Stránka 6 z 12

Re: Pomooooooc

Napsal: 10 bře 2009 15:55
od farmář
a pokud někomu něco odejde, je to nejčastěji zadní dif....lamely ale mění celý za jinej jetej, protože se mu to zdá snadnější.

Re: Pomooooooc

Napsal: 10 bře 2009 15:58
od RAV9
Slaava píše:
radik999 píše:Myslím, že zadný by mal byt v pohode, ked vypnem náhon a idem po asfaltke, všetko je v pohode aj 200 km, nič necuká, nebuchá. Jak mile zapnem náhon a dám ho trocha do otáčok, trepe s celým autom, sú to rány jak kráva.
Ne, asi si to špatně pochopil. Jde o to, že auto nemá mezinápravovej diferák a nedávno se tu vyskytl jeden nešťastník, kterej zjistil, že jeho nápravový diferáky nemaj stejnej převodovej poměr. Takže vono oba diferáky jsou samostatně dobrý ale když se připojí dohromady na výstup z převodovky, tak si nerozumí.
Slaava tim myslel ze sa tocia predne kolesa pomalsie alebo rychlejsie ako zadne :lol:
besides, byt tebou by som uz radsej neskusal s tim jazdit (4x4), nakolko takto mozes este dokurvit dalsie nepotrebne veci, ako diferaky samo o sebe, kardany prevodovku a neviem co este :?

Re: Pomooooooc

Napsal: 10 bře 2009 17:12
od václav
Jestli máš každej dif jinej, zkus to nenastartované auto se zapnutým předkem popotlačit. Jestli je každej dif s jiným poměrem, tak to po pár metrech nepůjde ani kdyby si se po... . Jinak si myslím že máš právo na reklamaci, ale to ti přeju pevné nervy. :wink:

Re: Pomooooooc

Napsal: 10 bře 2009 18:47
od radik999
Neviete mi poradit cim sa to mohlo stat? Ved obidva su originál od výroby, alebo su uz tak dokurvené nezodpovedným predchádzajúcim majiteľom?

Re: Pomooooooc

Napsal: 10 bře 2009 19:01
od Janeš Petr
radik999 píše:Neviete mi poradit cim sa to mohlo stat? Ved obidva su originál od výroby, alebo su uz tak dokurvené nezodpovedným predchádzajúcim majiteľom?
v téhle diskuzi nemá cenu pokračovat, dokud nelehneš pod auto a nenapíšeš sem, že kříže na kardance jsou dobré a že není přesazenej na drážkách pevnej unašeč kardanu vůči druhé straně ( stejnoběžnost kloubů ), že není povolenej unašeč předního diferenciálů, že když odemkneš volnoběžky a dáš 4x4 se to neozejvá,prostě, že je všechno ostatní jak má bejt . fakt nemá cenu tu řešit diferáky, když nejsou zkontrolované základní věci :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Re: Pomooooooc

Napsal: 10 bře 2009 19:39
od radik999
ok, dam to pozriet a ozvem sa, dik za nazory a rady chlapi. Drzte sa a šetrite svoje tátoše.

Re: Pomooooooc

Napsal: 10 bře 2009 20:35
od farmář
každej motor (skoro)má svůj podvozek!!! takže dify nejdou jen tak zaměnit.A fakt dokud nezkoukneš zkontrolovatelné, nemá smysl to rozvíjet. :wink:

Re: Pomooooooc

Napsal: 12 bře 2009 10:17
od Nimrod
Problém bude na přední nápravě. automatické zámky nebo uložení poloos.

Re: Pomooooooc

Napsal: 12 bře 2009 19:14
od radik999
Zdravím Vás, problém sú určite automaty na prednej náprave, už mi to potvrdil mechanik, dúfam, že nič viac. Nevie niekto, čo to stojí v opli?

Re: Pomooooooc

Napsal: 12 bře 2009 19:19
od farmář
ty jsi mi rozhaza. Za prvé zlaté manuály(Nimrod má na skladě) a za druhé koukni zde do sekce prodej.Petr jich ještě pár zdravejch sad má myslím.Nimrod asi taky.

Re: Pomooooooc

Napsal: 12 bře 2009 19:47
od Slaava
radik999 píše:Zdravím Vás, problém sú určite automaty na prednej náprave, už mi to potvrdil mechanik, dúfam, že nič viac. Nevie niekto, čo to stojí v opli?
Opel za ně chce asi pade. Co ti to pak bouchá v zadní nápravě?

Re: Pomooooooc

Napsal: 13 bře 2009 07:13
od radik999
Ved to práve neviem, zatial som riesil len predok, ked vymenim automaty za manuály vpredu, uvidím, čo to bude robiť vzadu, ked to budem menit, dodám určite nejaké foto z montáže a ozvem sa ako to dopadlo. Zatím dik za rady. Rado

Re: Pomooooooc

Napsal: 11 dub 2009 19:43
od Slaava
radik999 píše:Ved to práve neviem, zatial som riesil len predok, ked vymenim automaty za manuály vpredu, uvidím, čo to bude robiť vzadu, ked to budem menit, dodám určite nejaké foto z montáže a ozvem sa ako to dopadlo. Zatím dik za rady. Rado
To vypadá, že to byly jenom ty volnoběžky a kravál se nes celým autem. Když to utichlo a problém se vyřešil, tak jako obvykle plamenná a vlastně zbytečná diskuze ustala a řešení sem nikdo nenapsal, co Radíku999?

Re: Rány při 4x4 někde od přední nápravy

Napsal: 11 dub 2009 19:56
od farmář
Slaavo,tys překvapen? :shock:

Re: Rány při 4x4 někde od přední nápravy

Napsal: 11 dub 2009 21:52
od Slaava
farmář píše:Slaavo,tys překvapen? :shock:
Vůbec. Jenom sem to chtěl nějak uzavřít aby se tu zase nezačalo za měsíc v sekci "VEJFUK" v tématu "POMOC, POMOC" po sedmsetpadesátéosmé řešit rachtání volnoběžek.... jenže to se stejně začně s příchodem dalšího zbrklýho nováčka, pro kterýho bude snazší se tu zaregistrovat a zmateně se ptát místo toho aby pod to vlez a kouknul se na to nebo si alespoň pročet co je tu napsaný.