Re: Systém 4x4 Frontery A+B, popis, ovládání, kontrola, úpravy
Napsal: 15 pro 2016 16:33
Zdravím, jsem tady nový a rád bych se dozvěděl něco o pohonu 4x4 na fronteře protože si ji hodlám za nedlouho pořídit. Zkušenosti s tím nemám a rád bych se ujistil že jsem správně pochopil co jsem se tady dočetl. Asi to bude Béčko.
Bez pohonu 4x4 je poháněn jen zadek, bečko má automatické volnoběžky, pohon se zapíná tlačítkem na palubovce a je řazen podtlakovým ventilem a následně mechanicky. Je při tomto lepší třeba ubrat plyn nebo vyšlápnout spojku nebo úplně zastavit? Řadící páka redukce je v poloze 4H a pokud se řadí redukce 4L musí se zastavit? Má ta páka i neutrál? Pohon 4x4 se nesmí řadit na zpevněném povrchu který neumožňuje prokluz a do zatáček a jak je to třeba při zatáčení s 4x4 v terénu nebo na rozbahněné polní cestě. Pokud chci vyřadit 4x4 musím zastavit a vypnout pohon zase tlačítkem a při vyřazování redukce musím asi taky zastavit. A jak poznám že se pohon vypnul abych ho nezničil? Doufá že jsem to nenapsal moc složitě, kdyžtak se omlouvám.
Bez pohonu 4x4 je poháněn jen zadek, bečko má automatické volnoběžky, pohon se zapíná tlačítkem na palubovce a je řazen podtlakovým ventilem a následně mechanicky. Je při tomto lepší třeba ubrat plyn nebo vyšlápnout spojku nebo úplně zastavit? Řadící páka redukce je v poloze 4H a pokud se řadí redukce 4L musí se zastavit? Má ta páka i neutrál? Pohon 4x4 se nesmí řadit na zpevněném povrchu který neumožňuje prokluz a do zatáček a jak je to třeba při zatáčení s 4x4 v terénu nebo na rozbahněné polní cestě. Pokud chci vyřadit 4x4 musím zastavit a vypnout pohon zase tlačítkem a při vyřazování redukce musím asi taky zastavit. A jak poznám že se pohon vypnul abych ho nezničil? Doufá že jsem to nenapsal moc složitě, kdyžtak se omlouvám.