Stránka 1 z 5
Tuhá přední náprava a jiné zásadnější úpravy na Fronterách
Napsal: 07 zář 2008 22:43
od kout.jk
našel jsem toto:
http://www.muddyfrontera.co.uk/
maj tam nápravy ze starýho Hiluxe a na Bečku maj uzávěrky
hovado.jpg
Náprava
Napsal: 08 zář 2008 11:32
od čelda
Pánové,doporučuji si ty stránky důsledně prohlídnout a nejlépe jejich odkaz hodit někam na forum těm rádoby tvrdým offrouďákům a jejich nepřekonatelných strojů.Myslím,že by jim ty frontery těžce vytřely zrak.No nic,je to motivace-pevná přední náprava velký můj sen.Myslím,že né jen můj....že ?

Díky Kubo,zas mám brouka v hlavě....mám hodit manuální zámky na předek nebo raději novou nápravu?

Tuhá přední náprava
Napsal: 08 zář 2008 11:51
od Milda
Pěkný - moc. Jen nevim, jak se dostane ke slovu ten pevnosťák, když první do svahu jdou ty přední listovky jako vidle
Ale asi to maj odzkoušené.
Re: Tuhá přední náprava
Napsal: 23 zář 2008 19:32
od ASTRA F
TAK TO BY NA TK

ASI NEROZDEJCHALI

Re: Tuhá přední náprava
Napsal: 23 zář 2008 19:39
od Janeš Petr
pokud by vůbec věděli,jak to má vypadat normálně ....

Re: Tuhá přední náprava
Napsal: 23 zář 2008 20:01
od Slaava
Taky si myslím, že by to nepoznali. Ty technici jsou většinou hrozný paka.
Re: Tuhá přední náprava
Napsal: 23 zář 2008 20:10
od Janeš Petr
v to máš pravdu . neumím jazyky, takže když jsem dovařil ten můj přední ochranej rám, navařil jsem na něj i štítek z kusu plechu s nějakým nápisem ,vysekaným razníky ,opsaným z toho opláckýho katalogu co jsi měl pujčenej a světe div se,technik si to přečetl a byl moc spokojenej....

Re: Tuhá přední náprava
Napsal: 23 zář 2008 22:24
od farmář
Re: Tuhá přední náprava
Napsal: 24 zář 2008 17:22
od ASTRA F
tak to mám smůlu, u nás na tékáčku je technik co i poznal, že sportka je 4 místná a v papírech bylo napsáno pětimístná a hnal mě zpátky opravit techničák

Re: Tuhá přední náprava
Napsal: 24 zář 2008 18:17
od kresta
tak to je mi novinka

sportka čtyřmístná

Re: Tuhá přední náprava
Napsal: 27 zář 2008 13:40
od kout.jk
se nám tu nějak sešli Ferdové mravenci - kterej je pravej?

Re: Tuhá přední náprava
Napsal: 27 zář 2008 17:35
od ASTRA F
kresta, nekecám !!
image.jpg
Re: Tuhá přední náprava a jiné zásadnější úpravy na Fronterách
Napsal: 25 kvě 2010 16:29
od radole
Poznate niekto toto auto?
DSC00356.JPG
DSC00358.JPG
Re: Tuhá přední náprava a jiné zásadnější úpravy na Fronterách
Napsal: 25 kvě 2010 18:27
od Slaava
Moc hezká práce.
Re: Tuhá přední náprava a jiné zásadnější úpravy na Fronterách
Napsal: 25 kvě 2010 19:14
od farmář
tojo,ale zapiš to u nás do TP.....jedna bouračka a sejmou tě velmi krutě
