Stránka 25 z 27
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 09 úno 2008 22:16
od pavel.s
a copak je tohle,že by jáma na mamuta

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 09 úno 2008 22:20
od pavel.s
a už ho táhnou
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 09 úno 2008 22:22
od pavel.s
už tam sou voba
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 09 úno 2008 22:24
od pavel.s
...taky sem si jednoho ulovil...
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 14 úno 2008 15:50
od B53
I já, koukám, jako poslední, Vojto díky. Supr !!
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 20 úno 2008 00:40
od HUJER 4x4
Další video (natočené členem našeho sboru) ze srazu najdete na:
http://www.sdhhydcice.xf.cz
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 20 úno 2008 19:57
od kuchař
Vojto super konečně jsem tam taky

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 20 úno 2008 23:38
od modrasek
Vojto, to video nemá chybu, fakticky,krásný obrázky a i muzika!!!!!! super,povedlo se!!!!!
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 21 úno 2008 10:17
od *pt*
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 22 úno 2008 18:36
od kuchař
Tak doufam že se naši kamarádi nepotkaj

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 22 úno 2008 22:09
od pato
Super! Vojto máš toho viac?Čo tak to hodiť na DVD a poslať to.

Paťo-Divoch
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 23 úno 2008 02:10
od HUJER 4x4
pato píše:Super! Vojto máš toho viac?Čo tak to hodiť na DVD a poslať to.

Paťo-Divoch
Nevím, zjistím, točil to jeden náš mladej hasič, zjistím, a pokud toho bude víc, tak ti to nechám vypálit

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 23 úno 2008 03:47
od rescuer
vojtech.kloud píše:pato píše:Super! Vojto máš toho viac?Čo tak to hodiť na DVD a poslať to.

Paťo-Divoch
Nevím, zjistím, točil to jeden náš mladej hasič, zjistím, a pokud toho bude víc, tak ti to nechám vypálit

Nebo mu jednu vypal a bude :-D to je snažší ne?

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 10 bře 2008 20:37
od Aleš-Cat
Čau kolegové,Fronteru mám docela krátce (1,5roku)...je to super autíčko,ať si každej říká co chce..já jsem spokojený....Vyrazil jsem na svou první akci na Svat a byl jsem fakt překvapen...opravdu super akce...do terénu jsem sice nevyrazil,tak v ruce to ještě nemám...
Doufám že se nás na Svatu v květnu sejde víc....Zdravím všechny..Aleš
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 16 bře 2008 08:57
od honzík
zdarek lidičkové,
hele Andrea s Honzou ( zelené Pajero ) natočili video, cca 820 mb po sestříhání, já ho mám před sebou na stole a chtěl bych se o něj podělit............
komu ho mám poslat nebo jak to dostat na net???
h.