Díky všem, kteří přijeli, bavili se a hlavně se jim líbilo, mně se líbilo moc

, účast byla moc pěkná, Vaše Díky nepatří jen mě, ale všem, kteří se na tomto srazu podíleli a které jsem zalarmoval a zaůkoloval, ať už to byl p. Mída ( majitel tratě ), starosta naší vsi ( jarda Portášik ), má přítelkyně v kiosku, a moji kolegové z SDH Láďa Kropáček ( švára ), Vlasta Vinter, Jirka Šatra, těm Všem patří Váš Dík a vše vyřídím!!!

, jinak včera večer když jsme byli na trati uklízet a poté jsem byl vyřídit finanční stránku za pronájem trati na dva dny u majitelů tratě, tak nevěřili, že 2,5 km blátivé cesty uprostřed polí stačí na dva dny ke štěstí zhruba 60 ti dospělým lidem

, organizátoři akce jsou také spokojeni a již jsme předběžně domluvili další opět víkendové akce v tomto areálu, které bych letos spískal ještě dvě, jednu patrně začátkem léta a druhou někdy na závěr letní sezony, což bude vše včas oznámeno zde na foru, navíc po předběžné dohodě se nám majitelé tratě budou snažit vyjít maximálně vstříc a za pomoci těžké techniky nám v zadní části areálu vybagrovat pořádnej brod a několik dalších terénních nerovností, na kterých si můžem užívat off roadového řádění!!!
Chtěl bych Vám všem také poděkovat za pohodový večer a pořádek v hasičárně, kde nezůstal žádnej bordel, který by se musel nějak navíc uklízet.... lidově řečeno: Díky, že se tam nikdo nepoblil!!!!!!!!
Jinak v létě bude samozřejmně řešen večerní program a nocleh zcela jiným způsobem, v létě určitě zajímavým
za další, již dnes v Klatovském deníku vyšel článek o našem srazu zhruba na třetinu stránky v novinách a v tomto týdnu má vyjít ještě obsáhlejší reportáž, vše zdokumentuji a nějak dám sem na web, nebo zájemcům pošlu, kdo tam bude pěkně vidět na fotkách
A ještě sem dejte víííííc fotéééék ať se všichni zůčastnění mohou kochat a ti co nepřijeli ať mohou závidět

, Dík!!!