Stránka 3 z 3

Re: Volnoběžky na Fronteře B? Frontera B je nemá!

Napsal: 23 pro 2011 15:24
od Žanek
Prakticky se mě to vůbec nezamlouvá. Uděláš z toho paskvil jen na další problémy. :roll:

Re: Volnoběžky na Fronteře B? Frontera B je nemá!

Napsal: 24 pro 2011 15:28
od robert.kvita
zpíváte mi z duše, když jsem se nad tím zamyslel s kolegou Janešem pořádně, taky jsem to zavrhnul. Ale dík za názory