OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
-
HUJER 4x4
- Super diskutér
- Příspěvky: 1861
- Registrován: 07 zář 2006 12:20
- Bydliště: Č.Budějovice, Frontera A dlouhá, 2.3 TD, zvýšeno, rozšířeno je minulostí, nyní krátký Trol 2.8TD
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Ohhh........ Děkuji, já Vás tam nepřijel zje... vynadat, pouze upozornit kam majitel tratě nechce jezdit, aby se trať nezničila........ jinak řečeno, v kolktivu majitelů je jeden Deb... , kterýmu to vadí, no dyť to znáte
... nejhorší je srážka s blbcem, šlo o to když jsme tam byly prvně si neudělat špatné jméno, aby jsme si tam mohli udělat sraz i příště, což si myslím, se podařilo, a z vašich ohlasů si myslím, že se Vám líbilo, takže do konce týdne bych hodil další datum, tentokrát bych to viděl ( po včerejší diskusy s majitelem tratě ) někdy na Květen , Červen , přesné datum dodám
, a další někdy v Říjnu, po Rumunsku, kdy budou ještě žhavé zážitky, co Vy na to??? 
-
HUJER 4x4
- Super diskutér
- Příspěvky: 1861
- Registrován: 07 zář 2006 12:20
- Bydliště: Č.Budějovice, Frontera A dlouhá, 2.3 TD, zvýšeno, rozšířeno je minulostí, nyní krátký Trol 2.8TD
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Pár fotek je na offroadforum.cz v sekci fotky z akcí, tak mrkněte !!!
-
Snezenkakyticka
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
....za zmínku myslím stojí i výrok Petra a jitky.....který mě rozesmál i přes horečku - něco v tom smyslu, že co je na offrroadu zbytečné, to cestou odpadne
))
Kdo to tam ohnul tu zásuvku vzááádu?:-D
Kdo to tam ohnul tu zásuvku vzááádu?:-D
- premek_k
- Pokročilý diskutér
- Příspěvky: 591
- Registrován: 05 úno 2007 13:46
- Bydliště: Smilovice u Třince
- Kontaktovat uživatele:
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
...každý, kdo ji tam má ....Snezenkakyticka píše:Kdo to tam ohnul tu zásuvku vzááádu?:-D
B-čko LIMITED 2.2 dti 85kW automat rv 2000
Patrol GR Y61 2.8 TDI Intercooler rv 1998
... Je lepší mít Parkinsona a trochu vylít, než Alzhaimera a zapomenout vypít ...
Patrol GR Y61 2.8 TDI Intercooler rv 1998
... Je lepší mít Parkinsona a trochu vylít, než Alzhaimera a zapomenout vypít ...
- patas
- Pokročilý diskutér
- Příspěvky: 581
- Registrován: 01 dub 2006 17:08
- Bydliště: Žďár nad Sázavou Frontera A 2,5 TDS rok 1998
- Kontaktovat uživatele:
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
taky sem ji vcera rovnal
a obouchaval kusy bahna ze zavesu to cestou do Žďáru ani neopadalo jak tam bylo napasovany 
Acko 98 2,5TDS,5cm UP,navijak ComeUP 9000i,CB Allamat 296,BFGoodrich 31"x10,5"R15 M/T
Acko 97 2,5TDS,General Grabber 245/75R16 A/T
Audi A6 Allroad 2002 2,5 TDi
Acko 97 2,5TDS,General Grabber 245/75R16 A/T
Audi A6 Allroad 2002 2,5 TDi
-
HUJER 4x4
- Super diskutér
- Příspěvky: 1861
- Registrován: 07 zář 2006 12:20
- Bydliště: Č.Budějovice, Frontera A dlouhá, 2.3 TD, zvýšeno, rozšířeno je minulostí, nyní krátký Trol 2.8TD
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Kdo má z těch co přijeli na Svat RZ : 2J4 97 18 ??? Mrkněte na stránky Klatovského deníku, co vyšel článek, tak je tam tahle Frontera krásně vyfocená jak leze do kopečka
, je to tam v rubrice - sport
- pato
- Pokročilý diskutér
- Příspěvky: 780
- Registrován: 07 led 2007 11:21
- Bydliště: Trnava,SR,Frontera A,2,2i16V,r.v.1997
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Vojto vďaka aj za spomenutie Slov.zastúpenia.Paťo-Divoch
- rescuer
- Pokročilý diskutér
- Příspěvky: 533
- Registrován: 22 zář 2006 13:47
- Skype: c.d.d.b
- Bydliště: DUKOVANY
- Kontaktovat uživatele:
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
To pude asi PAŤAS Žďár n. Sázvojtech.kloud píše:Kdo má z těch co přijeli na Svat RZ : 2J4 97 18 ??? Mrkněte na stránky Klatovského deníku, co vyšel článek, tak je tam tahle Frontera krásně vyfocená jak leze do kopečka, je to tam v rubrice - sport
FRONTERA A --- PRODÁNO :-) TĚŠÍM SE NA SETKÁNÍ S NÍ ZDE NA FÓRU
Frontera B-long, rv.03, 6VD1 - 3.2i zvedaná, rozšířená, CB, Profi, Majáky, světelná rampa
Terrano II wagon, rv. 96, 2.7TDi
Frontera B-long, rv.03, 6VD1 - 3.2i zvedaná, rozšířená, CB, Profi, Majáky, světelná rampa
Terrano II wagon, rv. 96, 2.7TDi
- patas
- Pokročilý diskutér
- Příspěvky: 581
- Registrován: 01 dub 2006 17:08
- Bydliště: Žďár nad Sázavou Frontera A 2,5 TDS rok 1998
- Kontaktovat uživatele:
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
jj to sem ja no to mam radost.Tak doufam ze si Žďárskej financni urad necte tyhle noviny tezko se mi bude jezdeni obhajovat jako sluzebni jizda :-) Ale co reknem ze sme vojtovi zajistovali technickou stranku pripojeni na internet
A ne ze me Vojta praskne

Acko 98 2,5TDS,5cm UP,navijak ComeUP 9000i,CB Allamat 296,BFGoodrich 31"x10,5"R15 M/T
Acko 97 2,5TDS,General Grabber 245/75R16 A/T
Audi A6 Allroad 2002 2,5 TDi
Acko 97 2,5TDS,General Grabber 245/75R16 A/T
Audi A6 Allroad 2002 2,5 TDi
- Pavel Mirtl
- Pokročilý diskutér
- Příspěvky: 729
- Registrován: 15 srp 2006 21:44
- Bydliště: Plzeň,Frontera B2.2DTI/99 sport RS
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Ze snímku je patrné že Vojta nemá cestu k domu zrovna nejrovnější.Proto ten Nissan Patrol 
B 2.2 DTI sport RS 99-je minulost,nyní Suzuki grand vitara 2006 2.0 benzin.Mé moto:suzuki intruder VS800černá/chrom,příští GOLDWING 1500-1800.
- Slaava
- Moderátor
- Příspěvky: 8385
- Registrován: 09 kvě 2005 21:39
- Bydliště: Č. Budějovice, Vůz: Frontera A 2,3TD
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
http://klatovsky.denik.cz/ostatni_regio ... froad.htmlvojtech.kloud píše:Kdo má z těch co přijeli na Svat RZ : 2J4 97 18 ??? Mrkněte na stránky Klatovského deníku, co vyšel článek, tak je tam tahle Frontera krásně vyfocená jak leze do kopečka, je to tam v rubrice - sport
Opel Frontera A 2,3TD 74kW dlouhá, rok výroby 1993, najeto 172.868 + 13.552 km, bodylift 55mm, gumy Maxxis 754 Buckshot 33x12,5" R15, spotřeba 10,69l/100km, po kotrmelci auto načtvrceno sekerou Petra Janeše, nehrající kapitán (moderátor) fóra
-
HUJER 4x4
- Super diskutér
- Příspěvky: 1861
- Registrován: 07 zář 2006 12:20
- Bydliště: Č.Budějovice, Frontera A dlouhá, 2.3 TD, zvýšeno, rozšířeno je minulostí, nyní krátký Trol 2.8TD
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Tak si tu cestu budete moct za nedlouho zopakovat, dle ohlasů už na srazu a i teď po něm, se bude konat repetééééPavel Mirtl píše:Ze snímku je patrné že Vojta nemá cestu k domu zrovna nejrovnější.Proto ten Nissan Patrol
-
honzík
- Pokročilý diskutér
- Příspěvky: 613
- Registrován: 27 čer 2006 06:52
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Tak vojto - díky za super sobotu - i když jsme museli brzo odjet - bylo to super poježdění.
Příště budu mít i to oplechování spodku a potom dám teprve pořádný přetahování s Petrem-Jitkou na kopečkách
Chtěl jsem sem dát par fotek - ale mám kabel doma, takže realizuji o víkendu nebo spíš příští týden.
Ještě jednou díky a počítej se dvouma kusama aut na květen - líbilo se to i bratránkovi takže určo přijedeme
h.
Příště budu mít i to oplechování spodku a potom dám teprve pořádný přetahování s Petrem-Jitkou na kopečkách
Chtěl jsem sem dát par fotek - ale mám kabel doma, takže realizuji o víkendu nebo spíš příští týden.
Ještě jednou díky a počítej se dvouma kusama aut na květen - líbilo se to i bratránkovi takže určo přijedeme
h.
- rescuer
- Pokročilý diskutér
- Příspěvky: 533
- Registrován: 22 zář 2006 13:47
- Skype: c.d.d.b
- Bydliště: DUKOVANY
- Kontaktovat uživatele:
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Vojto, nebouchl ses tam někde do hlavy? to máš jeko čekat až do Května?????vojtech.kloud píše:Tak si tu cestu budete moct za nedlouho zopakovat, dle ohlasů už na srazu a i teď po něm, se bude konat repetééééPavel Mirtl píše:Ze snímku je patrné že Vojta nemá cestu k domu zrovna nejrovnější.Proto ten Nissan Patrol, a to o víkendu 24.-25. Května
FRONTERA A --- PRODÁNO :-) TĚŠÍM SE NA SETKÁNÍ S NÍ ZDE NA FÓRU
Frontera B-long, rv.03, 6VD1 - 3.2i zvedaná, rozšířená, CB, Profi, Majáky, světelná rampa
Terrano II wagon, rv. 96, 2.7TDi
Frontera B-long, rv.03, 6VD1 - 3.2i zvedaná, rozšířená, CB, Profi, Majáky, světelná rampa
Terrano II wagon, rv. 96, 2.7TDi
-
HUJER 4x4
- Super diskutér
- Příspěvky: 1861
- Registrován: 07 zář 2006 12:20
- Bydliště: Č.Budějovice, Frontera A dlouhá, 2.3 TD, zvýšeno, rozšířeno je minulostí, nyní krátký Trol 2.8TD
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Jéééjej, hoši, hoši, takhle jsme se domluvili s majitelem, no nemám na starosti jen to, abych svolával srazy, mám tůůůze moooc práce, dalších jiných aktivit, k tomu postavit Trola, no je toho moc
, tak holt musíte do Května vydržet 