Stránka 1 z 27

OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 21 lis 2007 21:32
od HUJER 4x4
Zdar lidičky, tak vedle v sekci padl návrh, sejít se po Rumunovi, skouknout video z Rumuna, zůčastnění si připomenou Rumuna,nezůčastněným rádi povypráví u sklenky "veselého moku" doplnění k videu či fotkám :lol: , takže pokud by byl zájem, pokusil bych se domluvit asi toto:

26-27. Leden 2008



Velké Hydčice u Horažďovic


Sobota 26.1. 2008...... sraz mezi 10-12 hodinou na motocrosové trati cca 2 km od Horažďovic,přivítání, poježdění do podvečerních hodin
Poté odjezd do KD Velké Hydčice, promítnutí videa, bujná diskuse o čemkoliv, nezřízená pijatyka, jak kdo by měl chuť
Nocleh nejspíše v klubovně hasičárny, takže spacáky nutné!

Neděle 27.1.2008....... návrat na motocrosovou trať v Poli, ještě kratší poježdění, poté odjezd "spanilá jízda" na hrad Rabí a odtud do nedaleké Sušice na náměstí, zde v odpoledních hodinách rozloučení a rozjezd zůčastněných do svých domovů!

Takže pokud by byl zájem (pro dva lidi to nemá význam organizovat), písněte mi do konce roku SZ, popřípadě SMS (606913282), kdo by přijel, ať to můžu na konci roku spočítat a v případě zájmu zorganizovat


Zdravím všechny a doufám, že se sejdem, Zdar, Vojta

Re: 26.-27. Leden 2008

Napsal: 22 lis 2007 15:07
od HUJER 4x4
:grin: :grin: :grin: :grin: ................ No,to je ohlas, aby jsme se do toho sálu všichni vešli.................. :grin: :grin: :grin: :grin: :roll:

Re: 26.-27. Leden 2008

Napsal: 22 lis 2007 16:36
od Rosta
vojtech.kloud píše::grin: :grin: :grin: :grin: ................ No,to je ohlas, aby jsme se do toho sálu všichni vešli.................. :grin: :grin: :grin: :grin: :roll:
...tak ja to rozhrabnu: na me je to dost daleko. Jeste tak k farmarovi bych dojel, ale az k plzni :evil: se mi moc nechce :roll:
Sorry, ale jsem lempl zkrizenej s lemrou :mrgreen:

Re: 26.-27. Leden 2008

Napsal: 22 lis 2007 16:53
od HUJER 4x4
Ještě tak orientačně, je to cca na půl cestě mezi Plzní a Českýma Budějovicema

Re: 26.-27. Leden 2008

Napsal: 22 lis 2007 18:15
od Milda
Tak Vojto, pokud nebude nic ještě letos, tak se mnou natuty v Horažďovkách počítej. Předpokladem je, aby se nás tam sešlo víc, než my dva. Náznakem jsem to hodil i Péťovi z Berouna, tak by se jistě taky přidal. Dcerunce to dám befelem. Kdyby se rozhoupali i Klášterácký a Plzeňkský klan, tak budeš muset hašišárnu přifouknout, by sme se tam fšicí vešli. Snad i Přemek to myslel vážně. Takže to chce tady rozvést diskusi a bude ekšn jak víno. :idea:

Re: 26.-27. Leden 2008

Napsal: 22 lis 2007 18:51
od HUJER 4x4
No sichr, jde mi o to, abych pak něco nedělal, asi tak, že tam pak dorazí 4 auta a pět lidí, páč to by asi nemělo význam, že?! Ale pokud by se sjelo co já vím 15-20 aut, tak si myslím, že už by to stálo za to, jinak co se motocrosové trati týče, předběžně bych ji měl domluvenou (pro majitele zajišťujeme během závodů hasičinu,takže dobré vztahy vládnou,navíc se už nějakej ten pátek známe, takže tam problém nevidím), šenkýř je také letitý kámoš, takže tam také nevidím problém :lol: , budu s nim mluvit o wekendu,největší problém vidím asi v té účasti :cry: , nu nic, necháme to do konce roku uzrát, snad se ještě něgdo přidá, program jsem také tak nějak nadhodil, takže si myslím, že by jsme mohli pěkně pojezdit,popít...... :grin: ,

Pokud by jste měl něgdo nějakou připomínku,nápad,co změnit,vylepšit, sem s tim :arrow: :idea:

Tak předběžně účast přislíbili (vemu to popořadě) :
1) Přemek
2) Milda
3) Anny (chudák, rozkazem od despotického tiranizujícího otce :lol: ) :grin: :grin: :grin:


A to je zatím vše :cry:

Re: 26.-27. Leden 2008

Napsal: 22 lis 2007 21:50
od Kondor
Jo to zní slibně, jestli nebude ten termín kolidovat s horama, na který jedeme s rodinou a který už je zamluvený rok dopředu, proto si to nepamatuju, tak bych se přidal. Ale musím si to ověřit u ženský, kdy že to vlastně jedem. Ještě písnu...

Re: 26.-27. Leden 2008

Napsal: 23 lis 2007 08:39
od honzík
pojedu taky ale přespávat nebudeme
Takže počítej Janky z Vysočiny ( 1 auto - 2 lidičkové )

Přece te tam nenecham radit samotného s patroulem

Re: 26.-27. Leden 2008

Napsal: 23 lis 2007 19:01
od HUJER 4x4
Noooo, jak nám to začíná pěkně přibejvat,tak uvidíme kdo bude další,jinak dílčí info- trať je zamluvená, stačí abych mu písknul a je naše za nějaký mrský peníz :lol: ,to jen taková orientační info :roll: ,tak ještě když přijede wo pár lidiček víc :wink: ,bude to guuuut

Re: 26.-27. Leden 2008

Napsal: 23 lis 2007 20:53
od HUJER 4x4
Tak jsem písnul ještě pár kámošům, tak už by nás mohlo být asi wosum, tak by se to mohlo sejít, bylo by dobrý,kdyby se třeba odkaz na tuhle diskuzi objevil třeba hned někde na hlavní stránce,protože si myslím, že tady to možná spousta lidí nenajde nebo přehlédne :cry: , už jsem to psal kukům wepmástrům,tak uvidíme,esli by se jim to tam někam podařilo protlačit :lol:

Re: 26.-27. Leden 2008

Napsal: 24 lis 2007 17:29
od Firemannn
Na 100% přijedu, mám to ze Strakonic kousíček, tak tam určitě budu. Takže jedna Fronterka, dva lidi a když se mu bude chtít tak i pes! (a ten by si z auta udělal nejraději boudu, je to offroad fanda!!) :lol:

Re: 26.-27. Leden 2008

Napsal: 25 lis 2007 00:05
od pavel.s
Dyž je tak málo lidí tak se mnou taky počítej na90%.Ještě nevím jak to bude se zimní dovčou.

Re: 26.-27. Leden 2008 OFF SRAZ BUDE!!!

Napsal: 25 lis 2007 23:12
od HUJER 4x4
26.-27. LEDNA OFF ROAD SRAZ BUDE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Táááákže off road sraz "na Svatu" bude, termín je stanoven !!!!!
Tak něco k organizaci:

Sobota:

Sraz- dojezd účastníků: od 10:oo hod do 12:oo hod
Na motocrossové trati na Svatém Poli u Horažďovic (z Horažďovic směr Velké Hydčice... cca 2km na místo), v Horažďovicích ve směru od Strakonic za modrou pumpou Robin oil vlevo....... od této benzínky (odbočky), bude dojez na místo značen směrovýma šipkama "OFF ROAD"

Jak se budem postupně sjíždět, tak si každý může začít jezdit,klábosit atd dle svého uvážení a rozumu

Po celé odpoledne bude zajištěno občerstvení (pivo,limo,kafe,čaj,grog,grilované klobásy a jiné..... za velice rozumné ceny), a bude možnost se kromě kořalkou zahřát i u ohně,který zde bude hořet a společnými silami se o něj budem starat

Ježdění bude probíhat do cca 18:oo - 19:oo hodin, poté se společně vydáme do obce Velké Hydčice (cca 6km), zadem po polních a lesních cestách,takže off roadu si užijeme až do večera

VEČERNÍ PROGRAM:

Po dohodě s naším hasičským sborem se večerní program nebude konat v hostinci, ale v přízemí naší fungl nové hasičské zbrojnice (k vidění na http://www.sdhhydcice.xf.cz ), posezení bude v přízemí v místě kde se poté bude parkovat hasičská technika (jde o dvojgaráž na 2 nákladní hasičské speciály, takže místa bude spousta), prostory budou samozřejmně vytopené na pokojovou teplotu

Zde proběhne promítnutí videa z akce "RUMUN 2007" a poté nastane "volná zábava s diskusí, patrně převážně o off roadu", po celý večer se bude točit pivo "GAMBRINUS 10", a k potravě párky nebo klobásy, to pro ty co se nenacpou odpoledne na Svatu

Nocleh bude nad touto garáží, v prostorách budoucí klubovny, takže nutností je deka nebo karimatka a spacák!!!!!!!!!

Takže kdo již bude diskusí či alkoholem zmožen, poze vystoupá po schodech o patro výš a spokojeně ulehne k načerpání nových sil do Nědělního rána :grin:


NEDĚLE:


Po probrání se všech zůčastněných a po snídani (každý z vlastních zásob!!!!!!!!!!!!!!!), se opět vydáme zpět polními a lesními cestami do prostoru motocrossové trati "na Svatu", zde si ještě zařádíme do cca 14:oo hodin (v Neděli již bez občerstvení), po 14:oo hodině se společně vydáme na "SPANILOU JÍZDU" do Sušice (cca 20 km), po cestě bude jistě příjemná krátká zastávka na největší zřícenině hradu v České Republice a sice na hradu Rabí, a kolem 16:oo hodině odpolední dorazíme na náměstí města právem nazývaného "brána Šumavy" do Sušice, kde se společně rozloučíme, ukončíme akci a rozjedeme se ke svým domovům :wink:

Pár organizačních drobností:
Cena tratě- Bude ještě upřesněna do konce roku, předpoklad je cca 200 - 300 Kč za auto!!! (počet osob v autě není limitován
Nocleh- cca 50 Kč za osobu

Případné další dotazy rád zodpovím buď mailem: vojtech.kloud@email.cz, nebo SZ, případně telefonicky na: 606 913 282

TAK SE TĚŠÍM,ŽE SE SEJDEM V HOJNÉM POČTU A POŘÁDNĚ ZAŘÁDÍME!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Re: 26.-27. Leden 2008 OFF SRAZ BUDE!!!

Napsal: 26 lis 2007 13:44
od Milda
Tak o5 se tu ukázal Wojta jako skvělý organizátor a plánovač akcí podobného tipu. Takovéto aktivitě se prostě nedá odolat a na 100% se mnou počítej :arrow: :
Až do rána bílého :lol: Někdo nás pak domů musí dovézt. Ne? :grin:
GPS Svat u Horažďovek :arrow: N: 49°18´25" a E: 13°42´53
Je to plac přímo u tratě areálu,pokud jsem to dobře z letecké mapy vyčet.
Slovní popis trasy příjezdu se zdá být sice dosti výstižný, ale navigoška je guuut. :idea:

Re: 26.-27. Leden 2008 OFF SRAZ BUDE!!!

Napsal: 26 lis 2007 20:41
od rescuer
Milda píše:Tak o5 se tu ukázal Wojta jako skvělý organizátor a plánovač akcí podobného tipu. Takovéto aktivitě se prostě nedá odolat a na 100% se mnou počítej :arrow: : 1xBřichoplazná Bělice 2.4i + 2 + pes. Až do rána bílého :lol:
Někdo nás pak domů musí dovézt. Ne? :grin:
Jen si dovolím poznamenat na vhodnost uvedení GPS na bod 1.sražení.
Tuším, že by to mělo být tutady: N: 49°18´25" a E: 13°42´53"
Je to plac přímo u tratě areálu,pokud jsem to dobře z letecké mapy vyčet.
Pokud se chceš Vojto sčuchnout jinde, tak upřesni.
Slovní popis trasy příjezdu se zdá být sice dosti výstižný, ale navigoška je guuut. :idea:
A na kterém CB kanále bude svolávačka hlavní a gde záložní pro případ ruchů :?: :arrow: . (10 :?: 12 :?: 16 :?: 33 :?: )
No tak když už mě sem milda dokopal, tak vás tu pozdravím.Chlapy, na 90% jedu (pokud se v práci něco neposere) ovšem novým B, stará fróňa v tuningu zůstává bohužel doma... má zimní spánek... Čeká na jarní údržbu. Takže předpokládá se: 1x černá2003 3.2i +2 + 1
CB Bych doporučoval jako svolávací CH1 (tak jako všude, CH1 vyhrazený svolávací) Nebo kraťoučkou výzvu na CH10 (žádný hodinový řev) potom přesun směr CH 32 který je skoro po celé ČR volný (33 jeřáby praha, brno, ostrava)