Stránka 6 z 27

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 07 led 2008 19:35
od HUJER 4x4
Mám zase nějakej pokurvenej mail a pyčítač, takže nemohu průběžně aktualizovat seznam lidí na sraz na Svatu, ale všichni co dali nějaké echo, že dorazí, tak mám zaevidovaný bokem, takže stav k 7.1.2008, je asi tokovejhle, dorazit by mělo: 51 lidí a to v 34 autech a na noc by se mělo zdržet v hašišárně 33 kusů :lol:

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 07 led 2008 19:43
od rescuer
Mě a ženu tam máš? Bude to jen jedno auto a 2 kostry. a se spaním nevím...

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 07 led 2008 19:52
od HUJER 4x4
rescuer píše:Mě a ženu tam máš? Bude to jen jedno auto a 2 kostry. a se spaním nevím...
Mám a zatim i se spaním,tak doufám, že to platí :wink: ,druhej seznam je na http://www.offroadforum.cz,tam mi to maká bez problému......... zatím :lol:

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 07 led 2008 20:00
od rescuer
vojtech.kloud píše:
rescuer píše:Mě a ženu tam máš? Bude to jen jedno auto a 2 kostry. a se spaním nevím...
Mám a zatim i se spaním,tak doufám, že to platí :wink: ,druhej seznam je na http://www.offroadforum.cz,tam mi to maká bez problému......... zatím :lol:

jj, zatím to platí jak píšeš, uvidíme jak to bude ve finále... (15.)

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 07 led 2008 20:04
od Pavel Mirtl
Pěkná várka,možná ještě někdo odpadne ale je to perf.

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 07 led 2008 23:21
od Milda
vojtech.kloud píše:.......druhej seznam je na http://www.offroadforum.cz,tam mi to maká bez problému......... zatím :lol:
Trochu ti poopravím odkaz... Máš tam něco navíc :lol:
http://www.offroadforum.cz

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 10 led 2008 17:00
od HUJER 4x4
Tak včera vyšla v Klatovském deníku pozvánka na Náš off sraz a akce se zůčastní i jedna redaktorka z tohoto deníku, tak doufám, že jí taky někdo svezete v pořádným off roadu :wink: , a po akci by měla v tomto deníku vyjít obsáhlejší reportáž z našho srazu, tak z Vás ještě možná budou mediální hvězdy 8)

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 10 led 2008 17:10
od rescuer
vojtech.kloud píše:Tak včera vyšla v Klatovském deníku pozvánka na Náš off sraz a akce se zůčastní i jedna redaktorka z tohoto deníku, tak doufám, že jí taky někdo svezete v pořádným off roadu :wink: , a po akci by měla v tomto deníku vyjít obsáhlejší reportáž z našho srazu, tak z Vás ještě možná budou mediální hvězdy 8)
No toto, to sou mi zprávy... to abych složil starý auto co? :D

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 10 led 2008 17:46
od premek_k
...teď abych jel v obleku ... :roll:

:lol: :lol: :lol:

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 10 led 2008 18:06
od rescuer
premek_k píše:...teď abych jel v obleku ... :roll:

:lol: :lol: :lol:
Sou to jen noviny ne ČT1 :lol: :twisted: Vypraný montérky postačí :arrow: :mrgreen:

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 10 led 2008 18:43
od Milda
rescuer píše:
premek_k píše:...teď abych jel v obleku ... :roll: :lol: :lol: :lol:
....a vypraný montérky postačí :arrow: :mrgreen:
Komu ? :shock: ....Tý redaktorce doktorce Zorce :?: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 10 led 2008 18:48
od HUJER 4x4
rescuer píše:
premek_k píše:...teď abych jel v obleku ... :roll:

:lol: :lol: :lol:
Sou to jen noviny ne ČT1 :lol: :twisted: Vypraný montérky postačí :arrow: :mrgreen:

No na výslovné přání může být pozvána i ČT 1 nebo třeba i Nova :grin:

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 10 led 2008 19:16
od Pavel Mirtl
Alespoň bude offšou,ale to by bylo i bez novin. :lol:Myslín že GR je pro vyvážku pisálka-ky jako dělaný. :mrgreen:

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 10 led 2008 19:40
od rescuer
vojtech.kloud píše:
rescuer píše:
premek_k píše:...teď abych jel v obleku ... :roll:

:lol: :lol: :lol:
Sou to jen noviny ne ČT1 :lol: :twisted: Vypraný montérky postačí :arrow: :mrgreen:

No na výslovné přání může být pozvána i ČT 1 nebo třeba i Nova :grin:
Pozvy na mé výslovné Přání TV NOVA
a) budem slavní
a to nejdůležitější
b) jak znám novu, tak při natáČení to bude sraz Off-Roadů, po sestřihu sraz SUV (viz Frontera B), po odsouhlasení k odvysílání to bude sraz Off-Roadů Fronter a SUV, po odvysílání to bude sraz SUV a pár "blbců" co si myslí že je to Off-Road. Po pár výhružných dopisech, to bude celosvětový sraz Hummerů... :evil: :lol:

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 10 led 2008 20:43
od pato
Do kedy je potrebné nahlásiť učasť.Paťo-Divoch,Trnava SR