Re: Pomooooooc
Napsal: 10 bře 2009 15:55
a pokud někomu něco odejde, je to nejčastěji zadní dif....lamely ale mění celý za jinej jetej, protože se mu to zdá snadnější.
Vše o Fronterách a nejen nich a offroad ježdění
http://www.offroad-frontera.com/phpBB3/
Slaava tim myslel ze sa tocia predne kolesa pomalsie alebo rychlejsie ako zadneSlaava píše:Ne, asi si to špatně pochopil. Jde o to, že auto nemá mezinápravovej diferák a nedávno se tu vyskytl jeden nešťastník, kterej zjistil, že jeho nápravový diferáky nemaj stejnej převodovej poměr. Takže vono oba diferáky jsou samostatně dobrý ale když se připojí dohromady na výstup z převodovky, tak si nerozumí.radik999 píše:Myslím, že zadný by mal byt v pohode, ked vypnem náhon a idem po asfaltke, všetko je v pohode aj 200 km, nič necuká, nebuchá. Jak mile zapnem náhon a dám ho trocha do otáčok, trepe s celým autom, sú to rány jak kráva.
v téhle diskuzi nemá cenu pokračovat, dokud nelehneš pod auto a nenapíšeš sem, že kříže na kardance jsou dobré a že není přesazenej na drážkách pevnej unašeč kardanu vůči druhé straně ( stejnoběžnost kloubů ), že není povolenej unašeč předního diferenciálů, že když odemkneš volnoběžky a dáš 4x4 se to neozejvá,prostě, že je všechno ostatní jak má bejt . fakt nemá cenu tu řešit diferáky, když nejsou zkontrolované základní věciradik999 píše:Neviete mi poradit cim sa to mohlo stat? Ved obidva su originál od výroby, alebo su uz tak dokurvené nezodpovedným predchádzajúcim majiteľom?
Opel za ně chce asi pade. Co ti to pak bouchá v zadní nápravě?radik999 píše:Zdravím Vás, problém sú určite automaty na prednej náprave, už mi to potvrdil mechanik, dúfam, že nič viac. Nevie niekto, čo to stojí v opli?
To vypadá, že to byly jenom ty volnoběžky a kravál se nes celým autem. Když to utichlo a problém se vyřešil, tak jako obvykle plamenná a vlastně zbytečná diskuze ustala a řešení sem nikdo nenapsal, co Radíku999?radik999 píše:Ved to práve neviem, zatial som riesil len predok, ked vymenim automaty za manuály vpredu, uvidím, čo to bude robiť vzadu, ked to budem menit, dodám určite nejaké foto z montáže a ozvem sa ako to dopadlo. Zatím dik za rady. Rado
Vůbec. Jenom sem to chtěl nějak uzavřít aby se tu zase nezačalo za měsíc v sekci "VEJFUK" v tématu "POMOC, POMOC" po sedmsetpadesátéosmé řešit rachtání volnoběžek.... jenže to se stejně začně s příchodem dalšího zbrklýho nováčka, pro kterýho bude snazší se tu zaregistrovat a zmateně se ptát místo toho aby pod to vlez a kouknul se na to nebo si alespoň pročet co je tu napsaný.farmář píše:Slaavo,tys překvapen?