Stránka 23 z 27
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 01 úno 2008 18:48
od kuchař
Mildo videa jsou super

akorát tam učinkuju jak komparz ,bohužel mám všechno okolo, kromně mne

,,jak bude čas, dám to na net.''
Jinak musím říct ,že jste super parta

těším se už na příště a to si asi přivezu kameramana, aby nebyl zaneprázdňen řízenim atd.,ale mohl nezávisle točit a točit... .Vojto klobásky byly sehr gut.
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 01 úno 2008 21:42
od Kodl
Zdravím všechny příznivce Fronter a doufám, že se příště budu moci zúčastnit. Dle fotek a videa supr akce. Ať to všem jezdí! Kodl
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 06 úno 2008 20:20
od honzík
Zatím jen nástřel .........
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 06 úno 2008 20:24
od honzík
Takže se povedlo a i já se přidávám s pár fotečkama - video má bratránek ( ten s Pajerem ) takže se třeba podaří i poslat nějaké hejblavé obrázky.
Přemejšlel jsem jestli to nemám dát do sekce ,,Koho jsem už letos tahal" ale to by asi nebylo fér

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 06 úno 2008 20:26
od honzík
Další bobánci ......
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 06 úno 2008 20:28
od honzík
a ještě .....
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 06 úno 2008 20:29
od honzík
ješčo raz
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 06 úno 2008 21:29
od Pavel Mirtl
Hezký čeče
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 07 úno 2008 18:43
od Janeš Petr
rescuer píše:ještě by tam mělo být jak se hrabu do toho hrbolku...
P1000227.jpg
P1000224.jpg
P1000229.jpg
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 07 úno 2008 18:47
od rescuer
Janeš Petr píše:rescuer píše:ještě by tam mělo být jak se hrabu do toho hrbolku...
Jeeee, díky, přesně takovou sem chtěl!!!!

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 07 úno 2008 18:48
od Janeš Petr
P1000231.jpg
P1000251.jpg
P1000281.jpg
P1000281.jpg
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 07 úno 2008 18:56
od Janeš Petr
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 07 úno 2008 21:54
od Nimrod
Takže tady jsou fotky z Horžďovic. Pokud někdo pošle další přidáme. Díky Jirko.
http://www.offroad-frontera.com/html/ak ... index.html
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 08 úno 2008 00:00
od modrasek
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 08 úno 2008 06:30
od HUJER 4x4
Pjekný fotéčky
