Stránka 4 z 4
Napsal: 26 pro 2006 19:29
od PETR&JITKA
velká chyba

Napsal: 26 pro 2006 19:35
od patas
nevim proc velka chyba tam nic takoveho neni potreba :-)Aspon podle toho co sem videl a montoval.
Napsal: 26 pro 2006 20:33
od farmář
určo mysleli že je chybka že sis to rovnou nezkusil,fakt lepší :-) hlavně: tomu říkáš závislost? vyzvednout auto ze servisu,namontovat manuály a strčit si ho před barák??hybaj do terénu!!

Napsal: 27 pro 2006 11:06
od patas
no tak to sem asi fakt blbe pochopil :-) Nejak na to nemam cas porat nekde litam za praci a o svatkach sem akorat lezel na gauci.Aspon 2 dny sem mel klid :-) Ale odzkousim to to se vubec nebojim jeste musim doladit navijak nelibi se mi nejake detaily ale na to je taky cas.Ted uz se zase museji vydelavat chechtaky dokud je pekny pocasi :-)
Napsal: 27 pro 2006 17:22
od PETR&JITKA
PETR&JITKA píše:velká chyba

samozřejmně chyba je postavit auto před barák a pořádně to neprotáhnout. Jinak já jsem zastáncem manuálu.

Napsal: 27 pro 2006 19:48
od patas
ted sem tahal ze skarpy pajero sport 5dver kurna ani sem na to nepotreboval navijak :-) rafl sem ho na lano zavrel manualy dal redukci a jelo ven jak na masle.Akorat mel plnej kufr blata jak to tam zapichnul.A prej ma hnutou i kastli :-( To u takovyho auta nasere :-) Ten s tou odtahovkou s nim ani nehnul :-) :-) Zkaladam rubriku "Ulovky aneb koho ste letos tahali :-)"
Napsal: 28 pro 2006 15:41
od farmář
jo je to znát když máš pak předek defacto natvrdo,zoubky neskáčou,necuká...:-) letos ještě nikoho,minulé zimy snad každého:-) taky jedno auto z dvoumetrové škarpy,odtahovka se jak ho tahala do ní málem dostala též.Vykládali mi něco o traktoru....nemusel jsem pro něj,samozřejmě:-)
Napsal: 28 pro 2006 18:30
od patas
jj ty manualy to je vec.Uz nemam problemy s ranama od predku a pekne to bere jak dopredu tak dozadu.Zatim nelituju.Jel sem na 2H zamceny volnobezky a ani sem neslysel nejaky hukot kdyz se tocil predek i s kardanem.
Napsal: 28 pro 2006 19:11
od PETR&JITKA
a jaká je to bomba když někde couváš s naloženým přívěsem do kopce
Napsal: 28 pro 2006 19:14
od patas
to jo to verim sem vyuzil 4L bez predku kdyz sem couval s plnym platakem a to je teprve parada :-)
Re: AVM
Napsal: 23 úno 2007 09:31
od drabik
Nimrod píše:Jednoznačně doporučuji AVM manuální. Ztratí se sice konfort automatického odpojování, ale zase na čtyři krtá čtyři je to k nezaplacení. Já už jen čekám až se mě ty moje opravené rozsypou a půjdu do automatů. Jenže jak na potvoru se ty potvory už skoro tři roky nechtěj po opravě rozpadnout. KAždopádně AVM jsme snad schopni dodat s cenou do 6.000 VČETNĚ dph. Byla by sice asi měsíc čekací doba ,ale šlo by to. Zatím jsme to nezkoušeli dodat.
mam Tam AVM uz taky asi rok a jsem zcela spokojenej. daval mi je tam borec co je dava na patroly a rika ze to je nej. co muže byt a mimo to s něma jezdí i závody (offroad samozřejmně)
Napsal: 23 úno 2007 16:14
od HUJER 4x4
Tak dneska mi AVM přišli :D :D :D , tak už se těším,až je tam loupnu :D :D :D , navíc i vzhledově je to o něčem jiném,než ty "vjetnamský" automaty,no to bude žrádlo v terénu :D ,mám je od auto Svárov, včera objednaný,dnes dodaný, cena 6884 Kč
