Stránka 7 z 27

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 10 led 2008 20:47
od rescuer
pato píše:Do kedy je potrebné nahlásiť učasť.Paťo-Divoch,Trnava SR

Pato zdravím tě z Krkonoš - nahlaš si úČast hned! :D Bude to tak lepší :D

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 10 led 2008 20:50
od rescuer
Jinak, pánové, je tu DOTAZ veledůležitý

Před srazem se stavuju do Protivína nabrat jednu kostřičku (je to opravdu kostřička a né kostra, ani kostlivec), tak sem si říkal, že by nebylo marný, domluvit se s těma co pojedou buď nejlíp přímo přes Protivín nebo Písek, že by sme si tam mohly dát v určitý čas sraz a pak jet hromadně jako celá Off-Road delegace na sraz.... co vy na to?


PS: Nebo ti co by byly ochotní si trošku zajet před tu díru, byl bych velice rád... (nerad jezdím sám) hehe navíc by to vypadalo pěkně určitě :-)


Slaaaavo počítám minimálně s tebou!!!

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 10 led 2008 20:54
od Milda
vojtech.kloud píše: No na výslovné přání může být pozvána i ČT 1 nebo třeba i Nova :grin:
Jo, proč né? A co takhle Automotorewué? Nebo Autosaloon z Prima TV s Meruňkou. Aspoň by viděli wo čem furt tak blbě jenom plácaj. :roll:

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 10 led 2008 21:06
od rescuer
Milda píše:
vojtech.kloud píše: No na výslovné přání může být pozvána i ČT 1 nebo třeba i Nova :grin:
Jo, proč né? A co takhle Automotorewué? Nebo Autosaloon z Prima TV s Meruňkou. Aspoň by viděli wo čem furt tak blbě jenom plácaj. :roll:

Mildo - plnĚ souhlasím... pokud to vojta zvládne domluvit, ať to udělá. PS: Prosím mrkni do Rumunska 2008

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 10 led 2008 21:26
od HUJER 4x4
Na Vaše výslovná přání jsem již tyto mediální zdroje kontaktoval, takže uvidíme,jaký bude z jejich strany ohlas :wink:

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 10 led 2008 21:29
od Pavel Mirtl
vojtech.kloud píše:Na Vaše výslovná přání jsem již tyto mediální zdroje kontaktoval, takže uvidíme,jaký bude z jejich strany ohlas :wink:
:mrgreen:

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 10 led 2008 21:52
od rescuer
Pavel Mirtl píše:
vojtech.kloud píše:Na Vaše výslovná přání jsem již tyto mediální zdroje kontaktoval, takže uvidíme,jaký bude z jejich strany ohlas :wink:
:mrgreen:
Tak to bude zajímavý :D

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 10 led 2008 22:03
od Radim Solanský
Pokud nebudu muset jet do zahraničí na jedno školení tak tutově jedu a budem dva

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 11 led 2008 20:58
od HUJER 4x4
Hele mládeži 8) , protože se nám z mini srazu stal docela velkej sraz (předpoklad je kolem 30 aut) a protože přijede kdeco, co je honěný 4x4, tak aktualizovaný seznam, je na http://www.offroadforum.cz , kde je průběžně aktualizován, tak až budete hledat seznam, tak je to tam v sekci "jen tak poježdění" :mrgreen:

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 12 led 2008 23:15
od rescuer
!!!POZOR POZOR POZOR!!!


Pro ty lemry, co si dodnes nenamontovaly pořádně CBčko na mazla, tu mám (pro mne prvosrazovou) akci, zdarma namontuju cimbálovou anténu na "plechovici" každému zájemnci co dovalí anténu. Ti z vás, kteří by chtěly i sehnat či doporučit, ať mě pisnou SZ, a dohodnem se.

PS: Pokud uvidím anténu na rámu, nebo kdekoli kam vůbec nepatří (jiná místa než střecha) urvu mu ju a zabodnu doprostřed střechy! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 13 led 2008 00:21
od modrasek
...tož ještě štěstí,že jsem se nepřihlásila.... :grin: to už bych ani neměla gdde spát :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: to bude akcička!!!!!!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 13 led 2008 12:36
od Anny
Ahojky nadšenci, chci vám popřát krásné ježdění ...už se vám to blíží...mrzí mě že tam nebudu, tak mi dejte pozor na Mildu! :grin: Těším se až to bude někde poblíže... :wink:

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 13 led 2008 17:15
od B53
Vojto, hlásím jedno Campo a jeden.Když bude nocleh bude to fajn, když ne nic se neděje

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 13 led 2008 18:07
od HUJER 4x4
jasně B53, mám tě v seznamu i s noclehem, takže karimátku spacák, bačkory, půllitr sebou :lol:

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 13 led 2008 18:21
od rescuer
vojtech.kloud píše:jasně B53, mám tě v seznamu i s noclehem, takže karimátku spacák, bačkory, půllitr sebou :lol:

Aji cestovní krigle??? No to pr... de.... leeeeeee, to abych si rychle sbodoval takový ten vojenský železný :D :mrgreen:


PS: dosud se mi nikdo nevyjádřil k návrhu, dat (jen pár) aut sraz která pojedu před PROTIVÍN či blízké okolí, srazík v protivíně na náměs´ti a na sraz dojet hromadně....