Stránka 21 z 27

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 28 led 2008 20:28
od HUJER 4x4
Ohhh........ Děkuji, já Vás tam nepřijel zje... vynadat, pouze upozornit kam majitel tratě nechce jezdit, aby se trať nezničila........ jinak řečeno, v kolktivu majitelů je jeden Deb... , kterýmu to vadí, no dyť to znáte :lol: ... nejhorší je srážka s blbcem, šlo o to když jsme tam byly prvně si neudělat špatné jméno, aby jsme si tam mohli udělat sraz i příště, což si myslím, se podařilo, a z vašich ohlasů si myslím, že se Vám líbilo, takže do konce týdne bych hodil další datum, tentokrát bych to viděl ( po včerejší diskusy s majitelem tratě ) někdy na Květen , Červen , přesné datum dodám :lol: , a další někdy v Říjnu, po Rumunsku, kdy budou ještě žhavé zážitky, co Vy na to??? :wink:

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 28 led 2008 21:42
od HUJER 4x4
Pár fotek je na offroadforum.cz v sekci fotky z akcí, tak mrkněte !!! :mrgreen:

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 28 led 2008 21:47
od Snezenkakyticka
....za zmínku myslím stojí i výrok Petra a jitky.....který mě rozesmál i přes horečku - něco v tom smyslu, že co je na offrroadu zbytečné, to cestou odpadne :)))
Kdo to tam ohnul tu zásuvku vzááádu?:-D

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 28 led 2008 21:55
od premek_k
Snezenkakyticka píše:Kdo to tam ohnul tu zásuvku vzááádu?:-D
...každý, kdo ji tam má .... :grin:

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 29 led 2008 07:52
od patas
taky sem ji vcera rovnal :mrgreen: a obouchaval kusy bahna ze zavesu to cestou do Žďáru ani neopadalo jak tam bylo napasovany :mrgreen:

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 29 led 2008 21:12
od HUJER 4x4
Kdo má z těch co přijeli na Svat RZ : 2J4 97 18 ??? Mrkněte na stránky Klatovského deníku, co vyšel článek, tak je tam tahle Frontera krásně vyfocená jak leze do kopečka :lol: , je to tam v rubrice - sport

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 29 led 2008 21:56
od pato
Vojto vďaka aj za spomenutie Slov.zastúpenia.Paťo-Divoch

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 29 led 2008 22:04
od rescuer
vojtech.kloud píše:Kdo má z těch co přijeli na Svat RZ : 2J4 97 18 ??? Mrkněte na stránky Klatovského deníku, co vyšel článek, tak je tam tahle Frontera krásně vyfocená jak leze do kopečka :lol: , je to tam v rubrice - sport
To pude asi PAŤAS Žďár n. Sáz

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 30 led 2008 06:22
od patas
jj to sem ja no to mam radost.Tak doufam ze si Žďárskej financni urad necte tyhle noviny tezko se mi bude jezdeni obhajovat jako sluzebni jizda :-) Ale co reknem ze sme vojtovi zajistovali technickou stranku pripojeni na internet 8) 8) A ne ze me Vojta praskne :mrgreen: :mrgreen:

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 30 led 2008 07:05
od Pavel Mirtl
Ze snímku je patrné že Vojta nemá cestu k domu zrovna nejrovnější.Proto ten Nissan Patrol :mrgreen:

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 30 led 2008 10:35
od Slaava
vojtech.kloud píše:Kdo má z těch co přijeli na Svat RZ : 2J4 97 18 ??? Mrkněte na stránky Klatovského deníku, co vyšel článek, tak je tam tahle Frontera krásně vyfocená jak leze do kopečka :lol: , je to tam v rubrice - sport
http://klatovsky.denik.cz/ostatni_regio ... froad.html

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 30 led 2008 15:37
od HUJER 4x4
Pavel Mirtl píše:Ze snímku je patrné že Vojta nemá cestu k domu zrovna nejrovnější.Proto ten Nissan Patrol :mrgreen:
Tak si tu cestu budete moct za nedlouho zopakovat, dle ohlasů už na srazu a i teď po něm, se bude konat repetéééé :mrgreen: , a to o víkendu 24.-25. Května

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 30 led 2008 16:55
od honzík
Tak vojto - díky za super sobotu - i když jsme museli brzo odjet - bylo to super poježdění.

Příště budu mít i to oplechování spodku a potom dám teprve pořádný přetahování s Petrem-Jitkou na kopečkách :lol:
Chtěl jsem sem dát par fotek - ale mám kabel doma, takže realizuji o víkendu nebo spíš příští týden.

Ještě jednou díky a počítej se dvouma kusama aut na květen - líbilo se to i bratránkovi takže určo přijedeme :lol: :lol:

h.

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 30 led 2008 16:56
od rescuer
vojtech.kloud píše:
Pavel Mirtl píše:Ze snímku je patrné že Vojta nemá cestu k domu zrovna nejrovnější.Proto ten Nissan Patrol :mrgreen:
Tak si tu cestu budete moct za nedlouho zopakovat, dle ohlasů už na srazu a i teď po něm, se bude konat repetéééé :mrgreen: , a to o víkendu 24.-25. Května
Vojto, nebouchl ses tam někde do hlavy? to máš jeko čekat až do Května????? :twisted: :lol:

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008

Napsal: 30 led 2008 17:51
od HUJER 4x4
Jéééjej, hoši, hoši, takhle jsme se domluvili s majitelem, no nemám na starosti jen to, abych svolával srazy, mám tůůůze moooc práce, dalších jiných aktivit, k tomu postavit Trola, no je toho moc :lol: , tak holt musíte do Května vydržet :roll: