Stránka 4 z 27

Re: 26.-27. Leden 2008 OFF SRAZ BUDE!!!

Napsal: 04 pro 2007 16:42
od Slaava
Trochu jsem ti ty fotky upravil, Klouďáku. Pro zvědavce sem dávám odkaz na mapu místa: http://www.mapy.cz/#x=131405312@y=133194208@z=15@mm=F

Re: 26.-27. Leden 2008 OFF SRAZ BUDE!!!

Napsal: 04 pro 2007 19:34
od HUJER 4x4
OOOOOOOOOOOh, Děkuji mistře, joooo joooo tak to je wono, to je ten areál, gde budem blbnout!!!!!!!!!!!!

Re: 26.-27. Leden 2008 OFF SRAZ BUDE!!!

Napsal: 05 pro 2007 16:34
od HUJER 4x4
VZHLEDEM K ZAJIŠTĚNÍ VŠEHO POTŘEBNÉHO BYCH PROSIL VŠECHNY, ABY SVOU ÚČAST POTVRDILY NEJPOZDĚJI DO:


20. LEDNA 2008




SAMOZŘEJMNĚ TI, KTEŘÍ SE DOPOSUD NENAHLÁSILI, A CHTĚJÍ PŘIJET!!!!!!!!!!

Re: 26.-27. Leden 2008 OFF SRAZ BUDE!!!

Napsal: 05 pro 2007 17:02
od rescuer
vojtech.kloud píše:VZHLEDEM K ZAJIŠTĚNÍ VŠEHO POTŘEBNÉHO BYCH PROSIL VŠECHNY, ABY SVOU ÚČAST POTVRDILY NEJPOZDĚJI DO:


20. LEDNA 2008




SAMOZŘEJMNĚ TI, KTEŘÍ SE DOPOSUD NENAHLÁSILI, A CHTĚJÍ PŘIJET!!!!!!!!!!

Ok, 90% že tam bude 1Froncka a 2kostry. kolem 15.1 se ozvu.

Re: 26.-27. Leden 2008 OFF SRAZ BUDE!!!

Napsal: 05 pro 2007 21:15
od Jirka z Petrovic
Nazdarek lidicky!!!Tak Vojto pocitej jeste 1xFrontera a pocet lidi ti jeste upresnim!!!Na 100% Ja s Luckou a kocour :P Mozna kolega z prace s manzelkou!!!Jeste se urcite ozvu.Zatim ahoj.

Rezervace

Napsal: 05 pro 2007 21:25
od Milda
Jirka z Petrovic píše:...... Ja s Luckou a kocour :P
Ahoj Jirko, zamlouváme si nocležné místo s naší Nessinou - kokršpaněkou - hned vedle vás. Ať si naši mazlíčci taky užijí a stmelují kolektif. :grin: :grin: :grin: To by bylo, aby srandy nebylo :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Re: 26.-27. Leden 2008 OFF SRAZ BUDE!!!

Napsal: 07 pro 2007 20:43
od Jirka z Petrovic
Milda píše:
Jirka z Petrovic píše:...... Ja s Luckou a kocour :P
Ahoj Jirko, zamlouváme si nocležné místo s naší Nessinou - kokršpaněkou - hned vedle vás. Ať si naši mazlíčci taky užijí a stmelují kolektif. :grin: :grin: :grin: To by bylo, aby srandy nebylo :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ahoj Mildo!Tak nevim nevim.Byt tebou tak s tim nocleznym bych si to rozmyslel :P Nas kocour je DRSNAK :twisted: Jmenuje se ADELKA :P
Bez názvu2.JPG
A toto je už zmiňovaný Drsňák Adél :D Při offroad jízdě :twisted:
Adél.JPG

Re: 26.-27. Leden 2008 OFF SRAZ BUDE!!!

Napsal: 07 pro 2007 21:15
od modrasek
POZOOOOR biju na poplach tak tohle je drsný, je to tygrrrrr, asi bych se o Nessinku bála, Mildo ještě si to rozmysli, jestli si zamlouváš místo hned vedle!!!!!!![/color] :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Re: 26.-27. Leden 2008 OFF SRAZ BUDE!!!

Napsal: 07 pro 2007 22:38
od modrasek
omlouvám se,ale fakt mě to zajímá!!!!Opravdu jezdí v klííídku autím??? U kočky dost neobvyklé. Mám s tím své
zkušenosti. Pejsani ano, alo kočičky???? hmmmmm Teď ale opravdu myslím ty zvířecí :) :) :) :) kočku jsem měla a vím, jaký to bývá občas problém, (sama jsem kočka,tak to musím znát, co to je nás vozit autíčkem :P :P :P :P :P )

Re: 26.-27. Leden 2008 OFF SRAZ BUDE!!!

Napsal: 07 pro 2007 22:53
od Jirka z Petrovic
Ahojky Modrasku!Je to opravdu k neuvereni,ale je to tak!!!Uplne s prehledem zvlada jizdu autem.Vetsinou usne behem delsi jizdy!Jen v terenu ne a ne usnout :P Rumunsko zvladl bez problemu!!!A to bylo dosti narocne!!!Nevim zda pojedes na sraz 26-27 leden ale pokud ano tak se uvidime a predstavime ti Adela. :grin:

Re: 26.-27. Leden 2008 OFF SRAZ BUDE!!!

Napsal: 07 pro 2007 22:58
od modrasek
musím přiznat, že mě to u kočičky hodně překvapuje, že zvládá a myslím si, že asi i miluje jízdu autem,když zvládla i Rumunsko,skládám poklonu.Asi kočičí osobnost!!!! :)....... A to fakticky jedete do Horažďovic až z Karviné..... :?: :?: tak to jste opravdu offroaďáci a máte tam prííííma kamarády!!!! Dslší sklonění mé blonďaté hlavinky :)Pozdravujte,sííímmmm

Re: 26.-27. Leden 2008 OFF SRAZ BUDE!!!

Napsal: 08 pro 2007 01:04
od rescuer
Mildo, neboj, jako správný kamarád ti pomohu a vemu našeho všežravého Huskouna Chewana.... (nebo fara, ten je na kočky přímo vysazený) :lol: :twisted:

Až přijde kocour

Napsal: 08 pro 2007 09:28
od Milda
Jirka z Petrovic píše:..... tak se uvidime a predstavime ti Adela. :grin:
Škoda, že ta fotka vašeho Adéla je v příloze tak obrovská, že ho nejsem schopen vidět celýho naráz. Buď jen ucho, nebo tlapu. Takže trochu zmenšit. :!: :!:
Nebo že by to byla psychologická odstrašující finta Flinta :?: No uvidíme. Nebo až je v Horažďovicích vypustíme, tak je už nikdy neuvidíme, bo vemou čáru přez les rovnou na Budějice :!: :grin: :grin: :grin:

MiniBazar na srazu

Napsal: 10 pro 2007 07:57
od Milda
Mám návrh :idea: , zda by se nemohl využít sraz u Horažďovic nejen k výměně názorů a námětů o našich mazlíčcích, ale také k nabídce různých náhradních dílečků, doplňků a jiných vychytávek. Nepředpokládám, že by někdo přitáhl až ze Slezska polomotor nebo zadní nápravu, ale třeba nějakou droboť od elektra nebo jiné použité, ale funkční klumprcajky. Pokud něco doma máte a překáží na stole či v garáži a přijedete na sraz, dejte sem info, co by jste mohli přivézt a cenoFku. Jinak do sekce Prodám ND :!:

Re: 26.-27. Leden 2008 OFF SRAZ BUDE!!!

Napsal: 10 pro 2007 10:27
od honzík
vojto - připiš si jedno Mitsubishi Pajero s osádkou - nalomil jsem bratránka takže pojedeme od nás se dvouma autama......