Re: Volnoběžky na Fronteře B? Frontera B je nemá!
Napsal: 23 pro 2011 15:24
Prakticky se mě to vůbec nezamlouvá. Uděláš z toho paskvil jen na další problémy. 
Vše o Fronterách a nejen nich a offroad ježdění
http://www.offroad-frontera.com/phpBB3/