Stránka 3 z 27
Re: 26.-27. Leden 2008 OFF SRAZ BUDE!!!
Napsal: 01 pro 2007 23:08
od kuchař
Nazdar,ještě se neznáme,ale doufám,že se na sraz přijedu

Nemohu to bohužel říci na 100%,ale udělám pro to maximum.
Jmenuji se Roland,bydlím v Aši,mám Fronteru B 1999 2.2 DTI long

vypadá to tady na super partu a tak se těším.
V Kašperkách jsem sloužil,tak že Sušice znám a rád se tam zas podívám.
Sleduji vás už delší dobu,ale pracovní vytížení mi nedovoluje se tak často účastnit diskuzí

Děkuji všem za příspěvky,které mi už dost pomohli a ušetřili peníze.Doufám že vám taky pomůžu.
Mám kontakt na výrobce ložisek v německu,je to přímo z fabriky, tak že za minimální cenu"dobrá kvalita"
Jak budu vědět více,dám hned vědět,ale pomohlo by,kdybych měl technická data všech ložisek na Fronteru A,B.
Nemám bohužel žádnou literaturu,takže vše honím na vebu,kde jsem toho zatím moc nenašel.
Tak zatím čau!
Roland
fro.jpg
Re: 26.-27. Leden 2008 OFF SRAZ BUDE!!!
Napsal: 01 pro 2007 23:17
od Slaava
kuchař píše:Nazdar,ještě se neznáme,ale doufám,že se na sraz přijedu

Nemohu to bohužel říci na 100%,ale udělám pro to maximum.
Jmenuji se Roland,bydlím v Aši,mám Fronteru B 1999 2.2 DTI long

vypadá to tady na super partu a tak se těším.
V Kašperkách jsem sloužil,tak že Sušice znám a rád se tam zas podívám.
Sleduji vás už delší dobu,ale pracovní vytížení mi nedovoluje se tak často účastnit diskuzí

Děkuji všem za příspěvky,které mi už dost pomohli a ušetřili peníze.Doufám že vám taky pomůžu.
Mám kontakt na výrobce ložisek v německu,je to přímo z fabriky, tak že za minimální cenu"dobrá kvalita"
Jak budu vědět více,dám hned vědět,ale pomohlo by,kdybych měl technická data všech ložisek na Fronteru A,B.
Nemám bohužel žádnou literaturu,takže vše honím na vebu,kde jsem toho zatím moc nenašel.
Tak zatím čau!
Roland
Vítej, Rolande!
Re: 26.-27. Leden 2008 OFF SRAZ BUDE!!!
Napsal: 02 pro 2007 03:46
od modrasek
vítej RonLDE
Vítej, Rolande![/quote]
Re: 26.-27. Leden 2008 OFF SRAZ BUDE!!!
Napsal: 02 pro 2007 09:33
od Franta44
Tak vítej mezi námi
Re: 26.-27. Leden 2008 OFF SRAZ BUDE!!!
Napsal: 02 pro 2007 17:42
od pato
Ahoj priatelu Paťo-Divoch
Re: 26.-27. Leden 2008 OFF SRAZ BUDE!!!
Napsal: 02 pro 2007 20:42
od Milda
Vítej Ašáku. Z mé skoro rodné vísky. Chodil jsem na Hlávkovu školu a na čaje na Střelák. Ale dávno tomu již mnoho let nazad. Tak koukej dovalit v lednu na sraz. Nic ve zlém, ale tvá profese se bude jistě na srazu hodit.

Každý kuchař bude vítán, že.

Zdraví tě Milda.
Re: 26.-27. Leden 2008 OFF SRAZ BUDE!!!
Napsal: 02 pro 2007 22:12
od kuchař
Pánové,
POZOR já si chci užít

né že nechci přidat ruku k dílu ,ale makam 6 dní v tejdnu 10 až 16 hodin denně.

Doba je zlá.
Mildo já chodil na Gymnázku a na Střeláku jsem dělal DJ. Jó to byli časy

těch ženskejch
Teď ke srazu,už jen dovolenou,plnou nádž a hurá za váma.Moje žena,děti a rybička souhlasí.
Jinak pro Fronteráky sehnal jsem na vebu kompletní technickou příručku na Béčka.Už jen koupit,ale chci ji vidět a tak musím cca.100km do
Německa.Do srazu by měla být doma,tak ji vezmu s sebou.Tak Vám děkuji za přívítanou a brzy nashledanou.
Čau Roland
Re: 26.-27. Leden 2008 OFF SRAZ BUDE!!!
Napsal: 03 pro 2007 01:55
od Pavel Mirtl
Ahoj,ať Ti forum poslouží,je toho tady mraky.Pavel.
Re: 26.-27. Leden 2008 OFF SRAZ BUDE!!!
Napsal: 03 pro 2007 12:57
od Anny
Milda píše:Vítej Ašáku. Z mé skoro rodné vísky. Chodil jsem na Hlávkovu školu a na čaje na Střelák. Ale dávno tomu již mnoho let nazad. Tak koukej dovalit v lednu na sraz. Nic ve zlém, ale tvá profese se bude jistě na srazu hodit.

Každý kuchař bude vítán, že.

Zdraví tě Milda.
Ahojky můj moudrý

...Fronečka zůstáváááááááááááááááááá

Re: 26.-27. Leden 2008 OFF SRAZ BUDE!!!
Napsal: 03 pro 2007 16:44
od HUJER 4x4
kuchař píše:Pánové,
POZOR já si chci užít

né že nechci přidat ruku k dílu ,ale makam 6 dní v tejdnu 10 až 16 hodin denně.

Doba je zlá.
Mildo já chodil na Gymnázku a na Střeláku jsem dělal DJ. Jó to byli časy

těch ženskejch
Teď ke srazu,už jen dovolenou,plnou nádž a hurá za váma.Moje žena,děti a rybička souhlasí.
Jinak pro Fronteráky sehnal jsem na vebu kompletní technickou příručku na Béčka.Už jen koupit,ale chci ji vidět a tak musím cca.100km do
Německa.Do srazu by měla být doma,tak ji vezmu s sebou.Tak Vám děkuji za přívítanou a brzy nashledanou.
Čau Roland
Na sraz upřesni počet kolik Vás přijede (kolik žen, dětí a rybiček)

Re: 26.-27. Leden 2008 OFF SRAZ BUDE!!!
Napsal: 03 pro 2007 18:34
od Milda
Re: 26.-27. Leden 2008 OFF SRAZ BUDE!!!
Napsal: 03 pro 2007 18:52
od kuchař
Děti žádné,rybičky maximálně v oleji a ženy

záleží na tom jestli zmáknu do Ledna ten ventilek

Re: 26.-27. Leden 2008 OFF SRAZ BUDE!!!
Napsal: 04 pro 2007 15:34
od HUJER 4x4
Milda píše:vojtech.kloud píše:Na sraz upřesni počet kolik Vás přijede (kolik žen, dětí a rybiček)

zda se musí srazupřítomná domácí havěť prokázat při prezentaci vočkovacím průkazem a mít na hubě košík
No já nevím, ale myslím, že by se to manželce nelíbilo, tak jí vem maximálně ten vočkovací průkaz a budeme doufat, že nikoho nepokouše
Očkovací průkaz a košík na hubě je majitelem tratě vyžadován pouze u :
medvěda (pouze ledního nad 2 roky stáří)
tigra (pouze u fenky)
pavouka-škorpiona (ten musí být navíc na vodítku!!!)
akvarijních rybiček (také vyžadováno vodítko a na každou zvlášť!)
veš domácí (kromě košíku na hubě musí mít svázané i nožičky)
Ostatní dobytek smí být na volno bez wočkovacího průkazu

Re: 26.-27. Leden 2008 OFF SRAZ BUDE!!!
Napsal: 04 pro 2007 15:45
od HUJER 4x4
Tááák a pro namlsání ještě před srazem pár doplňujících fotéšek tratě (foceno mobilem, tak kvalita nic moč):
p01.jpg
p02.jpg
p03.jpg
p04.jpg
p05.jpg
p06.jpg
p07.jpg
p08.jpg
p09.jpg
Re: 26.-27. Leden 2008 OFF SRAZ BUDE!!!
Napsal: 04 pro 2007 16:08
od HUJER 4x4
Popis polohy a rozlohy trati, trať se rozkládá ve dvou protisobě ležících svazích, středem údolí teče potok (lze jej objet), s rybáři bude domluveno, že nám na Sobotu pustí víc vody, aby jsme si užily i brod

,trať se rozkládá z místa odkud je pořízeno foto č. 08 vrch jednoho svahu (foto č. 03) až do druhého svahu(na foto č. 02) a dle foto č. 08 k bílému domu a za lesík, který je vidět po pravé straně foto a dolů do míst kde jsou po levé straně vidět buňky ( depo, kde bude sraz, občerstvení - základna), foto č. 05 pohled do údolí mezi svahy