Stránka 20 z 27
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 28 led 2008 15:35
od patas
ten snorchl byl super ja chci taky

jinak vojto fakt super az na nedeli u nas teda uz prselo tak sem si na Vas vzpomel jestli ste moc nezmokli

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 28 led 2008 15:51
od rescuer
MILDO: i tak bych byl rád, kdyby si mi to vše uploadnul na FTP (pokud nemáš datový limit)

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 28 led 2008 16:01
od Milda
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 28 led 2008 16:03
od Milda
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 28 led 2008 16:12
od rescuer
MILDA: jeeee, než to pošleš to bude doba, máš vůbec adress?
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 28 led 2008 16:51
od Milda
3.set
010-Rescuer_pt_Milda.jpg
011-Jíťa.jpg
012-Petr.jpg
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 28 led 2008 16:57
od Milda
4.set
013-Petr_Nešpor.jpg
014-Svačinka.jpg
015-Wraník a Diskoška.jpg
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 28 led 2008 17:01
od rescuer
MILDO: hoď sem i něco kde jemoje auto (pokud takový sou :-( ), ať se můžu chlubit v práci a známým :D
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 28 led 2008 17:19
od Milda
4.set
Michala (RESCUER) jízda v blátivém terénu tak nadchla, že ho musela Patricie místama krotit
016-Rescu1.jpg
Marně
017-Rescu2.jpg
Čelda se se svou sportkou proháněl po blátě velmi suvereně. Bohužel na asfaltu cestou domů si jeho černá krasavice postavila hlavu a bylo nutno se věnovat alternátoru.
018-Čelda z Pardubic.jpg
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 28 led 2008 17:28
od Milda
5.set
Velkým zpestřením byla přítomnost drsnějších Offroudů v neděli, kdy ze počasí zhoršilo. Zima, vítr a místy drobný déšť upravil okolí tratě v ideální prostor pro řádění těchto krasavců. Osobně mi imponovalo, s jakou chutí, zrychleným tepem, rozšířenými zornicemi a nedočkavostí se předháněl Radek s Lukášem, komu se povede lépe, hlouběji, rychleji a beznadějněji zahrabat ve výpustné strouze nedalekého rybníka.
020-Diskozákop.jpg
020-procigára.jpg
021-Wraník.jpg
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 28 led 2008 17:33
od rescuer
ještě by tam mělo být jak se hrabu do toho hrbolku...
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 28 led 2008 17:44
od Pavel Mirtl
Pěkný fotky,musím najít foťák,včera byla na Skype Anny,já byl na pivku tak jsem o nějaké foto přišel,nějak to nepřijala.
Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 28 led 2008 18:00
od HUJER 4x4
........A mě tam nikdo nevyfotil???

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 28 led 2008 18:07
od rescuer
vojtech.kloud píše:........A mě tam nikdo nevyfotil???

Ty si byl asi nepotřebná část součástka

něco jako katalyzátor viš?

Re: OFF ROAD SRAZ 26.-27.1.2008
Napsal: 28 led 2008 19:30
od Milda
vojtech.kloud píše:........A mě tam nikdo nevyfotil???

No jo

.. to je fact

ale to bude tím, že jsi tam byl víc jako hostitel, výběrčí, správce, organizátor a koordinační dohližitel než jako offrouďák-Klouďák. A pokud jsi jezdil, tak jen proto, aby ses nás přijel zeptat, jestli máme všechno, zda nám nic neschází, jestli nám není ziminka a jestli nemáme hladíček

Prostě pravý pozorný hostitel. Tak já sem něco přilepím z mojí skromné fotosbírky.
6.set
Tak tady jsi nás přilít zjebat (pardon-otcovsky domluvit)

, že jsme s Fronterkama naprosto nečekaně a nepochopitelně vyjeli i tam, kam to nikdo nepředpokládal a že by mohli crossaři nadávat, že pak nebudou mít takový obdiF diváků

.
008-Vojta Kloud.jpg
Teda takhle si zaneřádit vozítko... no fuj
007-Vojtův Troll.jpg
A tohle bylo tvé hlavní stanoviště, díky kterému jsme měli opravdu všeho dosti, na co jsme měli chuť.
Teda....myslím tím jídla a pídla. Tohle byla fakt všemi zúčastněnými velmi kladně ohodnocená práce i když jsi si kvůli ní vlastně ani moc nemohl zadovádět v tom úžasném blátíčku.

Ten výčep ti dal fakt zabrat. No uznejte, vy všichni, co jste tam byli - v neděli dopoledne otevřít krám, když je +5°C, déšť a vítr

po předchozí sobotě, kde čepoval a hostil nás všechny od 9hodin ráno až do pozdních nočních hodin v Hydčicích. Fakt záhul

Vojto - Dík
030-Vojův Hypermarket.jpg