Stránka 3 z 4
Napsal: 07 pro 2006 21:13
od patas
no to zamykani se asi da naucit.Uvidim jak to pude.
Napsal: 07 pro 2006 21:13
od farmář
tak to bude jeho problém,že zapoměl odlišnost od ruského tanku

Spojení
Napsal: 07 pro 2006 21:16
od Slaava
Teoreticky by člověk po zapadnutí moh přepnout volnoběžky, šáhnout na poloosy a otočit s nima dokud se nespojí s nábojem kola. Pak zařadit 4x4 a jet. Jenže když si po kolena ve sračkách, tak na poloosy ani nevidíš.

Napsal: 07 pro 2006 21:18
od farmář
pomalu pustíš spojku-pomalu a sednou,zatím vždy se tak stalo,oproti automatům paráda-nezaskočí ti dobře protikusy a tradá.:-)
Napsal: 07 pro 2006 22:22
od patas
no vy me hosi desite to ja je urcite zlikviduju jak se znam :-)
Tank
Napsal: 08 pro 2006 00:02
od Slaava
patas píše:no vy me hosi desite to ja je urcite zlikviduju jak se znam :-)
Tak to spoj poloosy a náboje natvrdo a smiř se s vyšší spotřebou a dynamikou tanku.

Napsal: 08 pro 2006 09:35
od patas
obcas by se dynamika tanku hodila ale to bych jeste na predek musel dat traverzu :-)
Napsal: 08 pro 2006 11:28
od Rosta
...no klicem k uspechu je se k tomu chovat slusne. Zamrzat nebudou, kdyz budou cisty a namazany a zuby se nezkurvi, kdyz budes rozjezdy na 4x4 delat citlive a pomalu (ty prvni, nez to zaskoci). Pak to samozrejme muze prezit auto. Ale kdyz je nekdo hovado a jak psal farmar hned lehne na plyn, tak se to pokazi ...
Napsal: 11 pro 2006 08:25
od kaktus79
Nazdar hosi,
opat som tu... :D
Takze ja som tiez donuteny na vymenu automatov za manual.
Minuly tyzden vo stvrtok som bol jazdit v bahne. Potom som siel na "cafe" a ked som isiel z parkoviska ozvalo sa bum-bum-bum.
Myslel som si, ze je to zaschnuty kus blata na pravom prednom kotuci. Po prejdeni paru sto metrov to prestalo. Isiel som zasa chvilku cez pole na 4x4 , vyradil som a bolo to O.K.
Druhy den rano som siel auto umyt a z prednyc kolies isiel otrasny zvuk, kovove bzucanie...Opat som to pripisal hline na prednych brzdovych kotucoch.
Po wapke vsetky pazvuky prestali.
V sobotu som bol jazdit na offroad kopci v Petrzalke, celu dobu som tam jazdil 4L, bolo bez problemov.
Vcera nedela-uplny horor. Bol so na blatach. Vysiel som xz terenu na polnu cestu, vyradil som 4H za jazdy a zasa neprijemne bzucanie. Zastavil som, siel som niekolko metrov dozadu a potom dopredu, vzdy to bzucalo. Dal som 4x4, prestalo. Siel som takto aj po rovnej ceste domov

a na umyvarku, kde som odpojil 4x4 standardnym sposobom - bzucanie nebolo.
Nedalo mi to a siel som zasa do terenu, pripojil som 4x4 - horor same BUm BUM z prednych kolies, stisol som brzdu-pocit akokeby som kopol do kamena...Takze pumpa-wapka.
Zasa zaradenie a vyradenie 4x4 : pri zaradenom 4x4 nebzuci, pri vyradenom 4x4 bzuci. Na 5ty pokus prestalo bzucat.
Momentalne som 2H a idem dat rozobrat predne volnobezky...
Dufam len, ze okrem volnobeziek nemam v prdeli aj nieco ine...

Napsal: 11 pro 2006 20:14
od farmář
netuším,nejhnusnější kopanec jsem dostal vždy jen od ABS,což teda byla mrda pekelná...proto ho ani nechci,dokud mám cit pro brzdu....automaty když se posraly hučely bzučely mlátily jen rachtavě-ale nekopaly drasticky-zuby přeskakují po zubech a a nekopou...jen škubou jak zaberou a zase pustí...co si pamatuji.Zlaté manuály,i v terénu jsem s nimi spokojenější.
Napsal: 12 pro 2006 08:35
od kaktus79
farmář píše:netuším,nejhnusnější kopanec jsem dostal vždy jen od ABS,což teda byla mrda pekelná...proto ho ani nechci,dokud mám cit pro brzdu....automaty když se posraly hučely bzučely mlátily jen rachtavě-ale nekopaly drasticky-zuby přeskakují po zubech a a nekopou...jen škubou jak zaberou a zase pustí...co si pamatuji.Zlaté manuály,i v terénu jsem s nimi spokojenější.
Dal som auto do opravy, preventivne nech sa mi pozre na brzdy, ABS a aj na tie automaty. Po Novom roku budem hned mon tovat manualy, uz ich mam objednane

Napsal: 13 pro 2006 20:38
od patas
to kaktus: Tak ja mam uplne stejny problem a zkusenost.Volnobezky uz sem mel rozebrane vycistene namazane.Vcera sem zajel kvuli mereni na louku.Jak je to mokry tak 2H nezabralo tak 4H a silene rany jak rikas jako kdyz kopes do sutru z prave strany.Volnobezky po vyrazeni bzuci musim s tim cuknout 5-10 m dozadu a dost drasticky aby se vyrasily.Uz cekam jak mi dodaji AVM manualy a tyhle poleti obloukem.Je asi mozne je zrepasovat ale na to nemam cas a nemuzu si dovolit stat auto me zivi takze je pro me levnejsi vymena za manualy.A jak psal farmar mohlo by to mit vyhody kdyz potrebujes jet na 2L a pritom ti staci jen zadek.
Napsal: 14 pro 2006 10:12
od kaktus79
to patas : Ja som vcera akurat vybral svoj voz zo servisu, jazdim na 2H, nove volnobezky budu po Novom roku.
Teraz aj tak nemam cas jazdit do terenu, mam dost prace doma so psami. Po Novom roku si to vsetko vynahradim...

Napsal: 23 pro 2006 22:17
od PETR&JITKA
poloosa má průměr 26mm a je na ní drážka na seigrovku ( k AVM je nedostaneš )

Napsal: 26 pro 2006 10:17
od patas
ale dostanes k nim papirove tesneni :-) Uz je mam namontovany ale jeste sem nemel cas jet to nekam vyzkouset :-)