Jehličkové vodicí ložisko poloosy v těhlici přední nápravy
- kresta
- Ultra diskutér
- Příspěvky: 3672
- Registrován: 18 lis 2007 13:56
- Bydliště: Mělník-Býkev
- Kontaktovat uživatele:
Re: Jehličkové vodicí ložisko poloosy v těhlici přední nápravy
zkus se mrknout tady na foruJaneš Petr píše:to je blbost. to by ti neseděla stírací manžeta poloosy na těhlici, navíc mám pcit, že plocha pod jehlové ložisko je na poloose indukčně kalená, takže když ji povysuneš, bude ti z části běhat v jehlách nezakalenej kus hřídele. k té podložce. já mám u manuálů tu podložku silnou nějakejch 6 -8 mm, jen nevím, jestli se ti tam vejde, když máš automaty
Land Rover 110 HAE 1983 3,5 V8 Land Rover 101 FC Land Rover SII 109 1959-miláčci
HUSQWARNA WR 300 MY2011 Kawasaki KDX 250 1994-babička :-)
BMW 530D E39
Tatra 138 turbo-konečně už vyhrála
X5 4,6is-255kw-v max 280km/h
Tatra 148 cas32-hasičáák
HUSQWARNA WR 300 MY2011 Kawasaki KDX 250 1994-babička :-)
BMW 530D E39
Tatra 138 turbo-konečně už vyhrála
X5 4,6is-255kw-v max 280km/h
Tatra 148 cas32-hasičáák
-
francek
- Příspěvky: 4
- Registrován: 26 srp 2009 19:28
- Bydliště: ostrava
Re: Jehličkové vodicí ložisko poloosy v těhlici přední nápravy
Nazdar, číslo ložiska mi je jasné,ale potřeboval bych znát rozměry gufera.mám to rozhozené a čekám až mi dodají ložisko.nikdo ho neměl na skladě ale jářku bude.Francek