OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 21 lis 2007 21:32
Zdar lidičky, tak vedle v sekci padl návrh, sejít se po Rumunovi, skouknout video z Rumuna, zůčastnění si připomenou Rumuna,nezůčastněným rádi povypráví u sklenky "veselého moku" doplnění k videu či fotkám
, takže pokud by byl zájem, pokusil bych se domluvit asi toto:
26-27. Leden 2008
Velké Hydčice u Horažďovic
Sobota 26.1. 2008...... sraz mezi 10-12 hodinou na motocrosové trati cca 2 km od Horažďovic,přivítání, poježdění do podvečerních hodin
Poté odjezd do KD Velké Hydčice, promítnutí videa, bujná diskuse o čemkoliv, nezřízená pijatyka, jak kdo by měl chuť
Nocleh nejspíše v klubovně hasičárny, takže spacáky nutné!
Neděle 27.1.2008....... návrat na motocrosovou trať v Poli, ještě kratší poježdění, poté odjezd "spanilá jízda" na hrad Rabí a odtud do nedaleké Sušice na náměstí, zde v odpoledních hodinách rozloučení a rozjezd zůčastněných do svých domovů!
Takže pokud by byl zájem (pro dva lidi to nemá význam organizovat), písněte mi do konce roku SZ, popřípadě SMS (606913282), kdo by přijel, ať to můžu na konci roku spočítat a v případě zájmu zorganizovat
Zdravím všechny a doufám, že se sejdem, Zdar, Vojta
26-27. Leden 2008
Velké Hydčice u Horažďovic
Sobota 26.1. 2008...... sraz mezi 10-12 hodinou na motocrosové trati cca 2 km od Horažďovic,přivítání, poježdění do podvečerních hodin
Poté odjezd do KD Velké Hydčice, promítnutí videa, bujná diskuse o čemkoliv, nezřízená pijatyka, jak kdo by měl chuť
Nocleh nejspíše v klubovně hasičárny, takže spacáky nutné!
Neděle 27.1.2008....... návrat na motocrosovou trať v Poli, ještě kratší poježdění, poté odjezd "spanilá jízda" na hrad Rabí a odtud do nedaleké Sušice na náměstí, zde v odpoledních hodinách rozloučení a rozjezd zůčastněných do svých domovů!
Takže pokud by byl zájem (pro dva lidi to nemá význam organizovat), písněte mi do konce roku SZ, popřípadě SMS (606913282), kdo by přijel, ať to můžu na konci roku spočítat a v případě zájmu zorganizovat
Zdravím všechny a doufám, že se sejdem, Zdar, Vojta