Stránka 5 z 27
Re: 26.-27. Leden 2008 OFF SRAZ BUDE!!!
Napsal: 10 pro 2007 16:54
od kuchař
Pro vojtech.kloud
Dotaz, není náhodou v seznamu na sraz
Roland a
kuchař jedna a ta samá osoba

Re: 26.-27. Leden 2008 OFF SRAZ BUDE!!!
Napsal: 10 pro 2007 22:47
od HUJER 4x4
kuchař píše:Pro vojtech.kloud
Dotaz, není náhodou v seznamu na sraz
Roland a
kuchař jedna a ta samá osoba

Jo, soráč, se mi to nějak přepočetlo, již je wopravíno

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 12 pro 2007 18:29
od premek_k
.... Kucíí přemcííí jedou v plném počtu.....
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 12 pro 2007 22:07
od HUJER 4x4
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 15 pro 2007 17:37
od rescuer
Takže ti co se těšily, že Rescuer přijede Ačkem (made in Off-Road Frontera). už sem jednou psal že mají smůlu a po vtákách... Neboť rescuer dojede naleštěným Bčkem na kterým krom CB a zvednutí není nic... Ale neboť Rescuer nechce trhat partu, začal kvůli vám aktivně dávat dohromady Ačko... Takže, pokud se mi povede složit Ačko a udělat technickou do termínu... tak tam bude... že ste to teda vy...

Jo a pro sichr, pokud se manželce podaří udělat papíry (já vím že na to auto nejezdí, ale ona mi nevěří) tak beru obě auta... Máte se na co těšit... Nyní, je jen v rukou Kondora a Nimroda jak rychle zvládnou sehnat díly co mi chybí... Takže hesle dne: "kdo chce vidět Ačko, musí se modlit za díly".
PS: K minibazárku, sháním do Bčka mříž do zavazadlovýho prostoru (origoš, nebo věrnou kopii) nejlépe železnou) TZV. Antipes... na Ačku sem to drze svařil ale Bčko chci aby vypadalo jak auto a né tank. Pokud má někdo přebitečnou hlaste se!
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 17 pro 2007 15:38
od HUJER 4x4
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 18 pro 2007 21:21
od Nimrod
Pánové když pánbůh dá a republika pustí tak tam se svojí stařenkou r.93 dorazím alespoň na čučku a pokec.
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 19 pro 2007 22:17
od Jirka z Petrovic
Dejve pojed!!!Pokecame

A co Robin?Ten se nezucastni???Zatim ahoj.
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 19 pro 2007 22:24
od Nimrod
Bohužel Robin tu Sobotu odjíždí na hory i s celou rodinkou a tam prostě jet musí i kdyby se dělo co dělo.
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 19 pro 2007 22:25
od rescuer
Nimrode, pŘedběhl si mne :D zrovna sem to chtěl vykecat :D
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 19 pro 2007 22:53
od Jirka z Petrovic
Skoda

Doufam ze buh da a ty Dejve dorazis

Kdyz tak se sejdem na jinem srazu

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 24 pro 2007 23:26
od Kondor
Já vás všechny podpořím z dálky myšlenkou a sklenkou dobrého moku. Rád bych jel, ale jak jsem psal, měl jsem nemilé tušení a to se vyplnilo. Tak příště...
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 25 pro 2007 21:56
od Marek
Na čumendu jedu taky,bohužel jen na sobotu.
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 27 pro 2007 16:14
od Pavel Mirtl
Nimrod píše:Pánové když pánbůh dá a republika pustí tak tam se svojí stařenkou r.93 dorazím alespoň na čučku a pokec.
Ahoj,možná by bylo vhodné vzít sebou samolepky a trika,já bych si určitě vzal 1x XXL a 1x XL a i nějakou samolepku.Zatím ahoj.
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 27 pro 2007 21:43
od premek_k
JJ, taky bych vzal nějaká trika....