Stránka 6 z 8
Re: Ložiska předních kol a vodicí ložisko předního homokineť
Napsal: 22 úno 2013 15:10
od Janeš Petr
nic se nestane, jen ho musíš naklepnout rovně a né nakřivo
Re: Ložiska předních kol a vodicí ložisko předního homokineť
Napsal: 22 úno 2013 15:50
od petros001
Volal som sem
http://szm.sk/vizitky/mars-oto-mehes.phtml ,nemajú skladom ale nieje problém objednať.Doba dodania 7-10 dní,cena okolo 6€

Re: Ložiska předních kol a vodicí ložisko předního homokineť
Napsal: 03 bře 2013 13:10
od palto111
vlado007 píše:Nazdar. To ZVL Ti asi dlho nevydrzi. (skusenost). A rozmer simeringu by malo byt 75x58x10 ale ja som ho nevedel nikde zohnat. Mozno budes mat viac stastia.
vlado.včera mi už úplne zhrkotalo ložisko,tak som musel konať.
kúpil som v gufere BB. ložiská sovietskej výroby,možno ešte z čias gorbačova.chlapík ich mal na sklade ani o nich nevedel,tak som ich zobral.10 eur za obidve no nekúp to a ešte sovietsky material.nedám skôr iné kym nebudu semeringy.
počuj.to číslo na semeringu čo mám ja,ten starý ,je--59x75x10. ty si písal--75x58x10.tak teraz neviem.máš iné??
ináč semeringy som zatial nezohnal,ale jeden mechanik a fakt dobrý,mi volal,že zohnal sadu lož.+sem.za 25Eur.samozrejme to je cena pre neho so zlavou.zdroj mi nechcel prezradiť.takže keď začnú hučať znovu,objednám konečne všetko komplet.už teraz čo som menil nejdem rozoberať.uvidím kolko vydržia made in russia.
gufero 005.jpg
gufero 002.jpg
gufero 001.jpg
Re: Ložiska předních kol a vodicí ložisko předního homokineť
Napsal: 03 bře 2013 13:28
od vlado007
Ja som ten rozmer asi meral, alebo niekde nasiel. A co sa tyka toho loziska aj zo simeringom, ak ti tam chce dat tento,
http://www.ecat.elit.sk/product/Lo%C5%B ... AwMTk4NQ== tak radsej nech na to zabudne.

Cinsky omyl na chvilku

Re: Ložiska předních kol a vodicí ložisko předního homokineť
Napsal: 03 bře 2013 14:06
od palto111
starline určite nie! s touto značkou nerobí.nemôže predsa stratiť zákazníkov. už som ich mal.písal som o nich niekde vpredu.tie sa mi rozpadli ihneď.keď zistím o ake ide dám vedieť.
Re: Ložiska předních kol a vodicí ložisko předního homokineť
Napsal: 03 bře 2013 14:12
od vlado007
Tak ked mas sadu za 25 euro, tak preco si kupoval tieto ruske.

Re: Ložiska předních kol a vodicí ložisko předního homokineť
Napsal: 03 bře 2013 14:21
od palto111
lebo mi volal len dnes ráno a ja som bol po ložiská včera a rovno som ich založil.potreboval som auto.ale veď nevadí.zistím čo sú to zač a ak budú nejaké lepšie tak ich vymením znova.zborku rozborku už robím po slepiačky

Re: Ložiska předních kol a vodicí ložisko předního homokineť
Napsal: 03 bře 2013 15:37
od vlado007

Tak ked to davas hore dole len s tym ze lozisko huci tak to je pohoda. Mne sa to vnutorne kuslo o tu hriadel na ktorom je a musel som ho narezat a useknut.
Re: Ložiska předních kol a vodicí ložisko předního homokineť
Napsal: 03 bře 2013 19:23
od palto111
no pravdu povediac,to vnútorné išlo tiež cez rozbrusovačku a sekáč

Re: Ložiska předních kol a vodicí ložisko předního homokineť
Napsal: 06 dub 2013 19:26
od J.J offroudak
cus,mam broblem vymnenil jsem loziska nasadim cely kotouc na ruzici dotahnu matku dam derovanou podlozku zajistim trema sroubkama nasadim posledni kus z ozubenim a ad se snazim jak chci tak nemuzu nasadit segrovku drazka je schovana pod tim druhym kusem z ozubenim.

nema nekdo nejakou radu?
Re: Ložiska předních kol a vodicí ložisko předního homokineť
Napsal: 06 dub 2013 19:45
od Janeš Petr
musíš zatlačit kloub víc do těhlice. je tam jen strčenej
Re: Ložiska předních kol a vodicí ložisko předního homokineť
Napsal: 06 dub 2013 19:54
od J.J offroudak
prave ze chytnu zezadu poloosu a tlacim ji smerem ven do tehlice a cinka mi tam zelezo na zelezo.tak fakt nevim.
Re: Ložiska předních kol a vodicí ložisko předního homokineť
Napsal: 07 dub 2013 07:39
od Janeš Petr
no jestli jsi měnil i jehlové ložisko, pravděpodobně jsi použil moc široké, jinak ti mohla vypadnout nějaká jehla... víc se toho stát nemohlo
Re: Ložiska předních kol a vodicí ložisko předního homokineť
Napsal: 07 dub 2013 11:13
od J.J offroudak
jehlove je na konci ruzice a prochazi tim poloosa,ze?tak to jsem nemenil je dobre a dnes jsem skusil sundat tu vymezovaci podlozku co je nakonci toho jehloveho loziska tak se mi to o cca mm posunulo ale stejne je to tam napresovane.nemohla se nejak pohnout poloosa?i kdyz nevim jak by to bylo mozne

sem z toho jelen
Re: Ložiska předních kol a vodicí ložisko předního homokineť
Napsal: 07 dub 2013 11:23
od vlado007
Napadla ma taka moyno blbost ale loziska jak si menil, tak si dal do spravnej polohy

Neni cely naboj aj s kotucom vysunuty moc von tym ze loziska nejsu na doraz narazene?