Stránka 4 z 27
Re: 26.-27. Leden 2008 OFF SRAZ BUDE!!!
Napsal: 04 pro 2007 16:42
od Slaava
Trochu jsem ti ty fotky upravil, Klouďáku. Pro zvědavce sem dávám odkaz na mapu místa:
http://www.mapy.cz/#x=131405312@y=133194208@z=15@mm=F
Re: 26.-27. Leden 2008 OFF SRAZ BUDE!!!
Napsal: 04 pro 2007 19:34
od HUJER 4x4
OOOOOOOOOOOh, Děkuji mistře, joooo joooo tak to je wono, to je ten areál, gde budem blbnout!!!!!!!!!!!!
Re: 26.-27. Leden 2008 OFF SRAZ BUDE!!!
Napsal: 05 pro 2007 16:34
od HUJER 4x4
VZHLEDEM K ZAJIŠTĚNÍ VŠEHO POTŘEBNÉHO BYCH PROSIL VŠECHNY, ABY SVOU ÚČAST POTVRDILY NEJPOZDĚJI DO:
20. LEDNA 2008
SAMOZŘEJMNĚ TI, KTEŘÍ SE DOPOSUD NENAHLÁSILI, A CHTĚJÍ PŘIJET!!!!!!!!!!
Re: 26.-27. Leden 2008 OFF SRAZ BUDE!!!
Napsal: 05 pro 2007 17:02
od rescuer
vojtech.kloud píše:VZHLEDEM K ZAJIŠTĚNÍ VŠEHO POTŘEBNÉHO BYCH PROSIL VŠECHNY, ABY SVOU ÚČAST POTVRDILY NEJPOZDĚJI DO:
20. LEDNA 2008
SAMOZŘEJMNĚ TI, KTEŘÍ SE DOPOSUD NENAHLÁSILI, A CHTĚJÍ PŘIJET!!!!!!!!!!
Ok, 90% že tam bude 1Froncka a 2kostry. kolem 15.1 se ozvu.
Re: 26.-27. Leden 2008 OFF SRAZ BUDE!!!
Napsal: 05 pro 2007 21:15
od Jirka z Petrovic
Nazdarek lidicky!!!Tak Vojto pocitej jeste 1xFrontera a pocet lidi ti jeste upresnim!!!Na 100% Ja s Luckou a kocour

Mozna kolega z prace s manzelkou!!!Jeste se urcite ozvu.Zatim ahoj.
Rezervace
Napsal: 05 pro 2007 21:25
od Milda
Re: 26.-27. Leden 2008 OFF SRAZ BUDE!!!
Napsal: 07 pro 2007 20:43
od Jirka z Petrovic
Ahoj Mildo!Tak nevim nevim.Byt tebou tak s tim nocleznym bych si to rozmyslel

Nas kocour je DRSNAK

Jmenuje se ADELKA

Bez názvu2.JPG
A toto je už zmiňovaný Drsňák Adél :D Při offroad jízdě
Adél.JPG
Re: 26.-27. Leden 2008 OFF SRAZ BUDE!!!
Napsal: 07 pro 2007 21:15
od modrasek
Re: 26.-27. Leden 2008 OFF SRAZ BUDE!!!
Napsal: 07 pro 2007 22:38
od modrasek
Re: 26.-27. Leden 2008 OFF SRAZ BUDE!!!
Napsal: 07 pro 2007 22:53
od Jirka z Petrovic
Ahojky Modrasku!Je to opravdu k neuvereni,ale je to tak!!!Uplne s prehledem zvlada jizdu autem.Vetsinou usne behem delsi jizdy!Jen v terenu ne a ne usnout

Rumunsko zvladl bez problemu!!!A to bylo dosti narocne!!!Nevim zda pojedes na sraz 26-27 leden ale pokud ano tak se uvidime a predstavime ti Adela.

Re: 26.-27. Leden 2008 OFF SRAZ BUDE!!!
Napsal: 07 pro 2007 22:58
od modrasek
musím přiznat, že mě to u kočičky hodně překvapuje, že zvládá a myslím si, že asi i miluje jízdu autem,když zvládla i Rumunsko,skládám poklonu.Asi kočičí osobnost!!!!

....... A to fakticky jedete do Horažďovic až z Karviné.....

tak to jste opravdu offroaďáci a máte tam prííííma kamarády!!!! Dslší sklonění mé blonďaté hlavinky

Pozdravujte,sííímmmm
Re: 26.-27. Leden 2008 OFF SRAZ BUDE!!!
Napsal: 08 pro 2007 01:04
od rescuer
Mildo, neboj, jako správný kamarád ti pomohu a vemu našeho všežravého Huskouna Chewana.... (nebo fara, ten je na kočky přímo vysazený)

Až přijde kocour
Napsal: 08 pro 2007 09:28
od Milda
MiniBazar na srazu
Napsal: 10 pro 2007 07:57
od Milda
Mám návrh

, zda by se nemohl využít sraz u Horažďovic nejen k výměně názorů a námětů o našich mazlíčcích, ale také k nabídce různých náhradních dílečků, doplňků a jiných vychytávek. Nepředpokládám, že by někdo přitáhl až ze Slezska polomotor nebo zadní nápravu, ale třeba nějakou droboť od elektra nebo jiné použité, ale funkční klumprcajky. Pokud něco doma máte a překáží na stole či v garáži a přijedete na sraz, dejte sem info, co by jste mohli přivézt a cenoFku. Jinak do sekce
Prodám ND

Re: 26.-27. Leden 2008 OFF SRAZ BUDE!!!
Napsal: 10 pro 2007 10:27
od honzík
vojto - připiš si jedno Mitsubishi Pajero s osádkou - nalomil jsem bratránka takže pojedeme od nás se dvouma autama......