Stránka 24 z 27
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 08 úno 2008 10:37
od Rosta
děcka, vidite tam to fesacky pajero? To je parada, co? Rad se koukam na takovy fotky

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 08 úno 2008 11:38
od HUJER 4x4
Rosta píše:děcka, vidite tam to fesacky pajero? To je parada, co? Rad se koukam na takovy fotky

Jo, jo, jo také mě to vždycky pobaví, vidět jak se někde nějakej autobus houpe na břiše

, nebo máš na mysli jinej snímeček??? ..............Že by ten s tím překrásným, úžasným, báječným, fantastickým červeným Zhnisanem Patronou

, jo Panděra byly dvě ještě jedno to novější ( od 98 ), tohle mám za to byl Honzíkův švára

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 08 úno 2008 13:22
od Rosta
...mno, to se stane, ze je to na brise. Je to na takovy vlny proste dlouhy. Ale zas je to pohodlne pro 5 a kopec nakladu, co je oproti kratkymu autu znacna vyhoda

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 08 úno 2008 21:05
od pato
Myslíš tu napodobneninu offroadu

Paťo-Divoch pre Rosťa
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 09 úno 2008 21:24
od pavel.s
Tak zkusím taky něco přidat,snad se mi to povedlo zmenšit.
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 09 úno 2008 21:30
od pavel.s
Povedlo se tak jěště něco na vrch.
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 09 úno 2008 21:35
od pavel.s
Nevím jak dostat víc fote do jedny zprávy.
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 09 úno 2008 21:43
od pavel.s
Když nezabraly ani dvě auta tak přišlo na řadu samovyproštování.
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 09 úno 2008 21:48
od pavel.s
tak hezky po jednom...
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 09 úno 2008 21:54
od pavel.s
resky a patas na of poradě
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 09 úno 2008 21:58
od pavel.s
ještě Milda,asi něco důležitýho..
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 09 úno 2008 22:01
od pavel.s
že by čelda a jk
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 09 úno 2008 22:04
od pavel.s
štastný výherce pt
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 09 úno 2008 22:06
od pavel.s
a ještě jeden"kmet srazu"
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 09 úno 2008 22:10
od pavel.s
a zase hezky zpátky do terénu,asi nákej trool