Stránka 3 z 12

Re: Rány při 4x4 někde od přední nápravy

Napsal: 12 lis 2007 19:20
od Slaava
farmář píše:...manuál je méně pohodlí...
Existuje ale možnost dálkového ovládání manuálních volnoběžek bez nutnosti vystupovat... spolujezdec :lol:

Re: Rány při 4x4 někde od přední nápravy

Napsal: 12 lis 2007 19:35
od farmář
neboskleroza...řešení napůl :mrgreen:

Re: Rány při 4x4 někde od přední nápravy

Napsal: 12 lis 2007 20:31
od Vojta
:grin: :grin: :grin: jo pujdu do nich určitě. Dvakrát jsem zapadl a dvakrát mě nechaly volnoběžky ve srabu.....máš pravdu...ted naposled, když jsem to jel projet, po tří hodinové výměně rozvodového řemene,zapadl jsem ve sněhu a hodinu jsem to holýma rukama vyhrabával ven v tričku a bez lopatky...to docela nasere....zadní kola se točily a přední nic.Levý , když jsem vykoukl z okna, mělo snahu a pravý vůbec, jen to v něm lupalo....zas tolik to nestojí.... :mrgreen:

Re: Rány při 4x4 někde od přední nápravy

Napsal: 12 lis 2007 23:03
od Rosta
Vojta píše::grin: :grin: :grin: jo pujdu do nich určitě. Dvakrát jsem zapadl a dvakrát mě nechaly volnoběžky ve srabu.....máš pravdu...ted naposled, když jsem to jel projet, po tří hodinové výměně rozvodového řemene,zapadl jsem ve sněhu a hodinu jsem to holýma rukama vyhrabával ven v tričku a bez lopatky...to docela nasere....zadní kola se točily a přední nic.Levý , když jsem vykoukl z okna, mělo snahu a pravý vůbec, jen to v něm lupalo....zas tolik to nestojí.... :mrgreen:
...bych si taky lupnul :twisted:

Re: Rány při 4x4 někde od přední nápravy

Napsal: 13 lis 2007 00:41
od farmář
kouknina vrakecu po origo,AVM jsou za šest,kdybys origa sehnal za půl či méně...problídni si je,nic nanich není.Jo a seigr myslím drží poloosu...někdeje tu i velikost.Aby ses paknedivil cože nefachaj.Manuální byzmršený být neměli,ale dobírku neber...koukni ať nejsou oštěhraný když toněkdo na kole nedootočil.Manuál je manuál...automaty jsou s bídou na sníh na silnici, já je zkurvil v půlmetru sněhu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Re: Rány při 4x4 někde od přední nápravy

Napsal: 13 lis 2007 13:17
od Nimrod
Já už se snažím zkurvit opravené automaty třetím rokem a pořád mě to nejde. Furt potvory držej, jako by věděli, že maj důtku s výstrahou.

Re: Rány při 4x4 někde od přední nápravy

Napsal: 13 lis 2007 18:39
od Žanek
Pořád tvrdím, že je to jen o seřízení automatů.Problém je v tom, že je nikdo neseřizuje preventivně ale až se poserou tak na ně všichni nadávají. Já mám od opravy (výměna vymezovacích kolíků ) taky pokoj. :shock:

Re: Rány při 4x4 někde od přední nápravy

Napsal: 13 lis 2007 19:03
od patas
jo hosi manual je manual.To co projedu ja s AVM tak kolega s automatama ani hofno.Ale gumy delaj taky svy.Akorat ted na tech M/T klouzu malem sem to na namesti u nas nedobrzdil a to sem jel 20 jak byly sracky na silnici tak to jelo jak na sanich.Na to je zase nahovno ABS.Uz premejslim jak ho budu vypinat.

Re: Rány při 4x4 někde od přední nápravy

Napsal: 13 lis 2007 20:56
od Žanek
patas píše:jo hosi manual je manual.To co projedu ja s AVM tak kolega s automatama ani hofno.Ale gumy delaj taky svy.Akorat ted na tech M/T klouzu malem sem to na namesti u nas nedobrzdil a to sem jel 20 jak byly sracky na silnici tak to jelo jak na sanich.Na to je zase nahovno ABS.Uz premejslim jak ho budu vypinat.


Pokud máš zamčený automaty nebo manuály tak je to úplně fuk. :roll:

Re: Rány při 4x4 někde od přední nápravy

Napsal: 14 lis 2007 08:24
od patas
no to jo ale do chvile nez se potrebujes vycukat.Proste kdyz zamcu manual tak vim ze tam je a nejaky popojizdeni a podobny pizdoviny neresim.Jeste by to chtelo opravdu tvrdy spery do difu a uz je z toho tank.Uvazuju o nich cim dal tim vic.ALe 30 litru za jednu se mi moc davat nechce.

Re: Rány při 4x4 někde od přední nápravy

Napsal: 14 lis 2007 19:33
od farmář
snad patnáct,ne? hele dnes jsem tahal po louce Renault Scenic s prázným zadním kolem....no nádhera :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: mladá to paní z Brna to napálila díky smyku přes zatáčku do louky,urvala spoiler a prdla chladič...no musel jsemto odtahovce přiblížit, to jsem si nenechal ujít :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Re: Rány při 4x4 někde od přední nápravy

Napsal: 15 lis 2007 06:24
od patas
farmaru kde si videl speru za 15 litru?To uz bych do toho mozna sel

Re: Rány při 4x4 někde od přední nápravy

Napsal: 15 lis 2007 17:51
od farmář
no, leckde, zkus AUSSIE , třeba tady...ale zase dif DANA 44...http://www.offroadlockers.com/make.php/ ... d/09/.html,
http://www.uzaverky.unas.cz

Re: Rány při 4x4 někde od přední nápravy

Napsal: 04 pro 2007 17:59
od venca
hergot mě to taky dělá jenže homokineťáky jsou v poho a volnoběžky vypadají taky tak opravdu nevím co to je,ale je to určitě ve přední nápravě chcu tam co nejdřív dát avm manuály teď tam mám automaty a nedělá to dobrotu :(

Re: Rány při 4x4 někde od přední nápravy

Napsal: 04 pro 2007 19:16
od Slaava
venca píše:hergot mě to taky dělá jenže homokineťáky jsou v poho a volnoběžky vypadají taky tak opravdu nevím co to je,ale je to určitě ve přední nápravě chcu tam co nejdřív dát avm manuály teď tam mám automaty a nedělá to dobrotu :(
Podle mě to většinou bejvaj ty vodicí ložiska v těhlicích přední nápravy. No uvidíš, co se stane až tam dáš manuální volnoběžky.