Stránka 6 z 27
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 07 led 2008 19:35
od HUJER 4x4
Mám zase nějakej pokurvenej mail a pyčítač, takže nemohu průběžně aktualizovat seznam lidí na sraz na Svatu, ale všichni co dali nějaké echo, že dorazí, tak mám zaevidovaný bokem, takže stav k 7.1.2008, je asi tokovejhle, dorazit by mělo: 51 lidí a to v 34 autech a na noc by se mělo zdržet v hašišárně 33 kusů

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 07 led 2008 19:43
od rescuer
Mě a ženu tam máš? Bude to jen jedno auto a 2 kostry. a se spaním nevím...
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 07 led 2008 19:52
od HUJER 4x4
rescuer píše:Mě a ženu tam máš? Bude to jen jedno auto a 2 kostry. a se spaním nevím...
Mám a zatim i se spaním,tak doufám, že to platí

,druhej seznam je na http://www.offroadforum.cz,tam mi to maká bez problému......... zatím

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 07 led 2008 20:00
od rescuer
vojtech.kloud píše:rescuer píše:Mě a ženu tam máš? Bude to jen jedno auto a 2 kostry. a se spaním nevím...
Mám a zatim i se spaním,tak doufám, že to platí

,druhej seznam je na http://www.offroadforum.cz,tam mi to maká bez problému......... zatím

jj, zatím to platí jak píšeš, uvidíme jak to bude ve finále... (15.)
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 07 led 2008 20:04
od Pavel Mirtl
Pěkná várka,možná ještě někdo odpadne ale je to perf.
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 07 led 2008 23:21
od Milda
vojtech.kloud píše:.......druhej seznam je na http://www.offroadforum.cz,tam mi to maká bez problému......... zatím

Trochu ti poopravím odkaz... Máš tam něco navíc
http://www.offroadforum.cz
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 10 led 2008 17:00
od HUJER 4x4
Tak včera vyšla v Klatovském deníku pozvánka na Náš off sraz a akce se zůčastní i jedna redaktorka z tohoto deníku, tak doufám, že jí taky někdo svezete v pořádným off roadu

, a po akci by měla v tomto deníku vyjít obsáhlejší reportáž z našho srazu, tak z Vás ještě možná budou mediální hvězdy

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 10 led 2008 17:10
od rescuer
vojtech.kloud píše:Tak včera vyšla v Klatovském deníku pozvánka na Náš off sraz a akce se zůčastní i jedna redaktorka z tohoto deníku, tak doufám, že jí taky někdo svezete v pořádným off roadu

, a po akci by měla v tomto deníku vyjít obsáhlejší reportáž z našho srazu, tak z Vás ještě možná budou mediální hvězdy

No toto, to sou mi zprávy... to abych složil starý auto co? :D
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 10 led 2008 17:46
od premek_k
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 10 led 2008 18:06
od rescuer
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 10 led 2008 18:43
od Milda
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 10 led 2008 18:48
od HUJER 4x4
No na výslovné přání může být pozvána i ČT 1 nebo třeba i Nova

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 10 led 2008 19:16
od Pavel Mirtl
Alespoň bude offšou,ale to by bylo i bez novin.

Myslín že GR je pro vyvážku pisálka-ky jako dělaný.

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 10 led 2008 19:40
od rescuer
vojtech.kloud píše:
No na výslovné přání může být pozvána i ČT 1 nebo třeba i Nova

Pozvy na mé výslovné Přání TV NOVA
a) budem slavní
a to nejdůležitější
b) jak znám novu, tak při natáČení to bude sraz Off-Roadů, po sestřihu sraz SUV (viz Frontera B), po odsouhlasení k odvysílání to bude sraz Off-Roadů Fronter a SUV, po odvysílání to bude sraz SUV a pár "blbců" co si myslí že je to Off-Road. Po pár výhružných dopisech, to bude celosvětový sraz Hummerů...

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 10 led 2008 20:43
od pato
Do kedy je potrebné nahlásiť učasť.Paťo-Divoch,Trnava SR