Stránka 4 z 5

Re: Tuhá přední náprava a jiné zásadnější úpravy na Fronterá

Napsal: 26 říj 2011 20:21
od maxik.t
OffroadDavid píše:sou tam napravy z nisan patrol gr a technicka projde kde mas napsane jake tam sou napravy hm
Taky pravda :mrgreen:

Re: Tuhá přední náprava a jiné zásadnější úpravy na Fronterá

Napsal: 26 říj 2011 20:53
od radole
OffroadDavid píše:sou tam napravy z nisan patrol gr
podla uchytenia prednej napravy som hned vedel ze GR-ko ale chcel som vediet cislo :roll:

Re: Tuhá přední náprava a jiné zásadnější úpravy na Fronterá

Napsal: 30 říj 2011 18:41
od maxik.t
Tak jak pokračuješ :?: :grin:

Re: Tuhá přední náprava a jiné zásadnější úpravy na Fronterá

Napsal: 06 led 2012 09:36
od nemecnemecky
mozu poprosit o vice fotek mam taky neco podobneho v planu ale spis jsem uvazoval dat tu napravu ze spanela a i s motorem i prevodovkou ale???..............nevim jestli realizace je mozna jestli tam ten 6ti val vejde

Re: Tuhá přední náprava a jiné zásadnější úpravy na Fronterá

Napsal: 11 dub 2012 17:35
od Pytlík
No taky s troškou do mlýna. :) - ale já ni já muzikant . :wink:

Re: Tuhá přední náprava a jiné zásadnější úpravy na Fronterá

Napsal: 11 dub 2012 19:35
od pida3.2v6
nóóóóóóó , to vypadá dobře :shock:

PS:jak fungujou tyhle gumy?

Re: Tuhá přední náprava a jiné zásadnější úpravy na Fronterá

Napsal: 11 dub 2012 20:19
od palo frontera
fiiiii ha. tak to hej. klobuk dole. pekna praca :mrgreen:

Re: Tuhá přední náprava a jiné zásadnější úpravy na Fronterá

Napsal: 11 dub 2012 21:05
od vlado007
Vypada to pekne. Akurat ta tyc riadenia nerobi problem ? Asi by mala mat iny tvar.

Re: Tuhá přední náprava a jiné zásadnější úpravy na Fronterá

Napsal: 12 dub 2012 17:08
od Pytlík
pro Pida - tyhle gumy mám rád na cestě moc nehučí a v terénu zatím spokojenost (ale drobný problém je v tom že Honza Wolf už je nějakou chvilku nevyrábí a jejich vzor-mickey thompson-je cenově někde jinde takže jakmile sjedu tak to bude asi móc drahé )
pro Vlada007 - se řízením jsem spokojený dokonce zatím jezdím bez tlumiče řízení a v pohodě

Re: Tuhá přední náprava a jiné zásadnější úpravy na Fronterá

Napsal: 12 dub 2012 19:21
od kresta
pida3.2v6 píše:nóóóóóóó , to vypadá dobře :shock:

PS:jak fungujou tyhle gumy?
Mam je taky a nemůžu si stěžovat :grin: v bahně a sněhu pěkně frézujou :mrgreen: ale na silnici trošku hučej :grin:

Re: Tuhá přední náprava a jiné zásadnější úpravy na Fronterá

Napsal: 12 dub 2012 20:09
od maxik.t
pěkná froňa :twisted:

Re: Tuhá přední náprava a jiné zásadnější úpravy na Fronterá

Napsal: 03 srp 2012 20:29
od nemecnemecky
moc hezke!!!!!taky to chci... :!: :mrgreen:

Re: Tuhá přední náprava a jiné zásadnější úpravy na Fronterá

Napsal: 12 zář 2012 16:56
od Pytlík
No teď jsem měl na dílně něco lepšího na podvozek tohle už umí utáhnout pěkné gumičky. Ale bohužel cena je vskutku někde jinde a tyhle šly k jednomu Jeepaři . Tak aspoň pro oko ať se můžem pokochat . :wink:

Re: Tuhá přední náprava a jiné zásadnější úpravy na Fronterá

Napsal: 13 zář 2012 09:16
od Tankan
Móc pěkný :grin: ale tolik banánů bohužel nemám :mrgreen: Tak si musím zatím vystačit s tím co mám, i kdyz si nestěžuju, páč pro moje použití mi to stačí :wink:

Re: Tuhá přední náprava a jiné zásadnější úpravy na Fronterá

Napsal: 21 zář 2012 19:01
od lukas.musial
Tak jsem to taky zkouk.No paráda.Jelikož to mám do kunčic co by kamenem dohodil,tak to snad někdy uvidím naživo.Zatím jen můžu tiše závidět :twisted: