Stránka 24 z 27

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 08 úno 2008 10:37
od Rosta
děcka, vidite tam to fesacky pajero? To je parada, co? Rad se koukam na takovy fotky :roll:

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 08 úno 2008 11:38
od HUJER 4x4
Rosta píše:děcka, vidite tam to fesacky pajero? To je parada, co? Rad se koukam na takovy fotky :roll:
Jo, jo, jo také mě to vždycky pobaví, vidět jak se někde nějakej autobus houpe na břiše :lol: , nebo máš na mysli jinej snímeček??? ..............Že by ten s tím překrásným, úžasným, báječným, fantastickým červeným Zhnisanem Patronou :lol: :lol: :lol: , jo Panděra byly dvě ještě jedno to novější ( od 98 ), tohle mám za to byl Honzíkův švára :wink:

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 08 úno 2008 13:22
od Rosta
...mno, to se stane, ze je to na brise. Je to na takovy vlny proste dlouhy. Ale zas je to pohodlne pro 5 a kopec nakladu, co je oproti kratkymu autu znacna vyhoda :lol:

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 08 úno 2008 21:05
od pato
Myslíš tu napodobneninu offroadu :grin: :lol: :grin: Paťo-Divoch pre Rosťa

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 09 úno 2008 21:24
od pavel.s
Tak zkusím taky něco přidat,snad se mi to povedlo zmenšit.

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 09 úno 2008 21:30
od pavel.s
Povedlo se tak jěště něco na vrch.

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 09 úno 2008 21:35
od pavel.s
Nevím jak dostat víc fote do jedny zprávy.

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 09 úno 2008 21:43
od pavel.s
Když nezabraly ani dvě auta tak přišlo na řadu samovyproštování.

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 09 úno 2008 21:48
od pavel.s
tak hezky po jednom...

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 09 úno 2008 21:54
od pavel.s
resky a patas na of poradě

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 09 úno 2008 21:58
od pavel.s
ještě Milda,asi něco důležitýho..

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 09 úno 2008 22:01
od pavel.s
že by čelda a jk

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 09 úno 2008 22:04
od pavel.s
štastný výherce pt

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 09 úno 2008 22:06
od pavel.s
a ještě jeden"kmet srazu"

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 09 úno 2008 22:10
od pavel.s
a zase hezky zpátky do terénu,asi nákej trool