Stránka 27 z 27

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 21 pro 2008 21:53
od Janeš Petr
né, tlemím se, že bys byl ochotnej to svěřit do OPLA :lol:

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 21 pro 2008 22:07
od Cobra 1.
Tak to už vůbec nééééé.Jen to pošaší,zaretušují a stsjně opraví uplný prd. :mrgreen: :mrgreen:

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 24 pro 2008 21:25
od rescuer
Tak pánové a dámy, znova se omlouvám za svou blbost, že jsem sem video nedal dřív... Ale že jsou ty Vánoce, tak jsem udělal jeden malý zázrak pro všechny http://www.mj-soft.net/offroad/SVAT.rar Máte tu celé video ze svatu.

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 24 pro 2008 21:46
od kresta
no tak mi to nefachá :?

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 24 pro 2008 21:47
od rescuer
kresta píše:no tak mi to nefachá :?
Musíš ten rar celý stáhnout (800MB) rozbalit, a následně ti pojede. Je to formát DVD takže jinak to nejde.

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 24 pro 2008 21:51
od kresta
dobrá zkusím to :grin:

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 24 pro 2008 21:53
od kresta
je to na strašně dlouho nechám to na zejtra 8)

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 24 pro 2008 21:58
od rescuer
kresta píše:je to na strašně dlouho nechám to na zejtra 8)
Jo jo, no to víš, zatím sem nevymyslel způsob jak DVD zmenšit :-(

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 24 pro 2008 22:03
od vlado007
Skus ho zbrusit na bruske :mrgreen:

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 24 pro 2008 22:18
od rescuer
vlado007 píše:Skus ho zbrusit na bruske :mrgreen:
Hehe, ze by? :twisted: