Stránka 6 z 6

Re: Jehličkové vodicí ložisko poloosy v těhlici přední nápravy

Napsal: 21 bře 2010 19:46
od kresta
Janeš Petr píše:to je blbost. to by ti neseděla stírací manžeta poloosy na těhlici, navíc mám pcit, že plocha pod jehlové ložisko je na poloose indukčně kalená, takže když ji povysuneš, bude ti z části běhat v jehlách nezakalenej kus hřídele. k té podložce. já mám u manuálů tu podložku silnou nějakejch 6 -8 mm, jen nevím, jestli se ti tam vejde, když máš automaty
zkus se mrknout tady na foru :idea: je rozkleslená poloosa s těhlicí :grin: tak na ní si to osvětlit :idea: (dával to sem N neko K) kdysi sem si to ztáhnul a mam to v šuplíku 8)

Re: Jehličkové vodicí ložisko poloosy v těhlici přední nápravy

Napsal: 27 srp 2010 17:10
od francek
Nazdar, číslo ložiska mi je jasné,ale potřeboval bych znát rozměry gufera.mám to rozhozené a čekám až mi dodají ložisko.nikdo ho neměl na skladě ale jářku bude.Francek