Stránka 23 z 27

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 01 úno 2008 18:48
od kuchař
Mildo videa jsou super :) akorát tam učinkuju jak komparz ,bohužel mám všechno okolo, kromně mne :( ,,jak bude čas, dám to na net.''
Jinak musím říct ,že jste super parta :wink: těším se už na příště a to si asi přivezu kameramana, aby nebyl zaneprázdňen řízenim atd.,ale mohl nezávisle točit a točit... .Vojto klobásky byly sehr gut.

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 01 úno 2008 21:42
od Kodl
Zdravím všechny příznivce Fronter a doufám, že se příště budu moci zúčastnit. Dle fotek a videa supr akce. Ať to všem jezdí! Kodl

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 06 úno 2008 20:20
od honzík
Zatím jen nástřel .........

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 06 úno 2008 20:24
od honzík
Takže se povedlo a i já se přidávám s pár fotečkama - video má bratránek ( ten s Pajerem ) takže se třeba podaří i poslat nějaké hejblavé obrázky.
Přemejšlel jsem jestli to nemám dát do sekce ,,Koho jsem už letos tahal" ale to by asi nebylo fér :lol: :lol: :lol:

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 06 úno 2008 20:26
od honzík
Další bobánci ......

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 06 úno 2008 20:28
od honzík
a ještě .....

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 06 úno 2008 20:29
od honzík
ješčo raz

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 06 úno 2008 21:29
od Pavel Mirtl
Hezký čeče

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 07 úno 2008 18:43
od Janeš Petr
rescuer píše:ještě by tam mělo být jak se hrabu do toho hrbolku...
P1000227.jpg
P1000224.jpg
P1000229.jpg

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 07 úno 2008 18:47
od rescuer
Janeš Petr píše:
rescuer píše:ještě by tam mělo být jak se hrabu do toho hrbolku...
Jeeee, díky, přesně takovou sem chtěl!!!! :twisted: :!:

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 07 úno 2008 18:48
od Janeš Petr
P1000231.jpg
P1000251.jpg
P1000281.jpg
P1000281.jpg

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 07 úno 2008 18:56
od Janeš Petr
a ještě jááá
P1000311.jpg

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 07 úno 2008 21:54
od Nimrod
Takže tady jsou fotky z Horžďovic. Pokud někdo pošle další přidáme. Díky Jirko.

http://www.offroad-frontera.com/html/ak ... index.html

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 08 úno 2008 00:00
od modrasek
:roll:

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 08 úno 2008 06:30
od HUJER 4x4
Pjekný fotéčky :wink: