OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
- kuchař
- Začínající diskutér
- Příspěvky: 129
- Registrován: 22 lis 2007 09:27
- Bydliště: Selbská 5 Aš 35201
Re: 26.-27. Leden 2008 OFF SRAZ BUDE!!!
Pro vojtech.kloud
Dotaz, není náhodou v seznamu na sraz Roland a kuchař jedna a ta samá osoba
Dotaz, není náhodou v seznamu na sraz Roland a kuchař jedna a ta samá osoba
OPEL FRONTERA B 2.2 DTI
1999-LIMITED 85KW pneu TOYO open country AT 255 65 16
DLOUHÁ rozšířená,CB Skype-roland.gorner1
1999-LIMITED 85KW pneu TOYO open country AT 255 65 16
DLOUHÁ rozšířená,CB Skype-roland.gorner1
-
HUJER 4x4
- Super diskutér
- Příspěvky: 1861
- Registrován: 07 zář 2006 12:20
- Bydliště: Č.Budějovice, Frontera A dlouhá, 2.3 TD, zvýšeno, rozšířeno je minulostí, nyní krátký Trol 2.8TD
Re: 26.-27. Leden 2008 OFF SRAZ BUDE!!!
kuchař píše:Pro vojtech.kloud
Dotaz, není náhodou v seznamu na sraz Roland a kuchař jedna a ta samá osoba
Jo, soráč, se mi to nějak přepočetlo, již je wopravíno
- premek_k
- Pokročilý diskutér
- Příspěvky: 591
- Registrován: 05 úno 2007 13:46
- Bydliště: Smilovice u Třince
- Kontaktovat uživatele:
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
.... Kucíí přemcííí jedou v plném počtu.....
B-čko LIMITED 2.2 dti 85kW automat rv 2000
Patrol GR Y61 2.8 TDI Intercooler rv 1998
... Je lepší mít Parkinsona a trochu vylít, než Alzhaimera a zapomenout vypít ...
Patrol GR Y61 2.8 TDI Intercooler rv 1998
... Je lepší mít Parkinsona a trochu vylít, než Alzhaimera a zapomenout vypít ...
-
HUJER 4x4
- Super diskutér
- Příspěvky: 1861
- Registrován: 07 zář 2006 12:20
- Bydliště: Č.Budějovice, Frontera A dlouhá, 2.3 TD, zvýšeno, rozšířeno je minulostí, nyní krátký Trol 2.8TD
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
premek_k píše:.... Kucíí přemcííí jedou v plném počtu.....
- rescuer
- Pokročilý diskutér
- Příspěvky: 533
- Registrován: 22 zář 2006 13:47
- Skype: c.d.d.b
- Bydliště: DUKOVANY
- Kontaktovat uživatele:
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Takže ti co se těšily, že Rescuer přijede Ačkem (made in Off-Road Frontera). už sem jednou psal že mají smůlu a po vtákách... Neboť rescuer dojede naleštěným Bčkem na kterým krom CB a zvednutí není nic... Ale neboť Rescuer nechce trhat partu, začal kvůli vám aktivně dávat dohromady Ačko... Takže, pokud se mi povede složit Ačko a udělat technickou do termínu... tak tam bude... že ste to teda vy...
Jo a pro sichr, pokud se manželce podaří udělat papíry (já vím že na to auto nejezdí, ale ona mi nevěří) tak beru obě auta... Máte se na co těšit... Nyní, je jen v rukou Kondora a Nimroda jak rychle zvládnou sehnat díly co mi chybí... Takže hesle dne: "kdo chce vidět Ačko, musí se modlit za díly".
PS: K minibazárku, sháním do Bčka mříž do zavazadlovýho prostoru (origoš, nebo věrnou kopii) nejlépe železnou) TZV. Antipes... na Ačku sem to drze svařil ale Bčko chci aby vypadalo jak auto a né tank. Pokud má někdo přebitečnou hlaste se!
PS: K minibazárku, sháním do Bčka mříž do zavazadlovýho prostoru (origoš, nebo věrnou kopii) nejlépe železnou) TZV. Antipes... na Ačku sem to drze svařil ale Bčko chci aby vypadalo jak auto a né tank. Pokud má někdo přebitečnou hlaste se!
FRONTERA A --- PRODÁNO :-) TĚŠÍM SE NA SETKÁNÍ S NÍ ZDE NA FÓRU
Frontera B-long, rv.03, 6VD1 - 3.2i zvedaná, rozšířená, CB, Profi, Majáky, světelná rampa
Terrano II wagon, rv. 96, 2.7TDi
Frontera B-long, rv.03, 6VD1 - 3.2i zvedaná, rozšířená, CB, Profi, Majáky, světelná rampa
Terrano II wagon, rv. 96, 2.7TDi
-
HUJER 4x4
- Super diskutér
- Příspěvky: 1861
- Registrován: 07 zář 2006 12:20
- Bydliště: Č.Budějovice, Frontera A dlouhá, 2.3 TD, zvýšeno, rozšířeno je minulostí, nyní krátký Trol 2.8TD
- Nimrod
- Site Admin
- Příspěvky: 1354
- Registrován: 23 dub 2005 22:26
- Skype: davidek_74
- Kontaktovat uživatele:
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Pánové když pánbůh dá a republika pustí tak tam se svojí stařenkou r.93 dorazím alespoň na čučku a pokec.
- Jirka z Petrovic
- Začínající diskutér
- Příspěvky: 183
- Registrován: 03 čer 2005 12:57
- Bydliště: Petrovice u Karviné
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Dejve pojed!!!Pokecame
A co Robin?Ten se nezucastni???Zatim ahoj.
2,3Tdi 1993 bodylift 60mm,kola 33x12,50R15MT BF goodrich
- Nimrod
- Site Admin
- Příspěvky: 1354
- Registrován: 23 dub 2005 22:26
- Skype: davidek_74
- Kontaktovat uživatele:
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Bohužel Robin tu Sobotu odjíždí na hory i s celou rodinkou a tam prostě jet musí i kdyby se dělo co dělo.
- rescuer
- Pokročilý diskutér
- Příspěvky: 533
- Registrován: 22 zář 2006 13:47
- Skype: c.d.d.b
- Bydliště: DUKOVANY
- Kontaktovat uživatele:
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Nimrode, pŘedběhl si mne :D zrovna sem to chtěl vykecat :D
FRONTERA A --- PRODÁNO :-) TĚŠÍM SE NA SETKÁNÍ S NÍ ZDE NA FÓRU
Frontera B-long, rv.03, 6VD1 - 3.2i zvedaná, rozšířená, CB, Profi, Majáky, světelná rampa
Terrano II wagon, rv. 96, 2.7TDi
Frontera B-long, rv.03, 6VD1 - 3.2i zvedaná, rozšířená, CB, Profi, Majáky, světelná rampa
Terrano II wagon, rv. 96, 2.7TDi
- Jirka z Petrovic
- Začínající diskutér
- Příspěvky: 183
- Registrován: 03 čer 2005 12:57
- Bydliště: Petrovice u Karviné
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Skoda
Doufam ze buh da a ty Dejve dorazis
Kdyz tak se sejdem na jinem srazu 
2,3Tdi 1993 bodylift 60mm,kola 33x12,50R15MT BF goodrich
- Kondor
- Site Admin
- Příspěvky: 186
- Registrován: 23 dub 2005 20:17
- Bydliště: Blansko, Jihomoravský kraj; FRONTERA 3.2i V6, AUT, už je zvýšená, ostatní zatím základ ...
- Kontaktovat uživatele:
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Já vás všechny podpořím z dálky myšlenkou a sklenkou dobrého moku. Rád bych jel, ale jak jsem psal, měl jsem nemilé tušení a to se vyplnilo. Tak příště...
Za tým OFFROAD-FRONTERA
Kondor
SERVIS: Chudčice u Brna; servis@offroad-frontera.com; tel.: 608723149
NAHR. DÍLY: Blansko; prodej@offroad-frontera.com; tel.: 602765864
DOVOZY, ODTAHY, LPG: posta@offroad-frontera.com; tel.: 602765864
Kondor
SERVIS: Chudčice u Brna; servis@offroad-frontera.com; tel.: 608723149
NAHR. DÍLY: Blansko; prodej@offroad-frontera.com; tel.: 602765864
DOVOZY, ODTAHY, LPG: posta@offroad-frontera.com; tel.: 602765864
- Marek
- Příspěvky: 9
- Registrován: 24 lis 2007 17:33
- Bydliště: Holoubkov u Rokycan 2,4i dlouhá r.v.94 255/70-15 v surovém stavu
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Na čumendu jedu taky,bohužel jen na sobotu.
- Pavel Mirtl
- Pokročilý diskutér
- Příspěvky: 729
- Registrován: 15 srp 2006 21:44
- Bydliště: Plzeň,Frontera B2.2DTI/99 sport RS
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Ahoj,možná by bylo vhodné vzít sebou samolepky a trika,já bych si určitě vzal 1x XXL a 1x XL a i nějakou samolepku.Zatím ahoj.Nimrod píše:Pánové když pánbůh dá a republika pustí tak tam se svojí stařenkou r.93 dorazím alespoň na čučku a pokec.
B 2.2 DTI sport RS 99-je minulost,nyní Suzuki grand vitara 2006 2.0 benzin.Mé moto:suzuki intruder VS800černá/chrom,příští GOLDWING 1500-1800.
- premek_k
- Pokročilý diskutér
- Příspěvky: 591
- Registrován: 05 úno 2007 13:46
- Bydliště: Smilovice u Třince
- Kontaktovat uživatele:
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
JJ, taky bych vzal nějaká trika....
B-čko LIMITED 2.2 dti 85kW automat rv 2000
Patrol GR Y61 2.8 TDI Intercooler rv 1998
... Je lepší mít Parkinsona a trochu vylít, než Alzhaimera a zapomenout vypít ...
Patrol GR Y61 2.8 TDI Intercooler rv 1998
... Je lepší mít Parkinsona a trochu vylít, než Alzhaimera a zapomenout vypít ...