Stránka 22 z 27
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 30 led 2008 17:54
od rescuer
vojtech.kloud píše:Jéééjej, hoši, hoši, takhle jsme se domluvili s majitelem, no nemám na starosti jen to, abych svolával srazy, mám tůůůze moooc práce, dalších jiných aktivit, k tomu postavit Trola, no je toho moc

, tak holt musíte do Května vydržet

Nemá to s tebou člověk lehký... ale slon to prej má těžší... :D

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 30 led 2008 18:06
od patas
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 30 led 2008 18:45
od HUJER 4x4
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 30 led 2008 20:41
od Milda
Jo je furt plků a vodkazů.

To sém hópnu a je to. No né

Paťas...HRABÉÉJ
Ten deník za čas z webu stáhnou. Tohle tu bude furt, dá-li Bůh a admini fóra.
Klat_denik.JPG
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 30 led 2008 20:48
od rescuer
No jo, ale chyběla mi tam ta televize... :D

příště to chce tan auto salon, třeba přestanou o fronteře tvrdit "nepovedený SUV"
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 30 led 2008 21:13
od HUJER 4x4
Guuuut arbajt Mildo

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 30 led 2008 21:19
od Milda
vojtech.kloud píše:Guuuut arbajt Mildo

Vím...né
RESCU :
"No jo, ale chyběla mi tam ta televize...
"
Heleď, tak já ti tam tu telefízi příště vezmu sebou. Stačí ti malá černobílá do auta na 12V
Nebo trváš na 140cm plasmě s HDTV

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 30 led 2008 21:24
od rescuer
Milda píše:vojtech.kloud píše:Guuuut arbajt Mildo

Vím...né
RESCU :
"No jo, ale chyběla mi tam ta televize...
"
Heleď, tak já ti tam tu telefízi příště vezmu sebou. Stačí ti malá černobílá do auta na 12V
Nebo trváš na 140cm plasmě s HDTV

Heh, stačí malá, ale chci digitální satelit! v té díře kde sem není ani nova :-(

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 30 led 2008 22:51
od Pavel Mirtl
Se přestěhuj voééééé
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 30 led 2008 22:54
od rescuer
Pavel Mirtl píše:Se přestěhuj voééééé
Dík za radu

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 30 led 2008 23:03
od Pavel Mirtl
Není zač.

Není to ohledně kšeftu,stěhovák nemám

1.díl VIDEO - Horažďovice I.2008
Napsal: 31 led 2008 07:30
od Milda
Tak moji milánkové, konečně je tu moje skromné videíčko, pořízené na našem báječném sražení. Chvilku to trvalo, bo je toho veĺa. Další 2.část offroadových krasavců na akci přítomných ( Radimova Diskoška a Lukyho Wrangler) z neděle, bude ke shlédnutí asi zítra. Pokud jsme na někoho v závěrečnývh titulcích zapomněli, tak se omlouvám. Příště napravím.
1. část Fronterová ***
http://www.stream.cz/video/11/32671-off ... e-na-svatu***
2. část Nedělní ***
http://pl.youtube.com/watch?v=y3ZEMJJQkfE***
Na *
www.stream.cz* to zatím neprošlo senzurovým procesem - trvá jim to déle - tak prozatím zcela výjimečně na zde méně oblíbený YOUTUBE, kde můžete shlédnout i ostatní videa srazíků a poježdění z produkce Magy46@. Potom to změním na stream.
UPOZORNĚNÍ !! Pro načtení videí je nutno
červeně zvýrazněný odkaz zkopírovat bez těch hvězdiček

*** a vložit do okna adresního řádku vyhledávače vašeho portálu (seznam, atlas,atd.) Z důvodu požadavků adminů tohoto fóra k zamezení spamů.
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 31 led 2008 14:36
od Pavel Mirtl
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 01 úno 2008 10:59
od Milda
Další 2.část videí je již k nahlédnutí o 2 patra výše

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 01 úno 2008 11:48
od Snezenkakyticka
Ahoj kluci,
kdož budete chtít ještě nějaká fota, pošlu je Paťasovi - Mata nemohl přijít na to, jak je sem dát. Některá jsou áále moc pěkná:)))
(fotila jsem všechny - Bolka, kluky z Prahy, Pavla, Petra a Jitku, Paťase, "houpačkáře" na břiše,......copak Vás všechny znám?

)