Stránka 3 z 17

Napsal: 19 bře 2007 20:42
od Žanek
Imbus šrouby koupíš bez problémů i pevnostní.Jestli jsou ty manuály taky tak kvalitní jako ty šrouby tak to teda nazdar ! :roll: :roll: :roll:

Napsal: 20 bře 2007 11:09
od patas
no je to na ho..... A to se povolovali jen 2x po treti uz sou zvejkly.By me zajimalo jak je budu dostavat ven. Musim jeden vyndat a pudu se poptat tady kousek do spojovaciho jestli je nesezenou ale jako ocelaky.Ale ty srouby maji podle me dost dlouhej nabeh. Sami o sobe drzi akorat ten hlinikovej kryt jinak tam zadnou moc velkou funkci podle me nemaj. No moc nadsenej z toho nejsem za ty prachy a stejne je to zfusovany.Kdyz to prislo tak ty hlinikovy kryty byly nadherny za tejden uz to volezlo ale hlavne ze to funguje :-)

Napsal: 20 bře 2007 16:42
od patas
tak da se na shopu svarov objednat servisni sada kde ty podelany srouby sou vcetne tesneni tak uz sem si ji objednal ale cena 750 bez DPH je kruta.Jak to vymenim tak zacnu schanet nahradu pac za tyhle hrisny prachy je to des.Srouby jsou 4x40mm ale zavit neni metrika nybrz posranej americkej rozmer (withwort nebo jak se to sprosty slovo pise:-) ) No jo holt se to vyrabi v brazilii.

Napsal: 20 bře 2007 16:50
od HUJER 4x4
Womrkni to, jestli je tam dost masa, což takhle to převrtat a přetočit závit na nějakej inteligentní šroub v metrice :arrow: :idea: :wink:

Napsal: 20 bře 2007 18:17
od patas
cece vojto to by taky asi bylo jedno z reseni.Problem bude ten hlinikovy kryt tam je konus a tam uz moc matrose nejni.Ale ne druhou stranu je to jen kryt.

Napsal: 20 bře 2007 18:21
od Žanek
Spojovací materiál firma FABORY vede i ameriku.Wíťa to není má to nějaký jiný označení.Ta cena co píšeš je dost hustá za pár šroubků a těsnění. :twisted:

Napsal: 20 bře 2007 18:38
od patas
no to je ale co se da delat kdyz to potrebuju opravit a sou smeteny.Holt za vsechno se plati ale urcite se podivam po nahrade.

Napsal: 20 bře 2007 18:43
od HUJER 4x4
Přetočit závit, řekněme na 5 a metrák, no a koupit normoš šroub třeba hvězdičku a hlavu poladit na soustruhu bo pilníkem, si myslím,že by mělo jít udělat za stoFku a odpoledne pohodový prácičky :oops: :wink: :lol:

Napsal: 20 bře 2007 18:47
od patas
jo to asi nebude problem :-) Ale problem je v tom odpoledni pohodovy pracicky :-) Musim makat pro cizi na svoje nemam cas

Napsal: 26 bře 2007 18:38
od Žanek
Tak nastala kasická situace u levé volnoběžky jako skoro všem tady.Při vyřazení couvnutí a znovu rozjetí krásný cvrkot z levého náboje.Po študování jak to vlastně funguje a po změření jsem zjistil ,že zuby do sebe zapadají sotva půl milimetru.Doplnil sem jednu podložku pod segrovku na poloose,rozmontoval volnoběžku a vyměnil vymezovací tyčinky z 20mm na 21,5mm jak tu na začátku popisoval Honza.Složit to zpátky vopruz.Namontoval jsem volnuběžku na svoje místo a měřil znova.Teď zapadá 2,5mm a zatím vycvakne napoprvé při vyřazení a změně směru jízdy.Pravá volnoběžka zapadá asi 3mm a je úplně jako nová.Vypadá to že pokud volnoběžka málo zapadá tak nedostane při vypnutí předku a změně směru jízdy ten správný ťukanec aby vypla.Pružina ji tlačí pořád do záběru. :mrgreen: :P :roll:

Napsal: 27 bře 2007 14:06
od HUJER 4x4
Měl jsem to samé, pravá jak nová, levá wometená, dej manuály :lol:

Napsal: 27 bře 2007 19:13
od patas
ja bych jeste zkontroloval homokinetaky.Ja myslim ze vetsinu problemu co s tim ted mam sou od kloubu zacala mi litat ta kratka hridel.Rozmydleny jehlovy lozisko to je vec :-)

Napsal: 27 bře 2007 19:51
od Žanek
Ty ložiska mám asi v pr...i taky.Když stáhnu volnoběžku tak ta hřídel lítá tak 2mm do stran. :roll:

Napsal: 27 bře 2007 20:10
od patas
no tak to je docela na houby.Me to chodilo nahoru dolu aji do boku.Jde o to v jakem stavu ten kloub je.Hlavne to osazeni pro jehlickove lozisko.Doporucil bych co nejdriv rozdelat a proverit.

Napsal: 27 bře 2007 20:21
od Žanek
Jen co najdu pořádný kladivo tak se do toho pustím.Jo Vojto ty manuály zatím dávat nebudu.Je to moc práce vylízat z auta zapnout jednu stranu pak to obejít zapnout druhou stranu a zase spátky do auta z toho už mě tejdě bolí kolena a to ty manuály ještě nemám. :P