OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
- rescuer
- Pokročilý diskutér
- Příspěvky: 533
- Registrován: 22 zář 2006 13:47
- Skype: c.d.d.b
- Bydliště: DUKOVANY
- Kontaktovat uživatele:
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Nemá to s tebou člověk lehký... ale slon to prej má těžší... :Dvojtech.kloud píše:Jéééjej, hoši, hoši, takhle jsme se domluvili s majitelem, no nemám na starosti jen to, abych svolával srazy, mám tůůůze moooc práce, dalších jiných aktivit, k tomu postavit Trola, no je toho moc, tak holt musíte do Května vydržet
FRONTERA A --- PRODÁNO :-) TĚŠÍM SE NA SETKÁNÍ S NÍ ZDE NA FÓRU
Frontera B-long, rv.03, 6VD1 - 3.2i zvedaná, rozšířená, CB, Profi, Majáky, světelná rampa
Terrano II wagon, rv. 96, 2.7TDi
Frontera B-long, rv.03, 6VD1 - 3.2i zvedaná, rozšířená, CB, Profi, Majáky, světelná rampa
Terrano II wagon, rv. 96, 2.7TDi
- patas
- Pokročilý diskutér
- Příspěvky: 581
- Registrován: 01 dub 2006 17:08
- Bydliště: Žďár nad Sázavou Frontera A 2,5 TDS rok 1998
- Kontaktovat uživatele:
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
hele vojto me si tam pis taky a vemu sebou i kolegu a mozna i jednoho pathfindera doufam ze uz bude jama plna vody

Acko 98 2,5TDS,5cm UP,navijak ComeUP 9000i,CB Allamat 296,BFGoodrich 31"x10,5"R15 M/T
Acko 97 2,5TDS,General Grabber 245/75R16 A/T
Audi A6 Allroad 2002 2,5 TDi
Acko 97 2,5TDS,General Grabber 245/75R16 A/T
Audi A6 Allroad 2002 2,5 TDi
-
HUJER 4x4
- Super diskutér
- Příspěvky: 1861
- Registrován: 07 zář 2006 12:20
- Bydliště: Č.Budějovice, Frontera A dlouhá, 2.3 TD, zvýšeno, rozšířeno je minulostí, nyní krátký Trol 2.8TD
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
patas píše:hele vojto me si tam pis taky a vemu sebou i kolegu a mozna i jednoho pathfindera doufam ze uz bude jama plna vody![]()
![]()
- Milda
- The Legend
- Příspěvky: 1550
- Registrován: 03 črc 2006 23:47
- Skype: Daidallos
- Bydliště: Aš - Karlovarsky kraj.
- Kontaktovat uživatele:
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Jo je furt plků a vodkazů.
To sém hópnu a je to. No né
Paťas...HRABÉÉJ
Ten deník za čas z webu stáhnou. Tohle tu bude furt, dá-li Bůh a admini fóra.
Ten deník za čas z webu stáhnou. Tohle tu bude furt, dá-li Bůh a admini fóra.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Fronterový vysloužilec a doživotní člen fanklubu tohoto fóra.
Běličko, děkuji ti moc za krásný kus práce a radosti ve společných letech IV.2006 - I.2011. Bylas skvělá. mob: +420602231501 ICQ=431161520; Skypename= Daidallos
Běličko, děkuji ti moc za krásný kus práce a radosti ve společných letech IV.2006 - I.2011. Bylas skvělá. mob: +420602231501 ICQ=431161520; Skypename= Daidallos
- rescuer
- Pokročilý diskutér
- Příspěvky: 533
- Registrován: 22 zář 2006 13:47
- Skype: c.d.d.b
- Bydliště: DUKOVANY
- Kontaktovat uživatele:
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
No jo, ale chyběla mi tam ta televize... :D
příště to chce tan auto salon, třeba přestanou o fronteře tvrdit "nepovedený SUV"
FRONTERA A --- PRODÁNO :-) TĚŠÍM SE NA SETKÁNÍ S NÍ ZDE NA FÓRU
Frontera B-long, rv.03, 6VD1 - 3.2i zvedaná, rozšířená, CB, Profi, Majáky, světelná rampa
Terrano II wagon, rv. 96, 2.7TDi
Frontera B-long, rv.03, 6VD1 - 3.2i zvedaná, rozšířená, CB, Profi, Majáky, světelná rampa
Terrano II wagon, rv. 96, 2.7TDi
-
HUJER 4x4
- Super diskutér
- Příspěvky: 1861
- Registrován: 07 zář 2006 12:20
- Bydliště: Č.Budějovice, Frontera A dlouhá, 2.3 TD, zvýšeno, rozšířeno je minulostí, nyní krátký Trol 2.8TD
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Guuuut arbajt Mildo 
- Milda
- The Legend
- Příspěvky: 1550
- Registrován: 03 črc 2006 23:47
- Skype: Daidallos
- Bydliště: Aš - Karlovarsky kraj.
- Kontaktovat uživatele:
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Vím...névojtech.kloud píše:Guuuut arbajt Mildo
RESCU : "No jo, ale chyběla mi tam ta televize...
Heleď, tak já ti tam tu telefízi příště vezmu sebou. Stačí ti malá černobílá do auta na 12V
Nebo trváš na 140cm plasmě s HDTV
Fronterový vysloužilec a doživotní člen fanklubu tohoto fóra.
Běličko, děkuji ti moc za krásný kus práce a radosti ve společných letech IV.2006 - I.2011. Bylas skvělá. mob: +420602231501 ICQ=431161520; Skypename= Daidallos
Běličko, děkuji ti moc za krásný kus práce a radosti ve společných letech IV.2006 - I.2011. Bylas skvělá. mob: +420602231501 ICQ=431161520; Skypename= Daidallos
- rescuer
- Pokročilý diskutér
- Příspěvky: 533
- Registrován: 22 zář 2006 13:47
- Skype: c.d.d.b
- Bydliště: DUKOVANY
- Kontaktovat uživatele:
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Heh, stačí malá, ale chci digitální satelit! v té díře kde sem není ani nova :-(Milda píše:Vím...névojtech.kloud píše:Guuuut arbajt Mildo![]()
RESCU : "No jo, ale chyběla mi tam ta televize..."
Heleď, tak já ti tam tu telefízi příště vezmu sebou. Stačí ti malá černobílá do auta na 12V![]()
Nebo trváš na 140cm plasmě s HDTV![]()
FRONTERA A --- PRODÁNO :-) TĚŠÍM SE NA SETKÁNÍ S NÍ ZDE NA FÓRU
Frontera B-long, rv.03, 6VD1 - 3.2i zvedaná, rozšířená, CB, Profi, Majáky, světelná rampa
Terrano II wagon, rv. 96, 2.7TDi
Frontera B-long, rv.03, 6VD1 - 3.2i zvedaná, rozšířená, CB, Profi, Majáky, světelná rampa
Terrano II wagon, rv. 96, 2.7TDi
- Pavel Mirtl
- Pokročilý diskutér
- Příspěvky: 729
- Registrován: 15 srp 2006 21:44
- Bydliště: Plzeň,Frontera B2.2DTI/99 sport RS
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Se přestěhuj voééééé
B 2.2 DTI sport RS 99-je minulost,nyní Suzuki grand vitara 2006 2.0 benzin.Mé moto:suzuki intruder VS800černá/chrom,příští GOLDWING 1500-1800.
- rescuer
- Pokročilý diskutér
- Příspěvky: 533
- Registrován: 22 zář 2006 13:47
- Skype: c.d.d.b
- Bydliště: DUKOVANY
- Kontaktovat uživatele:
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Dík za raduPavel Mirtl píše:Se přestěhuj voééééé
FRONTERA A --- PRODÁNO :-) TĚŠÍM SE NA SETKÁNÍ S NÍ ZDE NA FÓRU
Frontera B-long, rv.03, 6VD1 - 3.2i zvedaná, rozšířená, CB, Profi, Majáky, světelná rampa
Terrano II wagon, rv. 96, 2.7TDi
Frontera B-long, rv.03, 6VD1 - 3.2i zvedaná, rozšířená, CB, Profi, Majáky, světelná rampa
Terrano II wagon, rv. 96, 2.7TDi
- Pavel Mirtl
- Pokročilý diskutér
- Příspěvky: 729
- Registrován: 15 srp 2006 21:44
- Bydliště: Plzeň,Frontera B2.2DTI/99 sport RS
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Není zač.
Není to ohledně kšeftu,stěhovák nemám 
B 2.2 DTI sport RS 99-je minulost,nyní Suzuki grand vitara 2006 2.0 benzin.Mé moto:suzuki intruder VS800černá/chrom,příští GOLDWING 1500-1800.
- Milda
- The Legend
- Příspěvky: 1550
- Registrován: 03 črc 2006 23:47
- Skype: Daidallos
- Bydliště: Aš - Karlovarsky kraj.
- Kontaktovat uživatele:
1.díl VIDEO - Horažďovice I.2008
Tak moji milánkové, konečně je tu moje skromné videíčko, pořízené na našem báječném sražení. Chvilku to trvalo, bo je toho veĺa. Další 2.část offroadových krasavců na akci přítomných ( Radimova Diskoška a Lukyho Wrangler) z neděle, bude ke shlédnutí asi zítra. Pokud jsme na někoho v závěrečnývh titulcích zapomněli, tak se omlouvám. Příště napravím.
1. část Fronterová ***http://www.stream.cz/video/11/32671-off ... e-na-svatu***
2. část Nedělní ***http://pl.youtube.com/watch?v=y3ZEMJJQkfE***
Na *www.stream.cz* to zatím neprošlo senzurovým procesem - trvá jim to déle - tak prozatím zcela výjimečně na zde méně oblíbený YOUTUBE, kde můžete shlédnout i ostatní videa srazíků a poježdění z produkce Magy46@. Potom to změním na stream.
UPOZORNĚNÍ !! Pro načtení videí je nutno červeně zvýrazněný odkaz zkopírovat bez těch hvězdiček
*** a vložit do okna adresního řádku vyhledávače vašeho portálu (seznam, atlas,atd.) Z důvodu požadavků adminů tohoto fóra k zamezení spamů.
1. část Fronterová ***http://www.stream.cz/video/11/32671-off ... e-na-svatu***
2. část Nedělní ***http://pl.youtube.com/watch?v=y3ZEMJJQkfE***
Na *www.stream.cz* to zatím neprošlo senzurovým procesem - trvá jim to déle - tak prozatím zcela výjimečně na zde méně oblíbený YOUTUBE, kde můžete shlédnout i ostatní videa srazíků a poježdění z produkce Magy46@. Potom to změním na stream.
UPOZORNĚNÍ !! Pro načtení videí je nutno červeně zvýrazněný odkaz zkopírovat bez těch hvězdiček
Naposledy upravil(a) Milda dne 01 úno 2008 10:57, celkem upraveno 10 x.
Fronterový vysloužilec a doživotní člen fanklubu tohoto fóra.
Běličko, děkuji ti moc za krásný kus práce a radosti ve společných letech IV.2006 - I.2011. Bylas skvělá. mob: +420602231501 ICQ=431161520; Skypename= Daidallos
Běličko, děkuji ti moc za krásný kus práce a radosti ve společných letech IV.2006 - I.2011. Bylas skvělá. mob: +420602231501 ICQ=431161520; Skypename= Daidallos
- Pavel Mirtl
- Pokročilý diskutér
- Příspěvky: 729
- Registrován: 15 srp 2006 21:44
- Bydliště: Plzeň,Frontera B2.2DTI/99 sport RS
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Naposledy upravil(a) Pavel Mirtl dne 01 úno 2008 20:34, celkem upraveno 3 x.
B 2.2 DTI sport RS 99-je minulost,nyní Suzuki grand vitara 2006 2.0 benzin.Mé moto:suzuki intruder VS800černá/chrom,příští GOLDWING 1500-1800.
- Milda
- The Legend
- Příspěvky: 1550
- Registrován: 03 črc 2006 23:47
- Skype: Daidallos
- Bydliště: Aš - Karlovarsky kraj.
- Kontaktovat uživatele:
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Další 2.část videí je již k nahlédnutí o 2 patra výše 
Fronterový vysloužilec a doživotní člen fanklubu tohoto fóra.
Běličko, děkuji ti moc za krásný kus práce a radosti ve společných letech IV.2006 - I.2011. Bylas skvělá. mob: +420602231501 ICQ=431161520; Skypename= Daidallos
Běličko, děkuji ti moc za krásný kus práce a radosti ve společných letech IV.2006 - I.2011. Bylas skvělá. mob: +420602231501 ICQ=431161520; Skypename= Daidallos
-
Snezenkakyticka
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Ahoj kluci,
kdož budete chtít ještě nějaká fota, pošlu je Paťasovi - Mata nemohl přijít na to, jak je sem dát. Některá jsou áále moc pěkná:)))
(fotila jsem všechny - Bolka, kluky z Prahy, Pavla, Petra a Jitku, Paťase, "houpačkáře" na břiše,......copak Vás všechny znám?
)
kdož budete chtít ještě nějaká fota, pošlu je Paťasovi - Mata nemohl přijít na to, jak je sem dát. Některá jsou áále moc pěkná:)))
(fotila jsem všechny - Bolka, kluky z Prahy, Pavla, Petra a Jitku, Paťase, "houpačkáře" na břiše,......copak Vás všechny znám?