Předpokládám, že Prostějov OMV na výjezdu směr Brno v 5:30, Brno Shell na výjezdu směr Praha v 6:30 atd . . .
Jo a CB standardne 16
B-čko LIMITED 2.2 dti 85kW automat rv 2000
Patrol GR Y61 2.8 TDI Intercooler rv 1998
... Je lepší mít Parkinsona a trochu vylít, než Alzhaimera a zapomenout vypít ...
Patrol GR Y61 2.8 TDI Intercooler rv 1998
... Je lepší mít Parkinsona a trochu vylít, než Alzhaimera a zapomenout vypít ...
- Milda
- The Legend
- Příspěvky: 1550
- Registrován: 03 črc 2006 23:47
- Skype: Daidallos
- Bydliště: Aš - Karlovarsky kraj.
- Kontaktovat uživatele:
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
No japa by nérescuer píše:....Mildo: Počítej s tím že na tebe budu ječet na CB. Oba máme kravské antény, takže se na sebe musíme dořvat!....
Fronterový vysloužilec a doživotní člen fanklubu tohoto fóra.
Běličko, děkuji ti moc za krásný kus práce a radosti ve společných letech IV.2006 - I.2011. Bylas skvělá. mob: +420602231501 ICQ=431161520; Skypename= Daidallos
Běličko, děkuji ti moc za krásný kus práce a radosti ve společných letech IV.2006 - I.2011. Bylas skvělá. mob: +420602231501 ICQ=431161520; Skypename= Daidallos
- rescuer
- Pokročilý diskutér
- Příspěvky: 533
- Registrován: 22 zář 2006 13:47
- Skype: c.d.d.b
- Bydliště: DUKOVANY
- Kontaktovat uživatele:
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
honzík píše:přes pelhřimov jedu taky - dve auta ............
Tak Vás naberu v Pelhřimově,mrknu do GPS kde dáme sraz a v kolik.
FRONTERA A --- PRODÁNO :-) TĚŠÍM SE NA SETKÁNÍ S NÍ ZDE NA FÓRU
Frontera B-long, rv.03, 6VD1 - 3.2i zvedaná, rozšířená, CB, Profi, Majáky, světelná rampa
Terrano II wagon, rv. 96, 2.7TDi
Frontera B-long, rv.03, 6VD1 - 3.2i zvedaná, rozšířená, CB, Profi, Majáky, světelná rampa
Terrano II wagon, rv. 96, 2.7TDi
- rescuer
- Pokročilý diskutér
- Příspěvky: 533
- Registrován: 22 zář 2006 13:47
- Skype: c.d.d.b
- Bydliště: DUKOVANY
- Kontaktovat uživatele:
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
premek_k píše:dále už stejně - Pelhřimov - Soběslav - Týniště - Protivín - Vodňany - Strakonice - Horažďovice.
Takže sraz v Pelhřimově? KDe budem brát i honzíka?
FRONTERA A --- PRODÁNO :-) TĚŠÍM SE NA SETKÁNÍ S NÍ ZDE NA FÓRU
Frontera B-long, rv.03, 6VD1 - 3.2i zvedaná, rozšířená, CB, Profi, Majáky, světelná rampa
Terrano II wagon, rv. 96, 2.7TDi
Frontera B-long, rv.03, 6VD1 - 3.2i zvedaná, rozšířená, CB, Profi, Majáky, světelná rampa
Terrano II wagon, rv. 96, 2.7TDi
- rescuer
- Pokročilý diskutér
- Příspěvky: 533
- Registrován: 22 zář 2006 13:47
- Skype: c.d.d.b
- Bydliště: DUKOVANY
- Kontaktovat uživatele:
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Takže udělám to co Milda, seznam zastávek s GPS souřadnicema a časama odjezdů
1.) Rychnov nad Kněžnou - u PENNY Marketu na parkovišti
2.) Pelhřimov - Benzinka "Eko tank"
3.) Protivín - Náměstí před samoobluhou
1.) LOC: N 50°09'15'', E 16°16'43''
2.) LOC: N 49°26'49'', E 15°13'55''
3.) LOC: N 49°11'53'', E 14°13'02''
04:40 Byzhradec - odjezd
04:50 Rychnov nad Kněžnou - odjezd 05:00
07:25 Pelhřimov - odjezd 07:40
09:16 Protivín - odjezd 09:30
10:15 Horažďovice
Pokud se mi ozve někdo na trase, budeme přidávat body... Ale zatím bych viděl tyto body jako "stěžejní"
Samosebou, pokud se sejdeme dřív, odjezd bude dřív :-)
Pokud se ještě objeví někdo na dané trase,můžu přidělat zastávky.
1.) Rychnov nad Kněžnou - u PENNY Marketu na parkovišti
2.) Pelhřimov - Benzinka "Eko tank"
3.) Protivín - Náměstí před samoobluhou
1.) LOC: N 50°09'15'', E 16°16'43''
2.) LOC: N 49°26'49'', E 15°13'55''
3.) LOC: N 49°11'53'', E 14°13'02''
04:40 Byzhradec - odjezd
04:50 Rychnov nad Kněžnou - odjezd 05:00
07:25 Pelhřimov - odjezd 07:40
09:16 Protivín - odjezd 09:30
10:15 Horažďovice
Pokud se mi ozve někdo na trase, budeme přidávat body... Ale zatím bych viděl tyto body jako "stěžejní"
Samosebou, pokud se sejdeme dřív, odjezd bude dřív :-)
Pokud se ještě objeví někdo na dané trase,můžu přidělat zastávky.
FRONTERA A --- PRODÁNO :-) TĚŠÍM SE NA SETKÁNÍ S NÍ ZDE NA FÓRU
Frontera B-long, rv.03, 6VD1 - 3.2i zvedaná, rozšířená, CB, Profi, Majáky, světelná rampa
Terrano II wagon, rv. 96, 2.7TDi
Frontera B-long, rv.03, 6VD1 - 3.2i zvedaná, rozšířená, CB, Profi, Majáky, světelná rampa
Terrano II wagon, rv. 96, 2.7TDi
- rescuer
- Pokročilý diskutér
- Příspěvky: 533
- Registrován: 22 zář 2006 13:47
- Skype: c.d.d.b
- Bydliště: DUKOVANY
- Kontaktovat uživatele:
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Zatím je tedy stav:
Byzhradec
Rescuer - Frontera B, černá, nabocích nápis RESCUEINFO, CB - 10,16 (víc budu na 10)
Pokud nemá nějaká lama křížená s lemrou CB, seberte dětem PMR co stojí 500Kč i s baterkama, a hlaste koho mám hledat na PMR. Můžu na veškeré povolené kmitočty ČR, takže hlaste kdo kde já budu:
CB - CH10, CH16
PMR - 5
2m - CH5
70cm- CH5
Rychnov nad Kněžnou
Pelhřimov
Honzík - Frontera B
Přemek - Frontera B
Protivín
Hlaste se dál, budu dopisovat
Byzhradec
Rescuer - Frontera B, černá, nabocích nápis RESCUEINFO, CB - 10,16 (víc budu na 10)
Pokud nemá nějaká lama křížená s lemrou CB, seberte dětem PMR co stojí 500Kč i s baterkama, a hlaste koho mám hledat na PMR. Můžu na veškeré povolené kmitočty ČR, takže hlaste kdo kde já budu:
CB - CH10, CH16
PMR - 5
2m - CH5
70cm- CH5
Rychnov nad Kněžnou
Pelhřimov
Honzík - Frontera B
Přemek - Frontera B
Protivín
Hlaste se dál, budu dopisovat
FRONTERA A --- PRODÁNO :-) TĚŠÍM SE NA SETKÁNÍ S NÍ ZDE NA FÓRU
Frontera B-long, rv.03, 6VD1 - 3.2i zvedaná, rozšířená, CB, Profi, Majáky, světelná rampa
Terrano II wagon, rv. 96, 2.7TDi
Frontera B-long, rv.03, 6VD1 - 3.2i zvedaná, rozšířená, CB, Profi, Majáky, světelná rampa
Terrano II wagon, rv. 96, 2.7TDi
- B53
- Diskuzní Nováček
- Příspěvky: 92
- Registrován: 16 úno 2006 21:02
- Bydliště: Středokluky
- Kontaktovat uživatele:
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Někde jsem to psal. My to máme zajížďku. Jedem z druhé stany, od Plzně a Nepomuku.