Re: Jehličkové vodicí ložisko poloosy v těhlici přední nápravy
Napsal: 21 bře 2010 19:46
zkus se mrknout tady na foruJaneš Petr píše:to je blbost. to by ti neseděla stírací manžeta poloosy na těhlici, navíc mám pcit, že plocha pod jehlové ložisko je na poloose indukčně kalená, takže když ji povysuneš, bude ti z části běhat v jehlách nezakalenej kus hřídele. k té podložce. já mám u manuálů tu podložku silnou nějakejch 6 -8 mm, jen nevím, jestli se ti tam vejde, když máš automaty