Stránka 3 z 17
Napsal: 19 bře 2007 20:42
od Žanek
Napsal: 20 bře 2007 11:09
od patas
no je to na ho..... A to se povolovali jen 2x po treti uz sou zvejkly.By me zajimalo jak je budu dostavat ven. Musim jeden vyndat a pudu se poptat tady kousek do spojovaciho jestli je nesezenou ale jako ocelaky.Ale ty srouby maji podle me dost dlouhej nabeh. Sami o sobe drzi akorat ten hlinikovej kryt jinak tam zadnou moc velkou funkci podle me nemaj. No moc nadsenej z toho nejsem za ty prachy a stejne je to zfusovany.Kdyz to prislo tak ty hlinikovy kryty byly nadherny za tejden uz to volezlo ale hlavne ze to funguje :-)
Napsal: 20 bře 2007 16:42
od patas
tak da se na shopu svarov objednat servisni sada kde ty podelany srouby sou vcetne tesneni tak uz sem si ji objednal ale cena 750 bez DPH je kruta.Jak to vymenim tak zacnu schanet nahradu pac za tyhle hrisny prachy je to des.Srouby jsou 4x40mm ale zavit neni metrika nybrz posranej americkej rozmer (withwort nebo jak se to sprosty slovo pise:-) ) No jo holt se to vyrabi v brazilii.
Napsal: 20 bře 2007 16:50
od HUJER 4x4
Napsal: 20 bře 2007 18:17
od patas
cece vojto to by taky asi bylo jedno z reseni.Problem bude ten hlinikovy kryt tam je konus a tam uz moc matrose nejni.Ale ne druhou stranu je to jen kryt.
Napsal: 20 bře 2007 18:21
od Žanek
Spojovací materiál firma FABORY vede i ameriku.Wíťa to není má to nějaký jiný označení.Ta cena co píšeš je dost hustá za pár šroubků a těsnění.

Napsal: 20 bře 2007 18:38
od patas
no to je ale co se da delat kdyz to potrebuju opravit a sou smeteny.Holt za vsechno se plati ale urcite se podivam po nahrade.
Napsal: 20 bře 2007 18:43
od HUJER 4x4
Napsal: 20 bře 2007 18:47
od patas
jo to asi nebude problem :-) Ale problem je v tom odpoledni pohodovy pracicky :-) Musim makat pro cizi na svoje nemam cas
Napsal: 26 bře 2007 18:38
od Žanek
Napsal: 27 bře 2007 14:06
od HUJER 4x4
Měl jsem to samé, pravá jak nová, levá wometená, dej manuály

Napsal: 27 bře 2007 19:13
od patas
ja bych jeste zkontroloval homokinetaky.Ja myslim ze vetsinu problemu co s tim ted mam sou od kloubu zacala mi litat ta kratka hridel.Rozmydleny jehlovy lozisko to je vec :-)
Napsal: 27 bře 2007 19:51
od Žanek
Ty ložiska mám asi v pr...i taky.Když stáhnu volnoběžku tak ta hřídel lítá tak 2mm do stran.

Napsal: 27 bře 2007 20:10
od patas
no tak to je docela na houby.Me to chodilo nahoru dolu aji do boku.Jde o to v jakem stavu ten kloub je.Hlavne to osazeni pro jehlickove lozisko.Doporucil bych co nejdriv rozdelat a proverit.
Napsal: 27 bře 2007 20:21
od Žanek
Jen co najdu pořádný kladivo tak se do toho pustím.Jo Vojto ty manuály zatím dávat nebudu.Je to moc práce vylízat z auta zapnout jednu stranu pak to obejít zapnout druhou stranu a zase spátky do auta z toho už mě tejdě bolí kolena a to ty manuály ještě nemám.
