Stránka 5 z 12

Re: Pomooooooc

Napsal: 09 bře 2009 18:50
od farmář
kardan dif samosvor.Kardanem zamel jestli není vymlácenej, samosvor zezadu kope furt bo je mu jedno jestli jede 4x4 a přední dif....to chce asi nezávislého pozorovatele. :wink:

Re: Pomooooooc

Napsal: 09 bře 2009 18:56
od Janeš Petr
je to tak. píšeš tu asi o dvou nezávislejch závadách. něco bouchá v zadku a něco v předku ale určitě se ti to nestěhuje pod autem sem tam. jedině , že by to byl zas ten potvora Plivník :lol: jak psal farmář, kříže a volnoběžky. tím bych začal ( opět tu nebudem asi řešit vývuk, kterej tam někde visí na poslední gumě a mlátí do všeho kolem a pod. )

Re: Pomooooooc

Napsal: 09 bře 2009 19:09
od radik999
výfuk neee, len ked je zapnuté 4x4 a idem do svahu tak 2-3x buchne vpredu, prejdem nejaké 2 metre potom zase vzadu, a naopak vpredu....ked to buchne az cukne s autom, hlavne pri vytocených kolesách /nie nadoraz/, ked vypnem 4x4 ziadne buchanie, cukanie, nic.

Re: Pomooooooc

Napsal: 09 bře 2009 19:10
od radik999
ako keby prešmykovali ozubené kolesá, no ked idem bez náhonu, ide to v pohode :x

Re: Pomooooooc

Napsal: 09 bře 2009 19:16
od Janeš Petr
radik999 píše:ako keby prešmykovali ozubené kolesá....
tak to bude vadnej šponovák :lol:

Re: Pomooooooc

Napsal: 09 bře 2009 19:17
od farmář
no právě,když ne kardan tak soukolí difu...

Re: Pomooooooc

Napsal: 09 bře 2009 19:25
od radik999
poradte mi co mám robit, ist ju reklamovat alebo ju dat opravit? nemám potuchy o cene opravy, co tam môže byt dodrbané, alebo je to v pohode, po asfalte ide v pohode, ziadne buchanie nic, ked nema zapnute 4x4. Neviem co dalej.

Re: Pomooooooc

Napsal: 09 bře 2009 19:29
od václav
Píšeš že na asvaltu při 4x4 to jede v pohodě ale v terénu to škube nebo jen mlátí ?

Re: Pomooooooc

Napsal: 09 bře 2009 19:29
od Janeš Petr
musíš vlézt pod auto. takle na dálku se to nedá blíže specifikovat

Re: Pomooooooc

Napsal: 09 bře 2009 19:39
od farmář
no jestli myslíš, že ti takhle na dálku někdo řekne, že máš očesaný to malý kolečko vedle velkýho protože jsi ustřelil ten zajišťovací kolíček kterej je dole v oleji tak se mejlíš.
Znáš to jak se potkaj dva jasnovidci?
Tak tohle není ten příklad hele.

Re: Pomooooooc

Napsal: 09 bře 2009 19:46
od václav
Vyheverovat, podložit, vlíst pod auto a hejbat, cukat ,klepat, podívat se do diferáku na olej , prošátrat magnetem zacloumat s nápravou omrknout dorazy, tlumiče a vyhledat někoho kdo má také fronteru a nějaké zkušenosti s ní a skonzultovat to, nebo ji dej zpátky a skuz štěstí jinde.

Re: Pomooooooc

Napsal: 09 bře 2009 21:31
od Žanek
A nebo jak tu už někdo řešil vyměněnej diferák za jinej s jiným poměrem.

Re: Pomooooooc

Napsal: 10 bře 2009 10:00
od farmář
a to by měl dobrou pakárnu!!!!!! jj i to je možný,ale to má jinej spíš zadní.

Re: Pomooooooc

Napsal: 10 bře 2009 10:24
od radik999
Myslím, že zadný by mal byt v pohode, ked vypnem náhon a idem po asfaltke, všetko je v pohode aj 200 km, nič necuká, nebuchá. Jak mile zapnem náhon a dám ho trocha do otáčok, trepe s celým autom, sú to rány jak kráva.

Re: Pomooooooc

Napsal: 10 bře 2009 15:51
od Slaava
radik999 píše:Myslím, že zadný by mal byt v pohode, ked vypnem náhon a idem po asfaltke, všetko je v pohode aj 200 km, nič necuká, nebuchá. Jak mile zapnem náhon a dám ho trocha do otáčok, trepe s celým autom, sú to rány jak kráva.
Ne, asi si to špatně pochopil. Jde o to, že auto nemá mezinápravovej diferák a nedávno se tu vyskytl jeden nešťastník, kterej zjistil, že jeho nápravový diferáky nemaj stejnej převodovej poměr. Takže vono oba diferáky jsou samostatně dobrý ale když se připojí dohromady na výstup z převodovky, tak si nerozumí.